dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 822 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

17 822 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

635 626 zł74 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

520 000 zł74 m² 7 074,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Czteropokojowe mieszkanie położone na piętrze wielorodzinnego budynku, przy głównej ulicy w Mielnie - do plaży 100m! Budynek posadowiony na ogrodzonym i zagospodarowanym terenie - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł42 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Tylko U nas! Oferujemy do sprzedaży piękne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na III piętrze niskiego bloku na Warszewie. Lokal ma powierzchnię 41,79m2 i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

325 000 zł46 m² 6 989,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji, w cenie dwupokojowego? Ta oferta to idealne rozwiązanie! Oferujemy na sprzedaż rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

299 000 zł37 m² 8 187,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Blue Real Estate ma przyjemność zaprezentować klimatyczne, słoneczne i ustawne mieszkanie 1 pokojowe, z możliwością przerobienia na dwupokojowe, usytuowane w bardzo atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Strączno

Strączno,zachodniopomorskie

1 586 700 zł25 800 m² 61,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny grunt deweloperski o powierzchni 2,58 ha, stanowiący część działki o numerze ewidencyjnym 6/74, położony w miejscowości Strączno, gmina Wałcz, powiat wałecki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

409 000 zł46 m² 8 891,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dwupokojowe z balkonem mieszkanie o powierzchni całkowitej 46 m , usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Chlebowo

Chlebowo,zachodniopomorskie

1 720 000 zł36 872 m² 46,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka rolna Chlebowo Oferujemy na sprzedaż działkę rolną o łącznej powierzchni 36 872 m , położoną w miejscowości Chlebowo. Część gruntu stanowi ziemia rolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Broniszewska

Gryfice,zachodniopomorskie

2 200 000 zł250 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:573 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Szanowni Państwo Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

305 300 zł36 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Szczecin,zachodniopomorskie

530 000 zł64 m² 8 242,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: szczecin Centrum, ul. Łokietkabezpieczeństwo: wejście do budynku zabezpieczone domofonem, monitoring w bramie. Charakterystyka: powierzchnia mieszkania: 64,30 m Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

1 700 zł32 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu kawalerkę do wynajęcia zlokalizowaną w sercu Szczecina, na Nowym Mieście przy ul. Kusocińskiego. Lokal o powierzchni 32,5 m2 usytuowany jest na 3 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Mścice,zachodniopomorskie

1 499 000 zł323 m² 4 635,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 749 m²

Nieruchomość w Mścicach - obiekt z darmową energią! tylko 4km od morza! Idealna pod działalność turystyczną! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej rezydencji w Mścicach, gmina Będzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łubinowa

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł59 m² 8 063,97 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców), przestronne 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 9 piętrze wysokiego bloku z windą. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Kukułowo

Kukułowo,zachodniopomorskie

250 000 zł3 000 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 100m od rzeki Dziwnej, w cichej i spokojnej okolicy. Działka jest wydzielona z większego areału w pobliżu znajdują się rzeka domy i zabudowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Golczewo

Golczewo,zachodniopomorskie

59 000 zł1 355 m² 43,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę położoną 5 minut spokojnej jazdy od miejscowości gminnej Golczewo. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. Nieruchomość o powierzchni 1300 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świstacza

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł45 m² 10 971,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukasz mieszkania, które łączy spokój z idealną komunikacją? Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowo przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 45,5 m , położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

228 000 zł4 896 m² 46,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem ogłoszenia jest działka rolna położona zaledwie 10 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego. Działka usytuowana w kompleksie działek - bezpośredni dostęp do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rurzyca,zachodniopomorskie

407 034 zł32 m² 12 524,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Rurzyca, w spokojnej i zielonej okolicy domów jednorodzinnych. Kameralna inwestycja znajduje się zaledwie ok. 9 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego 4-pokojowego domu w bardzo bliskim sąsiedztwie morza i miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 350 000 zł148 m² 9 152,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:377 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2009 roku na działce o powierzchni 377 m2, położnej w dzielnicy Bukowo. Dobry dojazd, ciche, zielone miejsce to nie jedyne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bogusława X

Szczecin,zachodniopomorskie

1 350 zł16 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia lokal w samym centrum Szczecina przy ulicy Ks. Bogusława X. Nieruchomość: powierzchnia 16 m2. Piętro 4. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łuskowo

