dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 829 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 829 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Wierzchosław

Wierzchosław,zachodniopomorskie

375 000 zł119 m² 3 156,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:939 m²

Polecamy ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wierzchosław koło Goleniowa, woj. zachodniopomorskie. Dom parterowy, dwukondygnacyjny o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

8 000 zł181 m² 44,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:176 m²

Przedstawiam wyjątkową ofertę domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej! To nowoczesne, komfortowe miejsce do życia, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Parter to przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

329 900 zł60 m² 5 489,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Słoneczne, rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe na 3 piętrze przy ul. Bosmańskiej z loggią. Mieszkanie doskonale zlokalizowane, w okolicy pełna infrastruktura, przedszkole, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł55 m² 5 406,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okazja: klimatyczne 2 pokoje przy ul. Studziennej Parter, cicha Okolica. Szukasz mieszkania, które jest bezpieczne, tanie w utrzymaniu i położone w spokojnej części Szczecina? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Lestkowo

Lestkowo,zachodniopomorskie

25 000 zł3 700 m² 6,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu działki rolnej położonej w obrębie ewidencyjnym Lestkowo, gmina Nowogard, powiat Goleniowski. oznaczonej nr. ewidencyjnym 265 Działki posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 9 Maja

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł48 m² 7 932,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż własnościowe, jasne i słoneczne 2 - pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4. piętrze niskiego bloku. Nieruchomość świetnie zlokalizowana, na terenie spokojnego osiedla, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Grzymińska

Szczecin,zachodniopomorskie

56,45 zł/m²62 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy z przeznaczeniem gastronomicznym, położony przy ulicy Grzymińskiej, w doskonałej lokalizacji o dużym potencjale biznesowym. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niemena

Stargard,zachodniopomorskie

420 000 zł52 m² 8 061,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja! Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny lokal mieszkalny położony na 2 piętrze w nowym budynku wielorodzinnym przy ul. Niemena. W skład nieruchomości wchodzą następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowe Ogrody

Warzymice,zachodniopomorskie

570 000 zł47 m² 12 221,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,64 m2 (ok. 60 m2 po podłodze), usytuowane na II piętrze niskiego budynku na os. Tęczowe Ogrody w Warzymicach. Mieszkanie 2- poziomowe. I poziom 33,52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł69 m² 46,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w sercu miasta - gotowe do zamieszkania od zaraz! Jeśli marzysz o nowoczesnym lokalu, który nie wymaga żadnych dodatkowych inwestycji, znajduje się w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

534 900 zł44 m² 12 036,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego, rozkładowego mieszkania o powierzchni ~ 44,44 m , położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże -> Centrum -> Szczecin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

2 820 000 zł69 m² 40 598,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69,46m2, położone na dziesiątym piętrze jedenastopiętrowego apartamentowcu w nowej inwestycji deweloperskiej w Międzyzdrojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł75 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Komfortowe 4 pokoje w zielonej części Szczecina - Arkońskie-Niemierzyn Na wynajem przestronne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni ok. 75 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 049 000 zł118 m² 8 889,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Rezerwacja Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 118 m , położony w spokojnej i kameralnej części Warzymic przy ul. Turkusowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dunikowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

330 000 zł33 m² 9 883,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 33,39 m , położone na 3 piętrze budynku z lat 70-tych przy ul. Xawerego Dunikowskiego w cenionej części Szczecina. Zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskich Marynarzy

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł46 m² 54,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz spokoju ,ciszy lubisz spacery w otulinie drzew ta oferta jest dla Ciebie! Nieruchomość blisko Parku Przygodna w niskim bloku usytuowane na wysokim parterze Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

3 300 zł105 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 105 m 2 usytuowane na parterze budynku jednorodzinnego w centrum miasta Goleniów. W pełni umeblowane. Składa się z: * 2 sypialni, * salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Szczecin,zachodniopomorskie

415 000 zł1 001 m² 414,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w świetnej lokalizacji Prawobrzeża: - ul. Sasanki (wielgowo) - 1001 m2 - mpzp, media - dojazd drogą asfaltową. Działka: atrakcyjnie położona, narożna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

469 000 zł70 m² 6 738,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowa niższa cena! Wyjątkowa oferta sprzedaży klimatycznego, 3-pokojowego mieszkania w kamienicy, zlokalizowanego w samym centrum Stargardu. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Unin

Unin,zachodniopomorskie

354 000 zł66 m² 5 339,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przedstawiamy duże mieszkanie do remontu znajdujące się w miejscowości Unin, gmina i Wyspa Wolin. Przez miejscowość na nadmorskie miejscowości prowadzi ścieżka rowerowa. 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Borzysławiec

Borzysławiec,zachodniopomorskie

404 000 zł10 100 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Działka o regularnym kształcie prostokąta, o powierzchni 10100 m2. Zlokalizowana w Borzysławcu- miejscowość położona ok 3 km od Lubczyny nad Jeziorem Dąbie oraz Goleniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

709 000 zł93 m² 7 623,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:811 m²

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż nowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 93 m , wybudowany w 2023 roku, położony w spokojnym Wyszewie zaledwie 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**eleganckie - stylowe mieszkanie na wynajem w sercu miasta ** Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, które łączy klasyczną elegancję z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

874 000 zł64 m² 13 565,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż absolutna perełka na Prawobrzeżu: - ul. Nastrojowa (bukowe Klęskowo) - 3 pokoje, 64,43 m2 - garaż podziemny i komórka lokatorska - piętro 4/4, winda - blok z 2021 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Smogolice

Smogolice,zachodniopomorskie

173 448 zł1 752 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w miejscowości Smogolice koło Stargardu. Działka o powierzchni 1752 m2. Działka ma regularny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana Skarbimierzyce

Skarbimierzyce,zachodniopomorskie

1 500 000 zł3 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- kompleks działek komercyjnych - ostatnie działki W pierwszej linii zabudowy - oferta na wyłączność Oferta sprzedaży kompleksu działek o powierzchni ok. 3.000m2 - każda. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament z klimatyzacją w sercu Starego Miasta. Na wynajem komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 89,72 m , zlokalizowany na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Lestkowo

Lestkowo,zachodniopomorskie

95 000 zł30 100 m² 3,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu działek rolnych położonych w obrębie ewidencyjnym Lestkowo, gmina Nowogard, powiat Goleniowski oznaczonych numerami ewidencyjnymi 183 oraz 191.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Nowogardzka

Goleniów,zachodniopomorskie

206 360 zł2 948 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 20 o powierzchni 2948 m2 położona jest w Goleniowie niedaleko przejazdu kolejowego przy ul. Nowogardzkiej. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego, według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

830 000 zł72 m² 11 548,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Szczecin,zachodniopomorskie

314 160 zł26 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupoziomowe mieszkanie po generalnym remoncie | ogródek | piwnica Lokalizacja: szczecin, ul. Strzelecka mieszkanie o powierzchni całkowitej 36,84 m2 Na sprzedaż jasne, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. użytkowej 61,20 m2, pow. całkowitej (z piwnicą) ok. 63 m2 położone na II piętrze bloku na Os. Zachód w Stargardzie. Lokal składa się z: - salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Niezapominajki

Mierzyn,zachodniopomorskie

310 000 zł1 150 m² 269,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka w atrakcyjnej cenie położona w Mierzynie w okolicy os. "Pod Lipami". Na sąsiedniej działce wybudowany dom. Energia elektryczna bezpośrednio przy działce, pozostałe media gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dębice

Dębice,zachodniopomorskie

159 000 zł68 m² 2 348,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,70 m2 położone na II pietrze w niskim budynku wielorodzinnym we wsi Dębice, gmina Maszewo, powiat Goleniowski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusława X

Szczecin,zachodniopomorskie

499 500 zł42 m² 11 892,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Najlepsza lokalizacja w Szczecinie! realny model biznesowy dla tego mieszkania (na podstawie innych nowych mieszkań w Centrum Szczecina i kilku innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

395 000 zł42 m² 9 597,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Zawadzkiego, w niskim, zadbanym budynku na 1. piętrze. Lokal posiada dwustronną ekspozycję okien (wschód zachód), co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Police,zachodniopomorskie

539 000 zł62 m² 8 655,85 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

W ofercie sprzedaży mamy: czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 62,27m2 zlokalizowane w Policach przy ul. Wyszyńskiego. Usytuowane jest ono na pierwszym piętrze w ośmiopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Szczecinek,zachodniopomorskie

599 000 zł86 m² 6 940,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe mieszkanie z antresolą i garażem ul. Polna. Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie z antresolą, położone przy ul. Polnej w Szczecinku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Gołębia

Dołuje,zachodniopomorskie

265 000 zł900 m² 294,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dołuje, woj. zachodniopomorskie, na sprzedaż działka o powierzchni 900m2, ul. Gołębia. Prostokąt regularny. Wszystkie media w drodze przy działce! Klasa gleby riiib, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

7 000 zł100 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do wynajęcia - nowoczesny dom w zabudowie szeregowej Do wynajęcia nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z 2022 roku , położony na spokojnym i kameralnym osiedlu Krzekowo-Bezrzecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 400 zł41 m² 58,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 40,72 m na I piętrze, położone na nowoczesnym osiedlu w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, przy.