dowolna

Mieszkania zachodniopomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

6 934 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 934 ogłoszenia

599 000 zł63,60 m² 9 418,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie 63,6 m z dużym balkonem | Prawobrzeże, szczecin (możliwość przerobienia na 4 pokoje) Na sprzedaż komfortowe, zadbane i gotowe do zamieszkania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł55,73 m² 7 159,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Królowej Jadwigi w Darłowie. To lokalizacja, która łączy w sobie to, co najlepsze: pełna infrastruktura:.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł71,74 m² 7 248,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w nadmorskiej miejscowości Dziwnów. Atrakcyjna lokalizacja - wokół dużo terenów zielonych. Z balkonu widok na most zwodzony, do rzeki zaledwie 100m. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie położone przy ul. Grochowskiej Nieruchomość po gruntownym, kapitalnym remoncie usytuowana na 3piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na marzec 2027 roku. Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł34,15 m² 23 396,78 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Aplauz zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu w prestiżowej lokalizacji w Rogowie, w inwestycji Shellter Apartments - miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

406 900 zł44,44 m² 9 156,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe położone na 2 piętrze w nowej inwestycji Brick House. Mieszkanie o powierzchni około 44,44 m2 składa się z: - przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł90,50 m² 3 149,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1882

Na sprzedaż klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie w Broczynie, gmina Czaplinek o powierzchni użytkowej 90,5m 2. Mieszkanie znajduje się w Pałacu w Broczynie, jest to budynek eklektyczny.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł118 m² 10 584,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 101 m , położone w budynku szeregowym z 2012 roku na zamkniętym i monitorowanym osiedlu z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w samym sercu Szczecina na ulicy Jana Pawła II - aleja fontann Nieruchomość znajduje się na ostatnim piętrze w wyremontowanej kamienicy i ma 49m2 powierzchni w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam bez pośredników mieszkanie blisko morza, składające sie z dwóch pokoi, kuchni, wc, łazienki, przedpokoju, balkonu, komórki lokatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł56,43 m² 5 759,35 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w bloku po termoizolacji w cichej i spokojnej okolicy. W skład nieruchomości o powierzchni 56,43 m2 wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł63 m² 7 904,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy lokal mieszkalny położony przy głównej ulicy w centrum nadmorskiej miejscowości Dziwnów 400 metrów od zejścia na plaże. Lokal o statusie lokalu mieszkalnego o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł115,24 m² 3 904,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Obniżka ceny! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w centrum Szczecinka. Klimatyczna nieruchomość 2 lata temu przeszła gruntowny remont. Nowa instalacja elektryczna oraz hydrauliczna.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł32,48 m² 16 009,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż w pełni wyposażony apartament położony ok. 600m do morza! Apartament atrakcyjnie zlokalizowany przy ul. Bałtyckiej blisko morza oraz centrum. Ogromnym atutem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż Apartament blisko morza, wykończony pod klucz w wysokim standardzie. Zlokalizowany w prestiżowym Resorcie przy ul. Uzdrowiskowej w Świnoujściu. Mieszkanie oferuje luksus.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł39 m² 10 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ofertą sprzedaży jest słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39,1 m2 położone na trzecim piętrze apartamentowca na osiedlu Platinum Park przy ul. Spokojnej. Blok z windą, z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Atrakcyjne, rodzinne mieszkanie z duszą i panoramicznym widokiem na miasto Świnoujście. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą pięknie urządzonego, w pełni wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż ciepłe mieszkanie na 3 kondygnacji w niskim bloku. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - pokoju - kuchni z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł71,59 m² 5 992,46 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! Rozkładowe 3 pokoje przy ul. Bogumiły Rewelacyjna Cena Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71,59 m2, położone w bardzo atrakcyjnej części Szczecina przy ul. Bogumiły.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w mieście z bliskością natury i morskiego klimatu? To mieszkanie jest idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

613 205 zł42,15 m² 14 548,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe miejsce na mapie Sarbinowa, każdy kto tu zawita zakocha się w tym miejscu na długie lata! Na sprzedaż prestiżowe apartamenty blisko morza zapewniające bezpośredni kontakt z otaczającą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka Z garażem I tarasem Z widokiem na odrę I stocznię - szczecin, ul. Nocznickiego 40 Do wynajęcia wyjątkowa, całkowicie nowa kawalerka, zlokalizowana na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

W naszej ofercie bezczynszowy apartament o powierzchni 55 m , stanowiący wyodrębniony lokal mieszkalny w domu położonym przy ul. Przytulnej w Wisełce. Nieruchomość sprzedawana jest.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł75 m² 6 386,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż duże trzypokojowe mieszkanie w centrum Szczecina Opis nieruchomości: powierzchnia: 75 m2 Lokalizacja: trzecie piętro w centrum Szczecina Mieszkanie składa się z: salonu Dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł35,31 m² 16 426 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

! tylko U nas! dostępne tylko W pepperhouse! atuty nieruchomości: - 400m od pięknej, malowniczej plaży,! - położenie przy obszarze Natura 2000, co zapewnia bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł48,33 m² 15 207,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

- nowa niższa cena! - faktura vat 23%! - możliwość odliczenia vatu również przez osobę fizyczną! Cena podana w ogłoszeniu jest ceną brutto. W naszej ofercie wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 908 zł60,18 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zaprojektuj według własnego projektu odbierz klucze już! Nowoczesne osiedle z placem zabaw ,jeziorko ,niska zabudowa dookoła zieleń ,cisza, spokój. Na całkowitą powierzchnię 60,18 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 52,94 m , zlokalizowane w samym sercu Goleniowa. Lokal znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł111,62 m² 2 598,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Kontakt: michał Wojtysiak Apartament Nieruchomości   nowa atrakcyjna cena : 290 tys złotych! Na sprzedaż duże mieszkanie 111 m - połowa kamienicy, centrum Barwic (woj.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł54,35 m² 10 671,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w niskiej zabudowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł45,57 m² 10 854 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45,57 m , położone na parterze zadbanego, przedwojennego budynku z 1931 roku, w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

806 442 zł54,86 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 54,86 m2 zlokalizowany nad brzegiem rzeki Parsęty. Ten przestronny, trzypokojowy apartament o wysokim standardzie wykończenia zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecamy nowe mieszkanie 3-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 60.57m2 w super lokalizacji. Mieszkanie posiada duży balkon (5.27m2) wychodzący na zielone, wewnętrzne patio.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł62,60 m² 6 853,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią - Karłowicza! Przedstawiamy dostępne tylko U nas! przestronne, utrzymane w ciepłej atmosferze trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł133,70 m² 3 889,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż atrakcyjny gotowiec inwestycyjny obejmujący dwa niezależne mieszkania zlokalizowane w jednym, kameralnym budynku. W skład oferty wchodzą: - mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 625 000 zł102 m² 15 931,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł40,20 m² 12 910,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie po remoncie położone na bliskim Warszewie, przy Duńskiej. Rewelacyjna lokalizacja; kilkanaście minut do centrum a w.