dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 818 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 818 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

589 000 zł51 m² 11 549 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż Wyjątkowo komfortowe, w pełni wykończone i wyposażone 3 - pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1. piętrze niskiego bloku. Mieszkanie świetnie zlokalizowane, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wybickiego

Darłowo,zachodniopomorskie

899 000 zł62 m² 14 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:826 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam atrakcyjny dom parterowy w nadmorskiej miejscowości Darłowo - odległość od plaży około 2500m, odległość od centrum Darłowa - deptak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

590 000 zł90 m² 6 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:779 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący do generalnego remontu. Działka 779m2. Budynek z 1920 roku, murowany, dach kryty dachówką. Ilość kondygnacji: 1, ilość lokali mieszkalnych: 2. Kubatura 227 m3. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fałata

Koszalin,zachodniopomorskie

382 800 zł70 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż obszerne i bardzo ustawne, 4-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Juliana Fałata w Koszalinie. Lokal o powierzchni użytkowej 69,6 m2 położony jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 750 000 zł327 m² 5 359,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:667 m²

Pogodno w sąsiedztwie Lasku Arkońskiego. Do sprzedaży dom wolno stojący wybudowany z cegły w 1991 roku. W okolicy zabudowa jednorodzinna w większości przedwojenna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ruska

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży komfortowo urządzone - 3 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, zlokalizowane na 4 piętrze niskiego bloku, usytuowane w atrakcyjnym zakątku Pomorzan. Na powierzchnię 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dębno,zachodniopomorskie

650 000 zł280 m² 2 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:855 m²

NA sprzedaż wolnostojący dom Z garażem znajdujący się W dębnie, powiat myśliborski, woj. Zachodnio-pomorskie Na sprzedaż duży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 190 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafera

Szczecin,zachodniopomorskie

475 000 zł53 m² 9 013,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Zawadzkiego, ul. Szafera, 3 pokoje, rozkładowe, balkon, parter, niski budynek. Tylko u Nas! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52,7 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

355 000 zł34 m² 10 597 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie 33,50m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z lat 70', z cegły. Mieszkanie jednostronne- okna wychodzą na stronę południową, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

899 000 zł52 m² 17 389 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 51,7 m2 położonego przy ul.Wojska Polskiego w Świnoujściu na osiedlu PLATAN COMPLEX. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięstwa

Złocieniec,zachodniopomorskie

1 300 zł57 m² 22,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: 3-pokojowe mieszkanie w Złocieńcu ul. Zwycięstwa Świetna lokalizacja cicha okolica, dużo zieleni, blisko centrum! Cena: 1300 zł + opłaty eksploatacyjne (czynsz ok. 1300 zł + media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Szczecin,zachodniopomorskie

2 400 zł72 m² 33,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie ? Monte Cassino, 72,33 m2 Na wynajem oferuję komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 72,33 m2, zlokalizowane na 3. piętrze w budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

209 000 zł1 001 m² 208,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana położona zaledwie 3 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego. Do morza to zaledwie 5 minut jazdy. Działka usytuowana w kompleksie działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kłęby

Kłęby,zachodniopomorskie

65 000 zł48 m² 1 354,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 48 m2 położone w kilkurodzinnym budynku w miejscowości Kłęby, 17 km od Stargardu, 14 km od Pyrzyc. Lokal stanowi udział w nieruchomości zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie w centrum Stargardu Oferuję na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone w samym centrum Stargardu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

329 000 zł59 m² 5 614,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Wałczu na osiedlu Dolne Miasto, w bloku czteropiętrowym, na drugim piętrze. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

370 000 zł34 m² 10 882,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rewelacyjne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Szczecina tuż przy Kaskadzie! Mieszkanie idealne do zamieszkania lub jako pewna inwestycja! Lokalizacja: zamieszkaj tam, gdzie wszystko masz na wyciągnięcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bosmańska

Chłopy,zachodniopomorskie

1 999 000 zł220 m² 9 103,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:922 m²

Pensjonat w nadmorskiej miejscowości Chłopy! Na sprzedaż dom mieszkalno - pensjonatowy w miejscowości Chłopy przy ul. Bosmańskiej, ok. 800 m od morza. Obiekt mieszkalno - pensjonatowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 299 000 zł109 m² 11 874,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Zapraszam na prezentację nowego domu z klimatycznym tarasem w Dobrej! Oaza ciszy i spokoju, oferta godna polecenia dla każdego, kto doceni wypoczynek na łonie natury z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janickiego

Szczecin,zachodniopomorskie

530 000 zł50 m² 10 591,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Pogodnie przy ul. Janickiego Cena: 530 000 zł Powierzchnia: 50,04 m + piwnica 3,55 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 2/3 Budynek z czerwonej cegły z 1930.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kalisz Pomorski,zachodniopomorskie

329 000 zł44 m² 7 494,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie, zlokalizowane w centrum Kalisza Pomorskiego. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,90 m znajduje się w dwupiętrowym budynku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bulwar Zachodzącego Słońca

Darłowo,zachodniopomorskie

1 349 740 zł44 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Marina royale - luksusowy apartament nad morzem Wyjątkowa lokalizacja | Spektakularny widok | Garaż podziemny | Klimatyzacja | Basen & spa | Gotowy do odbioru O inwestycji: marina Royale to prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rusko

Rusko,zachodniopomorskie

1 290 000 zł120 m² 10 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

! nowa niższa cena! Poszukujesz miejsca, gdzie możesz odpocząć, a może chcesz mieć dodatkowy dochód z wynajmu pokoi? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak na każde z pytań to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

450 000 zł37 m² 12 162,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni ~ 37 m , położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji lewobrzeże -> Niebuszewo -> Szczecin, znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Babigoszcz

Babigoszcz,zachodniopomorskie

246 190 zł3 517 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż! Działka gruntu o powierzchni 3517 m2 zlokalizowana na skraju lasu na urokliwym osiedlu "sosnowe Zacisze" w Babigoszczy, miejscowość w gminie Przybiernów, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

670 000 zł48 m² 13 958,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

***zamieszkaj lub zainwestuj*** położenie W sercu miasta ,nad odrą przy bulwarach szczecińskiech nowe mieszkanie 3 pokojowe 48,54m2 z balkonem, loggią, tarasem lub ogrodem cena od 670 595,00pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 950 zł25 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Classic Loftian studio / 1-bed apartment in the centre of Szczecin Chcesz pięknie mieszkać w wygodnym miejscu o niezwykłym charakterze i znakomitej lokalizacji? Wyjątkowy apartament Classic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wolności

Choszczno,zachodniopomorskie

300 000 zł130 m² 2 307,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

130 m2 wszystkie media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35m2 Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze nowoczesnej kamienicy i składa się z: salonu z aneksem kuchennym sypialni z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Liliowa

Niekłonice,zachodniopomorskie

119 000 zł1 364 m² 87,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 1364 m2 z warunkami zabudowy, położona w miejscowości Niekłonice przy ul. Liliowej. Atrakcyjna lokalizacja na terenie nowopowstającego osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chlebowo

Chlebowo,zachodniopomorskie

1 890 000 zł165 m² 11 454,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Chlebowo: twój Nowy Rozdział w Krainie Spokoju i nowoczesności!marzysz o domu, który łączy luksus, ekologię i bliskość natury? Ta wyjątkowa oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

200 000 zł34 m² 5 861,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** *pełna własność Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (34,12m2) na parterze w podwórku kamienicy przy ul. Potulickiej 13. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

329 000 zł31 m² 10 647,20 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Spółdzielczo - własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu dla osób spoza Unii Europejskiej! Na sprzedaż kawalerka z odrębną kuchnią i balkonem zlokalizowana na 11 piętrze 300m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

411 600 zł1 029 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Działka w Goleniowie o powierzchni około 1000 m2. Zlokalizowana blisko centrum miasta, przeznaczenie działki w obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego- teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

1 199 000 zł56 m² 21 221,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Top oferta, luksusowy apartament z widokiem na morze, zaledwie 30 m od plaży, rewal. Polecamy na sprzedaż apartament 3- pokojowy o pow. 56,5 m2, usytuowany w pierwszej linii zabudowy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

674 160 zł56 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 56,18 m2 położone na 1 piętrze budynku wielorodzinnego w Goleniowie. Spis pomieszczeń: * pokój o powierzchni 9,84 m2 * pokój o powierzchni 8,97.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

1 390 000 zł51 m² 27 254,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Hevenia Resort apartament 3 pokojowy, rewal. Top lokalizacja, tuż przy plaży, oferta w okazyjnej cenie! Polecamy na sprzedaż nowoczesny, trzypokojowy apartament o pow. 51 m2 usytuowany na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Stargard,zachodniopomorskie

335 000 zł39 m² 8 567,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny 2-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 39,10 m2 usytuowany na I piętrze, niskiego bloku z 2010 roku. Nieruchomość położona na obrzeżach ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

665 181 zł67 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane w niskim budynku z windą, w malowniczej lokalizacji Mierzyna. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszalin,zachodniopomorskie

515 000 zł69 m² 7 422,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż - piękne, komfortowe trzypokojowe mieszkanie z loggią! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 69,38m2 - idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Plac Zwycięstwa

Szczecin,zachodniopomorskie

1 900 zł20 m² 92,68 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka w sercu Szczecina tuż obok hotelu Mariott! Na wynajem oferuję w pełni urządzoną i wyposażoną kawalerkę o powierzchni 20,5 m , położoną na 6. piętrze.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij