dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 822 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

17 822 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

275 000 zł34 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na ulicy Grochowskiej. W dobrej lokalizacji, łatwe połączenia komunikacyjne, niewielka odległość od centrum miasta. Powierzchnia całkowita to 34 mkw plus metraż piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Oświęcimia

Szczecin,zachodniopomorskie

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie na zielonym osiedlu. Mieszkanie: - 2 oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, - spory balkon - 4 piętro - winda lokalizacja: - duże, zielone osiedle - miejsca postojowe pod blokiem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Śmiałego

Szczecin,zachodniopomorskie

590 000 zł100 m² 5 870,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tylko u nas - dla klientów Gwarant Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w czystej kamienicy w najlepszej części ulicy Bolesława Śmiałego. Na metrażu 100,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Arkońskie

Szczecin,zachodniopomorskie

419 000 zł54 m² 7 831,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży mieszkania na oś.ARKOŃSKIM W ofercie rozkładowe, słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Arkońskim. Znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Parkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

74,26 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta wynajmu bardzo ładnego lokalu użytkowego o powierzchni 20,20m2 (plus antresola) położonego na parterze kamienicy znajdującej się przy ulicy Parkowej (bardzo blisko ulicy Emilii Plater).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

599 000 zł65 m² 9 259,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta 0% Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający". Super oferta Top!. Nowoczesne duże 3 pokojowe (64,69 mkw) , jak nowe mieszkanie w bardzo wysokim standardzie, na zamkniętym, kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zawadzkiego-Klonowica

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania położonego na Osiedlu Zawadzkiego, w wieżowcu na 10 piętrze. Lokal składa się z trzech pokoi, łazienki z wc z prysznicem i kuchni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

279 000 zł38 m² 7 430,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Adaptacja poddasza - dwupokojowe mieszkanie w Centrum. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na ulicy Piłsudskiego, doskonała lokalizacja: * 800 m do Parku Kasprowicza; * 50 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Parkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

74,26 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Szczecin,zachodniopomorskie

2 100 zł47 m² 44,40 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, słoneczne i ciepłe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na zielonym Niebuszewie - w wieżowcu na osiedlu Książąt Pomorskich - z kapitalnym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Chopina

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

1 207 080 zł34 488 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu działkę rolno budowlaną grunt oznaczony jako klasa riv zlokalizowaną przy głównym szlaku turystycznym (droga Kamień Pomorski Dziwnów). Przy drodze i bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

579 000 zł64 m² 9 103,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe z balkonem, usytuowane na 2. piętrze w 3- piętrowym budynku w dzielnicy Gumieńce. W skład powierzchni 63,6 m2 wchodzi: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Arkońskie

Szczecin,zachodniopomorskie

429 000 zł48 m² 8 974,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2- pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 m2 po kapitalnym remoncie położone na osiedlu Arkońskim w Szczecinie. Mieszkanie o korzystnym układzie pomieszczeń - składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

258 600 zł19 m² 13 940,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta bez prowizji oraz bez podatku pcc. "Apartamenty Dominikana" to wyjątkowa inwestycja, która powstaje w absolutnie cudownym miejscu na ziemi, nieopodal zejścia na piękną, piaszczystą plażę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaciół Żołnierza

Szczecin,zachodniopomorskie

394 000 zł53 m² 7 375,51 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

N sprzedaż mieszkanie na spokojnym, przyjaznym osiedlu. Mieszkanie: - 2 pokoje, osobna kuchnia, łazienka, wc, duży przedpokój - balkon - bardzo słoneczny - od strony południowej - piwnica - dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Szczecin,zachodniopomorskie

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Szczecina, przy ulicy Mazowieckiej. Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Dogodny dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Raduszka

Koszalin,zachodniopomorskie

850 000 zł125 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 100 metrów kwadratowych. Budynek umieszczony jest na działce o wielkości 1000m w spokojnej i cichej okolicy (raduszka). Nad całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

198 000 zł16 m² 12 051,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Promocja 20%/lux apartamenty/spa -inwestycyjnie Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowe apartamenty wraz ze strefą rekreacyjną spa. Apartamenty to kameralna inwestycja, która zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Parkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

74,26 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł88 m² 6 111,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferta sprzedaży atrakcyjnego 3-pokojowego mieszkania w Centrum. Lokalizacja, która zapewnia bardzo dobrą komunikację z każdym punktem w Szczecinie. W podwórku miejsca parkingowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł62 m² 5 923,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Ofertą sprzedaży są jasne 3 pokoje na Pogodnie, blisko terenów rekreacyjnych oraz uczelni wyższych. Nieruchomość bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. 62,29m2, na które składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gombrowicza

Szczecin,zachodniopomorskie

319 000 zł49 m² 6 483,74 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu 2 pokoi w prawobrzeżnej części Szczecina- os. Majowym. Na powierzchnię 49,2 m2 składają się: - 2 rozkładowe pokoje: salon z wyjściem na duży balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Kolumba

