dowolna

Mieszkania zachodniopomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

6 934 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 934 ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3 pok. rozkładowe mieszkanie przy ul.Thugutta z balkonem i windą ba 2 p. w 6 p. bloku z 1992 r. Jeżeli szukasz mieszkania w cichej dzielnicy ale dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł63,56 m² 10 698,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Możliwy zakup przez obywateli spoza Unii Europejskiej. Nieruchomość spełnia warunki programu Rodzinny kredyt mieszkaniowy bez wkładu własnego. Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia. Wydanie od czerwiec / lipiec 2026r Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł58,80 m² 5 765,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 1 piętrze 1 piętrowej kamienicy. Na powierzchni ok 59 m2 znajdują się: dwa pokoje o pow. ok. 18 i 15m2, kuchnia o pow. ok 17m2, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec / lipiec 2027 roku. Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy na sprzedaż mieszkania developerskiego w nowej , bardzo szybko rozwijającej się części Stargardu. Mieszkanie : - 34,49m2 - 2 pokoje - salon + aneks kuchenny 18,70m2 - sypialnia 6,81m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 731 zł56 m² 13 066,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament inwestycyjny nad morzem Niechorze Parkowa 3 150 metrów od plaży 3 minuty spacerem! Oferujemy wyjątkowy apartament wakacyjny w prestiżowej inwestycji Parkowa 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 4-pokojowe z ogródkiem, garażem i miejscem parkingowym Gumieńce, ul. Krakowska Oferujemy na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł72,35 m² 46 993,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Frontowy apartament 3 pokojowy | północno-wschodnia strona świata | wyjątkowy widok na morze Lokal o powierzchni 72,35 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł75,69 m² 5 416,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 75,69 m Szczecin, łasztownia ul. Piesza Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75,69 m , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł99,40 m² 2 213,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni 99,4m2 z garażem oraz 2 piwnicami w cenie! Nieruchomość położona jest w cichej okolicy w miejscowości Moczkowo, w odległości 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

226 398 zł36,81 m² 6 150,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 2-pokojowe B-3-37.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł37,81 m² 17 164,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż apartament Bliżej Morza przy ulicy Kasprowicza w Kołobrzegu, zaledwie kilka kroków od morza w dzielnicy uzdrowiskowej. Atuty nieruchomości:Duży, przestronny balkonw pełni.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60,50 m² 11 900,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowa oferta mieszkania w doskonałej lokalizacji, po kapitalnym remoncie - gotowe do zamieszkania. W skład mieszkania wchodzą : trzy pokoje 18/13/10 m2 z największego wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł51,08 m² 8 790,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,08 m , położone na drugim piętrze kameralnego budynku z cegły (lata 50.) przy ul. Willowej w Szczecinie. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Stylowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 166,8 m , położone na 2 piętrze eleganckiej kamienicy w samym sercu Szczecina przy Alei Fontann (al. Papieża Jana Pawła II) - 5 dużych,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł50,25 m² 14 925,37 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szukasz czegoś wyjątkowego nad morzem? Mamy dla Ciebie dwupoziomowe mieszkanie położone na ostatnich piętrach apartamentowca Rezydencja Portowa, zaledwie 5 minut spacerem od plaży, mola, parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł51,99 m² 30 755,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego panthousu położonego w nowoczesnym kompleksie apartamentowców w Pogorzelicy. Szczególnie polecamy dziewięć luksusowych dwupoziomowych.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł30 m² 14 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Apartament idealny na inwestycję! Tętniący życiem Apart -hotel Diva Resort Spa z ładnym widokiem , zlokalizowany w zacisznym nadmorskim parku, oddalony o 4 minuty pieszo od pięknej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł66,50 m² 11 563,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Obejrzyj apartament nie wychodząc z domu! Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej prezentacji! Do sprzedaży 3-pokojowy apartament, znajdujący się na trzecim piętrze budynku z 2009r., Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Lokal niemieszkalny - nie płacisz podatku pcc przy zakupie! - do ceny należy doliczyć 23% vat, którego zwrot dostaniesz po 60 dniach od aktu i nie musisz mieć działalności gospodarczej - my.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł53,50 m² 9 719,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2 pokoje z ogrodem 100 m + duży garaż podziemny | Mierzyn, ul. Grafitowa Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53,5 m , położone na parterze niskiego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł102,08 m² 5 192,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Wałcz to miasto, które łączy spokój natury z wygodą życia codziennego. Otoczone jeziorami i lasami, daje możliwość aktywnego wypoczynku, spacerów i oddechu od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł69,30 m² 40,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od maja. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 3-pokojowego mieszkania, znajdującego się na szczecińskich Gumieńcach. To miejsce łączy w sobie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł3 327 m² 0,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry - Zapraszamy na prezentację! Mieszkanie do wynajęcia - tylko najem okazjonalny lub na firmę. Parter dwa pokoje ulica 1 Maja. Miesięczne koszty - - opłata dla właściciela 1600 zł - czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł78,95 m² 14 553,51 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu położonego na ostatnim piętrze jednego z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Szczecinie. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 950 zł49,45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Blue Real Estate z dumą przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań położonych w malowniczym Mierzynie! Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 49.45 m , które zapewni Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł54,02 m² 19 974,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w luksusowym kompleksie Diune Hotel***** & Resort znajdujący się w pierwszej linii zabudowy. 20 m od plaży. Apartament 2 pokojowy o pow. 54,02 m2 na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie w centrum Szczecina, naprzeciwko galerii Kaskada. Mieszkanie po odświeżeniu. Dwa pokoje, osobna kuchnia, jest balkon. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł95,11 m² 4 195,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szukasz komfortowego, bezczynszowego mieszkania w spokojnej miejscowości? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja: stepnica, ul. Portowa Zaledwie kilka minut spacerem do plaży i Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament zum verkaufen! ten apartament może być twój! Apartament 2 pokojowy 46m2 z balkonem, 10 piętro, promenada Gwiazd! 90m od Plaży! balticus Oferta sprzedaży mieszkania 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 756 zł40,97 m² 14 882,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego apartamentu w nowej inwestycji w Międzyzdrojach, w niedalekiej odległości od morza. Do dyspozycji strefa relaksu min.

Szczegóły ogłoszenia

1 315 219 zł68 m² 19 341,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni ok. 68 m , położony w prestiżowym apartamentowcu nad Odrą. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł41 m² 17 682,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament o powierzchni użytkowej 41 m2 zlokalizowany na poziomie I piętra w niskim III kondygnacyjnym budynku rekreacyjno wypoczynkowym wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł45,80 m² 5 196,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Białogard ul. Klonowa. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,8 m2. Składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym z oknem, sypialni, łazienka z wc, przedpokój. Własne.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł34 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę o powierzchni 34 m , położoną w kameralnym budynku w Pobierowie, zaledwie 500 metrów od plaży. Budynek wzniesiony w 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł55 m² 4 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 49 m2 położone w centrum Gryfic. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację   .

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 31 m2, położonego w prestiżowej inwestycji Wiedeński Park. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł38 m² 10 263,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie Szczecin (bliskie Pomorzany, okolice ul. Mieszka I i os. Polonia). Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 983 zł53,69 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne osiedle smart city | ważne | prowizja 0%! W naszym biurze nie płacisz prowizji kupujesz W tej samej cenie co U dewelopera brak podatku pcc 2% | pamiętaj | Bezpłatna analiza.