dowolna

Mieszkania zachodniopomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

6 936 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 936 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze z windą od poziomu hali garażowej Mieszkanie B12 Mieszkanie o powierzchni 53,91 m2, 3 pokoje - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

335 454 zł41,16 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Uwaga! W ofercie przedstawiono zdjęcia przykładowej aranżacji mieszkania. W sprzedaży stan deweloperski. Ostatni etap inwestycji smart city | ważne | prowizja 0%! W naszym biurze nie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 571 zł32,99 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj lub zainwestuj w luksusowe apartamenty w Pogorzelicy, położone w otoczeniu sosnowych lasów, zaledwie 1km od szerokiej, bałtyckiej plaży. Inwestycja obejmuje 74 nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 725 zł45,53 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 2-pokojowy z dużym balkonem z ekspozycją południowo-zachodnią usytuowany na pierwszym piętrze. Powierzchnia apartamentu wynosi 45.53 m2 i składa się on z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z radością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego apartamentu z antresolą o powierzchni 93,38 m w prestiżowej inwestycji Nowe Mieszkania Stargard, usytuowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 000 zł32 m² 18 156,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkania 2-pokojowe, z balkonami oraz z ogródkami na parterze, usytuowane wśród lasu sosnowego, w nowo powstających 4-piętrowych budynkach ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Os. Zawadzkiego. Zupełnie nowe, nikt jeszcze go nie zamieszkiwał. Usytuowane na parterze w apartamentowcu z 2025roku. Apartament urządzony jest w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł48,60 m² 11 316,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą jasnego, komfortowego i gotowego do natychmiastowego zamieszkania 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,6 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

638 600 zł51,43 m² 12 049,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż : 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w Kołobrzegu , dzielnica : Ogrody blisko morza. Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o pow. 51,43 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Choszczno, ul. Bolesława Chrobrego, blisko jeziora, do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, o pow. użytkowej 68,20 m2 na parterze, ogródek, garaż, dwie piwnice-20,90m2, cena - 370.000 zł. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł55,14 m² 24 483 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament 2 pok. o pow. 55,14 m2 z widokiem na morze w hotelu arka Medica spa 50 m od morza! Apartament z kompletnym umeblowaniem i wyposażeniem zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe, z balkonem i piwnicą o powierzchni 52,32 m2 , położone na parterze budynku bez windy Budynek IV kondygnacyjny, rok budowy lata 90-te , położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 - pokojowego mieszkania, blisko centrum i rynku w miejscowości Połczyn-Zdrój. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację 510.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł53,60 m² 7 817,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiamy słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z loggia w spokojnej okolicy Nieruchomość położona na III piętrze w bloku na osiedlu "przylesie". Lokal o powierzchni 53,6 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

