dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 835 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 835 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Babiogórska

Szczecin,zachodniopomorskie

739 000 zł739 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie usytuowana uzbrojona działka w bezpośrednim sąsiedztwie lasu na rogu ul. Babiogórskiej oraz Podbórzańskiej o powierzchni 739 m2. Działka jest objęta aktualnym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pauliny

Mierzyn,zachodniopomorskie

726 530 zł75 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mierzyn ul. Pauliny - Apartament z tarasem wykończony pod klucz. Na sprzedaż apartament z tarasem na piętrze w budynku nr C. - powierzchnia użytkowa ok. 74,90m2 - taras - 6,70m2 - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Trzęsacz

Trzęsacz,zachodniopomorskie

2 650 000 zł15 100 m² 175,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Trzęsaczu 500m od morza Pow - 15100m2 Na sprzedaż działka rolna w Trzęsaczu, można wystąpić o wz na cele turystyczne i rekreacyjne. Działka bardzo ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

2 900 zł25 m² 114,67 zł/m²

 

Piętro:7/27

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy apartament z balkonem w Hanza Tower przy al. Wyzwolenia, o powierzchni 25,24 m2. Lokal położony na 7 piętrze apartamentowca z recepcją, ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Horeszków

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie, położone na parterze niskiego budynku, zlokalizowanego na zielonym osiedlu przy ul. Horeszków. Mieszkanie o pow. 55 m2 posiada duży salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różana

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł47 m² 53,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezczynszowe mieszkanie 3 pokojowe, płożone na parterze domu jednorodzinnego, na os. Gumieńce przy ul. Różanej. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, po remoncie sprzed trzech lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wojska Polskiego

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

1 200 000 zł2 654 m² 452,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Uzdrowisko Kamień Pomorski sa sprzeda prawa użytkowania wieczystego do nieruchomości gruntowej o powierzchni 2654 m2. Jest to działka niezabudowana, doskonale położona. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radziszewo

Radziszewo,zachodniopomorskie

699 000 zł129 m² 5 418,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zapraszam na prezentację domu w Radziszewie. Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny dwulokalowy ( każdą połówkę można zakupić osobno). Nieruchomość położona w bardzo urokliwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Żółcino

Żółcino,zachodniopomorskie

73 000 zł1 123 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przedstawiamy działki o powierzchniach 1038 m2, 1123 m2 oraz 1159 m2 położone w miejscowości Żółcino 3 km od centrum miasta Kamień Pomorski. Działki usytuowane w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł67 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż wyremontowane 1,5 roku temu mieszkanie spółdzielcze-własnościowe dla rodziny z dzieckiem: - w dzielnicy Świerczewo na osiedlu Kaliny - 3 pokoje, balkon, piwnica - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Monterska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmię na 1-2-3.6 miesięcy z jednomiesięcznym wypowiedzeniem. Mieszkanie w tej chwili jest w trakcie sprzedaży. Usytuowane jest na wysokim parterze niskiego bloku. Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Rumiankowa

Szczecin,zachodniopomorskie

520 000 zł2 916 m² 178,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W ofercie sprzedaż działka komercyjna zlokalizowana w Szczecinie Wielgowo przy ul. Rumiankowej. Objęta mpzp, przeznaczona pod zabudowę produkcyjną i usługową, z dopuszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzymińska

Szczecin,zachodniopomorskie

575 000 zł54 m² 10 667,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż ładne 3 pokojowe mieszkanie w niskim bloku z cegły z 2002 r. Mieszkanie mieści się na II piętrze, bardzo wygodna klatka schodowa. Wokół dużo miejsc do parkowania. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa z linią brzegową Wierzchowo

Wierzchowo,zachodniopomorskie

750 000 zł9 900 m² 75,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Siedlisko z zabudową nad unikalnym źródlanym jeziorem. Oferta jest skierowana dla osób, które planują stworzyć własny biznes agroturystyczny powiązany z ekologią, wędkarstwem, jazdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Świerczewo

Szczecin,zachodniopomorskie

319 000 zł47 m² 6 772,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Polecam na sprzedaż słoneczne rozkładowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji Osiedle Zachęta. W pobliżu komunikacja miejska, łatwy i szybki dojazd do centrum miasta. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kiczarowo

Kiczarowo,zachodniopomorskie

119 000 zł1 736 m² 68,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1736 m2 położona w Kiczarowie (oaza między Grabowem a Kiczarowem, 7 km od Stargardu), w sąsiedztwie dużego jeziora i leśnego stawu. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nowowiejska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 689 000 zł164 m² 10 298,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:675 m²

Dom w pełni umeblowany w Bezrzeczu. Nowa cena! Na sprzedaż bardzo elegancki, wygodny, nowy dom z 2022r w doskonałej lokalizacji w Bezrzeczu przy ulicy Nowowiejskiej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Piastów

Gryfino,zachodniopomorskie

459 000 zł63 m² 7 247,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe w centrum miasta. Mieszkanie po remoncie, czyste, zadbane, do zamieszkania. Do mieszkania przynależy duża piwnica. W najbliższej okolicy znajdują sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2 pokojowego mieszkania o powierzchni ok.40 m2 z dużym balkonem od strony południowej. Mieszkanie jasne, ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poziomkowa

Koszalin,zachodniopomorskie

469 000 zł74 m² 6 379,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:104 m²

