dowolna

Mieszkania zachodniopomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

6 931 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 931 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

535 000 zł39 m² 13 717,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam dwupokojowy apartament (lokal mieszkalny) w inwestycji Koło Brzegu (podczele, ul. Lwowska). Mieszkanie jest w pełni komfortowo i nowocześnie wyposażone, doskonale położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 563 zł57,59 m² 7 649,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

354 516 zł44,37 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 144 zł57,59 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i tarasu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł64,02 m² 9 215,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania, położonego w malowniczym Kołobrzegu. To przestronne mieszkanie w budynku z 2023 roku, do własnej aranżacji. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie położone w centrum Szczecina na IV piętrze w nowo wyremontowanej kamienicy na ul. Królowej Jadwigi 9. Wyremontowana została zarówno elewacja jak i klatka,.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł62,92 m² 7 597 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealne M dla Twojej Rodziny! Przestronne, słoneczne 3 pokoje przy ul. Giełdowej obok lasu i Góry Chełmskiej. Doskonała lokalizacja z dostępem do przedszkola, politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowa, świeżo odnowiona kawalerka o powierzchni 32 m , zlokalizowana w prestiżowym apartamentowcu Kamienica Nova przy ul. Langiewicza. Budynek o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzego Janosika 2

Śródmieście-Północ Szczecin

736 160 zł46,01 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zachęcam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Crocus Hill w Szczecinie. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzego Janosika 2

Śródmieście-Północ Szczecin

756 763 zł46,57 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzego Janosika 2

Śródmieście-Północ Szczecin

805 070 zł51,94 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł52,48 m² 22 846,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do oferty apartamentu z widokiem na morze w prestiżowym budynku " duna resort" Lokalizacja: zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł36,06 m² 17 332,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,06 m2 z balkonem i przepięknym widokiem na Odrę Prestiżowy apartament usytuowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36,60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klimatyczna kawalerka zlokalizowana w kołobrzeskim porcie, 50 metrów od plaży. Usytuowana na 5 piętrze, w budynku z windą i lokalami usługowymi na parterze. Przestronna,.

Szczegóły ogłoszenia

539 900 zł47,27 m² 11 421,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż własnościowe, komfortowo wykończone, urządzone i wyposażone, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1. piętrze bloku z windą - stan idealny! Mieszkanie świetnie zlokalizowane,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

W naszej ofercie kawalerka o powierzchni 30,5 m , położona w centrum Świnoujścia przy ul. Lechickiej. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku z 2014 roku, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na 2 piętrze dwupiętrowego bloku, w centrum Drawska Pomorskiego Oferujemy do wynajęcia ładne, zadbane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł43,10 m² 11 809,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 000 zł29,80 m² 12 046,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 000 zł29,80 m² 12 046,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł41,40 m² 29 927,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji biura - sprzedający pokrywa wynagrodzenie biura. Pełna własność. Możliwość odliczenia 23% vat, jeśli będzie wynajmowany u nas w Bedroom Apartments. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł32,07 m² 15 559,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Apartament na parterze - 32,07 m2 Na sprzedaż apartament o powierzchni 32,07 m2 położony na parterze prestiżowego kompleksu Sea & Lake w miejscowości Mielno. Nieruchomość znajduje się 350.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kołobrzeg Podczele - Kawalerka na sprzedaż - okazja. Kawalerka na sprzedaż w Kołobrzegu 800m2 od plaży. W pełni wyposażone gotowe do wynajmu/zamieszkania. Zadbane, praktyczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w nowym budynku Hanza Tower. Nieruchomość o pow. 28,5 m2 znajduje się na 5 piętrze z widokiem na stronę wschodnią (wały Chrobrego, stocznię Szczecińską).

Szczegóły ogłoszenia

508 000 zł69,40 m² 7 319,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,4 m2, położone na 4 piętrze w wieżowcu z windą. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł66,30 m² 6 018,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko 6018 zl za m2 - najtaniej ma rynku kolobrzeskim! Mieszkanie składa sie z: - 3 pokoi, - osobnej kuchni, - łazienki, - osobnego wc, - przedpokoju, - balkonu, - do mieszkania przynalezy piwnica 13,23m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł73,30 m² 7 080,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy kameralną inwestycję nowoczesnych lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowaną w spokojnej części miasta na osiedlu Raduszka przy ul. Krokusów. Pierwszy etap.

Szczegóły ogłoszenia

440 900 zł71,50 m² 6 166,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które zapewni Ci komfort, przestrzeń i wygodę w codziennym użytkowaniu? Z własnym ogródkiem? Blisko natury, ale i z bliskim dostępem do miasta? Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł73,30 m² 6 807,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł73,30 m² 7 626,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł76,10 m² 38,11 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dla rodziny w centrum Prawobrzeża, w popularnej gwieździe: - os. Słoneczne, ul. Jasna - 3 pokoje - 76,10 m2 - 11. piętro w wieżowcu - mieszkanie wyposażone. Na.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł56,60 m² 6 519,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,6 m , położone w spokojnej i zielonej części Stargardu. Nieruchomość znajduje się w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł29,23 m² 7 184,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe, jasne mieszkanie. 29,28 m2. parter. Koszalin, ul. Orla Wyjątkowa okazja - kompaktowe mieszkanie z ogromnym potencjałem w cichej, zielonej części miasta. Gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł65,80 m² 5 699,09 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe 65,8 m2 z balkonem | winda | świetna lokalizacja - Koszalin Przylesie Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,8 m2 położone w Koszalinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł37,90 m² 4 353,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2 pokoje z balkonem i garażem, gotowe do zamieszkania, spokojna okolica blisko Świdwina O% prowizji od kupującego Koszty pośrednictwa ponosi tylko Sprzedający Szukasz niedużego, wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł57,40 m² 6 254,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe (4-pok.) mieszkanie z balkonem na czwartym piętrze bloku przy ul. B. Prusa w Drawsku Pomorskim O% prowizji od kupującego Koszty pośrednictwa ponosi tylko Sprzedający Szukasz dużego,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł43,27 m² 8 758,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż bezczynszowe (!), własnościowe 2. pokojowe mieszkanie, usytuowane na parterze domu 2. rodzinnego w Tanowie. Nieruchomość położona w doskonałej destynacji, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł35,27 m² 18 967,96 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2. pokojowy apartament z balkonem typu loggia, usytuowany na 4. piętrze nowoczesnego budynku, wchodzącego w skład prestiżowej inwestycji na szczecińskich bulwarach z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

622 000 zł53 m² 11 735,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców), komfortowo wykończone i wyposażone , 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2. piętrze niskiego bloku.