dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 832 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

17 832 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Lestkowo

Lestkowo,zachodniopomorskie

125 000 zł40 900 m² 3,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu działki rolnej położonej w obrębie ewidencyjnym Lestkowo, gmina Nowogard, powiat Goleniowski. oznaczonej nr. ewidencyjnym 175/1 Działki posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

465 000 zł38 m² 12 344 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie rozkładowe 2-pokojowe o powierzchni 37,67m2 zlokalizowane na Pomorzanach, na 2 piętrze niskiego bloku z lat 80-tych. Oferta sprzedaży dotyczy mieszkania z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chlebówko

Chlebówko,zachodniopomorskie

899 000 zł119 m² 7 578,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 823 m²

Dom wolnostojący w Chlebówku komfort, przestrzeń i ogród, o jakim marzysz! Na sprzedaż oferuję nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 152.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

599 725 zł52 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie dostępne od września / października 2025r Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie z antresolą w bloku z windą w Ustroniu Morskim około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Błotno

Błotno,zachodniopomorskie

89 000 zł903 m² 98,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Działka pod lad lasem pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Błotny Młyn - 10 km od Nowogardu i drogi ekspresowej S6. Powierzchnia działki: 903 m2 Cena ofertowa: 89 000 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł100 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Kupno tego mieszkania to doskonała inwestycja pod wynajem. Zapraszamy Inwestorów, a także Klientów chcących zamieszkać w tym mieszkaniu. Jeśli jesteś rodzicem i chciałbyś kupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pomorskich

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

497 000 zł30 m² 16 566,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Gotowiec inwestycyjny, w pełni wyposażony, przygotowany pod wynajem, od kilku lat świetnie prosperujący. Apartament w Villa Marea ze słonecznym, dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 zł32 m² 78,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 32 m . Szczegóły oferty: liczba pokoi : 2 Powierzchnia : 32 m Czynsz najmu : 2500 zł Czynsz administracyjny : 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam serdecznie, przedstawiam Państwu działkę budowlaną z rozpoczętą budową i wszystkimi przyłączami. Aktualna zgoda na budowę, gotowy projekt. Świetna lokalizacja do centrum stargardu 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronne 3-Pokojowe Mieszkanie z Tarasem - inwestycja arthouse, nowe i Gotowe do Wynajmu Do wynajęcia wyjątkowe, nowe mieszkanie o powierzchni ponad 90 m , zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 600 000 zł140 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy apartament z tarasem na pięknym Pogodnie. Nieruchomość o powierzchni 140 m 2 (115 m 2 użytkowej). Mieszkanie z 5 pokojami w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noakowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

390 000 zł52 m² 7 478,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu wyjątkową okazję przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane na parterze w sercu Szczecina, na granicy dzielnic Śródmieścia i Pogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Dobropole

Dobropole,zachodniopomorskie

1 061 983 zł252 853 m² 4,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż w jednym kawałku działki rolne o łącznej powierzchni 25.2853 ha i klasie bonitacyjnej: * R III B - o pow. 60927 ha, * IV A - o pow. 34820 ha, * IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paska

Szczecin,zachodniopomorskie

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Wyjątkowe, 3-poziomowe mieszkanie z duszą - 150 m w zielonym Śródmieściu Szczecina Na sprzedaż cena łącznie z Garażem! Szukasz mieszkania, które daje przestrzeń i komfort jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narutowicza

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**oferta Wynajmu Mieszkania** Z przyjemnością przedstawiamy na wynajem niezwykle atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na czwartym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Niedźwiedź

Niedźwiedź,zachodniopomorskie

190 000 zł1 559 m² 121,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Niedźwiedziu. W okolicy planowane osiedle domów jednorodzinnych. Lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana ze Szczecinem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Bezrzecze,zachodniopomorskie

355 000 zł32 m² 10 990,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o pow. 32,3 m2 usytuowane na pierwszym piętrze niskiego budynku położonego w Bezrzeczu bardzo blisko Szczecina. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

85 600 zł8 000 m² 10,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 000 m²

Dostępne powierzchnie od ok. 1.000 m2 - ok. 50.000 m2. Jako firma doradcza nie pobieramy wynagrodzenia prowizyjnego od Najemców i przygotujemy dla Państwa pełne zestawienie ofert wolnych powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cztery Pory Roku

Szczecin,zachodniopomorskie

790 000 zł68 m² 11 703,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem w zielonej części Bukowa | 67,5 m | 3 pokoje W zielonej, spokojnej części szczecińskiego Bukowa znajduje się miejsce, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żytnia

Koszalin,zachodniopomorskie

420 000 zł54 m² 7 716,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54,43 m2, usytuowane na I piętrze w czteropiętrowym, nowoczesnym bloku z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Bohaterów Warszawy

Koszalin,zachodniopomorskie

75 zł/m²40 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pierwszy miesiąc najmu biura: 1 zł + vat wyłącznie dla nowych najemców. Promocja ograniczona w czasie. Minimalny koszt wejścia - od razu oszczędzasz na starcie. Dołącz do grona pionierów nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

55,71 zł/m²70 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Oferta wynajmu lokalu - Mierzyn (atrakcyjna lokalizacja początkowa) Do wynajęcia lokal użytkowy położony w bardzo dobrej, początkowej części Mierzyna - w miejscu o dużej widoczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

700 000 zł101 m² 6 913,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Parter poniemieckiej willi o powierzchni całkowitej 101,25 m2, 4 pokoje, oddzielna kuchnia i łazienka, po kapitalnym remoncie położony w Dąbiu w Szczecinie. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę najmu domu w zabudowie szeregowej, położonego w atrakcyjnej lokalizacji. Powierzchnia domu: 120 m Układ pomieszczeń: parter: przedsionek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Kopernika

Szczecin,zachodniopomorskie

359 000 zł35 m² 10 114 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na sprzedaż lub wynajem Jeśli poszukują Państwo kameralnej, gotowej do pracy przestrzeni do obsługi klientów lub pacjentów, ta oferta będzie idealnym wyborem. Prezentujemy estetyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 725 500 zł580 m² 2 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż dom w doskonałej lokalizacji 580 m2 Piękny dom z dużą działką (aż 2500m2!) na osiedlu pyrzyckim. Rewelacyjna lokalizacja dla osób kochających spacery i naturę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Goleniów,zachodniopomorskie

355 000 zł38 m² 9 403,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Rezerwacja! na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie W samym centrum goleniowa lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Goleniowie przy ul. Kościuszki przy murach obronnych nad rzeką Ina. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

352 559 zł32 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na marzec 2027 roku. Nowe, 1-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włoska

Koszalin,zachodniopomorskie

649 000 zł60 m² 10 876,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy przestronne i wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą Mieszkanie o powierzchni - 59,69 m2 położone na I-piętrze w bloku z 2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

649 000 zł126 m² 5 158,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

660 000 zł56 m² 11 766,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego! - mieszkanie gotowe do wydania I zamieszkania Nowe i słoneczne, bardzo wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą na rokosowie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morelowa

Koszalin,zachodniopomorskie

2 100 zł47 m² 44,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z dużą, osobną kuchnią dostępne od zaraz! Oferujemy na wynajem przestronne i jasne mieszkanie położone na 2 piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Szczecin,zachodniopomorskie

580 000 zł48 m² 12 197,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta z wyjątkowym widokiem na Park Żeromskiego. Nieruchomość: - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - 47,55 m - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pyrzyce

Pyrzyce,zachodniopomorskie

749 000 zł160 m² 4 691,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Wyjątkowy dom bliźniaczy w sercu Pyrzyc Twoje idealne miejsce na przyszłość! Marzysz o przestronnym i funkcjonalnym domu z duszą, położonym w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

530 000 zł32 m² 16 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego apartamentu znajdującego się tuż przy plaży w najciekawszej miejscowości turystycznej nad Bałtykiem, w województwie Zachodnopomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

619 999 zł47 m² 13 191,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dom 200m od morza w lini prostej. Powierzchnia domu -47m2 Pokoje -3 Kuchnia -1 miejsce parkingowe -1 Na sprzedaż dom dwupoziomowy uroczo położony w otoczeniu lasu i 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Plac Neptuna

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

580 000 zł59 m² 9 780,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż: apartament 2-pokojowy w centrum Międzyzdrojów Plac Neptuna Cena: 580 000 zł Powierzchnia: 59,3 m Piętro: 3 Lokalizacja: plac Neptuna, międzyzdroje ścisłe centrum, blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rejtana

Koszalin,zachodniopomorskie

520 000 zł66 m² 7 887,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie (wymiana instalacji gazowej, elektrycznej, wodnej i centralnego ogrzewania) zlokalizowane na 1-szym piętrze w Koszalinie przy ul. Rejtana. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ratajczaka

Szczecin,zachodniopomorskie

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe przy cichej, jednokierunkowej uliczce Pogodna z ogródkiem, i p. w III piętrowym niskim budynku z cegły. Pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szybowcowa

Szczecin,zachodniopomorskie

629 000 zł52 m² 12 096,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Perfekt poleca na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane na zamkniętym osiedlu w Dąbiu przy ul. Szybowcowej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Spacerowa

Grzybowo,zachodniopomorskie

699 000 zł55 m² 12 767,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu na spokojnym i strzeżonym osiedlu blisko morza? Przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,75 m2, położone na 3. piętrze w bloku z 2009.