Łuskowo,zachodniopomorskie

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

Dom o powierzchni 130m2 parterowy z użytkowym poddaszem 6 pokojowy z cegły po generalnym remoncie w 2010r (wybudowany 1960r) na działce 1834m2 w gminie Wolin blisko morza. Podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

176 775 zł15 m² 11 785 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 13 apartamentów 100 m od morza Mielno Pełna własność W pełni wyposażone Na sprzedaż 13 nowoczesnych, w pełni wyposażonych apartamentów w nadmorskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

1 120 000 zł91 m² 12 311,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Przestronne mieszkanie w sercu Szczecina w prestiżowej lokalizacji przy Jasnych Błoniach i Urzędzie Miasta. Szukasz komfortowego mieszkania w Centrum dla swojej rodziny? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł45 m² 11 969,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,03 m , zlokalizowanego w cichej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

335 000 zł60 m² 5 618,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukacie trzech pokoi do własnej aranżacji? Mieszkanie na os. Hallera czeka na Was z otwartymi drzwiami! Na sprzedaż trzypokojowa nieruchomość o łącznej powierzchni 59,62 m., w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dyszno

Dyszno,zachodniopomorskie

195 000 zł4 999 m² 39,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka budowlana o powierzchni 4999 m2 w odległości 100 km od Szczecina i Berlina z wydanymi warunkami zabudowy. Jest również możliwość dokupienia sąsiedniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Śmiechów

Śmiechów,zachodniopomorskie

249 000 zł2 703 m² 92,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż: urokliwa działka w Śmiechowie tylko 3 km od plaży w Gąskach! Szukasz idealnego miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

515 000 zł64 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem os. Osiedle Kasztanowe Na sprzedaż duże, wygodne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,18 m , położone w spokojnej i zielonej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Trzebiatowska

Mrzeżyno,zachodniopomorskie

1 100 000 zł2 100 m² 523,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do kontaktu tel. Na sprzedaż działka budowlana położona nad samą rzeką Regą, z dostępem do linii brzegowej! lokalizacja: lokalizacja: mrzeżyno ul Trzebiatowska działka 352/12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Królewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 stycznia. Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 29 m2 po remoncie kapitalnym łącznie z wymianą elektrycznej instalacji, gładzonymi, malowanymi ścianami. I piętro wieżowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rurzyca,zachodniopomorskie

675 450 zł68 m² 9 936,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 499 999 zł410 m² 8 536,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:562 m²

Na sprzedaż pensjonat 200m od morza Pow działki - 652m2 Pow Pensjonatu- 410m2 Oferujemy do sprzedaży dom z pokojami na wynajem, położony w Dziwnówku, 5 min do plaży. Dom zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Przybiernów

Przybiernów,zachodniopomorskie

1 975 000 zł50 200 m² 39,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka nad Jeziorem Przybiernowskim idealna pod agroturystykę lub kompleks domków całorocznych Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 5,20 ha, położona w sąsiedztwie Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ostoja

Ostoja,zachodniopomorskie

459 000 zł37 m² 12 405,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kama Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m położone na pierwszym piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2025 roku, na osiedlu Cukrownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

579 000 zł73 m² 7 888,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w centrum Szczecina. Mieszkanie trzypokojowe położone na pierwszym piętrze niskiego , ocieplonego bloku nieopodal Placu Orła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Świnoujście,zachodniopomorskie

549 000 zł46 m² 11 854,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojwe mieszkanie po kapitalnym remoncie zaledwie 1,5 km od morza. Zlokalizowane pomiędzy ścisłym centrum a morzem, na spokojnym osiedlu przy ul. Matejki. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Polnych Traw

Koszalin,zachodniopomorskie

105 000 zł1 000 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m , zlokalizowana przy ul. Polnych Traw w Koszalinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł60 m² 7 503,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta, al. Jana Pawła II w okolicy fontann. Mieszkanie zadbane, zlokalizowane w atrakcyjnej oficynie. Na powierzchnię 59,97 m2, składają się: -Korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wołczkowo,zachodniopomorskie

2 590 000 zł15 487 m² 167,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny Wołczkowo, ul. Agawy. Atrakcyjny teren pod budowę kameralnego osiedla 16 domów dwulokalowych. Idealna propozycja dla dewelopera lub inwestora poszukującego spokojnej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij