dowolna

Mieszkania zachodniopomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

6 934 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 934 ogłoszenia

845 000 zł41,05 m² 20 584,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament Premium z Miejscem Postojowym - 100 m od plaży w Grand Laola spa Zapraszamy do zakupu luksusowego apartamentu o powierzchni 41,05 m2, położonego w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł38 m² 20 526,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem w Łukęcinie nad Morzem Bałtyckim. 500m od morza. Zamknięte osiedle tuż przy lesie. Powierzchnia mieszkalna 38 m , 2 pokoje, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł62,07 m² 11 599,81 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem o powierzchni 62,07m2, położone na 2. piętrze budynku z 2013r. Salon połączony z aneksem kuchennym. Z salonu wyjście na balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58,73 m² 11 901,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność Propozycją Biura Krawiec Nieruchomości Szczecin jest mieszkanie 2 pokojowe (58,73m2) z tarasem (ok.10m2) znajdujące się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł37,20 m² 10 456,99 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2 pokojowe, położone na 8 piętrze w bloku przy Parku Żeromskiego, tuż obok galerii Galaxy. Świetna lokalizacja w centrum miasta zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł36,19 m² 5 111,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,19 m , położone na 4. piętrze w ocieplonym bloku, w samym centrum miasta. bardzo dobry, rozkładowy układ do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

1 197 504 zł67,20 m² 17 820 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywny apartament w najlepszej dzielnicy Szczecina na Pogodnie, usytuowany w pieczołowicie odrestaurowanej, zabytkowej willi, otoczony pięknym ogrodem. W budynku wyodrębniono jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta dla wymagających. Na sprzedaż eleganckie, 75-metrowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Marina Developer przy ul. Przestrzennej w Szczecinie miejscu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

226 398 zł36,60 m² 6 185,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 2-pokojowe B-3-35.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 75 m, położone na 1. piętrze w kamienicy przy ul. Wyzwolenia w Szczecinie. W ogłoszeniu dodano również wizualizacje salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł49,20 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kolejny etap inwestycji! Ładne mieszkania na spokojnym osiedlu z pełną infrastrukturą, w sąsiedztwie parku. Przekazanie mieszkania w standardzie deweloperskim, jedynie do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł106 m² 4 716,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo ładne i przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 106 m 2 , usytuowane na 2 piętrze w kamienicy blisko centrum miasta Gryfice,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 900 zł45,75 m² 18 358,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ostatnie 3 szanse na inwestycję w gea Eco Apartments! Szukasz nieruchomości, która pracuje na siebie od pierwszego dnia? Inwestycja gea Eco Apartments została niemal w całości wyprzedana.

Szczegóły ogłoszenia

1 483 700 zł80,92 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem oferty jest w luksusowy trzypokojowy apartament mieszczący się na III piętrze z 2 przestronnymi tarasami w Kompleksie Baltic Park w Pogorzelicy. Oglądanie umawiaj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 4 pokoje na piętrze domu wolnostojącego położonego przy ul. Stołczyńskiej, idealne 5-6 osób. Mozliwosc najmu tez na krótkie terminy nawet 2-3 miesiące. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł30,39 m² 15 301,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż piękne mieszkanie, zlokalizowane jedynie 150 m od morza! Wyjątkowo atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni użytkowej 30,39 m2. Lokal usytuowanego na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty, jest nowe mieszkanie 2 pokojowe 42,9 m2 z aneksem kuchennym, balkonem i miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego nowego.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł49,92 m² 19 411,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament w 5***** Hotelu aquarius spa Powierzchnia: 49,92 m Piętro: 1 Taras: tak Opis Nieruchomości: - salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka z wc Czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 70,4 m , położone na 2. piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku na osiedlu Majowym na prawym brzegu Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego! II etap inwestycji w Ustroniu Morskim, w standardzie 5 gwiazdkowym. Inwestycja po odbiorze. Apartament 2 pokojowy 38,75 m2 na I piętrze z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

528 000 zł28,60 m² 18 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowy, w pełni wyposażony apartament - tylko 500 metrów od morza! Na sprzedaż stylowy apartament w nowoczesnym, świeżo wybudowanym budynku, zlokalizowany zaledwie 500 metrów od pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

O inwestycjiwypoczynkowa Residence to najnowsza inwestycja w Ustroniu Morskim jednej z najbardziej urokliwych miejscowości Pomorza Zachodniego. Nowoczesna architektura, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł58,70 m² 3 730,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferuję Państwu duże mieszkanie w Stanominie. Mieszkanie o powierzchni 58,7m2 jest po gruntownym remoncie i zmianie pierwotnych planów. Z zamkniętego pokoju i kuchni zrobiono.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł94,50 m² 3 989,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Szukasz miejsca, gdzie zmieścisz siebie, rodzinę, psa, kota i jeszcze zostanie przestrzeń na suszarkę z praniem, której nikt nie chce składać? Oto ono! Mieszkanie o powierzchni 94,5.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł75,10 m² 6 591,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze! zlokalizowane w centrum Szczecinka przy ul. Kopernika. Mieszkanie jest po remoncie, kuchnia nowa jest w pełni wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł49,56 m² 13 115,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie w znakomitej lokalizacji na nowym osiedlu na ulicy Kazimierskiej. Lokal położony w środku osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Ciekawa kawalerka położona na zaadaptowanym strychu kamienicy w centrum Szczecina w okolicach ul. Wojska polskiego/wielkopolskiej. Pow. użytkowa 30,56 m2. W skład lokalu wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

W naszej ofercie stylowy apartament o powierzchni 31,6 m wraz z miejscem postojowym, zlokalizowany w kompleksie Bel Mare w Międzyzdrojach. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż atrakcyjny apartament położony w kołobrzeskim Podczelu dzielnicy, która jest prawdziwą oazą spokoju. To miejsce słynie z pięknej, kameralnej plaży oraz bliskości terenów.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł51,80 m² 14 671,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Kołobrzeg - wyjątkowa lokalizacja - mieszkanie w samym sercu miasta, tuż przy zabytkowych uliczkach Starego Miasta z widokiem na Katedrę. Na wyciagnięcie ręki liczne restauracje, kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł67,84 m² 2 874,41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w miejscowości Dobropole gmina Dobra. W skład nieruchomości wchodzi: - 3 pokoje - oddzielna kuchnia - łazienka - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł35,87 m² 16 587,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny design z funkcjonalnością? Ten wyjątkowy, w pełni wykończony apartament to gotowa recepta na komfortowy wypoczynek lub świetną inwestycję. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł46,10 m² 13 991,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Wyjatkowa oferta | apartament W pierwszej linii brzegowej | pobierowo Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 46,10 m2, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł76,19 m² 7 599,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Szczecin / 3 pokoje / 2 poziomy Lokalizacja: - niebuszewo , blisko terenów zielonych , skwerów , parków , park kasprowicza , rusałka , ogrod dendrologiczny - idealne miejsce do aktywnego wypoczynku -.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł38,83 m² 6 953,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża, słoneczna kawalerka, położone niedaleko centrum, przy ul. Budowniczych. Lokal o powierzchni 38,83 m2, położony na 3 piętrze 4-piętrowego budynku mieszkalnego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł39,13 m² 14 030,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja oferta na wyłączność Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 39,13 m, położony zaledwie 300 metrów od morza i Jeziora Jamno, w malowniczej nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł61,40 m² 12 459,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przedstawiamy Państwu dwustronne mieszkanie w Grzybowie. Ekspozycja południe- zachód pozwala cieszyć się słońcem przez cały dzień. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość, która łączy w sobie historyczny prestiż z nowoczesnym potencjałem aranżacyjnym. To wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł102,20 m² 14 667 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowy apartament - penthause z tarasem 27 m2 zaprojektowany w nowoczesnym stylu elegancki i ponadczasowy na nowej inwestycji mazowiecka park w Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż w pełni przygotowana kawalerka inwestycyjna zlokalizowana w budynku Bałtyk przy ul. Armii Krajowej 5 w ścisłym centrum Świnoujścia jednej z najmocniejszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia