dowolna

Mieszkania zachodniopomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

6 934 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 934 ogłoszenia

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia słoneczne mieszkanie o powierzchni 60m2, znajdujące się w Centrum. Położone jest na 3 piętrze w 5-piętrowym nowym budynku. Cena wynajmu to 5000zł.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł49,50 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowa okazja inwestycyjna w sercu Szczecina mieszkanie z duszą i ogromnym potencjałem! Marzysz o nieruchomości, która praktycznie sama się wynajmuje i przynosi stabilny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w znakomitej lokalizacji ul. Sosnowa 13, mielno. Mieszkanie znajduje się tuż za wydmą, zaledwie 100 m od plaży, w bezpośrednim sąsiedztwie prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 076 zł54,44 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 4 pokojowe na I piętrze z balkonem. Budynek CD - Mieszkanie D12 4 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, przedpokój, powierzchnia - 78 m2, balkon - 9,07.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 4 pokojowe na parterze z tarasem. Budynek CD - Mieszkanie D6 4 pokojowe - salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, przedpokój, powierzchnia - 78 m2, taras - 18,11 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 844 zł53,57 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i windą od poziomu hali garażowej. Mieszkanie A12 Mieszkanie o powierzchni 53,57 m2, 3 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł60,38 m² 8 943,36 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe w Centrum Mieszkanie 3 pokojowe w ścisłym Centrum w sąsiedztwie sklepy, plac zabaw, park, przystanek autobusowy. Idealna lokalizacja w samym sercu miasta - obok.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł95 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 95 m , zlokalizowane w pięknej i spokojnej wsi Rzyszczewo, w powiecie sławieńskim.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł61,85 m² 14 208 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja Nowoczesne mieszkanie składające się z czterech funkcjonalnych pokoi , położone na 9 piętrze w nowym budownictwie. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Szczecina, a w.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł70,80 m² 10 593,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie w Niechorzu, tuż przy jeziorze i morzu Cena do rozsądnej negocjacji Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł40,64 m² 16 215,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

.Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament w Dziwnówku z pięknym widokiem na Zatokę Wrzosowską, zaledwie 300 metrów od plaży. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż interesujący lokal mieszkalny o powierzchni 138 m2 w Lipianach, w powiecie pyrzyckim, w województwie zachodniopomorskim. Miasto Lipiany położone na Pojezierzu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,8 m , położone na parterze kamienicy przy ul. Heleny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki usytuowanej na 2 piętrze nowego apartamentowca z cichobieżną windą, zlokalizowanego w dzielnicy Pogodno przy ul. Zakładowej. Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł53,13 m² 6 569 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, położone na parterze w bloku przy ul. J.H. Dąbrowskiego w Pyrzycach, województwo zachodniopomorskie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie po remoncie, 63,1 m2 z balkonem. Przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 63,1 m2, położone na czwartym piętrze w zadbanym, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł31,62 m² 18 311,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowiec inwestycyjny nad morzem | Najem krótkoterminowy bez kompromisów Ten apartament został stworzony dokładnie pod to, czego dziś szuka rynek: krótki pobyt, wysoka rotacja, łatwa obsługa.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł76 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m położone na 1 piętrze w wolnostojącej kilkulokalowej kamienicy przy al. Wojska Polskiego. Nieruchomość z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł63 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie, położone na 4. piętrze w niskim bloku na rodzinnym Osiedlu Słonecznym. Budynek jest ocieplony i bardzo zadbany. Klatka schodowa czysta.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł32,30 m² 17 337,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowy Apartament 2 pokojowy z ogrzewaniem miejskim podłogowym. o pow. 32,33 m2, w pełni wyposażony gotowy do zamieszkania. - niski czynsz, tylko 400,00 złotych miesięcznie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania mieszczącego się w cichej lokalizacji na pograniczu Pogodna i Śródmieścia. Mieszkanie mieści się na parterze. Może być zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja cenowa na ostatnie apartamenty! Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego. Apartament w inwestycji przy samym jeziorze, a jednocześnie blisko morza i plaży - ok.700m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez podatku 2% pcc dla kupującego! II etap inwestycji w Ustroniu Morskim, w standardzie 5 gwiazdkowym. Inwestycja po odbiorze. Apartament 2 pokojowy 38,31 m2 na parterze z balkonem 7,10.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 044 067 zł41,93 m² 24 900,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apollo Residence to nowoczesny apartamentowiec położony bezpośrednio przy plaży Darłówka Wschodniego, oferujący 57 apartamentów o zróżnicowanych powierzchniach, od 39,35 m do 125,36.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł54,60 m² 9 981,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 54,60 m , 1 piętro, cicha okolica Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,60 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł57,30 m² 4 101,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

! promocja - nowa niższa cena Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o pow. 57,30 m2 z widokiem na jezioro, położone w Rosnowie k. Manowa. Malownicze tereny nad Jeziorem Rosnowskim (.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecam na sprzedaż lokal mieszkalny 2 pokojowy o pow. 44m2 w Porcie Kołobrzeskim ulica Cicha atrakcyjna lokalizacja : 100 m od morza i pięknej szerokiej plaży, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł48,80 m² 13 012,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oficjalne biuro sprzedaży inwestycji lokal mieszkalny | 8% Vat | brak PCC | nie ma prowizji od Kupującego Nowy Dziwnów | 2 pokoje | 48,8 m | Balkon lokal nr 23 Szukasz miejsca nad.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł44,43 m² 8 980,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczecin, pogodno, ul. Janickiego, 2 pokoje, II piętro, na sprzedaż. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,43 m2. Położone na II piętrze z wejściem z galerii. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 707 zł39,33 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia, natomiast oddane do użytku nastąpi w sierpniu 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na zamkniętym i spokojnym osiedlu Różanym w Warzymicach. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która stanowi idealną synergię wielkomiejskiego prestiżu oraz kameralnego spokoju. To mieszkanie to propozycja dla najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł32 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka na Pomorzanach Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Klatka schodowa czysta i wyremontowana. Mieszkanie jasne i ciepłe, okna połaciowe z 3 stron świata.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł46 m² 7 606,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w Gryfinie, w lokalizacji zapewniającej wygodny dostęp do codziennej infrastruktury. Nieruchomość o powierzchni 46,4.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł76,20 m² 7 860,89 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wygodne mieszkanie o powierzchni 76,2 m z osobną kuchnią, balkonem od strony wschodniej. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 12-piętrowym bloku z dwiema cichobieżnymi.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł78,11 m² 5 018,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest przestronne mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w bloku po termoizolacji przy ulicy Słowackiego. W skład nieruchomości wchodzą: kuchnia z wejściem do spiżarni 3.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł43,90 m² 7 471,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 43,90 m2, położone na 1 piętrze trzypiętrowego budynku w centrum starego miasta Stargardu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

490 360 zł45,67 m² 10 737,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowy Apartament z Balkonem i Piwnicą w Rusinowie - Blisko Plaży, kompletnie Wyposażony Prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego apartamentu położonego w nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Najważniejsze informacje: - proszę o telefon od poniedziałku do piątku od 10.00 do 17.00; - Przykro mi, nie odpowiadam na SMSy (nie nadążam, proszę o telefon); - Mieszkanie z założoną.