dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 835 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 835 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pistacjowa

Trzebież,zachodniopomorskie

220 000 zł1 140 m² 192,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi warunkami zabudowy na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Media w odległości 25m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kossaka

Choszczno,zachodniopomorskie

150 000 zł800 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Choszczno w Choszcznie przy ul. Kossaka, o powierzchni 810 m 2,( długość 41m, szerokość 21m,) teren płaski. Media przy drodze. Brak napowietrznych linii energetycznych. Internet Orange.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Szczecin,zachodniopomorskie

555 000 zł53 m² 10 412,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53,3 m2 usytuowane na 3 piętrze niskiego budynku na os. Słonecznym w Szczecinie. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Santocka

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 40m położone na ulicy Santockiej. Miejsce świetnie skomunikowane z całym miastem. W skład mieszkania wchodzi: - duży pokój z rozkładaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

18 600 zł930 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo produkcyjna na wynajem.Termin wydania około 2 mce Hala wysoka około 5m,dogodny wjazd ,cena za wynajem to 20 pln za 1m2 plus vat. Kaucja 1 miesięczna .Dodatkowo płatne media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Powstańców Śląskich

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na zamkniętym osiedlu z wjazdem za szlabanem otwieranym pilotem. Budynek jest nowy, a osiedle zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

359 900 zł45 m² 8 084,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w dzielnicy Pogodno. Nieruchomość o powierzchni 44,52 m2 usytuowana na parterze niskiego bloku. W skład nieruchomości wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Choszczno,zachodniopomorskie

350 000 zł66 m² 5 280,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe na parterze w kamienicy o pow. 66,28 m2 w cenie 350 tys. złotych. 0% prowizji dla kupującego! Możliwa zamiana na mniejsze 2 pokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łubinów

Koszalin,zachodniopomorskie

155 000 zł1 001 m² 154,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy do zakupu dwie działki budowlane w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji na Raduszce przy ul. Łubinów. Okolica zabudowana domami jednorodzinnymi. Działki o powierzchni 992m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Szeroka

Szczecin,zachodniopomorskie

100 zł/m²17 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Polecam na wynajem nowy lokal użytkowy o powierzchni 17m2 z miejscem postojowym! W cenie najmu opłaty za media 1 700,00 zł netto/mc + vat lokalizacja: budynek położony jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Reja

Choszczno,zachodniopomorskie

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

0% prowizji dla najemcy! Do wynajęcia dom w skład którego wchodzą trzy pokoje, kuchnia, dwie łazienki. Kuchnia wyposażona z dużą lodówką, kuchnią indukcyjną i piekarnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Wilkowice

Wilkowice,zachodniopomorskie

49 000 zł14 000 m² 3,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

sprzedam działkę rolną

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Choszczno,zachodniopomorskie

280 000 zł47 m² 6 321,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwu pokojowe W choszcznie 280 tys. W atrakcyjnym miejscu blisko jeziora - cena do negocjacji! sprzedaż tylko gotówkowa. Choszczno 2 piętro 2 pokoje o powierzchni 47,30 m2 lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rakowo

Rakowo,zachodniopomorskie

799 000 zł300 m² 2 663,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż dochodowy dom typu agroturystyka zlokalizowany na Poj.Drawskim w Rakowie, 14 km od Bornego Sulinowa Możliwa zamiana, w rozliczeniu dom w Koszalinie, bliźniak lub wolno stojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

3 000 000 zł332 m² 9 048,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:750 m²

Polecamy świetną i dochodową inwestycję 280 m od morza. Budynek dwukondygnacyjny z 12 apartamentami o konstrukcji szkieletowej, położony na działce o powierzchni 750 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

594 000 zł56 m² 10 569,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie na kameralnym osiedlu przy ul. Górnej w Bezrzeczu. Na powierzchnię użytkową 56,2 m 2 (p owierzchnia całkowita ok. 77 m 2 + poddasze ) składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Piasecznik

Piasecznik,zachodniopomorskie

535 000 zł90 m² 5 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 400 m²

Dom wolnostojący z dużą działką 1,34 ha za cenę 535 tys. zł Nieruchomość usytuowana jest w cichej i urokliwie położonej części miejscowości nieopodal Choszczna. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Świnoujście,zachodniopomorskie

549 000 zł25 m² 22 389,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy ofertę pięknego jednopokojowego apartamentu zlokalizowanego na terenie hotelu "cesarskie Ogrody". Lokal znajduje się w budynku apartamentowym przez co mamy pełną dowolność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

330 000 zł65 m² 5 069,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 65,09 m 2 zlokalizowanego na Stołczynie. Usytuowane jest ono na 3 piętrze trzypiętrowej kamienicy. Bliskość komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rodziewiczówny

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 000 000 zł37 m² 27 188,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mamy zaszczyt przedstawić unikatową ofertę w skali naszego kraju. Apartament znajduje się w najlepiej zlokalizowanym budynku nad polskim morzem. Jak wiadomo, jeśli chodzi o nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łączno

Łączno,zachodniopomorskie

2 900 000 zł450 m² 6 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:12 300 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę nieruchomości, która wyróżnia się nie tylko niebanalnym rysem architektonicznym, ale również malowniczym otoczeniem lasu i stawów. Liczne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okulickiego

