dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 822 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

17 822 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podjuchy

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł42 m² 7 051,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

!Możliwość zakupu przez osoby z poza ue! Oferuję na sprzedaż do kapitalnego remontu mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem w bardzo spokojnej, pełnej zieleni okolicy, na prawym brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bandurskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł64 m² 39,37 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - klucze W biurze oferta wynajmu mieszkania trzypokojowego, położonego W szczecinie dzielnicy ks. Pomorskich - ul. Bandurskiego. Nieruchomość znajduje się na VI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

319 000 zł42 m² 7 595,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży słonecznego i ciepłego dwupokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni ok. 42 m 2 zlokalizowanego na osiedlu Zachód w Stargardzie. Usytuowane jest ono na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lechitów

Mielno,zachodniopomorskie

6 600 000 zł880 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:2 195 m²

Dochodowa nieruchomość w centrum Mielna, zaledwie 550 m od morza! Nieruchomość składa się z dwóch obiektów; 1) Funkcjonujący, trzykondygnacyjny pensjonat sezonowy z 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 730 000 zł39 m² 44 576,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ekskluzywnego apartamentu w komplecie wave resort & spa w Międzyzdrojach! Charakterystyka nieruchomości: pow. 38,81 m2 (salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Szczecin,zachodniopomorskie

254 999 zł34 m² 7 530,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam do zaoferowania kawalerke przy ul. Hożej z przepięknym widokiem na park. Mieszkanie bardzo słoneczne. Mieszkanie składa się z pokoju o wym .22m2 kuchni ok. 5m2 łazienka ok. 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł106 m² 6 587,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie dwupoziomowe, przestronne i słoneczne, bardzo atrakcyjnie położone, okolica cicha i spokojna, dużo zieleni, wiele miejsc parkingowych. Pierwszy poziom to część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Robotnicza

Szczecin,zachodniopomorskie

381 000 zł47 m² 8 106,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż fajne 2 pokoje w niskim bloku z cegły na parterze. Spokojna okolica, wszędzie blisko, dobry dojazd do centrum. Rodzinne osiedle z placem zabaw dla dzieci i licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł30 m² 72,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 maja 2023 mieszkanie : dwa pokoje z aneksem kuchennym i antresolą. Powierzchnia 50 m2 po podłodze ze skosami tj. 30 m2 bez skosów + 10 m2 antresola, przy ul. Hożej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Klępino

Klępino,zachodniopomorskie

619 000 zł144 m² 4 316,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Nowa, ciekawa inwestycja deweloperska - dom w zabudowie wolnostojącej. Inwestycja prowadzona w Klępinie, gmina Stargard (około 2 km od Stargardu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 3-pokojowy, ul. Chobolańska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 100 m2 znajdujące się na 2 piętrze budynku w cichej uliczce urokliwych Gumieniec, a dokładniej przy ul. Chobolańskiej. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Rudniki

Rudniki,zachodniopomorskie

95 000 zł1 401 m² 67,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna z możliwością zabudowy. Działka położona w miejscowości Gostyczyn, tuż obok Choszczna. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłopska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe ; - salon z wyjściem na słoneczny balkon - sypialnia ( szafa w zabudowie, łózko, szafki nocna) - łazienka ( glazura i terakota, wanna, pralka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

709 000 zł99 m² 7 184,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Nieruchomość dla konesera. Przepiękna zabytkowa, oryginalna kamienica, po remoncie. Zapraszam Państwa na prezentację mieszkania położonego na trzecim piętrze w odnowionej kamienicy. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

1 091 822 zł159 m² 6 850 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokalu na parterze apartamentowca w dzielnicy Pomorzany. Lokal narożny w kształcie litery L z wejściem z głównej ulicy. Powierzchnia sali sprzedaży: 151,04 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Koszalin,zachodniopomorskie

2 500 zł87 m² 28,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Bukowe do najmu okazjonalnego. Mieszkanie o powierzchni 87 m2 zlokalizowane na II ostatnim piętrze, jedno na kondygnacji. Blisko do lasu a także do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ratowników

Sarbinowo,zachodniopomorskie

2 200 000 zł359 m² 6 121,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:944 m²

Dochodowa nieruchomość w nadmorskiej miejscowości Sarbinowo przy ul. Ratowników, zaledwie 350 m od morza! Funkcjonujący pensjonat podzielony na dwa segmenty z oddzielnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ku Morzu

Sianożęty,zachodniopomorskie

493 063 zł45 m² 11 057,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis tel. * * stan deweloperski do wykończenia * Tylko 150 metrów od plaży * Klucze już w Czerwcu Apartament inwestycyjny z balkonem W skład lokalu wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Drzetowo

Szczecin,zachodniopomorskie

280 000 zł27 m² 10 313,10 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta sprzedaży kawalerki o powierzchni 27,15 m 2 zlokalizowanej w centrum Szczecina, w bliskim sąsiedztwie Wałów Chrobrego. Usytuowana jest ona na 8 piętrze dwunastopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Centrum

Stargard,zachodniopomorskie

320 000 zł73 m² 4 383,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Otwórz swój własny biznes! Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny 2 poziomowy lokal położony na parterze w ścisłym Centrum w Stargardzie Lokal o powierzchni użytkowej 73m2 składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Szczecin,zachodniopomorskie

255 000 zł50 m² 5 123,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania do remontu - wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie znajduje się w wyremontowanej kamienicy przy ul. Długosza. Na powierzchnię ok. 50 m2 składa się: 3 pokoje (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Grzędzice,zachodniopomorskie

569 000 zł99 m² 5 747,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny parterowy, jednorodzinny dom zlokalizowany przy ul. Bursztynowej w Grzędzicach. Dom powstał w oparciu o indywidualny projekt uwzględniający najnowsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chopina

Szczecin,zachodniopomorskie

3 500 zł59 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertą najmu jest 3 pokojowe mieszkanie w budynku z 2017 roku na ul. Chopina w Szczecinie. Osiedle dobrze skomunikowane z centrum miasta, a w okolicy liczne sklepy, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

2 000 zł42 m² 47,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę wynajmu atrakcyjnego dwupokojowego mieszkania, usytuowanego na parterze czteropiętrowego bloku w Gryfinie na osiedlu Górny Taras. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Barbakan

Szczecin,zachodniopomorskie

540 000 zł51 m² 10 546,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą przestronnego mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 51,2 m2. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze apartamentowca zlokalizowanego przy ul. Barbakan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 100 zł29 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w Kwartale Róży Wiatrów. Powierzchnia 29 m2, dwa pokoje z aneksem kuchennym. Całkowicie wyposażone. Wynajem od 1 kwietnia 2023 roku, minimum na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Osiedle Kasztanowe

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł73 m² 6 874,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,59m2 usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku na Osiedlu Kasztanowym. Na powierzchnię nieruchomości składają się : - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem, znajdująca się w apartamentowcu z 2020r. kawalerka na Pomorzanach o powierzchni użytkowej 29m2 składająca się z korytarza; łazienki oraz pokoju dziennego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Armii Krajowej

Koszalin,zachodniopomorskie

140 zł/m²10 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Nowa niższa cena! Lokal 100 m od dworca pkp! Na wynajem lokal usługowy o pow. 10 m2, zlokalizowany przy Alei Armii Krajowej w Koszalinie. Lokal idealnie nadaję się na kiosk wielobranżowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

435 000 zł65 m² 6 727,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim plus zlokalizowane na Osiedlu platinum park w Stargardzie. Na całej powierzchni mieszkania zostało położone ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 350 000 zł115 m² 11 739,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Perełka wśród nieruchomości. Przestronne, wygodne i jasne mieszkanie położone w cichym zakątku Śródmieścia. Budynek nowszej generacji wybudowany przez renomowanego szczecińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Andersa

Koszalin,zachodniopomorskie

123 234 zł18 m² 6 990,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gratulujemy -> trafiłeś na naszą limitowaną ofertę promocyjną na start. Właśnie jesteśmy w trakcie tworzenia kolejnej wyjątkowej inwestycji. W początkowym etapie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Stargard,zachodniopomorskie

365 000 zł99 m² 3 702,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 98,57 m2 zlokalizowane w centrum Stargardu, przy ulicy Warszawskiej. W skład nieruchomości wchodzą : - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Podjuchy

Szczecin,zachodniopomorskie

298 000 zł43 m² 6 930,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży mieszkanie 43 m2, na zacisznym osiedlu w Podjuchach (z opcją posiadania garażu) w dobrej cenie - 298 000 zł. W skład mieszkania wchodzą: - pokój o pow. 16 m2 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ostoja

Ostoja,zachodniopomorskie

820 000 zł118 m² 6 949,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie Szeregowej - bardzo blisko Szczecina w Ostoi, nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu domków jednorodzinnych, niedaleko Stawu w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żytnia

Koszalin,zachodniopomorskie

599 900 zł91 m² 6 585,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy słoneczne, 4-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Nieruchomość, położona na III piętrze stanowi dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,16 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Koszalin,zachodniopomorskie

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy 2 pokojowe mieszkanie z loggią przy ulicy Jana Pawła II. Forma własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu (możliwy zakup przez obcokrajowców). Lokal o powierzchni 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

246 000 zł26 m² 9 631,95 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka położona Śródmieści przy Al. Wyzwolenia, usytuowana na 7 piętrze wysokiego bloku - to idealny zakup na pierwsze mieszkanie lub inwestycję pod wynajem. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dembowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

225 000 zł29 m² 7 880,91 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Słoneczna kawalerka zlokalizowana na 8 piętrze w wieżowcu. Pokój z aneksem kuchenny. Niewielka łazienka z toaletą. Mieszkanie zostało odświeżone, pomalowane, nowe panele. Wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Eryka II

Szczecin,zachodniopomorskie

444 000 zł48 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży pięknie odremontowane mieszkanie 2 pok. pachnące świeżością. Przemyślany projekt , staranne wykonanie z dużą dbałością o każdy element Mieszkanie rozkładowe z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Myślibórz

Myślibórz,zachodniopomorskie

930 000 zł125 000 m² 7,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z linią brzegową jeziora , Myślibórz okolica, zachodniopomorskie. Cztery działki bezpośrednio sąsiadujące ze sobą o łącznej powierzchni 12,5 ha pięknie położone nad jeziorem.