Szczecin,zachodniopomorskie

34,41 zł/m²433 m² 14 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowy o pow. 433 m2 w budynku biurowym przy ul. Kolumba 60a w centrum Szczecina. Lokal stanowi wydzieloną zamkniętą przestrzeń (całe piętro budynku) z samodzielnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maciejewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

470 000 zł49 m² 9 591,84 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe. Zostało wykonane z wielką dbałością o szczegóły. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe znajduje się na os. Reda na 9 piętrze. Z okien widok na piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

55,05 zł/m²85 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy blisko Placu Kościuszki i Uczelni. Możliwość prowadzenia działalności w zależności od profilu Najemcy. Lokal na parterze, dwa wejścia bezpośrednio z ulicy, 4 schodki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fioletowa

Szczecin,zachodniopomorskie

439 000 zł63 m² 6 924,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży mieszkania położonego W szczecin - bukowe, osiedle kolorowych domów - przy ul. Fioletowej. Mieszkanie O powierzchni użytkowej 63,4m2 + balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

795 000 zł63 m² 12 699,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dzień dobry, prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie w Świnoujściu. Bardzo dobra lokalizacja na osiedlu Przylesie w bliskim sąsiedztwie lasu, kolejki ubb, osiedla Platan, 15 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Pobierowo,zachodniopomorskie

750 000 zł25 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2021

Sprzedam apartament (ok.25m2) w odległości 80 m od plaży, w otoczeniu nadmorskich lasów w bardzo urokliwej części Pobierowa. Apartament jest w pełni urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lechicka

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na dłuższy okres przestronna komfortowa kawalerka o powierzchni 30m2 położona na I piętrze w budynku. Budynek usytuowany na spokojnym i bezpiecznym osiedlu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Szczecin,zachodniopomorskie

285 000 zł34 m² 8 382,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Oferta sprzedaży przestronnej kawalerki o powierzchni 34 m2, położonej na osiedlu Żelechowa, przy ulicy Hożej 1. Nieruchomość lokalowa - pełna własność. Mieszkanie charakteryzuje się dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Choszczno

Choszczno,zachodniopomorskie

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:19 700 m²

Dom, choszczno okolica. Atrakcyjny dom o pow. ok. 140 m2 położony w ciekawej scenerii stworzonej na dużej działce o pow. 1,97 ha. Nowo wybudowany, funkcjonalny dom oferuje przyjazną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Dywizji Wojska Polskiego

Gościno,zachodniopomorskie

2 200 000 zł850 m² 2 588,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Mamy w ofercie dla Państwa budynek handlowo- usługowy, murowany, dwukondygnacyjny bez poddasza. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej. Nieruchomość , w której obecnie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka znajdująca się na 3 piętrze apartamentowca Gryf przy alei Wojska Polskiego. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z : przedpokoju, łazienki, salonu oraz kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barnima III Wielkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł46 m² 7 350,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż w pełni wyposażone, gotowe do zamieszania mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się w niedalekim sąsiedztwie Parku Kasprowicza. Na lokal o powierzchni 46,12m składa się: - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pelikana

Rewal,zachodniopomorskie

582 169 zł53 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednia od dewelopera! Bez prowizji! Podana cena jest ceną brutto! Luksusowe apartamenty budowane w centrum nadmorskiej miejscowości Rewal, w nowoczesnym trzykondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m 2 zlokalizowane na Pogodnie. Usytuowane jest ono na 1 piętrze dwupiętrowego budynku. Ogrzewanie i ciepła woda pochodzą z pieca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy pętli tramwajowej na Pomorzanach. Mieszkanie po remoncie. Łazienka i kuchnia zupełnie nowe. Będzie wyposażone w niezbędne meble według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tkacka

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł52 m² 42,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam 2 pokojowe mieszkanie po remoncie, usytuowane na 1 piętrze niskiego budynku w samym centrum miasta, przy ulicy Tkackiej. Na powierzchnię 52,32 m2 składają się: 2 pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Morzyczyn

Morzyczyn,zachodniopomorskie

1 090 000 zł151 m² 7 218,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:570 m²

Nowoczesny i energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej. Prestiżowa jakość wykonania i materiałów! Oferta sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

870 000 zł170 m² 5 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Na sprzedaż trzypoziomowy dom wolnostojący z 1968 r. o pow. całkowitej ok. 170 m2 usytuowany w wyjątkowo cichej i spokojnej części Pogodna. W skład nieruchomości wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strachocin

Strachocin,zachodniopomorskie

430 000 zł104 m² 4 134,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Oferujemy Państwu piękne domy w zabudowie bliźniaczej Strachocinie z widokiem na las. Oferta skierowana dla klientów ceniących sobie ciszę i spokój. Nieruchomość sprzedawana.