dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 820 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 820 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbowa

Szczecin,zachodniopomorskie

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 lipca 2 pokojowe mieszkanie w domu na strychu przy ul. Herbowej, tuż obok Jasnych Błoni. Powierzchnia 42,67m2 kuchnia, łazienka i dwa pokoje. Wyposażenie jak na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osiedle Kasztanowe

Szczecin,zachodniopomorskie

480 000 zł63 m² 7 597,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

W dzisiejszej ofercie przestronne 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie, o powierzchni 63 m2 z balkonem. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju, - trzech pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rayskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

469 000 zł47 m² 10 042,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Obniżka ceny o 20.000 zł Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, które stanowi idealną propozycję dla rodzin szukających gotowego rozwiązania mieszkaniowego lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Andrzejewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

345 000 zł32 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

*Prawo Spółdzielcze Przedmiotem oferty, jest Kawalerka (32,43 m2) z balkonem francuskim. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w niskim 4 piętrowym budynku. Budynek został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maciejewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł74 m² 8 817,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego 5 pokojowego mieszkania o powierzchni 73,6 m2, położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Szczecina, reda, ul. Maciejewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

529 000 zł83 m² 6 407,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:184 m²

Lokal W dwulokalowym budynku jednorodzinnym - koszalin, ul. Wiśniowa dom W cenie mieszkania! marzysz O własnym domu, ale myślisz, że to poza twoim zasięgiem? Teraz możesz mieć bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

470 000 zł75 m² 6 266,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż duże trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze szczecińskiej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 75m2 składa się z: salonu dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 629 000 zł190 m² 8 573,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży domu wolnostojącego, położonego W bardzo atrakcyjnej części szczecina - dzielnica świerczewo ( okolice ul. Gronowej / Kmieca / Czereśniowej). Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Robotnicza

Szczecin,zachodniopomorskie

677 000 zł88 m² 7 728,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

4. pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie niemalże w centrum ale oddalone od hałasu, pięknie zagospodarowane otoczenie z miejscem na wypoczynek. Dla klienta indywidualnego, rodziny lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Ostrzyca

Ostrzyca,zachodniopomorskie

500 000 zł100 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 101600 m2 znajdująca się w miejscowości Ostrzyca. Nieruchomość idealnie nadająca się na przyszłą inwestycje, farmę wiatrową lub fotowoltaikę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niekanin

Niekanin,zachodniopomorskie

834 000 zł140 m² 5 955,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż wyjątkowy i funkcjonalny segment bliźniaka w super lokalizacji w Niekaninie! Jeśli cenisz sobie: - dobrze doświetlone pomieszczenia (duże witryny okienne) - Parkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościno

Kościno,zachodniopomorskie

709 000 zł83 m² 8 496,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:183 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83,45 m2 usytuowany na obrzeżach Szczecina. Idealna propozycja dla rodzin szukających komfortowego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielkowo

Bielkowo,zachodniopomorskie

650 000 zł132 m² 4 905,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:664 m²

Pozostał jeden dom oferta bezpośrednia - 0% prowizji dla kupującego. Przedmiotem oferty jest jednorodzinny budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 132,50 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

7 500 zł134 m² 55,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Oferta wynajmu, nowego domu W wysokim standardzie, położonego na zagospodarowanym osiedlu domów jednorodzinnych W mierzynie - Os. Pod lipami Dom wybudowany i wykończony z początkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Stare Wierzchowo

Stare Wierzchowo,zachodniopomorskie

99 000 zł1 299 m² 76,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę letniskową , rekreacyjną w miejscowości Stare Wierzchowo nad jeziorem Wierzchowo. Urokliwe położenie działki wśród kompleksów leśnych, idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Stargard,zachodniopomorskie

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Od 10.05.2025r. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania - 3 pokoje na osiedlu Pyrzyckim w Stargardzie, ulica Armii Krajowej. Umowa najem okazjonalny potwierdzony u Notariusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Szczecin,zachodniopomorskie

2 900 zł68 m² 42,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia piękne mieszkanie w stylu loftu po generalnym remoncie. Powierzchnia 68 m2. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze przedwojennej kamienicy w centrum Szczecina , między ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska

Kliniska Wielkie,zachodniopomorskie

399 000 zł129 m² 3 093,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie składa się z 3 dużych i usrawnych pokoi, kuchni, łazienki razem z wc, przedpokoju i klatki schodowej. Dwa pokoje są wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 40 m2 , usytuowane na drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Zachodnia ekspozycja okiem i balkonu. Mieszkanie w pełni wyposażone. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

6 000 zł250 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący na działce około 500m2 pięknie zagospodarowanej z licznymi nasadzeniami , grillem, miejscem na relaks i odpoczynek. Dom znajduję się w cichej uliczce co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kunowo

