dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Makowa

Rogowo,zachodniopomorskie

19 000 000 zł8 306 m² 2 287,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży gruntu rogowo (k. Kołobrzegu) z pozwoleniem na budowę 113 luksusowych apartamentów nad jeziorem Resko 300 m od morza Wyjątkowy grunt inwestycyjny z pełnym pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zamenhofa

Police,zachodniopomorskie

40 zł/m²200 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia przestronny lokal, znajdujący się przy ulicy Zamenhofa, o powierzchni 200 m2. Bardzo dobra lokalizacja, blisko Centrum Polic. Lokal znajduje się pod sklepem Stokrotka, jest ogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

699 000 zł128 m² 5 440,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Rezerwacja! Dom w zabudowie bliźniaczej w Konikowie! Nowoczesny projekt, doskonała lokalizacja! To nowe zamknięte osiedle będzie składało się się z 8 domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lubkowice

Lubkowice,zachodniopomorskie

599 000 zł4 974 m² 120,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe siedlisko o powierzchni 4974 m , położone w cichej i malowniczej okolicy zaledwie 15 km od Kołobrzegu. Nieruchomość idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kłębowiec

Kłębowiec,zachodniopomorskie

870 000 zł150 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom parterowy, jednorodzinny w stanie developerskim w Kłębowcu. Nieruchomość w cichej i spokojnej okolicy dla osób poszukujących domu z dala od zgiełku miasta. Dom o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

782 262 zł47 m² 16 605 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wild Pearl - Luksus blisko morza i Mariny w Kołobrzegu Wild Pearl to prawdziwa perła Kołobrzegu zlokalizowana w prestiżowym miejscu, tuż przy Marinie Solnej i kilka minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artyleryjska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

419 210 zł40 m² 10 485,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krągi

Krągi,zachodniopomorskie

1 650 000 zł26 264 m² 62,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:26 264 m²

Marzy Ci się dom w lesie? Z własnym stawem? Kilka kroków od pięknego jeziora? Właśnie go znalazłeś! Oto wyjątkowa nieruchomość - z przestronnym zadbanym domem, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Szczecin,zachodniopomorskie

409 000 zł45 m² 9 084,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Nowa niższa cena! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie przy ul. Reja w Szczecinie Oferuję na sprzedaż zadbane mieszkanie o powierzchni 45 m , usytuowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

635 000 zł68 m² 9 407,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 67,5 mkw po generalnym remoncie, zlokalizowanego przy Placu Matki Teresy z Kalkuty. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Usługowa

Stargard,zachodniopomorskie

20 zł/m²121 m² 2 399 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ofertą wynajmu są atrakcyjne lokale użytkowe umiejscowione w strefie przemysłowej w rejonie ul. Usługowej w Stargardzie. Lokale o powierzchniach: - 80 m2 składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dygowo

Dygowo,zachodniopomorskie

690 000 zł126 m² 5 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:627 m²

Rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjnie położony 6-pokojowy dom wolnostojący, podpiwniczony w urokliwej wsi Dygowo (wieś gminna) o pow. użytkowej 126m2. Działka o pow. 627m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 499 000 zł297 m² 5 041,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:587 m²

Oferta bezpośrednia- kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów pośrednictwa. Na sprzedaż klimatyczny dom wolnostojący w Szczecinie Żelechowa! Wyjątkowa oferta przestronnego, wolnostojącego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeroka

Szczecin,zachodniopomorskie

2 600 zł50 m² 52,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy ofertę 2 pokojowego mieszkania na wynajem w kameralnym budynku wielorodzinnym znajdującym się przy ulicy Szerokiej na Krzekowie. Mieszkanie jest komfortowo wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

305 000 zł33 m² 9 186,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1891

Mieszkanie 2-pokojowe blisko centrum Szczecina w okolicach Placu Kilińskiego, położone na wysokim parterze przedwojennej kamienicy. Budynek w drugiej linii zabudowy w cichym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szczecińska

Pyrzyce,zachodniopomorskie

10 000 000 zł2 776 m² 3 602,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 894 m²

Kompleks warsztatowo-produkcyjny z zapleczem biurowym Pyrzyce, ul. Szczecińska Nieruchomość komercyjna położona przy ul. Szczecińskiej w Pyrzycach, bezpośrednio obok stacji paliw Orlen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł61 m² 8 836,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne lub do zamieszkania w sercu Szczecina! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania położonego na najwyższym piętrze budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Marzysz o własnym kawałku ziemi w urokliwym miejscu, blisko morza, ale z dala od miejskiego zgiełku? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Lokalizacja: stramnica, gmina Kołobrzeg (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

361 132 zł27 m² 13 420 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od listopad / grudzień 2026r Nowoczesne i nowe 1 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od Centru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

6 000 zł140 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:417 m²

Przedmiotem wynajmu jest parter i piętro domu w zabudowie bliźniaczej, razem ok. 140m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 417m2 w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy Gumieniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Szantowa

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

598 000 zł1 045 m² 572 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna dziłaka W ustroniu morskim blisko centrum! Oferujemy działkę mieszkaniowo-usługową o powierzchni 10,45 A, zlokalizowaną przy ul. Szantowej w Ustroniu Morskim. Opis lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Mielno,zachodniopomorskie

775 000 zł41 m² 18 902,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament w Mielnie | Sosnowy Las 15 | Widok na Jamno Są miejsca, które dają ciszę, przestrzeń i poczucie prywatności. Sosnowy Las 15 w Mielnie to adres dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Miechowska

Szczecin,zachodniopomorskie

665 000 zł111 m² 7 494,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 111,13 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w niskim, kameralnym budynku przy ul. Miechowskiej w dzielnicy Podjuchy. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rurzyca

Rurzyca,zachodniopomorskie

439 400 zł34 m² 12 923,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kawalerka w Rurzycy, blisko las, blisko do S3, niedaleko Kliniska, załom. 34 m2 , I piętro w budynku I piętrowym. . Budynek jednopiętrowy z użytkowym poddaszem.Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kusocińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka z balkonem | 38 m | Nowe Miasto - ul. Kusocińskiego Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu komfortowej kawalerki o powierzchni 38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łukasińskiego

Mierzyn,zachodniopomorskie

5 000 zł172 m² 29,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na wynajem szeregowiec, mierzyn, 6 pokoi, 172m2, ogródek, garaż Do wynajęcia duży dom bliźniak, (ok 172m), 5 sypialni, duży salon otwartą na kuchnie, jasna łazienka i wc. Ponadto garaż na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Szczecin,zachodniopomorskie

220 000 zł24 m² 9 322,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Blue Real Estate ma przyjemność zaprezentować estetyczny i funkcjonalny lokal użytkowy z osobną kuchnią, położony w dzielnicy Gumieńce, w otoczeniu pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

2 250 000 zł520 m² 4 326,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 525 m²

ul. Kwiatowa 6, sianożęty Zaledwie 400 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży Gotowy, w pełni funkcjonujący pensjonat z dwiema niezależnymi jednostkami letniskowymi i przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sobola

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł45 m² 55,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie Bukowo | świeżo po remoncie | parking | spokojna okolica Do wynajęcia świeżo wyremontowane, komfortowe mieszkanie położone na nowo wybudowanym, spokojnym osiedlu w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł47 m² 49,45 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Ofertą wynajmu jest mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta vis a vis Centrum Handlowego Galaxy i Biurowca Oxygen. W bliskiej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 119 000 zł37 m² 29 935,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja W naszej ofercie apartament o powierzchni 37,38 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji nad Bałtykiem Wave Międzyzdroje Resort & spa. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

299 500 zł48 m² 6 248,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Wyposażone, funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie - Wałcz, wojska Polskiego. Mieszkanie po remoncie dostosowującym przestrzeń do nowoczesnych standardów wykończenia. Wymienione instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Felczaka

Szczecin,zachodniopomorskie

319 000 zł26 m² 12 346,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,57 m , położone na 1 piętrze w budynku z lat 70., w samym centrum Szczecina. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Skarbimierzyce

Skarbimierzyce,zachodniopomorskie

339 000 zł35 m² 9 680,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kawalerka z dużym balkonem Skarbimierzyce, okolice Szczecina Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 35 m , zlokalizowana w Skarbimierzycach, w budynku z 2015 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

459 000 zł38 m² 12 079 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Perełka w centrum Szczecina - tuż przy Galaxy! 38 m | 2 piętro | Idealne dla obcokrajowców Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38 m położone w samym sercu Szczecin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, ul. 5 Lipca

Szczecin,zachodniopomorskie

779 000 zł41 m² 18 953,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (41,1m2) z balkonem (3 m2) znajdujące się na 1 piętrze, niskiego 4 piętrowego budynku, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Rekreacyjna

Mielno,zachodniopomorskie

390 000 zł875 m² 445,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 875 m2, położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Mielnie. W linii prostej jedynie 700 metrów od morza, a zaledwie 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Strzeżenice

Strzeżenice,zachodniopomorskie

139 000 zł1 000 m² 139 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3 km od morza - Strzeżenice k. Mielna Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2, położona w miejscowości Strzeżenice, zaledwie 3 kilometry od brzegu morza. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymanowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 600 zł45 m² 57,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie w śródmieściu Szczecina, położone w świetnej, zielonej okolicy w pobliżu Jasnych Błoni. Lokal ma powierzchnię 45,28 m i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

499 000 zł116 m² 4 287,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie na parterze budynku w śródmieściu Stargardu. Przedmiot oferty: mieszkanie pięciopokojowe o powierzchni 116,38 m2 (zgodnie z kw). Typ transakcji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleje Wojska Polskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1957

Pakiet inwestycyjny. Bez czynszu! Razem mieszkanie i dzialalnosc. 3 mieszkania 180 m2 oraz lokal uslugowy 120m2. Moze byc wszystke uslugowe.Parking wspolny ze sklepem Biedronka. Centrum Darlowa. Bez.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij