dowolna

Mieszkania zachodniopomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

6 934 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 934 ogłoszenia

Rynek pierwotny

281 240 zł35,60 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł52,50 m² 13 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament nad morzem - gotowiec inwestycyjny z widokiem na Zatokę i port w Dziwnowie Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament idealny do zamieszkania lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 247 zł43,13 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Apartament z miejscem garażowym, dostępny i gotowy od zaraz. Słoneczny Apartament zlokalizowany w uzdrowiskowej części Świnoujścia, przy ul. J. Słowackiego 2b. Nieruchomość utrzymana.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł54,13 m² 9 144,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

! oferta ograniczona czasowo! - cena do końca kwietnia 2026. Nowoczesne 3 pokoje w sercu Szczecina gotowe do wprowadzenia (ul. Odzieżowa) Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 324 zł42,97 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi w październiku 2026r. Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł48,90 m² 10 409 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Parterowy lokal z potencjałem - Mielno (unieście), ul. Pogodna Sprawdzona lokalizacja - druga linia zabudowy od morza, ok. 250 m do plaży - dostępny jest lokal na parterze, o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł60 m² 16 650 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta sprzedaży nieruchomości tylko U nas! wyjątkowa oferta W dziwnówku Na sprzedaż apartament o powierzchni 60 m w prestiżowym obiekcie Porta Mare, usytuowanym w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł54 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 54 m , położone na 1. piętrze niskiego bloku przy ul. Jana Styki w dzielnicy Pogodno jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowa kawalerka. Lokalizacja Szczecin-Pomorzany, ulica Chmielewskiego. Bardzo ładnie i praktycznie urządzona. Zostań pierwszym Najemcą. Mieszkanie znajduje się na nowym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 048 zł42,94 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Symbol mieszkania B12 Powierzchnia 42,94 m2, piętro I 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. balkon 7,02.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

324 104 zł36,83 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle Griffin House to nowopowstająca inwestycja zlokalizowana w malowniczej części Stargardu, blisko centrum, oferująca mieszkańcom nie tylko komfortowe warunki życia, ale także łatwy dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł37,60 m² 10 106,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37,60 m2 położone na II piętrze w budynku bez windy Budynek mieszkalny, murowany z cegły, IV kondygnacyjny po kompletnej i gruntownej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m2, usytuowane na wygodnym pierwszym piętrze przy ulicy Gorkiego. Lokal przeszedł kapitalny remont, jest idealnie doświetlony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny 2 pokojowy umeblowany apartament, na ładnym nowym osiedlu, blisko centrum z miejscem parkingowym, 6 km od morza - ścieżka rowerowa, najemcom z psami dziękujemy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł44,48 m² 10 768,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Są mieszkania, które wymagają remontu, czasu i kolejnych wydatków. A są też takie, do których można wejść od razu i po prostu zacząć nowe życie nad morzem. To właśnie jedna.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł46,12 m² 14 939,29 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni łącznej 46,12 m2, położony w wyjątkowej lokalizacji - między rzeką Parsętą a Kanałem drzewnym, na osiedlu platany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie, nowy rozdział czeka na Ciebie! Zamieszkaj jako pierwszy! To świeżo oddane do użytkowania mieszkanie, w którym jeszcze nikt nie zdążył rozgościć się przed Tobą to idealna,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł36,40 m² 6 043,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie - gotowe do zamieszkania. Oferujemy funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,4 m2, zlokalizowane na 5 piętrze w zadbanym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł42,95 m² 12 456,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie w Dąbiu z dużym tarasem od strony południowej. Salon połączony z aneksem kuchennym, wyposażonym w sprzęt agd, meble- zabudowa premium. Wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł43,50 m² 11 471,26 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zielonym os. Przyjaźni w Szczecinie. Budynek położony w samym sercu osiedla, z dala od ruchliwych ulic, a zarówno bardzo blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł27 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy na wynajem długoterminowy wyposażoną kawalerkę (pokój z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem) o powierzchni 27 m2. Mieszkanie jest całkowicie wyposażone (zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł71,20 m² 4 915,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Gorawino / Powiat Kołobrzeg / Gmina Siemyśl - 24 km od Kołobrzegu. Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 71,20 km. Składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzy sypialnie , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł37,94 m² 9 989,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Oferujemy na sprzedaż przytulną i przestronną kawalerkę z balkonem, położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Szczecina - w dzielnicy Dąbie, przy ul. Mierniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 934 zł50,46 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Komfortowe apartamenty inwestycyjne w nowoczesnym kompleksie, położone w sercu Mielna, zaledwie 250 metrów od plaży. Idealny wybór dla osób szukających nieruchomości pod.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł39,74 m² 9 310,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,74 m , usytuowane na 1. piętrze w samym sercu Gryfina. Rezerwacja. Lokal został gruntownie wyremontowany obejmowało to.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł61,96 m² 5 648,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,96 m , położone w klimatycznej kamienicy przy ulicy Chopina w Wałczu. Lokal znajduje się na pierwszym i zarazem ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł40,97 m² 3 368,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o pow. 40,97 m2 z garażem, w miejscowości Dobrzyca, ok. 7 km od morza. Mieszkanie jednostronne położone na 1 piętrze, 3- kondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż komfortowe, jasne i ciepłe mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły. Budynek jest ocieplony styropianem, co.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem duże, nowocześnie zaaranżowane mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią (51m2) na 1 piętrze nowego, czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście (centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł43,57 m² 14 689,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe mieszkanie z widokiem na morze wyjątkowa lokalizacja! Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o nowoczesnym charakterze, położone na drugim piętrze kameralnego, niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Oferujemy Państwu przestronny lokal mieszkalny na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Kliniskach Wielkich przy ul. Piastowskiej w domu jednorodzinnym trzy lokalowym. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł72,44 m² 36 582 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronny apartament 3 pokojowy | północna strona świata | widok na morze Lokal o powierzchni 72,44 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie przestronne sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł59,72 m² 15 070,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż klasyka i styl - apartament w klimatycznej kamienicy, która znajduję się zaledwie 8 minut od plaży Zamieszkaj z klasą w miejscu z historią, gdzie zapach morskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 808 zł32,96 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem G102 o pow. 32,96 m2, położone na parterze nowoczesnego apartamentowca w II etapie inwestycji Let's Sea.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 000 zł131,69 m² 17 465,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Spektakularny Penthouse 131 m z Tarasem +60 m | Inwestycja Siemaszko, ul. Salomei Luksus, przestrzeń i panorama Szczecina jedyny taki apartament na ostatnim piętrze prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowe 2 pokoje w centrum Szczecina | 35 m | jasne wnętrze | centrum Na sprzedaż świeżo wykończone, jasne i nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem oferty jest piękne, rozkładowe mieszkanie w centrum Stargardu, przy ul. Czarneckiego, o powierzchni 73,6 m , z dwoma balkonami. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przestronny, słoneczny apartament 4-pokojowy z dużym balkonem Bukowe, szczecin Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 86,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł44,30 m² 7 449,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! oferta bezpośrednia koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Do sprzedaży oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji w bliskiej odległości centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach