dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trentowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

460 000 zł71 m² 6 499,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Trentowskiego, w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina na Pogodnie: okolica cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Chorzowska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 990 000 zł688 m² 2 470,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:688 m²

Niesamowita okazja prosperująca stacja diagnostyczna +warsztat samochodowy + komora lakiernicza +dom ,a to wszystko znajduje się w topowej lokalizacji na Osowie! Cena 1 990 000! Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Zielona

Dygowo,zachodniopomorskie

160 000 zł1 002 m² 159,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o powierzchni 1002 m, położoną w malowniczej miejscowości Dygowo przy spokojnej ulicy Zielonej. To idealna propozycja dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

499 000 zł81 m² 6 139,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 81,28 m2 położone w Kołobrzegu - dzielnica Podczele, w spokojnej i zielonej części miasta. Zaledwie 800 metrów od morza - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

565 000 zł30 m² 18 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Klimatyzowany apartament Z dużym tarasem 100 metrów od plaży Szukasz apartamentu nad morzem, który łączy prestiżową lokalizację tuż przy plaży z możliwością bezobsługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

460 000 zł75 m² 6 133,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wałcz - mieszkanie 3-pokojowe Z ogródkiem I garażem Mieszkanie bezczynszowe Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 75 m2 na parterze w budynku w zabudowie bliźniaczej Trzy oddzielne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

519 000 zł26 m² 19 961,50 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament 1 pokojowy z balkonem w centrum Szczecina w Hanza Tower. Znajduje się na 7 piętrze i ma 26 m2, w skład mieszkania wchodzi: salon z aneksem kuchennym, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wojska Polskiego

Charzyno,zachodniopomorskie

481 760 zł3 011 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyobraź sobie miejsce, w którym poranny śpiew ptaków zastępuje gwar miasta, a jednocześnie w zaledwie kilkanaście minut możesz znaleźć się nad morzem. Właśnie takie warunki oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Barlinek

Barlinek,zachodniopomorskie

2 650 000 zł1 347 m² 1 967,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli szukasz idealnego miejsca na inwestycję,ta oferta jest dla Ciebie! Ofertą sprzedaży jest grunt inwestycyjny z linią brzegową o powierzchni 1347 m2 położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żurawia

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

3 900 zł63 m² 61,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy najem długoterminowy 2 prestiżowe apartamenty o powierzchni łącznej ok. 63 m2 z 2 miejscami postojowymi zaprojektowane przez architekta wnętrz, w pełni urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świeszyno

Świeszyno,zachodniopomorskie

499 000 zł89 m² 5 620 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:612 m²

Promocja! nowa, niższa cena! Na sprzedaż budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o pow. 88,79 m2, położony w Świeszynie k. Koszalina Dom jednorodzinny w trakcie budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamknięta

Szczecin,zachodniopomorskie

1 900 zł60 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie (60 m ) parter Czyste, jasne i zadbane mieszkanie w dwupiętrowym budynku, idealne dla pary lub singla. Co znajdziesz w środku: - duży salo*.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Chopina

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

135 605 zł733 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Co jest takiego wyjątkowego w lokalizacji tej działki? Samo Osiedle Chopina położone jest na skraju miejscowości , otacza je zewsząd zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

180 000 zł39 m² 4 591,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż ciepłe i słoneczne mieszkanie położone w pasie nadmorskim zaledwie 5 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego Mieszkanie z niskim czynszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gąskowo

Gąskowo,zachodniopomorskie

59 000 zł1 000 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2 znajdująca się w Gąskowie w pobliżu Dygowa, oddalonego od Kołobrzegu od 11 km. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukasińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

5 500 zł121 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament idealny dla żołnierzy nato ze względu na bardzo szybki i dogodny dojazd do Korpusu na ulicy Łukasińskiego (ok 15 minut samochodem,jak również tyle czasu zajmuje dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Barlinek

Barlinek,zachodniopomorskie

1 790 000 zł442 m² 4 049,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 231 m²

Wyjątkowy dom nad jeziorem Barlineckim 0% prowizji dla kupującego! Właściciele chętnie rozważą rozsądne propozycje cenowe! Na sprzedaż przestronny dom w Moczkowie tuż przy granicy Barlinka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Szczecin,zachodniopomorskie

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Pomorzany ul. Powstańców Wielkopolskich, świetnie rozplanowane mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,55 m2 z oddzielną kuchnią i balkonem. Jako własny cel mieszkaniowy, a z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

692 760 zł40 m² 17 220 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Luksus przy Marinie. Kilka minut od morza. Drugiej takiej inwestycji w Kołobrzegu nie będzie. To moment, w którym warto wejść. Wild Pearl to projekt dla osób, które wiedzą, gdzie lokuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piłsudskiego

Dobra,zachodniopomorskie

145 000 zł220 m² 659,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 742 m²

Dom do generalnego , kapitalnego remontu.Parter 115 m , podasze 110m. Wydane pozwolenie na przebudowę i rozbudowę. Działka o powierzchni 1742m wraz z dwoma budynki gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rafińskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

889 200 zł30 m² 29 818,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa Inwestycja w Nadmorskiej Okolicy Kompleksowa oferta: zakup i zarządzanie wynajmem Opis apartamentu: powierzchnia: 29,64 m Piętro: 3 piętro Salon z aneksem kuchennym: 18,46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

430 000 zł38 m² 11 375,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż Dwupokojowy lokal mieszkalny umeblowany i wyposażony o powierzchni użytkowej 37,80 m2 usytuowany na pierwszym piętrze w Centrum miasta przy ul. Kaliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maciejkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

680 000 zł65 m² 10 463,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjna oferta mieszkania 2 pokojowego położonego w sąsiedztwie lasów na wzgórzach warszewskich. Świetna lokalizacja - zamknięte, monitorowane osiedle. W pobliżu sklepy wielobranżowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 600 zł80 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni ponad 80 m2 , składające się z dwóch oddzielnych stref i dużego balkonu z ekspozycją na wschód. Wszystkie media i ogrzewanie z sieci miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z tarasem, ul. Zacisze

Sarbinowo,zachodniopomorskie

2 490 000 zł470 m² 5 297,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dochodowy biznes nad morzem | Sarbinowo | 300 m od plaży Oferujemy na sprzedaż ugruntowany biznes turystyczny z 12-letnim doświadczeniem, położony w popularnej nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

545 160 zł35 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament 2-pokojowy w kompleksie Feniks | Podczele Kołobrzeg | blisko plaży Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 35,4 m , położony na 1. piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lutyków

Białogard,zachodniopomorskie

1 198 000 zł142 m² 8 436,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny, położony w spokojnej i cichej części Białogard ul. Lutyków. Dom wybudowany w 2019 roku, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

1 750 000 zł280 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:777 m²

Dom wolno stojący w klimatycznym, malowniczym, spokojnym otoczeniu. Nieruchomość otacza bardzo zadbany ogród z bogatymi nasadzeniami zapewniającymi prywatność i sprzyjającymi relaksowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Budzistowo,zachodniopomorskie

1 200 000 zł1 655 m² 725,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę i dom w stanie surowym otwartym (z dachem, ale bez okien) Kupując ten dom pominiesz najtrudniejszy etap budowy. Solidne mury i dach już są teraz czas na Twoje detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

950 000 zł133 m² 7 134,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Zamieszkaj na kameralnym osiedlu przy lesie na prawobrzeżu! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bliźniaczego domu na nowo budowanym osiedlu w otulinie Puszczy Bukowej. To nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wąska

Mirosławiec,zachodniopomorskie

780 000 zł207 m² 3 768,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny i wyjątkowo klimatyczny dom jednorodzinny, wolnostojący, położony w centrum malowniczej i zielonej miejscowości Mirosławiec. Lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

670 000 zł51 m² 13 137,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 51 m z loggią - Gumieńce, szczecin Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zygmuntowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

769 000 zł87 m² 8 808,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz mieszkania, w którym przestrzeń jest prawdziwa, a nie na papierze to jest ten adres. 87,3 m daje komfort na co dzień: bardzo duże pokoje, wygodny układ i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 312 857 zł57 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Są miejsca, które nie muszą udowadniać prestiżu po prostu go czuć. Ten apartament w części apartamentowej Diune Hotel & Resort (standard 5)* to propozycja dla osób, które chcą mieć Bałtyk na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

469 000 zł43 m² 10 836,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy lokal inwestycyjny w sercu Kołobrzegu Armii Krajowej 20C/2 Szukasz bezpiecznej inwestycji z gwarantowanym najmem? A może miejsca, które od razu możesz wykorzystać pod własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dębowa

Tanowo,zachodniopomorskie

7 000 000 zł1 814 m² 3 859,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Opis nieruchomości: hala produkcyjno-magazynowa o konstrukcji stalowej wraz z budynkiem biurowym, usytuowana na działce o powierzchni 5200 m . Lokalizacja: odległość 1,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Bolesława Krzywoustego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 600 000 zł224 m² 7 136,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal z bezpośrednim wejściem od frontu ulicy przy jednej z głównych ulic Szczecina w secesyjnej kamienicy. Sprzedaż z najemcą, który płaci 6300 zł netto miesięcznie. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

539 000 zł53 m² 10 169,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży ekskluzywnego, 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 53 m , położonego na trzecim piętrze czteropiętrowego, zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

929 000 zł81 m² 11 417 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne mieszkanie 4 pokojowe z garażem na osiedlu za Sterem Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 81,37 m przypada na salon połączony z jadalnią oraz aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szkolna

Bierzwnik,zachodniopomorskie

225 000 zł81 m² 2 789,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

0% prowizji dla kupującego Polecam dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze niskiego bloku, zlokalizowane w miejscowości Bierzwnik. Powierzchnia użytkowa to 53, 25 m2 (w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

977 054 zł65 m² 15 120 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu Wild Pearl to prawdziwa perła Kołobrzegu zlokalizowana w prestiżowym miejscu, tuż przy Marinie Solnej i kilka minut spacerem od.