Szczecin,zachodniopomorskie

9 500 zł339 m² 28,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Oferta wynajmu bardzo komfortowego i nowoczesnego domu wolnostojącego z 2009r. położonego w Przylepie (pogranicze Gumieniec i Ostoi). Nieruchomość o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu przytulnej, słonecznej i ciepłej kawalerki o powierzchni 25 m 2 zlokalizowanej tuż przy Parku Kasprowicza! Usytuowane jest ono na drugim piętrze niskiego budynku. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gierczak

Koszalin,zachodniopomorskie

288 000 zł45 m² 6 357,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spokojna okolica w pobliżu terenów zielonych, pełna infrastruktura. Jednym słowem idealna lokalizacja! Wszystko to na osiedlu "na Skarpie" Polecamy bardzo przestronne i komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 990 000 zł250 m² 7 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:569 m²

Prosperujący pensjonat nad morzem, w miejscowości Wisełka, położonej ok.10 km od Międzyzdrojów. Pensjonat o łącznej powierzchni 250 m2 położony na działce o powierzchni 569 m2, 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Złotowska

Szczecin,zachodniopomorskie

775 000 zł96 m² 8 067,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferta sprzedaży bardzo atrakcyjnego apartamentu dwupoziomowego usytuowanego na trzecim piętrze w niskim budynku z 2009 roku, oddalonym od ulicy, w jednej z najładniejszych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ostoi-Zagórskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 390 000 zł152 m² 9 138,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 152,10m2 położony na działce 363m2 wybudowany w 2016 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Choszczno,zachodniopomorskie

450 000 zł64 m² 7 053,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Choszczno, ścisłe centrum, mieszkanie o pow. 63,80 m2, 3 piętro, w bloku z 2020 roku, z windą, na sprzedaż za 450 tys. zł. Obniżona cena. Mieszkanie jest już gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szarotki

Szczecin,zachodniopomorskie

629 000 zł38 m² 16 552,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokoje, 38m2, wysoki standard, bulwary Odrzańskie Nowoczesny Apartament w Inwestycji Bulvary Odrzańskie - Szczecin Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nasypowa

Szczecin,zachodniopomorskie

669 000 zł86 m² 7 795,39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja * pomorzany * ulica nasypowa! Nowy budynek! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - Pomorzany - wspaniałe tereny spacerowe/rekreacyjne! Ogrzewanie podłogowe! Gotowe do odbioru! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł47 m² 64,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w dogodnej lokalizacji w Szczecinie - Pomorzany. - ul. Budziszyńska (od ulicy 2 linia zabudowy - zadba o ciszę i spokój) - 2 rozkładowe pokoje + balkon + piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Krąg

Krąg,zachodniopomorskie

345 000 zł3 001 m² 114,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Geoportal: działka niezabudowana o pow. 3001 m2, z własnym dostępem do jeziora Nidno, w miejscowości Krąg k. Polanowa. Atrakcyjna lokalizacja działki nad jeziorem przepływowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Międzywodzie,zachodniopomorskie

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

- rezerwacja - 50 metrów nieziemsko wygodnego mieszkania i prawie 20 metrów jeszcze bardziej odjechanego tarasu kilka kroków od morza! Wstań, powiedz - nie jadę sam i nigdy więcej już nikt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Górna

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

692 000 zł692 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość w Ustroniu Morskim, stanowiącą działkę gruntu o powierzchni 692 mkw. Ewidentnym atutem działki jest jej odległość do linii brzegowej morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

1 399 000 zł118 m² 11 855,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta na wyłączność - Klucze w biurze na sprzedaż nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej W wołczkowie - położony na zorganizowanym osiedlu domów jednorodzinnych. Wybudowany wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

457 281 zł46 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od czerwca 2025r Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 650m od morza! Mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czepino

Czepino,zachodniopomorskie

219 000 zł1 572 m² 139,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kupujący przy zakupie tej działki jest zwolniony z prowizji dla biura nieruchomości! 0% prowizji! Na sprzedaż działka o powierzchni 1572 m 2 , z wydanymi warunkami zabudowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Czarnieckiego

Stargard,zachodniopomorskie

42,11 zł/m²19 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

"oferta najemca bez prowizji dla biura" Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 19 m2 ,położony w ścisłym centrum Stargardu,na I piętrze nowoczesnego Centrum "rondo". Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stargard,zachodniopomorskie

265 000 zł53 m² 5 009,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

!rezerwacja! Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania przeznaczonego do generalnego remontu o powierzchni 47,60 m 2 zlokalizowanego w Centrum Stargardu przy ulicy Słowackiego. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Rydla

Szczecin,zachodniopomorskie

58,33 zł/m²120 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem: lokal gastronomiczny na osiedlu Słonecznym Oferujemy na sprzedaż wolnostojący lokal gastronomiczny położony na osiedlu Słonecznym. Lokal posiada wszelkie niezbędne pozwolenia, w tym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Prezentujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Os. Somosierry. Nieruchomość zajmuje powierzchnię 73 m2, znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku i składa sie z: - salonu.