dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 822 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

17 822 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stargard,zachodniopomorskie

265 000 zł53 m² 5 009,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

!rezerwacja! Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania przeznaczonego do generalnego remontu o powierzchni 47,60 m 2 zlokalizowanego w Centrum Stargardu przy ulicy Słowackiego. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Rydla

Szczecin,zachodniopomorskie

58,33 zł/m²120 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem: lokal gastronomiczny na osiedlu Słonecznym Oferujemy na sprzedaż wolnostojący lokal gastronomiczny położony na osiedlu Słonecznym. Lokal posiada wszelkie niezbędne pozwolenia, w tym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł73 m² 9 575,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Prezentujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Os. Somosierry. Nieruchomość zajmuje powierzchnię 73 m2, znajduje się na 2 piętrze niskiego bloku i składa sie z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

64 600 zł3 800 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo, oferujemy do wynajęcia powierzchnie w nowoczesnym magazynie zlokalizowanym w okolicy Stargardu. Powierzchnia dostępna jest od zaraz. Przykładowa powierzchnia magazynowa: 3800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowe Ogrody

Warzymice,zachodniopomorskie

400 000 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta dodana za pomocą addom Mieszkanie 50m2 z Ogrodem 130m2 , Na parterze z dużym Ogrdem , rok budowy 2010 , zamknięte osiedle,nowe ,duże parkingi , plac zabaw , zarządca Wspólnota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Stargard,zachodniopomorskie

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 45 m2 położone na I piętrze bloku w ścisłym centrum Stargardu do wynajęcia,. W skład lokalu wchodzą: - pokój z aneksem kuchennym (przejściowy) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł37 m² 10 243,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na Pomorzanach. Nieruchomość zachwyca funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Mieszkanie o powierzchni 37m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

344 817 zł35 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od czerwca 2025r Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 650m od morza! Mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

69,15 zł/m²94 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenie biurowe typu open space. Na powierzchni ok. 94m2 znajduje się otwarta ok. 70m2 przestrzeń, 2 mniejsze pokoje o pow. 12 i 9m2 oraz łazienka i wc. Z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

2 990 000 zł257 m² 11 634,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 994 m²

Kobylanka, dom wolnostojący, z funkcją handlowo- usługową, stacja gazu lpg, sklep, działka 2000m2, funkcjonująca działalność gospodarcza, gotowiec inwestycyjny. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Choszczno

Choszczno,zachodniopomorskie

179 000 zł2 135 m² 83,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Choszczno działka blisko jeziora, usytuowana na Betlejem.,o pow ok 2100m2, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową. Prąd doprowadzony do działki -skrzynka - pozostałe media w drodze. Choszczno ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 199 zł30 m² 73,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana w Szczecinie przy alei Wojska polskiego 49 (ścisłe centrum). Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w nowoczesnym budynku w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł49 m² 8 122,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe, położone na II piętrze budynku przy ulicy Pięknej. Mieszkanie ma powierzchnię 49,12 m2 i składa się z salonu, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł53 m² 10 169,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się w dzielnicy Pomorzany. Nieruchomość o powierzchni ok.53m2 usytuowana na IV piętrze niskiego bloku. W skład nieruchomości wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

581 000 zł1 993 m² 291,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wójt gminy kołbaskowo ogłasza przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości położonych w Przecławiu i Barnisławiu Lp Księga wieczysta Obręb Nr ew. działki Pow. nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Azaliowa

Koszalin,zachodniopomorskie

670 000 zł66 m² 10 136,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa i atrakcyjna oferta w naszym biurze! Na wyłączność. Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Azaliowej i dwoma miejscami postojowymi w tym jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

629 000 zł41 m² 15 349 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie 40,98 M2 blisko morza I parku! Mamy do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w Kołobrzegu na osiedlu Pogodnym, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Drawno

Drawno,zachodniopomorskie

160 000 zł697 m² 229,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działkę w Drawnie nr 416 przy ulicy Saperska 6 o powierzchni 697 m2. Działka położona blisko jeziora, które znajduję się po w linii prostej w odległości 290.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrzosowo

Wrzosowo,zachodniopomorskie

950 000 zł716 m² 1 326,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Prezentujemy Państwu nieruchomość w stanie surowym zamkniętym we Wrzosowie Wrzosowo jest kameralną miejscowością usytuowaną 18km od nadmorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodorowskiej

Świnoujście,zachodniopomorskie

619 200 zł34 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż piękny apartament 2-pokojowy na wysokim parterze. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Z salonu wyjść można na balkon, skierowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Szczecin,zachodniopomorskie

428 000 zł42 m² 10 089,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Sprzedaż, bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie na Pomorzanach, przy ulicy Włościańskiej. Mieszkane znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku. Składa się z - dwóch osobnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marynarki Wojennej

Dziwnów,zachodniopomorskie

2 450 000 zł1 216 m² 2 014,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:35

 

