dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 823 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

17 823 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grabowo

Grabowo,zachodniopomorskie

119 000 zł1 395 m² 85,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niższa cena Oferta 0% prowizji Ofertą sprzedaży jest działka budowlana nr 88/39 o powierzchni 1395 m.kw. (wymiary 36 x 39 m) położona w miejscowości Grabowo, 6 km od centrum Stargardu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

342 335 zł36 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od września 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

2 638 675 zł8 825 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Inwestycyjna okazja 0,88 ha w centrum Kamienia Pomorskiego! Lokalizacja pod handel, usługi, zabudowę vis-à-vis planowanego parku handlowego! Nie czekaj zainwestuj w grunt, który sam na siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

382 781 zł35 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od grudnia 2026r Nowoczesne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 650m od morza! Mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

255 000 zł38 m² 6 654,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! W naszej ofercie przytulne mieszkanie o powierzchni 38,32 m , położone na 1. piętrze budynku w doskonałej lokalizacji blisko centrum Stargardu. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

620 000 zł70 m² 8 845,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,09 m , położone na piętrze domu dwurodzinnego w spokojnej i zielonej części Szczecina na pograniczu osiedle Bukowego i Zdroi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Koszalin,zachodniopomorskie

344 832 zł36 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od września 2026r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na II -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

459 000 zł60 m² 7 599,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,4 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku na Osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie. Mieszkanie odświeżone, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

395 416 zł43 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi na przełomie 2026r /2027r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wylotowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

770 000 zł42 m² 18 474,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie każde mieszkanie można opisać schematem metraż + pokoje + lokalizacja. Ten apartament w West Park od pierwszego spojrzenia robi wrażenie. Jest gotowy, dopracowany i spokojny w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

419 000 zł50 m² 8 386,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Twoje nowe miejsce na Pogodnej stronie życia mieszkanie w Stargardzie! 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,96 m2. Zamieszkaj tam, gdzie codzienność staje się przyjemnością. W miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł50 m² 9 910,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie na Niebuszewie. Lokal położony na pierwszym piętrze niskiego ocieplonego budynku z ładną elewacją i zadbaną klatką schodową. Na powierzchnię 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karlińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

249 000 zł62 m² 4 042,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji - ul. Karlińska, osiedle Zachód w Szczecinku. Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta daje taką możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romera

Szczecin,zachodniopomorskie

565 000 zł67 m² 8 379,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż własnościowe, przestronne, jasne i słoneczne 4. pokojowe mieszkanie usytuowane na 3. piętrze niskiego bloku. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jantarowa

Mielenko,zachodniopomorskie

499 000 zł38 m² 13 194,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:817 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Domek nad morzem w Mielenku: 330 metrów od zejścia na plażę Marzysz o własnym miejscu nad morzem, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

389 070 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne i gotowe do nabycia Nowe, słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Borne Sulinowo

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

250 000 zł2 100 m² 119,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z planem miejscowym pod zabudowę jednorodzinną ,wielorodzinną lub usługową 200 m do jeziora i lasu oraz 500m od ścisłego centrum miasta.] Położona przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona

Grzepnica,zachodniopomorskie

500 000 zł1 462 m² 342 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej położonej w Grzepnicy 1462 m2, tylko 17 km od centrum Szczecina. Działki uzbrojone z planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka przy um w Szczecinie Zamieszkaj w sercu Szczecina, gdzie komfort miejskiego życia spotyka się z urokami natury. Ta przestronna kawalerka, zlokalizowana przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

400 000 zł6 399 m² 62,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki położonej W dobrej szczecińskiej - 15 km od centrum szczecina, 6km do głębokiego, 4km przejście graniczne W lubieszynie - Działka o powierzchni 6.390m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

395 324 zł43 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

383 310 zł43 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowe, słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pyrzyce,zachodniopomorskie

210 000 zł40 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w zadbanej kamienicy przy ul. Kościuszki, pyrzyce Na sprzedaż oferowane jest przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kościuszki

