dowolna

Mieszkania zachodniopomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

6 934 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 934 ogłoszenia

999 000 zł58,84 m² 16 978,25 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem ogłoszenia jest wyposażony apartament, położony w lesie sosnowym przy samej plaży. Apartament zlokalizowany na osiedlu zamkniętym w budynku z windą na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł33,84 m² 16 548,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ten atrakcyjny, w pełni umeblowany i wyposażony 2-pokojowy apartament o powierzchni 33,84 m2, z balkonem, znajduje się na IV piętrze czteropiętrowego budynku i oferuje piękny.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł43,88 m² 6 814,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta - Jana Matejki! Przedstawiamy dostępne tylko U nas, centralnie zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie, położone na III piętrze 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł142 m² 2 147,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronny lokal w części domu o powierzchni 142 m z ogromnym potencjałem inwestycyjnym i aranżacyjnym, położony na działce o powierzchni 400 m .

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł145 m² 4 103,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ciekawa oferta! Mieszkanie 5-pokojowe wraz z piwnicą, garażem, budynkiem gospodarczym i ogródkiem, położone na parterze kamienicy w rejonie ul. Szczecińskiej w Stargardzie.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł66,04 m² 10 145,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Przestronne mieszkanie w centrum - idealna lokalizacja i komfort! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 66,04 m2, położona w sercu miasta, w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł43 m² 18 372,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

43 m , które robią robotę 3 pokoje, ogromny balkon, natura i miejsce parkingowe w cenie Nie każde 43 m daje radę pomieścić 3 pokoje. Tutaj się udało i to z głową.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł47,30 m² 6 236,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Marzysz o wnętrzu skrojonym na miarę? To dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,3 m to idealna baza pod Twój projekt. To "czyste płótno", które zamienisz w wymarzony dom lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Nowej Cukrowni, gumieńce. Okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miasta. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł103,83 m² 3 746,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Ofertą sprzedaży jest klimatyczne i bardzo wygodne i słoneczne mieszkanie 4 pokojowe, na pierwszym piętrze o powierzchni użytkowej 103,83 m2. Mieszkanie ponadto składa się z kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne i gotowe do nabycia Nowe, słoneczne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje z antresolą w centrum | po odświeżeniu | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,33 położone przy ul. Hugona Kołłątaja. To.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł54,61 m² 6 500,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta sprzedaży mieszkania na dzielnicy Lotnisko w Stargardzie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania na sprzedaż, położonego w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł139,26 m² 10 761,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Kołobrzeg Podczele | Apartament z ogródkiem, 140 m , 3 sypialnie, garaż, 2 baseny Są apartamenty, które wystarczą na weekend i są takie, do.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł35,74 m² 21 404,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament znajdujący się na terenie Posesji Kapitańskiej w Grzybowie- zaledwie 200m od morza. Ta szykowna, elegancka a zarazem niezwykle przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 175 zł43,82 m² 12 852,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowe mieszkanie położone w pierwszej linii zabudowy zaledwie 70 m od plaży zlokalizowane w miejscowości Rogowo, 19 km od Kołobrzegu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł56,90 m² 6 854,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży słoneczne i dwustronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 57 m , położone przy ul. Moniuszki. Idealne dla rodzin lub jako inwestycja, oferuje komfort.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł31,93 m² 12 496,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w Kołobrzegu przy ulicy Wylotowej. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego lokum w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 400 zł36,80 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania położonego w nowoczesnym kompleksie apartamentowców w Pogorzelicy Lokal o powierzchni 36,80 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67,31 m2, zlokalizowane na parterze kamienicy przy ulicy Szczecineckiej w Połczynie-Zdroju. Lokal jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim, o pow. 39,80 m2, położone na 1 piętrze w nowym budynku z trzema klatkami oraz garażem podziemnym. Każda klatka.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjna oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w sercu miasta! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 2. piętrze klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł40,97 m² 13 888,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Kołobrzeg | ul. Portowa 2 pokoje, balkon, 1 piętro | kilka minut do plaży Są miejsca, które kupuje się rozsądkiem i są takie, które kupuje się sercem. To mieszkanie należy do tej drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu do sprzedaży stylowy, w pełni wyposażony apartament 2-pokojowy o powierzchni 40,81 m2, znajdujący się na pierwszym piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu Baltic Marina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 563 zł53,85 m² 8 905,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w Policach przy ul. Rycerskiej 7C Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 53,85 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł21,27 m² 21 156,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Rewal - nadmorski klimat, który przyciąga przez cały rok Rewal to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych miejscowości wypoczynkowych polskiego wybrzeża. Słynie z szerokiej,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł74,30 m² 3 768,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, garażem, piwnicami i komórką lokatorską Połczyn-Zdrój, ul. Słoneczna Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania: 74,30 m Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł65,47 m² 3 803,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż oferujemy przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na 1. piętrze w kamienicy w samym centrum miasta Mirosławiec. Budynek posiada częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł38,54 m² 15 153,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przytulne w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe położone w budynku z 2020 roku przy ul. Bałtyckiej w Kołobrzegu. Znajduje się w doskonałej lokalizacji - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł46,16 m² 10 398,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 2 pokojowe przy parku Teatralnym - 550 m od plaży Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji blisko Centrum miasta w niskiej zabudowie. Idealna lokalizacja przy parku Teatralnym - do.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł94 m² 8 723,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie 94 m | 1. Piętro kamienicy | ul. Bolesława śmiałego szczecin opis nieruchomości przestrzeń, potencjał, klimat kamienicy Na sprzedaż przestronne, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

W kurorcie Świnoujście do sprzedaży wyposażony Apartament o pow. 28,05 mkw z balkonemo pow.7,47 m2 Obiekt monitorowany, chroniony całodobowo z recepcją. Apartament wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł83,88 m² 5 901,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Nowa niższa cena! Na sprzedaż przestronne, trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m , położone na pierwszym piętrze budynku w spokojnej i zielonej okolicy Niebuszewa.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł26,79 m² 10 787,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przytulna, jasna kawalerka o powierzchni 26,79 m , położona na 1. piętrze w ocieplonym, czteropiętrowym bloku z 1971 roku na popularnych Pomorzanach, przy ul. 9 maja.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł107,91 m² 6 486,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Mega okazja w samym Sercu Miasta Szczecin! Położone w doskonałej lokalizacji mieszkanie o powierzchni 107m2, idealnie nadające się na Inwestycję lub podzielenie na pokoje pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe, z balkonem i piwnicą o powierzchni 51,72 m2 , położone na 4 piętrze budynku bez windy Budynek IV kondygnacyjny, rok budowy lata 90-te , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 160 zł43,24 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2 pokojowe na parterze z tarasem. Budynek A - Mieszkanie A1 2 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój, powierzchnia - 43,24m2, taras - 10,38m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł59,23 m² 35 455,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament w pierwszej linii zabudowy z bocznym widokiem na morze w inwestycji Apartpark w budynku Lividus. Powierzchnia apartamentu 59.23 m2, dwukondygnacyjny, IV/V piętro z dwoma.