244 000 zł53,50 m² 4 560,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność tylko U nas W apartament nieruchomosci opiekun oferty: michał Wojtysiak   Wałcz, ul Wojska Polskiego , stare osiedle wojskowe zagospodarowane, z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł26,80 m² 10 783,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Grochowskiej - idealna lokalizacja w pobliżu centrum oraz 1,5km od morza. Nieruchomość z ogromnym potencjałem, usytuowana na 3piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 844 zł53,57 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem Symbol mieszkania B9 Powierzchnia 53,57 m2, piętro - I 3 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, przedpokój balkon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gumieńce, przepiękny apartament o pow.32m2 z balkonem położony na 5 piętrze w apartamentowcu z windą z 2021roku. Idealna oferta dla osób lubiących aktywnie spędzać czas.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 792 zł39,46 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja cenowa na ostatnie apartamenty! Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego. Apartament w inwestycji przy samym jeziorze, a jednocześnie blisko morza i plaży - ok.700m.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł40,02 m² 23 738,13 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż klimatyzowany apartament o pow. 40,04 m2 znajdujący się na II piętrze w kompleksie hotelowym diune hotel 5***** zlokalizowanym ok. 50 m od szerokiej plaży i parku.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł106,47 m² 9 298,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 4 pokojowe, przestronne mieszkanie z tarasem położone na piętrze w wielorodzinnym budynku w bocznej ulicy na Gumieńcach. Na powierzchnię 106,4 m2 składają się: poziom.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł84,56 m² 3 015,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie położone w samym sercu Mirosławca, w województwie zachodniopomorskim, przy ul. Plac Wolności. To lokalizacja, która łączy wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł62,30 m² 7 704,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 62,3 m2 przy ul. Chopina - idealne pod własną aranżację! Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 62,30 m2, położone na 4. piętrze w niskim, cztero-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł25,71 m² 4 978,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 1-pokojowe w miejscowości Drawsko Pomorskie, powiat drawski, woj. zachodniopomorskie. Mieszkanie jest położone na pierwszym piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 605 500 zł82,09 m² 19 557 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ekskluzywny apartament w sercu Warszewa. Wykończony w luksusowym stylu. Gotowy do wprowadzenia. Mieszkanie zostało zaprojektowane z ogromną starannością i dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł52,75 m² 8 530,81 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Pomorzanach: w skład mieszkaniach wchodzi: - salon z wyjściem na balkon. - dwa jasne i ustawne pokoje - oddzielna kuchnia funkcjonalna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł49,55 m² 10 070,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy na prezentację przestronnego dwupokojowego lokalu o powierzchni 49,55 m , położonego na popularnym Warszewie. Mieszkanie jest słoneczne, ciepłe i bardzo funkcjonalne, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcie mieszkania o powierzchni 35m2 na osiedlu Platinim Park, ul.Spokojna gdzie w pobliżu znajduje się centrum handlowe, park, przystanek co daje duży komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania położonego przy ul. Jerzego 4 w Kołobrzegu jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w mieście. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł72,82 m² 4 806,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w budynku dwurodzinnym w miejscowości Kalinówka w gminie Mirosławiec. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju i bliskości natury, ale nie chcących.

Szczegóły ogłoszenia

344 000 zł38,28 m² 8 986,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mamy dla Ciebie ofertę sprzedaży ładnej ,przytulnej kawalerki na osiedlu Zawadzkiego -klonowica. Na całkowitą powierzchnię wchodzi : -pokój z wydzieloną częścią sypialnianą 21 m2 , -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł52,84 m² 10 389,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe położone na parterze w niskim budynku z cegły na Pogodnie. Do mieszkania przynależy ogród o powierzchni ok 40m2 oraz duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 288 zł49,49 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim w niskim budynku na Mierzynie. Mieszkanie z wyjściem na ogród o pow. ok 55 m2 Na powierzchnię użytkową 49,9 składają.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł86,50 m² 9 826,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży uroczego mieszkania czteropokojowego z balkonem. Lokal położony na pierwszym piętrze niskiego bloku na Osiedlu Bukowym. Na powierzchnię 86.5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartamenty W międzyzdrojach - nieruchomość po odbiorach I wolna od obciążeń! Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z balkonem B.3.01 o pow.30,42 m, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament 2-pokojowy w kompleksie Feniks | Podczele Kołobrzeg | blisko plaży Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 35,4 m , położony na 1. piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł36,35 m² 11 004,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Szczecin, centrum, ul.Legionów Dąbrowskiego 14 (vis a vis Galerii Turzyn), kawalerka, parter, tern zamknięty, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł48,47 m² 13 101 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Świnoujście to piękne nadmorskie miasto położone nad Morzem Bałtyckim na 44 wyspach. To tętniące życiem miasto zachęca do zamieszkania lub wypoczynku. Szanowni Państwo, mamy niezmierną.

Szczegóły ogłoszenia

928 000 zł95,93 m² 9 673,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, bardzo przestronnym 4-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 95,93 m położonym na prestiżowym Warszewie (wzgórza Warszewskie) w Szczecinie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach