dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 814 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 814 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzymińska

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł42 m² 9 484,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Duża kawalerka | możliwość 2 pokoi | balkon | niski blok | żelechowa Tylko w Plus Nieruchomości! Na sprzedaż przestronna, słoneczna kawalerka z możliwością aranżacji 2 pokoi, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

399 000 zł44 m² 9 074,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe dwustronne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Kołobrzegu. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca do życia w nadmorskim kurorcie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Warszawy

Szczecin,zachodniopomorskie

2 600 zł87 m² 29,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie oryginalnie 3 pokojowe zostało przerobione na 6 pokojowe z pokojami o powierzchni po ok. 10 m2, położone w centrum miasta, blisko przystanków tramwajowych linii 5, 7 i 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

650 000 zł60 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe mieszkanie 60 m z prywatnym ogródkiem ok. 60 m | gotowe do wprowadzenia | rozkładowe Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

3 500 zł77 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, w którym od razu możesz zamieszkać, bez zbędnych przygotowan? Oferuję mieszkanie trzypokojowe przy ul. Niemcewicza to idealna propozycja dla rodziny, który cenią sobie wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

487 600 zł42 m² 11 527,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Cukrownia Apartamenty Gumieńce Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania dwupokojowego, zlokalizowanego na nowo wybudowanym osiedlu Cukrownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pancerniaków

Złocieniec,zachodniopomorskie

215 000 zł47 m² 4 535,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Masz dość wynajmowania mieszkania? Chcesz mieć własny kąt ? Mam idealne rozwiązanie! W ofercie 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,4 m2 (powierzchnia całkowita 47,4 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

699 000 zł87 m² 8 043,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferta sprzedaży jest mieszkanie w Centrum miasta Wojska Polskiego ulica po modernizacji. Na całkowitą powierzchnię 86,90 składa się : -duży salon, -jadania , -sypialnia , -kuchnia z oknem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Stargard,zachodniopomorskie

500 000 zł68 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie sprzedaż przestronnego dwupoziomowego mieszkania w stanie deweloperskim. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym piętrze i posiada osobne wejście z poziomu parteru. Obydwa poziomy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolności

Choszczno,zachodniopomorskie

1 300 zł39 m² 33,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania - 1 pokojowego w Choszcznie przy ulicy Wolności 3. Umowa minimum 12 miesięcy. Oferta skierowana dla osób pracujących. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

660 000 zł67 m² 9 850,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 67 m , położone na pierwszym piętrze kamienicy w centrum Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł59 m² 5 084,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja. Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie na parterze kamienicy. Składa się z dwóch dużych oddzielnych pokoi (20 i 17 m2), kuchni z oknem (12,3 m2), łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

440 000 zł68 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjnie położone mieszkanie w cichej i zielonej części centrum miasta. Znajduje się w ocieplonym bloku z cegły. Składa się z trzech przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Koszalin,zachodniopomorskie

235 000 zł30 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja! Oferta bez prowizji! Prestiżowa lokalizacja w umiarkowanej cenie. Sprzedam kawalerkę 29 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku w unikatowej, doskonałej lokalizacji (na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

997 000 zł200 m² 4 972,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący, parterowy, z poddaszem mieszkalnym - położony we wsi Rusinowo 18 a gm. Tuczno. Zaprojektowane wnętrze stwarza możliwość zamieszkania rodziny dwupokoleniowej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Biały Bór

Biały Bór,zachodniopomorskie

150 000 zł1 299 m² 115,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

R e Z E R W A C J A Biały Bór - piękne miejsce - działka budowlana o pow. 1.299m2 położona, w zacisznym i urokliwym miejscu, w obrębie ewidencyjnym Kaliska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

499 500 zł38 m² 13 263,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, ma funkcjonalne rozmieszczenie i posiada powierzchnię 37,66 m z loggią, położone na nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

42,61 zł/m²35 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal do wynajęcia - 35 m , ul. 5-go Lipca Czynsz najmu w kwocie 2000,00zł plus podatek 23% Vat Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 35 m , położony w przyziemiu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

400 000 zł47 m² 8 510,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje | 47 m | Centrum | gotowiec inwestycyjny | Szczecin ul. Bolesława Śmiałego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47 m , położone na 4. piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białuń

Białuń,zachodniopomorskie

939 000 zł90 m² 10 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Na sprzedaż! Jednorodzinny dom zlokalizowany w miejscowości Białuń. Dom o powierzchni użytkowej 90,15 m2 Powierzchnia działki: 1294 m2 Parterowy nowoczesny dom posadowiony na zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pocztowa

Szczecin,zachodniopomorskie

729 000 zł96 m² 7 627,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 95,58 m2, zlokalizowane w reprezentacyjnej kamienicy przy ul. Pocztowej 17 w samym sercu Szczecina. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Stuchowo

Stuchowo,zachodniopomorskie

280 000 zł55 m² 5 100,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż prezentujemy mieszkanie o powierzchni 54,90 m2 znajdujące się w 1,5 km od miejscowości Stuchowo. - 5 km od gminy Świerzno - 14 km od miasta Gryfice - 16 km od nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kościuszki

Szczecinek,zachodniopomorskie

280 642 zł152 m² 1 844,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy W atrakcyjnej lokalizacji. Szczecinek ul. Kościuszki. Cena brutto z podatkiem vat. Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży położony w podpiwniczeniu lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

2 700 000 zł360 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 294 m²

Wyjątkowy dom z bezpośrednim dostępem do lasu - Kobylanka Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nietuzinkowego domu o wysokim standardzie, położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

310 000 zł49 m² 6 373,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w niskim budynku z cegły zlokalizowane na drugim piętrze w Centrum Szczecina. Mieszkanie znajduje się w oficynie zadbanej kamienicy. Klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bielkowo

Bielkowo,zachodniopomorskie

3 142 950 zł27 330 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Ofertą jest sprzedaż działek w miejscowości Bielkowo, gm. Kobylanka. Łączna powierzchnia działek wraz z pełną infrastrukturą drogową wynosi 32 963 m . Działki idealnie nadają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

385 000 zł42 m² 9 065,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący nie płaci podatku pcc-2% u notariusza. Oferujemy do sprzedaży słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na II piętrze, powstałe z adaptacji poddasza na Warszewie. Mieszkanie zostaje oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Koszalin,zachodniopomorskie

259 000 zł36 m² 7 107,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Koszalin - ul. Mieszka I-gospółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego Na sprzedaż kameralne, czyściutkie mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 36,44m2 z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

640 000 zł131 m² 4 870,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż komfortowy dwupoziomowy apartament położony w niskim budynku z cegły. Na I poziomie znajduje się salon połączony z aneksem kuchennym, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

2 500 zł36 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem długoterminowy dwupokojowy lokal mieszkalny osiedle navigator w Kołobrzegu 800 m - 15 minut spacerem do plaży 1200 m - 20 minut do centrum kołobrzeskiej Starówki. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Ciemnik

Ciemnik,zachodniopomorskie

224 000 zł17 744 m² 12,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku ziemi w cichej, zielonej okolicy? Na sprzedaż prezentuję nieruchomość rolną o pow. 17744 m2 (dz. nr 749/41) położoną w kompleksie działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

196 812 zł25 m² 7 935,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, która realnie się liczy w liczbach, a nie tylko dobrze wygląda w ogłoszeniu? Lokal L31 w Rezydencji Zwycięstwa 113 to kompaktowe 2 pokoje na poddaszu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

2 800 zł70 m² 40,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i w pełni wyposażone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane w dzielnicy Pomorzany w Szczecinie. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Szczecinek,zachodniopomorskie

320 307 zł82 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkania oraz lokale użytkowe W atrakcyjnej lokalizacji! szczecinek ul. Kościuszki. Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży mieszkania i lokale użytkowe w Szczecinku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Szczecin,zachodniopomorskie

50 zł/m²32 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokal na wynajem | 32 m | wysokie sklepienia | miejsce parkingowe w cenie Do wynajęcia wyjątkowy lokal o powierzchni 32 m , usytuowany w klimatycznym budynku z własna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Trawica

Trawica,zachodniopomorskie

7 500 zł531 m² 14,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 611 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość w miejscowości Trawica, zaledwie kilka minut od Sianowa i Koszalina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 250 000 zł117 m² 10 698,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem oferty jest piękne mieszkanie z artystyczną duszą w przedwojennej kamienicy na ul. Śląskiej przy pl. Grunwaldzkim w Szczecinie, gdzie historia splata się z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

247 000 zł950 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 950 m Kobylanka Parametry działki Powierzchnia: 950 m Kształt: prostokątny idealny pod budowę domu jednorodzinnego Dojazd: droga gminna utwardzona, w dalszej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł54 m² 10 166,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Pogodnie. Mieszkanie po gruntownym remoncie wykonanym 6 lat temu. Budynek powstał w latach 60-tych. Mieszkanie stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

400 000 zł48 m² 8 342,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 47,95m2 znajdujące się na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy z lat 30'. W skład mieszkania wchodzi: -pokój dzienny; -sypialnia; -kuchnia; -łazienka; -przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jagodowa

Sowno,zachodniopomorskie

185 000 zł1 481 m² 124,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1481 m2 położona w Sownie, na Osiedlu Sosnówka na obrzeżach Puszczy Goleniowskiej. Działka w sąsiedztwie lasu, porośnięta pięknymi sosnami. Energia.