Powierzchnia działki:2 297 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Dziwnowie, zabudowana budynkiem pensjonatowym (w księdze wieczystej tereny mieszkaniowe), o powierzchni użytkowej 826,91 m2, całkowitej zaś 1216,02.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

5 600 zł132 m² 42,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty jest wynajem powierzchni magazynowej na Niebuszewie przy ulicy Sosnowej. Oferowana nieruchomość ma 132 m2, o wysokości około 3,5 m. mieści się na parterze. Szeroka brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Plater

Szczecin,zachodniopomorskie

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę komfortową, słoneczną dużą kawalerkę o powierzchni 29m2 wraz z miejscem parkingowym!, zlokalizowane w samym sercu miasta na ulicy Emilii Plater. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

41,18 zł/m²170 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Do wynajęcia parter budynku biurowego o powierzchni 170 m2 położony na Gumieńcach. Na powierzchnię biurową składa się 6 pokoi, 2 toalety, kuchnia, korytarz oraz hol. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Warszawska

Stargard,zachodniopomorskie

1 700 zł45 m² 38,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertą najmu jest mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,65 m2 położone na drugim piętrze w bloku z 2018 roku w Centrum miasta. W skład nieruchomości wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Police,zachodniopomorskie

385 000 zł54 m² 7 129,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie w cichej, zielonej okolicy w top lokalizacji! Usytuowane jest w niskiej zabudowie na trzecim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

434 000 zł31 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opis Luksusowa Kawalerka na Sprzedaż - Szczecin, gumieńce Zapraszamy do zakupu luksusowej kawalerki, wykończonej "pod klucz" z wydzielonym miejscem sypialnianym. Mieszkanie jest słoneczne, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 1 Maja

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

490 000 zł52 m² 9 369,02 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 52,3 m2, położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Kołobrzegu./b> Najważniejsze atuty: ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

2 200 zł34 m² 65,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem! Ładne mieszkanie 2 pokojowe w Goleniowie: - z dużym tarasem o powierzchni 6 m2 - powierzchnia mieszkania 33,80 m 2 - położone na II piętrze nowoczesnej kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tenisowa

Szczecin,zachodniopomorskie

990 000 zł58 m² 17 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wykończony w wysokim standardzie apartament idealny dla pary lub rodziny z dzieckiem. Całkowicie umeblowany i gotowy do zamieszkania. Atuty: wyjątkowy design Wysokiej jakości materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Piastowska

Choszczno,zachodniopomorskie

464 000 zł78 m² 5 922,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w centrum miasta przy ul. Piastowskiej w Choszcznie za cenę 464 tys. zł. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 73,84 m2 plus piwnica 4,50 m2 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Golisza

Szczecin,zachodniopomorskie

412 360 zł40 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mamy dla Ciebie ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim w doskonałej lokalizacji.Idealne jako pierwsze gniazdo lub pod inwestycję. Na całkowitą powierzchnię 39,65 m2 wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Choszczno,zachodniopomorskie

304 470 zł36 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka na sprzedaż w Choszcznie w cenie 304.470 tys. zł + 8% vat o pow. 35,82 m2 Wybierz najwyższą jakość w unikatowej lokalizacji. Budynek usytuowany tuż przy jeziorze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Dziwnówek,zachodniopomorskie

1 200 000 zł42 m² 28 368,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mili Państwo! Pragniemy zaprezentować Wam niebagatelną ofertę apartamentu z widokiem na nasze polskie morze na osiedlu Porta Mare. Na optymalną powierzchnię 42,3 m składa się: - elegancko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

679 000 zł44 m² 15 431,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament w Arkona Residence idealne miejsce zarówno do mieszkania w sercu miasta jak i do wynajmów krótko i długoterminowych. W pełni umeblowany i wyposażony w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia: dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem w Szczecinie, na Gumieńcach! lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w nowoczesnym budynku. Położenie daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

669 390 zł86 m² 7 799,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą przestronnego apartamentu dwupoziomowego z małym ogródkiem do zagospodarowania. Dane Techniczne Mieszkania: parter: salon: 21,64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja | 57 m 2 | 3 pokoje | balkon | ustawne I przestrzenne | lokalizacja: mieszkanie położone jest w ścisłym centrum miasta, nieopodal Centrum Handlowego "galaxy".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Witoszyn

Witoszyn,zachodniopomorskie

249 000 zł100 m² 2 477,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferuje do sprzedaży 5 pokojowe mieszkanie do małego remontu w Witoszynie na 1 piętrze w budynku trzy rodzinnym za cenę 249 tys. zł o powierzchni 100,50m2 Mieszkanie o pow. 100,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Żaglowa

Gąski,zachodniopomorskie

1 980 000 zł220 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:1 384 m²

Na sprzedaż ośrodek wczasowo - apartamentowy położony przy ul. Żaglowej w Gąskach, ok. 300 m od morza! Idealne położenie ośrodka oraz komfortowe warunki pobytu do spędzania wczasów.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij