dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 831 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 831 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daglezji

Dziwnów,zachodniopomorskie

4 500 000 zł575 m² 7 819,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:2 085 m²

Przedstawiam unikalną nieruchomość inwestycyjną, położoną w miejscowości Dziwnów, powiat kamieński, województwo zachodniopomorskie. "2 Stodoły Chillout" to doskonale prosperujący kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarnopolska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

499 000 zł42 m² 11 743,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie położone w Kołobrzeg-Podczele! Główne atuty nieruchomości:mieszkanie W spokojnej lokalizacjiogólnodostępny ogródek dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Lipowa

Stare Bielice,zachodniopomorskie

123 100 zł1 231 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Z warunkami zabudowy! bezpieczny zakup działki I lokata kapitału. Działka budowlana w Starych Bielicach, położona w cichej i spokojnej okolicy na ulicy Lipowej. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gościno,zachodniopomorskie

310 000 zł41 m² 7 529,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w Gościnie 15 km do Kołobrzegu Mieszkanie 2 pokojowe w cichej i spokojnej miejscowości Gościno (do Kołobrzegu tylko 15 km) na nowym osiedlu Ogrody w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

559 000 zł71 m² 7 906,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie z dużym tarasem na osiedlu Rokosowo w Koszalinie! To przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70,79m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Różana

Zieleniewo,zachodniopomorskie

219 000 zł26 m² 8 423,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal z potencjałem - parter, 25,31 m2 + piwnica 5 m2 - atrakcyjna oferta! Na sprzedaż oferujemy lokal o powierzchni 25,31 m2, usytuowany na parterze w zadbanym budynku. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Barnima I

Stargard,zachodniopomorskie

500 000 zł54 m² 9 199,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze nowego bloku w ścisłym centrum Stargard (ul. Barnima) W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

849 900 zł180 m² 4 721,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący na obrzeżach goleniowa Dom, który spełnia marzenia komfort, nowoczesne technologie i przestrzeń dla całej rodziny. Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

980 990 zł37 m² 26 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! inwestor poszukiwany! Na sprzedaż dwupokojowy apartament o wysokim standardzie, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Zdrojowa Invest przy ulicy Uzdrowiskowej w Świnoujściu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wschodnia

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

399 000 zł48 m² 8 295,22 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Okazja! Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Kołobrzegu, na osiedlu Ogrody, przy ul. Wschodniej. Główne atuty nieruchomości: mieszkanie W spokojnej lokalizacji do plaży ok 1,5 km bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Koszalin,zachodniopomorskie

419 000 zł64 m² 6 546,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z loggią, 1. piętro - ul. Jana Pawła II, koszalin Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze wieżowca przy ul. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na drugim piętrze w zadbanym budynku przy ul. Koszalińskiej w Szczecinku. Powierzchnia 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

49 230 zł3 000 m² 16,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni ok. 3 000 m położony we wschodniej części Szczecina, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

489 000 zł50 m² 9 827,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone, bardzo dobra lokalizacja, spokojna, wokół dużo zieleni. W pobliżu liczne obiekty użyteczności publicznej, blisko do komunikacji miejskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 645 000 zł150 m² 10 966,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 150 m , położonego w spokojnej i malowniczej części Mierzyna. Nieruchomość wyróżnia się nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

434 900 zł37 m² 11 754 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m2, idealne dla osób szukających komfortowego lokum w północnej części Szczecina. Nieruchomość jest w pełni wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grzybowo

Grzybowo,zachodniopomorskie

435 000 zł3 000 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu,domków letniskowych,pensjonatu,budynku apartamentowego,hotelu,budynku gospodarczego. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

849 000 zł70 m² 12 154,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż oferuję przestronne i w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69,85 m , położone na 3. piętrze budynku z windą (rok budowy: 2005) w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dobra,zachodniopomorskie

960 000 zł142 m² 6 755,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tylko U nas! Prezentujemy Państwu nowo powstającą inwestycję domu jednorodzinnego dwulokalowego w Dobrej. Zakończenie prac planowane jest na IV kwartał 2024. Projekt domu indywidualny. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dmowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

950 000 zł271 m² 3 505,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:647 m²

Ofertą sprzedaży jest bardzo urokliwy dom wolnostojący położony w rejonie ul. Dmowskiego, dzielnica Żydowce-Klucz w Szczecinie. Posiadłość składa się z działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

160 515 zł783 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Świetna działka w Koszalinie/ dzielnica Jamno. Zamieszkałe, miłe sąsiedztwo, pełna infrastruktura - brama wjazdowa na pilota, chodniki, zatoczki, oświetlenie, elementy małej architektury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Polnych Traw

Koszalin,zachodniopomorskie

789 000 zł86 m² 9 139,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:171 m²

Komfortowy dom szeregowy w nowoczesnym stylu - Koszalin, ul. Polnych Traw 57 Cena: 789 000 zł Powierzchnia użytkowa: 86,33 m2 (po podłodze ponad 100 m2 ) Rok budowy: 2020 Typ zabudowy: szeregowa Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Szczecin,zachodniopomorskie

1 199 000 zł223 m² 5 382,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:736 m²

Zachęcam do zapoznania się z propozycją sprzedaży eleganckiego domu parterowego, położonego na spokojnych obrzeżach miasta. Ta nieruchomość, zbudowana w 2018 roku z najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 279 000 zł155 m² 8 251,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferta sprzedaży domu (skrajny szereg) zlokalizowanego na spokojnej i cichej dzielnicy Szczecin / Gumieńce. W okolicy nowa zabudowa domów jednorodzinnych. Nieruchomość w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

795 000 zł49 m² 16 291 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas - oferta na wyłączność Oferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,8 m , zlokalizowane na 6. piętrze w nowym bloku z 2023 roku na Pomorzanach w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

65,33 zł/m²75 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W pełni wyposażony gabinet stomatologiczny na 3 stanowiska. Topowa lokalizacja Pogodno, tylko 200 m od ul. Mickiewicza (tramwaje, autobusy) Powierzchnia użytkowa: 75 m Gotowy do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Szosa Polska

Szczecin,zachodniopomorskie

66,67 zł/m²30 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta najmu lokalu użytkowego - idealna na biuro, działalność usługową lub branżę beauty! Oferuję do wynajęcia przestronny i jasny lokal o powierzchni 30 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Dźwirzyno

Dźwirzyno,zachodniopomorskie

295 625 zł22 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zarabiaj, gdy odpoczywasz! Luksus w sercu natury - Twój prywatny apartament nad morzem Idealna inwestycja, która pracuje na Ciebie Stopa zwrotu oparta na sprawdzonym modelu Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu,domków letniskowych,pensjonatu,budynku apartamentowego,budynku gospodarczego. Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Piaskowa

Osieki,zachodniopomorskie

249 000 zł1 627 m² 153,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona 2,5 kilometra w linii prostej od brzegu Morza Bałtyckiego oraz 250 metrów od brzegu Jeziora Jamno. Znajduje się w miejscowości Osieki (gmina Sianów), które położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

2 750 zł63 m² 43,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Fieldorfa. Układ mieszkania: salon z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

690 000 zł500 m² 1 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki przy samym Morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

1 600 000 zł1 000 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki przy samym morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym-szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

68,75 zł/m²40 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy o powierzchni 40 m2, składający się z dwóch pomieszczeń oraz toalety. Lokal posiada ekspozycję bezpośrednio na ulicę Dąbrowskiego i usytuowany jest ok. 30 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Portowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

590 000 zł40 m² 14 567,90 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy Państwu apartament w Aparthotelu Polonia-Etna, znajdującym się zaledwie 500m od morza, tuż przy Parku Teatralnym oraz Bindażu Grabowym w najlepszej dzielnicy Kołobrzegu! Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

504 449 zł71 m² 7 128,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska w Stargardzie! prowizja 0% - Wyjątkowa oferta sprzedaży klimatycznego, 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, zlokalizowanego na Osiedlu Diamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dąbki

Dąbki,zachodniopomorskie

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową-budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu,domków letniskowych,budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

295 000 zł2 000 m² 147,50 zł/m²

 

 

 

Dziwnówek,zachodniopomorskie

519 000 zł68 m² 7 632,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Niektóre zdjęcia przedstawiają wersję "odmeblowaną" przez narzędzie sztucznej inteligencji. W naszej ofercie - przytulne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 68 m2 w nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

36 953 zł2 121 m² 17,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa o wielkości ok. 2 345 m zlokalizowana we wschodniej części Szczecina, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Jezierzany

Jezierzany,zachodniopomorskie

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.