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

399 000 zł30 m² 13 269 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament hotelowy 30,07 m z pełną obsługą | 250 m od plaży | Kołobrzeg, ul. Kościuszki Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy apartament hotelowy na rynku wtórnym, położony w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

999 000 zł450 m² 2 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 977 m²

Tylko U nas! rezerwacja Postomino - przestronny dom wolnostojący 450 m z salą bankietową i 10 pokojami Idealny pod pensjonat, agroturystykę, hostel lub dom wielopokoleniowy Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Papieża Jana XXIII

Wałcz,zachodniopomorskie

1 600 000 zł482 m² 3 319,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:921 m²

Na sprzedaż budynek biurowo- usługowy zlokalizowany w centrum miasta Wałcz przy ul. Papieża Jana XXIII. - budynek usługowo - biurowy , piętrowy o powierzchni 369,09m2 z dachem płaskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

374 968 zł43 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

420 000 zł47 m² 8 898,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie w Kołobrzegu atrakcyjna lokalizacja blisko centrum Oferuję na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,2 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Dźwirzyno

Dźwirzyno,zachodniopomorskie

299 750 zł22 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Stan deweloperski - 299 750,00 zł netto Możliwość pełnego wykończenie apartamentu - 81 800 zł netto - całość 381 550,00 zł netto Miejsce parkingowe (opcjonalnie) - 44 900 zł netto - całość 344.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wylotowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

864 234 zł58 m² 14 962,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja West Park jest już gotowa do odbioru Na sprzedaż apartament o powierzchni 57,76 m , położony na 1. piętrze prestiżowej inwestycji West Park w zachodniej części Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stargard,zachodniopomorskie

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Bez prowizji dla klienta kupującego Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w centrum przy ul. Wojsk Polskiego w Stargardzie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Konopnickiej

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 500 502 zł152 m² 9 840 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal W samym centrum parku nadmorskiego W kołobrzegu! Przedstawiamy na sprzedaż lokal, położony w wyjątkowo atrakcyjnej części Kołobrzegu, w strefie uzdrowiskowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

670 000 zł79 m² 8 507,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję Państwu: przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 78,75 m , usytuowane na parterze domu dwurodzinnego. W skład mieszkania wchodzi: -przestronny salon 28m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 082 000 zł20 368 m² 53,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowo położona działka rekreacyjno budowlana w miejscowości Żółte, bezpośrednio przy czystym jeziorze Zarańsko. To miejsce stworzone dla osób, które marzą o własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

499 000 zł44 m² 11 264,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż dwupoziomowe 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie na osiedlu Kresy w Warzymicach. I poziom o powierzchni 33,50 m kw to salon z aneksem kuchennym i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

669 000 zł102 m² 6 579,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:625 m²

Sprzedam dom jednorodzinny wykonany w technologii drewnianej, do wykończenia według własnych potrzeb. Dom był budowany dla siebie, z dbałością o każdy szczegół, jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wylotowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

799 997 zł57 m² 14 099,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera bez prowizji dla kupującego. Nie każdy apartament nad morzem ma sens. Ten ma. 500 metrów do plaży, gotowa inwestycja, przemyślany układ i wykończenie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałuki

Szczecin,zachodniopomorskie

3 800 zł118 m² 32,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu dla 2 do 6 osób bardzo klimatyczne mieszkanie na III piętrze zadbanej kamienicy w Centrum, niedaleko al. Wojska Polskiego. Powierzchnia całkowita 118,34 m2. 4 pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odzieżowa

Szczecin,zachodniopomorskie

429 000 zł46 m² 9 315,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po remoncie. Ścisłe centrum (ulica Odzieżowa) przy hotelu Hanza Tower. Lokalizacja ta gwarantuje dostęp do najlepszych atrakcji jakie oferuje miasto, a mimo to jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

298 632 zł32 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Stargard,zachodniopomorskie

650 000 zł63 m² 10 342,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 62,85 m , położone na pierwszym piętrze.