dowolna

Mieszkania zachodniopomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

6 934 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 934 ogłoszenia

2 200 zł42,42 m² 51,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze 4piętrowego, bloku. Na powierzchni ok 43m2 znajduję się: ok 16m2 salon, ok 9m2 sypialnia, 7m2 kuchnia i łazienka. Z salonu jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupoziomowe, duże 5 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie przy ulicy Strzałowskiej o powierzchni 125m w którego skład wchodzą: i poziom: przestronny, pięknie doświetlony salon.

Szczegóły ogłoszenia

482 190 zł42,93 m² 11 232,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

| wakacyjne lub całoroczne, mieszkania nad morzem, w kameralnym Ustroniu Morskim, kolejny etap - budynek 2 B oraz 3 C już w sprzedaży. Ciekawa architektura, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł69,90 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzy pokojowego, zlokalizowanego na oś. Słonecznym w Szczecinie. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze ocieplonego wieżowca z 1995 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Interesująca oferta mieszkania w świetnej lokalizacji przy ul. Piastowskiej. To praktycznie ścisłe centrum miasta skąd wszędzie blisko, a do morza 15 minut spacerem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament w prestiżowej lokalizacji Flamingo Apartments, międzyzdroje Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

436 712 zł55,28 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł56,33 m² 5 858,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 4 pokojowe na parterze o powierzchni użytkowej 56,33 m2 w skład którego wchodzi również kuchnia , łazienka , duży przedpokój oraz balkon. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54,50 m² 11 541,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Bezrzecze Oferuję na sprzedaż komfortowe, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 54,5 m , położone na parterze w bloku z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł49,09 m² 8 352,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,09 m2 usytuowane na 4 piętrze niskiego budynku w dzielnicy Kijewo w Szczecinie. Na powierzchnię nieruchomości składają.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3 pokojowe 120 m2- parter 3 rodzinnej willi z lat 30 tych w Pyrzycach. Mieszkanie rozkładowe, duże 3 pokoje, duża kuchnia,przedpokój, łazienka z wc. Na podłogach panele, okna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Z przyjemnością prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na osiedlu Nowa Cukrownia! Na wynajem funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z przestronnym ogródkiem , położone na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł34 m² 12 617,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne, wyremontowane, 2 -pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku przy ul. Grochowskiej w Kołobrzegu, tuż przy parku G.J.H. Dąbrowskiego. Mieszkanie o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł35,40 m² 14 124,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na Warszewie 2 pokoje z ogródkiem 132 m Lokal mieszkalny 2-pokojowy o powierzchni 35,4 m w stanie deweloperskim, położony w nowoczesnym budynku na osiedlu Warszewo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży dużego, dwupokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji - Wały Chrobrego w Szczecinie. Na powierzchnię ok. 63m2 składają się: *.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mam do zaoferowania nowiutki apartament typu studio z aneksem kuchennym i przestronnym 30 metrowym tarasem na 5 piętrze w samym sercu dzielnicy Uzdrowiskowej w Kołobrzegu na ul.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł49,52 m² 3 634,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zamieszkaj tam, gdzie dzień zaczyna się ciszą, a kończy zapachem lasu. Wyobraź sobie poranek, kiedy zamiast miejskiego zgiełku budzi Cię światło wpadające przez okna i widok drzew za.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł42,40 m² 18 396,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kup, wynajmuj, zarabiaj! apartament Z widokiem na rzekę,całoroczny Z klimatyzacją, balkonem I miejscem garażowym oraz dostępem do basenu, sauny I sali fitness! Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł64,60 m² 5 402,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż oferuję komfortowe i funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w Białogardzie przy ul. Polnej, na osiedlu Olimpijczyków. Mieszkanie ma powierzchnię 64,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz mieszkania na parterze z Balkonem? Zapraszamy do centrum Koszalina. Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Koszalin, blisko centrum Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł42,26 m² 6 128,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z naszą nową ofertą skierowaną wyłącznie do klientów gotówkowych. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie usytuowane w samym centrum Szczecina - przy galerii.

Szczegóły ogłoszenia

572 000 zł48,34 m² 11 832,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz od zgiełku miasta? Ten apartament w Kołobrzegu oferuje ciszę i kontakt z naturą tuż za budynkiem zaczyna się las, którym w kilka minut dojdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania z antresolą przy Parku Kasprowicza. Nieruchomość usytuowana jest w najpiękniejszej części Szczecina, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł60,89 m² 5 895,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,89 m2 zlokalizowane w Policach, w niskim budynku (6 mieszkań) Nieruchomość położona na 2 piętrze stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 710 zł95,61 m² 6 900,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ofertą sprzedaży jest dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 95.61 m położone w Nowogardzie. Jest to samodzielny lokal mieszkalny znajdujący się na 3 kondygnacji budynku + poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł139,12 m² 3 946,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam bardzo duże mieszkanie w Ścisłym Centrum. Na imponującą powierzchnię 139 m2 składają się tylko salon z półotwartą kuchnią, 2 sypialnie, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 000 zł82,72 m² 11 303,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie o numerze L.M.33 położone na IV piętrze budynku oraz miejsce postojowe w hali garażowej, znajdującej się na kondygnacji -1. Ten przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł112 m² 6 517,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zamieszkaj w miejscu z duszą. W samym sercu Szczecina, przy reprezentacyjnej Alei Piastów, wśród odrestaurowanych kamienic, czeka na Ciebie wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 112.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł64,40 m² 1 863,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,4m2 na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku z cegły z lat 70-tych xxw w bloku spółdzielczym we wsi odległej 15 km od Choszczna. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

664 000 zł66,41 m² 9 998,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Skontaktuj się z nami, aby umówić się na oglądanie i przekonać się, że to mieszkanie spełnia wszystkie Twoje oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu!.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł39,20 m² 6 352,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze - Wańkowicza! tylko U nas! Prezentujemy wyłącznie W naszym biurze! - dwupokojowy lokal mieszkalny usytuowany na dogodnej kondygnacji - bo 2 piętrze-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkania premium - Osiedle Pyrzyckie, stargard Na sprzedaż oferujemy nowe mieszkania premium w standardzie deweloperskim zlokalizowane w najbardziej pożądanych części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Trzypokojowe mieszkanie blisko latarni morskiej W kołobrzegu! Przedstawiamy Państwu mieszkanie znajdujące się zaledwie kilka kroków od plaży, latarni morskiej oraz kołobrzeskiego deptaku.

Szczegóły ogłoszenia

1 197 000 zł70,55 m² 16 966,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament z tarasem dachowym i widokiem na port - Kołobrzeg Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 70,55 m2, położona na ostatnim (czwartym) piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalny i bardzo dobrze zaprojektowany apartament o powierzchni 43,90 m , zlokalizowany na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Monte Cassino 7 w Świnoujście. To.

Szczegóły ogłoszenia

869 500 zł121,42 m² 7 161,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane w klimatycznej kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 121,42 m2 wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 800 zł30,50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na I piętrze z windą od poziomu hali garażowej. Symbol Mieszkania - A8 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka Powierzchnia 30,50 m2, do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartamnet 39,00 m2 W strefie uzdrowiskowej kołobrzegu! Przedstawiamy komfortowy apartament w nowo powstałej inwestycji whiteblue, w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, w samym środku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 64 m , zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej w Szczecinie. Lokal położony jest na 3 piętrze i dzięki częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na marzec 2027 roku. Nowoczesne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł60,10 m² 3 810,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie bezczynszowe Radwanki k. Bobolic Na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w spokojnej miejscowości Radwanki.