dowolna

Mieszkania zachodniopomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

6 934 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 934 ogłoszenia

869 000 zł94 m² 9 244,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż - przestronne, jasne, dwupoziomowe, świeżo wyremontowane 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i garażem - Pogodno, szczecin. Powierzchnia użytkowa 73,7 m (94.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 502 zł46,09 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie wolne mieszkania w budynku >C< ekskluzywne osiedle smart city nowatorski projekt inwwestycyjny,eleganckie I komfortowe osiedle przyjazne otoczenie bez prowizji do biura! bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł58,14 m² 7 825,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ciekawa oferta taniego mieszkania świetnie zlokalizowanego tuż przy parku. W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje (jeden przejściowy), osobna kuchnia, łaziekna z oknem, przedpokój oraz do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 700 zł40,13 m² 13 000,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartamenty 100 m od morza - Mielno Szmaragdowa! Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 40,13 m2 z balkonem, położony w Mielnie przy ul. Szmaragdowej, zaledwie 100 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł99,30 m² 8 006,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu bardzo ładne przestrzenne mieszkanie 2- poziomowe położone w Gryficach. Nieruchomość zlokalizowana jest w kamienicy z czerwonej zabytkowej cegły, zmodernizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł58,33 m² 9 411,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 58,5 m2 na 2 piętrze 2-piętrowego historycznego budynku znajdującego się w Kołobrzegu, położone jedynie 3 km do morza przy plaży zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kołobrzeg osiedle Bajkowe ul. Mazowiecka do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52 m2 Mieszkanie znajduje się na II piętrze w IV piętrowym budynku z windą. Do mieszkania przynależą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł120,42 m² 5 273,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Ofertą sprzedaży jest przestronne mieszkanie o powierzchni 120,47 m , położone w klimatycznej kamienicy w samym sercu Stargardu. Lokal dotychczas pełnił funkcję salonu.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł87 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie 4 pokojowe położone na Os. Zachód w Stargardzie. Powierzchnia użytkowa mieszkania - 77,80 m2. Lokal jest położony na 2 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54 m² 11 648,15 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie z widokiem na marinę, dziwnów Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania położonego w nadmorskim Dziwnowie, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tylko u nas - na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Świnoujściu osiedle Platan Na sprzedaż komfortowe, w pełni nowe mieszkanie położone na zamkniętym i bardzo zadbanym osiedlu Platan.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł39 m² 5 512,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedstawiamy 2 pokojowe mieszkanie na parterze położone w dużej, rozwijającej się wsi zlokalizowanej między Maszewem a Nowogardem. W cenie mieszkania: działka z własną księgą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Kołobrzeg-os.Podczele Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2- pokojowego mieszkania zlokalizowanego na wysokim parterze w budynku II piętrowym. Budynek z cegły wielorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł42,27 m² 4 471,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Do sprzedaży oferuję Państwu dwupokojowe mieszkanie w Sławnie, położone blisko centrum, a dokładniej przy ulicy I Pułku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 510 zł39,67 m² 11 885,81 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł62,67 m² 7 659,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie dwupoziomowe o pow. około 63 m2 w bliskiej odległosci od morza (około 500m). Składajace się z : I poziom: - pokój, - kuchni z oknem , - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł63,60 m² 9 402,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

63.60 m2 mieszkanie z balkonem komfort, światło i funkcjonalność w każdym detalu Na sprzedaż wyjątkowo ustawne położone w zadbanym bloku na 3. piętrze, stworzone dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł63,80 m² 9 247,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Polecam mieszkanie 4-pokojowe na osiedlu Słonecznym (blisko pętli tramwajowej). Oferta idealna dla Ciebie i Twojej rodziny. W okolicy znajduje się wszystko - sklepy, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł48,50 m² 8 432,99 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania, o powierzchni 48,5 m , położonego na pierwszym piętrze ocieplonego wieżowca na popularnym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł48,01 m² 11 851,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowy apartament w Dziwnówku, położony w nowoczesnym budynku z windą, zaledwie 300 metrów od morza. Świetna lokalizacja zapewnia zarówno spokój, jak i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego z balkonem do wynajęcia znajdującego się przy ul. Duńskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Zachód, stargard Powierzchnia: ok. 42 m2 2 pokoje - oddzielna kuchnia - łazienka - osobne wc Cena : 264 000 zł (do negocjacji)! Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,48 m2, z tarasem i miejscem postojowym na osiedlu "victoria " Niekłonice gmina Świeszyno. Mieszkanie położone na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł64,70 m² 10 510,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne i słoneczne 3 pokoje z balkonem o powierzchni 67.10 m2 na parterze niskiego bloku położonego na skarpie. Z uwagi na ukształtowanie terenu mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie (100 m ) zlokalizowane na drugim piętrze zadbanego budynku z końca lat 90. Prestiżowy adres tuż przy deptaku Bogusława idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł51,94 m² 16 750,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament w pierwszej linii brzegowej | Taras z widokiem na morze | Villa Klif Na sprzedaż prestiżowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 51,94 m , położony na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 600 zł42 m² 14 752,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament nad morzem w Dziwnowie! Zapraszam do zakupu wyjątkowego apartamentu nad Morzem Bałtyckim. Przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe mieszkanie na parterze w inwestycji Essense.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,00 m 2 , usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku w miejscowości Trzebiatów, ,położonej niedaleko od miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł68,34 m² 7 462,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***na sprzedaż - wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa w Darłowie*** Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 68,34 m2, świetnie zorganizowane jako dwa samodzielne lokale -.

Szczegóły ogłoszenia

334 900 zł71 m² 4 716,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym | Centrum Darłowa | ul. Pocztowa Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł77,58 m² 9 654,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w jednej z najbardziej atrakcyjnych i zielonych dzielnic Szczecina na Wzgórzach Warszewskich. Okolica łączy spokój.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł62,30 m² 7 704,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zapraszam do zakupu mieszkania -3 pokojowego, o powierzchni 62,3m2, położonym na 4 piętrze niskiego bloku na os.Chopina, z balkonem z wyjściem od strony salonu. Mieszkanie składa się : *.

Szczegóły ogłoszenia

1 279 000 zł149,80 m² 8 538,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Wysokometrażowe mieszkanie w świetnie położonej, centralnej lokalizacji Szczecina przy Jasnych Błoniach na ulicy Lutnianej. Miejsce postojowe w garażu podziemnym! Na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kupno od dewelopera, 0% prowizji - Rewitalizacja zakończona - apartamenty pod klucz oraz z wyposażeniem! cena ofertowa jest ceną brutto ( zawiera 23% vat ) apartament nr 9 - 1. Pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł56,43 m² 9 569,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,46 m , położone na 2. piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku w spokojnej części Przecławia. Lokal posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

| na sprzedaż piękne, rozkładowe mieszkanie położone na I piętrze w rewelacyjnej lokalizacji. Mieszkanie po remoncie, nowa instalacja wodno - kanalizacyjna i gazowa, wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 960 zł72,95 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia Zakończenie budowy przewidziane na październik / listopad 2026 roku. Słoneczne i nowe 4-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem.