dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 823 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

17 823 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Koszalin,zachodniopomorskie

2 799 000 zł188 m² 14 888,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:421 m²

Przystań Niegoszcz - Nowoczesne domy nad morzem, gotowe do zamieszkania (niegoszcz k. Mielna) Kameralny kompleks domów bliźniaczych w spokojnej, nadmorskiej okolicy Mielna. Idealne miejsce na dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Police,zachodniopomorskie

269 000 zł860 m² 312,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 860m 2 w Centrum Polic. Działka objęta mpzp, prąd, gaz, woda i kanalizacja przy granicy działki. Teren płaski o lekkim zalesieniu (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sułkowskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

599 000 zł18 m² 32 431 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Apartament inwestycyjny z widokiem na morze w inwestycji Arka Medical Spa w Kołobrzegu Pokój hotelowy o powierzchni 18,47 m2 - pokój z aneksem kuchennym i łazienką, czwarte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

445 000 zł45 m² 9 957,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem gotowe do zamieszkania | Stołczyn, blisko natury i miasta Na sprzedaż oferujemy przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,69 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kostki Napierskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

440 000 zł49 m² 9 053,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem typu loggia, położone na VI piętrze wieżowca na dobrze skomunikowanym osiedlu Słonecznym w prawobrzeżnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w kamienicy na pierwszym piętrze przy ulicy Stołczyńskiej doskonale sprawdza się dla pracowników firm, stoczni, czy innych przedsiębiorstw. Spokojna lokalizacja, wokół dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 899 000 zł390 m² 4 869,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:334 m²

Cena do negocjacji! * Dom wolnostojący, na "starym" Warszewie. Całkowita powierzchnia ponad 390 m2, użytkowa 285m2, * możliwość prowadzenia działalności- gotowy lokal gastronomiczny, niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grabowo

Grabowo,zachodniopomorskie

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, biuro Nieruchomości Rondo oferuje na sprzedaż działek położonych w Grabowie (kolonia Górna przy jeziorze) powiat stargardzki. Działki są w kształcie prostokątów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł60 m² 8 852,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Nowa niższa cena! Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania po generalnym remoncie, położonego w centrum miasta, ale jednocześnie z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł33 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem os. Zawadzkiego, szczecin Na sprzedaż jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na 9. piętrze wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

30 zł/m²29 m² 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 29 m2 zlokalizowana na parterze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji blisko Centrum. Oferowana powierzchnia składa się z jednego pomieszczenia biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grabowo

Grabowo,zachodniopomorskie

250 000 zł1 543 m² 162,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Rondo oferuje na sprzedaż działki położone w Grabowie koło Stargardu. Nieruchomości te usytuowane są przy głównej trasie na Nowogard ( dw106) co pozwala połączyć funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wschodnia

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

560 000 zł62 m² 9 017,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie W kołobrzegu - osiedle ogrody cena do negocjacji Tylko 15 minut od morza | Idealne dla rodziny lub pod wynajem | Balkon | Winda Na sprzedaż jasne i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiszesława

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł53 m² 7 526,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,01m2, zlokalizowane na osiedlu Golęcino w Szczecinie. W skład nieruchomości wchodzą: - duży salon (19,58m2) - ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

40,23 zł/m²87 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal o powierzchni 87m2 składający się z 4 pokoi/5 pomieszczeń (piąte pomieszczenie to np. recepcja z aneksem kuchennym, wówczas bez okna), zaplecza socjalnego i wc, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żelewo

Żelewo,zachodniopomorskie

296 000 zł1 680 m² 176,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1680 m idealna pod budowę domu. Lokalizacja: działka położona w Żelewie, w gminie Stare Czarnowo zaledwie 70 m od Jeziora Miedwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

999 000 zł80 m² 12 440,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe z miejscem postojowym w garażowcu. Na sprzedaż przestronny apartament z możliwością adaptacji poddasza (ok. 40 m po podłodze). Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 899 000 zł163 m² 17 785,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:595 m²

Oferta wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania, stanowiącego część pięknej willi, położonego w sercu starego Pogodna. Budynek z 1906 roku przeszedł kapitalny remont. Wymieniono dach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 080 000 zł41 m² 26 451,10 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta sprzedaży jest nowocześnie urządzony apartament dwupokojowy o pow. 40,83m2, usytuowany na I piętrze w Międzyzdrojach "promenada Gwiazd" - zaledwie 3 minuty spacerem od piaszczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szadzko

Szadzko,zachodniopomorskie

719 000 zł226 m² 3 188,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość położona w Szadzku, gmina Dobrzany, powiat Stargardzki. Działka umiejscowiona bezpośrednio przy ścianie lasu, nieopodal jeziora Szadzkiego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wojska Polskiego

Stargard,zachodniopomorskie

42,89 zł/m²51 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy ul. Wojska Polskiego, 51,29 m Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 51,29 m , położony przy ul. Wojska Polskiego. Lokal posiada wejście zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