Ostatnia szansa na zamieszkanie W tym miejscu! Wyjątkowa oferta. IV etap inwestycji położonej w Koszalinie przy ul. Miętowej dawniej Poziomkowej. Lokalizacja inwestycji dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

43,75 zł/m²80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia biurowa 80 m2 znajdująca się na I piętrze jednopiętrowego w prawobrzeżnej części Szczecina. Lokal w wysokim standardzie wykończenia, podzielony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Flaminga

Szczecin,zachodniopomorskie

395 000 zł32 m² 12 343,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem,w nowym bardzo atrakcyjnym budynku dwupiętrowym na Warszewie. Mieszkanie jest bardzo gustownie zrobione i funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocztowa

Szczecin,zachodniopomorskie

630 000 zł73 m² 8 662,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na drugim piętrze kamienicy, znajdujące się w Centrum Szczecina. W skład nieruchomości o powierzchni użytkowej 72,73.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

1 470 zł50 m² 29,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe rozkladowe mieszkanie z balkonem *spokojna okolica blisko centrum miasta *niski blok *ciepłe mieszkanie (ogrzewanie miejskie) *50 m2 *blisko przedszkole, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Parłówko

Parłówko,zachodniopomorskie

7 000 zł343 m² 20,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajmu obiekt magazynowo- produkcyjny składający się z ogrodzonej działki o pow. 2000 m2, hali o pow. 343 m2 (wym. ok 28 x 12m, h= 5 m), zaplecza socjalno - biurowego 35 m2. Wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nakielno

Nakielno,zachodniopomorskie

599 000 zł5 565 m² 107,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka nad jeziorem bytyń wielki W M. Nakielno koło wałcza kojarzy się natychmiast Z przystanią dla żeglarzy, z czatownią dla rybołowów, czy po prostu zakątkiem do wytchnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kormoranów

Szczecin,zachodniopomorskie

449 000 zł62 m² 7 241,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 znajdujące się na 4 piętrze bloku przy ul. Kormoranów. Na powierzchnię użytkową mieszkania składają się : Przedpokój, 3 osobne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

189 000 zł35 m² 5 446,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie naszego biura dwupokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze czteropiętrowego bloku w Pyrzycach. Budynek ocieplony, usytuowany w atrakcyjnej lokalizacji w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż Rozkładowe mieszkanie na ul. Wiosny Ludów. Podstawowe informacje : - Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu- możliwość zakupu dla osób spoza ue - 48 m2 - 2 osobne pokoje - Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

436 200 zł38 m² 11 521,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowych mieszkań budowanych w centrum Szczecina. Inwestycja realizowana jest w drugiej linii zabudowy od głównej ulicy, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaciół Żołnierza

Szczecin,zachodniopomorskie

398 000 zł47 m² 8 468,09 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż idealnie usytuowane mieszkanie o powierzchni 47 m2 na ul. Przyjaciół Żołnierza 31 w wysokim bloku z windą. Szybki dostęp do licznych sklepów, lokali usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Ustowska

Szczecin,zachodniopomorskie

25 zł/m²120 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia bezpośrednio od właściciela bez jakiejkolwiek prowizji, parterowe hale z dopuszczalną funkcją magazynową, warsztatową, produkcyjną, handlową w kompleksie budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zgody

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł68 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w Szczecinie położone w atrakcyjnym miejscu przy "deptaku Bogusława". Budynek z lat dziewięćdziesiątych. Mieszkanie dwupoziomowe o wysokim standardzie. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marcina

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł36 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego bloku. Na powierzchni 36m2 znajduje się: salon o pow. 15m2 z wydzieloną 4m2 kuchnią, sypialnia o pow. 9m2, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zwycięstwa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

497 709 zł33 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż atrakcyjny apartament w nowej inwestycji Baltic Waves Resort w Międzyzdrojach. Zakończenie inwestycji ma nastąpić w lipcu 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

726 530 zł75 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 4 pokojowe z tarasem w Mierzynie o powierzchni 74,90 m2, położone na piętrze budynku 4 lokalowego. Mieszkanie wykończone "pod klucz". Nieruchomość posiada indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Cicha

Krępsko,zachodniopomorskie

170 000 zł3 252 m² 52,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki o pow. 3252 m2 położonej w miejscowości Krępsko przy ul.Kolistej ,gmina Goleniów. Piękna wieś położona nad rzeką Krępą na skraju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kusocińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam bardzo ładną i wyremontowaną kawalerkę z balkonem z wystawą okien od cichego podwórka. Położona na 1 piętrze w cichej części centrum Szczecina ul. Kusocińskiego. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

4 500 zł75 m² 60,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 4 pokojowe z tarasem w Mierzynie o powierzchni 74,90 m2, położone na piętrze budynku 4 lokalowego. Nieruchomość posiada indywidualne wejście, miejsce postojowe przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

13 650 zł477 m² 28,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni 477 m2 w tym ok. 50 m2 powierzchni biurowo - socjalnej z toaletą. Hala wysokiego składowania, murowana, o wysokości od 4,8 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Krąpiel

Krąpiel,zachodniopomorskie

5 900 000 zł2 500 m² 2 360 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:180 500 m²

Zabudowania pałacowe wraz z własnym jeziorem i parkiem, położne na dużej działce o pow. ok. 18,5 ha w miejscowości Krąpiel, 10 km od Stargardu. Pałac zbudowany w 1859 roku.