dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

929 000 zł81 m² 11 417 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne mieszkanie 4 pokojowe z garażem na osiedlu za Sterem Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 81,37 m przypada na salon połączony z jadalnią oraz aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szkolna

Bierzwnik,zachodniopomorskie

225 000 zł81 m² 2 789,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

0% prowizji dla kupującego Polecam dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze niskiego bloku, zlokalizowane w miejscowości Bierzwnik. Powierzchnia użytkowa to 53, 25 m2 (w księdze wieczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

977 054 zł65 m² 15 120 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu Wild Pearl to prawdziwa perła Kołobrzegu zlokalizowana w prestiżowym miejscu, tuż przy Marinie Solnej i kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

755 000 zł70 m² 10 827,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ostatnie mieszkanie na sprzedaż! W takiej cenie za m2 nie ma już szans na mieszkanie w takiej lokalizacji. Na sprzedaż duże, 4 pokojowe mieszkanie 69,73m2, sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lipnik

Lipnik,zachodniopomorskie

235 000 zł997 m² 235,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Lipnik, zaledwie 20 minut jazdy od Szczecina oraz 10 minut od Stargardu. Lokalizacja: spokojna, rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Wałcz,zachodniopomorskie

259 000 zł49 m² 5 317,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,71 m , położone w Wałczu, przy ul. Wojska Polskiego. Lokal znajduje się na 1. piętrze, co czyni go wygodnym w codziennym użytkowaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Śmiechów

Śmiechów,zachodniopomorskie

389 000 zł4 531 m² 85,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Działka budowlana ze stawem tylko 3 km od morza! Śmiechowo k. Gąsek Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 4531.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Reymonta

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

698 000 zł32 m² 21 650,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Absolutnie wyjątkowa lokalizacja Bezpośrednio przy deptaku, bałtyckiej plaży i Parku im. Stefana Żeromskiego. Ul. Reymonta 3b. Opcja dokupienia zamykanego garażu (odrębna księga wieczysta).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

330 000 zł800 m² 412,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ostatnia działka budowlana położona w malowniczej okolicy z widokiem na Puszcze Bukową. Znajduje się na wzgórzu, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu co zwiększa komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Uniemyśl

Uniemyśl,zachodniopomorskie

250 500 zł1 002 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks działek budowlanych w Uniemyślu, miejscowości położonej 3 km od Trzebieży i Zalewu Szczecińskiego oraz 9 km od Polic. Oferta dotyczy działki o powierzchni 1002 m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 80 m z osobnym wejściem | balkon | ogród | miejsce parkingowe Na wynajem komfortowe, nowo wybudowane mieszkanie o powierzchni ok. 80 m , zajmujące całe piętro domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 040 000 zł40 m² 25 691,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Kołobrzeg Towarowa 14, nadmorskie Tarasy każdy ten adres zna. To gotowy produkt inwestycyjny w jednej z najmocniejszych lokalizacji w Kołobrzegu - miejscu, które pracuje na siebie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

283 500 zł945 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kompleks działek inwestycyjnych w Warzymicach. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny kompleks działek położonych w dynamicznie rozwijających się Warzymicach, zaledwie 5 minut jazdy samochodem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolejowa

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

1 250 000 zł219 m² 5 718,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

ul. Kolejowa 54a, woj. zachodniopomorskie | sprzedaż z bazą klientów, rezerwacjami i Booking To oferta dla inwestora, który chce kupić nie tylko nieruchomość, ale działający, poukładany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 449 000 zł85 m² 17 039 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Luksusowy Penthouse z widokiem na Port Jachtowy ul. Bałtycka 6b, kołobrzeg Na sprzedaż przestronny penthouse o powierzchni 85,04 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poziomkowa

Żórawie,zachodniopomorskie

899 000 zł142 m² 6 325,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Na sprzedaż oferuję funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej miejscowości Żórawie, w otoczeniu lasów i terenów rekreacyjnych. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

685 892 zł38 m² 17 820 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

61,35 zł/m²33 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu lokalu biurowo-usługowego w sercu Stargardu, zlokalizowanego przy ulicy Centrum. Ten wyjątkowy lokal, dostępny od zaraz, idealnie nadaje się dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

100 zł/m²100 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajem lokalu gastronomicznego sezon letni 2026 Do wynajęcia w pełni wyposażony lokal gastronomiczny na sezon letni 2026 (czerwiec sierpień), zlokalizowany w miejscowości Grzybowo k.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

139 000 zł45 m² 3 088,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom tańszy niż kawalerka! Mały dom wolnostojący położony w miejscowości Kępno k. Marianowa. Budynek murowany (cegła + kamień polny) zlokalizowany w centrum wsi. Obiekt odrestaurowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

430 000 zł84 m² 5 104,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Idealne na działalność biurową lub dla rodziny Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz zaaranżować według własnych potrzeb? A może chcesz otworzyć biuro lub kancelarię?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

520 000 zł64 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szczecin Zdroje, mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, sprzedaż. Prezentujemy eleganckie mieszkanie w zielonej części prawobrzeżnego Szczecina. Mieszkanie jest świetnie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Westerplatte

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie przy Kołobrzeg, ul. Obrońców Westerplatte Najważniejsze informacje: 67 m , dwa poziomy 3. piętro (bez windy) Dwa balkony Dwie łazienki Dostępne od zaraz Czynsz: 670 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszalińska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

430 000 zł56 m² 7 678,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja to jest to! Marzysz o własnym kącie nad Bałtykiem, idealnym do zamieszkania, na wakacyjne wypady lub jako pewna inwestycja pod wynajem? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

4 000 000 zł700 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 797 m²

Reprezentacyjna willa położona w prestiżowej dzielnicy Szczecina .Dom ten jest parterowy o powierzchni użytkowej 537 m2, podpiwniczony z zaadaptowanym strychem. W parterze posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wyszyńskiego

Stargard,zachodniopomorskie

42,17 zł/m²47 m² 1 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy znajduje się w budynku handlowo usługowym w samym Centrum Stargardu przy ul. Wyszyńskiego. Lokal znajduje się na 2 piętrze, okna od ul. Wyszyńskiego. Dostępna winda. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dębowa

Tanowo,zachodniopomorskie

19,85 zł/m²1 814 m² 36 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Opis nieruchomości: hala produkcyjno-magazynowa o konstrukcji stalowej wraz z budynkiem biurowym, usytuowana na działce o powierzchni 5200 m . Lokalizacja: odległość 1,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plażowa

Grzybowo,zachodniopomorskie

711 382 zł33 m² 21 629,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Grzybowo, ul. Plażowa 4C- spacerem 3 min od plaży, 10 min samochodem od centrum Kołobrzegu. Mieszkanie, które ma dokładnie to, czego szukają klienci nad morzem: bliskość plaży- 200 m, spokój lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

360 000 zł42 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42 m , położone na parterze w prestiżowej, zielonej okolicy Pogodno. Lokal z dużą ilością okien, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żelewo

Żelewo,zachodniopomorskie

550 000 zł2 800 m² 196,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna nieruchomość - działka w uroczej miejscowości Zelewo Działka bezpośrednio przy jeziorze Miedwie. tuż obok działki niewielka dzika plaża Teren objęty planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

3 700 zł59 m² 62,24 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację nowego, świeżo wykończonego mieszkania o powierzchni 60m2 znajdującego się w Szczecinie przy ulicy Malczewskiego 34. Oto jego cechy: 1. Lokalizacja: położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

925 000 zł73 m² 12 671,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż nietuzinkowe mieszkanie Nad Rudzianką w ocieplonym budynku z 2003r - spółdzielcze własnościowe prawo z założoną księgą wieczystą Mieszkanie dwupoziomowe , trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Żdżary

Żdżary,zachodniopomorskie

115 000 zł1 149 m² 100,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Promocyjna cena na sprzedaż - pierwszej dzialki - Oferta na wyłączność. Oferta sprzedaży kompleksu działek budowlanych położonych w miejscowości Żdżary - ok. 5km od Goleniowa z dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Szmaragdowa

Gościno,zachodniopomorskie

92 000 zł1 432 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1432 m2 w Gościnie - malownicze położenie nad rzeczką, 15 min od Kołobrzegu Marzysz o domu w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

790 000 zł64 m² 12 305,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Apartament 3 pokojowy z balkonem w Międzyzdrojach, położony w odległości ok. 200 m od morza. Lokal III poziomowy o powierzchni 64,2 m2. Na pierwszym poziomie znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spadochroniarzy Polskich

Dziwnów,zachodniopomorskie

3 500 zł42 m² 82,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twój osobisty azyl w Dziwnowie zamieszkaj tam, gdzie inni tylko przyjeżdżają Workation, który zmienia wszystko. Wyobraź sobie poranek z filiżanką kawy na tarasie z widokiem na rzekę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Niepodległości

Stargard,zachodniopomorskie

1 199 000 zł135 m² 8 881,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa oferta! Dom wolnostojący położony w nowej części Os. Pyrzyckiego w Stargardzie. Pow. użytkowa 108 m2 (bez garażu i kotłowni), pow. całkowita ok. 135 m2. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Portowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

530 000 zł32 m² 16 403,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Okazja! Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 32,31 m , położona przy ul. Portowej 28 w Kołobrzegu w jednej z najbardziej dochodowych lokalizacji nad Bałtykiem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

215 000 zł23 m² 9 255,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 25,5 m , położonej tuż przy Placu Zwycięstwa. To idealna propozycja dla inwestora, a także dla osób szukających swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

399 000 zł39 m² 10 189 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Kołobrzeg | Osiedle Europejskie ul. Helsińska 6b 32,93 m + piwnica 6,23 m | 3/3 piętro bez windy ( Rozmowy o windę odbędą się dnia 3.03.2026) | duży balkon | miejsce parkingowe To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

413 000 zł40 m² 10 345,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.