170 900 zł1 797 m² 95,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż trzy działki budowlane zlokalizowane w Wałczu! Idealna oferta dla osób, które chcą zamieszkać na wsi, szukających ciszy i spokoju w otoczeniu lasów i jezior, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Skalin

Skalin,zachodniopomorskie

199 000 zł1 251 m² 159,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest piękna działka o pow. 1251 m2 w kształcie prostokąta położona w Skalinie niedaleko jeziora Miedwie (ok. 9 km od centrum Stargardu, około 34 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

293 000 zł28 m² 10 464,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 28 m położony na parterze kamienicy, tuż przy Galerii Kaskada. Świetna ekspozycja, bardzo duży ruch pieszy idealne miejsce na biuro, gabinet, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

13 500 zł675 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 461 m²

Hala magazynowa na wynajem - 675 m2 z 1 wjazdem Oferujemy na wynajem halę magazynową o łącznej powierzchni 675 m2, dostępną od końca sierpnia. Obiekt idealnie sprawdzi się jako przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Trzesiecka

Szczecinek,zachodniopomorskie

247 120 zł3 088 m² 80,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki budowlanej o łącznej pow. 3088 m2, położone na obrzeżach Szczecinka ul. Trzesiecka przy głównej drodze blisko zabudowań jednorodzinnych, lasów i jeziora Trzesiecko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ustronie Leśne

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 549 000 zł264 m² 5 877,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:679 m²

Prezentujemy dom wolnostojący położony w wyjątkowym miejscu. Nieruchomość znajduje się w Międzyzdrojach i graniczy z Wolińskim Parkiem Narodowym. - dom łącznie z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

30 zł/m²31 m² 936 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 31,2 m2 zlokalizowana na parterze budynku biurowego w doskonałej lokalizacji blisko Centrum. Oferowana powierzchnia składa się z dwóch pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dobre

Dobre,zachodniopomorskie

89 000 zł1 000 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Działka budowlana o powierzchni 1000 m , zlokalizowana w miejscowości Dobre, zaledwie 9 km od Koszalina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

589 000 zł47 m² 12 531,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania o powierzchni 47m2 położonego na drugim piętrze dziesięciopiętrowego budynku z lat '70 w okolicach C.H Fala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Batowo

Batowo,zachodniopomorskie

179 000 zł56 m² 3 172,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane w m. Batowo gmina Lipiany. Mieszkanie o powierzchni 56,43 m2 składa się z: przedpokoju kuchni 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Dziwnów

Dziwnów,zachodniopomorskie

2 700 000 zł612 m² 4 414,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:960 m²

Oferujemy do sprzedaży czynny, funkcjonalny pensjonat zlokalizowany na działce 700 m 2 oraz 260 m 2 miejsca parkingowe w Międzywodziu w doskonałej lokalizacji blisko przystani wodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Narutowicza

Szczecin,zachodniopomorskie

639 000 zł66 m² 9 726,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż komfortowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na I piętrze w nowoczesnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Narutowicza. Pilot do bramy wjazdowej. Po środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka dwupoziomowa

Szczecin,zachodniopomorskie

478 000 zł45 m² 10 727,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nie przegap okazji, by zamieszkać w nowoczesnym i przestronnym mieszkaniu w doskonałej lokalizacji. Zapraszam na prezentację, by na własne oczy przekonać się o walorach tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

1 690 000 zł190 m² 8 884,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:689 m²

Luksus i oszczędność! Nowoczesny dom z pompą ciepła, fotowoltaiką i innowacyjnymi rozwiązaniami Bardzo niskie koszty utrzymania! Dom jest wyposażony w szereg udogodnień:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Rewal,zachodniopomorskie

1 290 000 zł56 m² 23 035,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż luksusowy trzypokojowy apartament, położony o około 50 metrów od bałtyckiej plaży w Rewalu. Nieruchomość o powierzchni 56m2, usytuowana na parterze niskiego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bobolin

Bobolin,zachodniopomorskie

250 000 zł863 m² 289,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z Warunkami Zabudowy pod dom jednorodzinny na nowo powstałym osiedlu! 15min od Szczecina! Oferta sprzedaży działki pod dom jednorodzinny, o powierzchni 863 m2 zlokalizowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spiska

Szczecin,zachodniopomorskie

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy, komfortowy apartament 3-pokojowy o powierzchni 60m2 w nowym budynku apartamentowym na Gumieńcach z 2023r. Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Troszynek

Troszynek,zachodniopomorskie

380 000 zł7 200 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy dwie działki nad morzem o łącznej powierzchni 7200 m2 znajdujące się w miejscowości Troszynek 5 km od Wioski Wikingów, 6 km od centrum miasta Wolin, 20 km od nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banie

Banie,zachodniopomorskie

750 000 zł2 722 m² 275,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 722 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący, przedwojenny dom "z duszą", zlokalizowany w miejscowości Banie w powiecie Gryfińskim. Parter domu stanowi salon ze starymi, przesuwnymi drzwiami, 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł57 m² 14 017,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament w sercu Szczecina tu, gdzie elegancja spotyka wygodę życia! Na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament o powierzchni 57 m , położony w nowo wybudowanym.