dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 822 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

17 822 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Powstańców Wielkopolskich

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł38 m² 11 052,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Polecam 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zielonym os. Pomorzany w Szczecinie. Doskonałe położenie, bliskość zarówno ośrodków użyteczności publicznej, jak i terenów rekreacyjnych to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szybowcowa

Szczecin,zachodniopomorskie

820 000 zł288 m² 2 846,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:249 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z lat 80-tych, położony w spokojnej i zielonej części Szczecina Dąbiu. Nieruchomość z dużym potencjałem, wymagająca remontu, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Sikorskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

950 zł11 m²

 

Piętro:1/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 250 zł

Dostępne od 1 września! Szukasz przytulnego pokoju? Najlepiej gdyby znajdował się w ścisłym od centrum Szczecina? Mieszkanie dla młodych osób i to bez właściciela? Jeśli chociaż raz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Radosław,zachodniopomorskie

199 000 zł9 157 m² 21,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Wyjątkowa działka z rozpoczętą budową i pozwoleniem Radosław, gmina Sławno Na sprzedaż atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Grodzka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 300 zł15 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 600 zł

Wynajmę pokój dla dziewczyny do 26. roku życia! Mieszkanie znajduje się w samym centrum Szczecina przy ul. Grodzkiej 8. Mieszkanie ma tylko cztery pokoje i jest to mieszkanie damskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 100 000 zł134 m² 8 208,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:398 m²

Pogodno. Bliźniak z dużym ogrodem, dziedzińcem i oddzielnym garażem. Na działce: 2 miejsca parkingowe + różnorodne nasadzenia ozdobne. Powierzchnia 104 m2 (plus piwnica około 30 m2) parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

410 000 zł40 m² 10 379,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2.pokojowego mieszkania na Pomorzanach. Mieszkanie mono orientacyjne , położone na parterze w ocieplonej kamienicy w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

11 627 €3 333 m² 3,49 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości Magazyn klasy A do wynajęcia idealnie nadaje się pod działalność logistyczną, magazynową lub lekką produkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

750 000 zł35 m² 21 595,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Komfortowy apartament nad morzem, w Międzyzdrojach, położony przy ul. Promenada Gwiazd, kompleks Balticus. Lokal składa się z przedpokoju z aneksem kuchennym z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Modra

Szczecin,zachodniopomorskie

30,96 zł/m²533 m² 16 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność unikatowa lokalizacja oferta wynajmu obiektu handlowo-biurowo-magzynowego, położonego W szczecinie - dzielnica berzecze-krzekwo ul. Modra - W pierwszej linii zabudowy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przestrzenna

Szczecin,zachodniopomorskie

5 000 zł68 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy apartament z pięknym widokiem na mariny i Jezioro Dąbie położony na ul. Przestrzennej. Lokal o powierzchni 68 m2 składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

659 000 zł63 m² 10 460,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Marzysz o mieszkaniu w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum miasta? Ten apartament spełni Twoje oczekiwania! Lokalizacja Prestiżowe Warszewo jedna z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Nowogard,zachodniopomorskie

364 000 zł40 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Masz dość wielkich przestrzeni, w których można się zgubić? Szukasz mieszkania, które nie tylko ogrzejesz, ale i ogarniesz jednym spojrzeniem? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! - zadzwoń już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Plater

Szczecin,zachodniopomorskie

750 zł7 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 050 zł

Mieszkanie znajduje się przy ul. Emilii Plater 10. W mieszkaniu jest 6 pokoi jednoosobowych, łazienka z prysznicem i toaletą oraz dodatkowe wc. W mieszkaniu nie ma właściciela! Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 300 000 zł154 m² 14 935,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z ogrodem w zabudowie szeregowej znajdujący się na kameralnym osiedlu w Świnoujściu. Rok temu przeszedł remont generalny i został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł41 m² 9 731,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 4 piętrze 4 piętrowej kamienicy. Na powierzchni 41m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc. Jest to adaptacja poddasza, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

330 000 zł25 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie typu studio na drugim piętrze w apartamentowcu usytuowanym 300 m od morza przy ulicy Gryfa Pomorskiego. Na powierzchnię 25 m2 składa się pokój z dużymi szybami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka 2-pokojowa, ul. Lwowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

509 000 zł22 m² 22 886,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Układ apartamentu Pokój dzienny z aneksem kuchennym i wydzieloną sypialnią o pow.22,24 m2 : Doskonale oświetlony naturalnym światłem, z wyjściem na balkon i widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piaskowa

Goleniów,zachodniopomorskie

499 000 zł64 m² 7 850,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

! oferta zarezerwowana! na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie W goleniowie na spokojnym osiedlu lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Goleniowie przy ul. Piaskowej - to doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

773 000 zł76 m² 10 171 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bezrzecze, osiedle zamknięte. Mieszkanie dwupoziomowe, 3 pokoje | garderoba | taras. Miejsce postojowe i komórka lokatorska. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w urokliwej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łukęcin

Łukęcin,zachodniopomorskie

238 000 zł811 m² 293,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż przedstawiamy wyjątkową działkę budowlaną położona w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Łukęcin jednej z pereł wybrzeża Bałtyku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 300 zł23 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz cichego miejsca ze świetną komunikacją? Do wynajęcia pokój (23 m2) w kameralnym domu na Pogodnie. W pokoju znajduje się umeblowanie widoczne na zdjęciach oraz wyposażony aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

495 000 zł45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe W zielonej dzielnicy - ogrody - 10 minut od morza, w kołobrzegu! po remoncie, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, przestronny balkon 5m2, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sułkowskiego

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 249 000 zł59 m² 21 306,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Luksusowy Apartament w Marine Hotel * * * * * w Kołobrzegu - Doskonała Inwestycja 20 m od morza! Oferujemy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 58,62 m , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubala

Szczecin,zachodniopomorskie

729 000 zł81 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Forma własności: spółdzielcze-własnościowe bez księgi wieczystej (możliwość nabycia nieruchomości dla klientów spoza ue) Przedmiotem oferty jest piękne mieszkanie 4-pokojowe (81,2 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Polnych Kwiatów

Sarbinowo,zachodniopomorskie

360 000 zł1 067 m² 337,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę budowlano usługową (45/55 1067m2) w miejscowości Sarbinowo przy ulicy Polnych Kwiatów (gmina Mielno). Dzialka znajduje sie w lini prostej 700 metrów od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

1 000 zł11 m²

 

Piętro:3/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 300 zł

Mieszkanie znajduje się przy ul. Wyzwolenia 95. W mieszkaniu są 4 pokoje jednoosobowe, łazienka z prysznicem i toaletą i kuchnia. Obecnie mieszkają w nim dziewczyny od 19 do 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

359 000 zł47 m² 7 591,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Mieszkanie 2 pokojowe ,na parterze , rozkładowe o dużym potencjale. Nadaje się się do wprowadzenia i zamieszkania oraz stwarza możliwość wykorzystania na lokal usługowy ( pod mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

67 595 zł4 444 m² 15,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn położony we wschodniej części Szczecina (prawobrzeże), blisko centrum miasta, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

900 zł7 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 200 zł

Szukasz spokojnego miejsca do nauki i życia w centrum Szczecina? Mamy coś dla Ciebie! Do wynajęcia przytulny pokój jednoosobowy w damskim, 6-pokojowym mieszkaniu dla studentek. - pokój.