Kunowo,zachodniopomorskie

454 000 zł3 126 m² 145,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Kunowie blisko jeziora Miedwie! Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zastań

Zastań,zachodniopomorskie

470 120 zł2 044 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2044 m , położona w malowniczej miejscowości Zastań, zaledwie kilka kroków od Zalewu Kamieńskiego. Jej wyjątkowa lokalizacja w pobliżu morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

285 000 zł882 m² 323,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna, kompaktowa działka budowlana o pow. 882 m2, położona w Kobylance na Osiedlu Zalesie. Powierzchnia 882 m2, kształt czworokąta. Przybliżone wymiary 32 x 45 metrów. Od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

537 216 zł42 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż atrakcyjny apartament z ogródkiem w topowej lokalizacji Pobierowa Nieruchomość znajduje się na parterze nowoczesnego apartamentowca położonego w Pobierowie blisko plaży. Za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wierzbnica

Wierzbnica,zachodniopomorskie

294 375 zł161 m² 1 828,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji, w drodze elektronicznej, nieruchomości zabudowanej, położonej przy Wierzbnica 43b, 74-300 Wierzbnica Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem w garażu - 52 m , parter Oferuję do wynajęcia komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wielicka

Pobierowo,zachodniopomorskie

2 599 990 zł1 286 m² 2 021,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Pobierowie oddalona od morza 500m w lini prostej działka posiada aktualny plan zagospodarowania który przewiduje. 1) Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bartoszewo

Bartoszewo,zachodniopomorskie

1 350 000 zł220 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:611 m²

Oferujemy Państwu wyjątkowy dom w sąsiedztwie jeziora i natury. Nieruchomość posiada 2 kondygnacje oraz poddasze użytkowe. Oddany do użytku w 2010 roku, stojący na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

1 390 000 zł192 m² 7 254,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Wolnostojący dom W wałczu na osiedlu olimpijskim! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Portugalska

Koszalin,zachodniopomorskie

2 200 zł33 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o pow. 33,21 m2 położone w Koszalinie przy ul. Portugalskiej, na Osiedlu Unii Europejskiej. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Bałtycka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

155 000 zł17 m² 9 215,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest garaż w budynku na ul. Bałtyckiej 17 w Kołobrzegu o pow. 16,82mkw. Garaż ma wyodrębnioną księgę wieczystą - własność z udziałem w gruncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Dargobądz,zachodniopomorskie

469 000 zł6 000 m² 78,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka w miejscowości Dargobądz Nieruchomość niezabudowana o powierzchni 6000 m2 składa się z dwóch działek po 3000 m2. Wydane warunki zabudowy dla inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gościno

Gościno,zachodniopomorskie

589 000 zł106 m² 5 559,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:506 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (1/2 wolnostojącego budynku) w Kamicy o pow. 106 m2, znajdujący się jedynie 2,3 km od Gościna, 8,7 km od Siemyśla i tylko 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 100 000 zł79 m² 13 908,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja! Bez barier architektonicznych! Na sprzeaż mieszkanie o powierzchni 79,09 m2 zlokalizowane w dzielnicy Osów, na cichym i kameralnym osiedlu. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 450 000 zł140 m² 10 357,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu użytkowego w Kołobrzegu, położonego przy ul. Wschodniej Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja prestiżowy budynek bliskość obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Buniewice

Buniewice,zachodniopomorskie

390 000 zł110 m² 3 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie położone 5 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 87 m2 po podłodze ponad 110 m2 znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

790 000 zł237 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:317 m²

Serdecznie Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość mieszkalno-usługową w typie zabudowy bliźniaczej, o całkowitej powierzchni 237 m 2 , położoną na działce o powierzchni 317.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowa

Police,zachodniopomorskie

578 000 zł79 m² 7 297,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, duże, jasne i słoneczne mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze niskiego budynku z lat 90-tych, usytuowane na terenie spokojnego osiedla, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Modrzewiowa

Żarowo,zachodniopomorskie

579 000 zł100 m² 5 773,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ruszył kolejny etap sprzedaży - dostępne 3 domy z terminem oddania do końca 2025 roku! Tylko u nas - inwestycja "leśne Zacisze" W inwestycji domy jednorodzinne wolnostojące na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

675 000 zł62 m² 10 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania w samym centrum Szczecina! Lokalizacja: centrum Szczecina Piętro: 1 Układ: 3 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

116,67 zł/m²30 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia 2 stanowiska, o powierzchni 15m2 każde, razem 30m2, znajdujące się na Targowisku Turzyn w Szczecinie. Funkcjonuje od przeszło 20 lat! W 2017 roku przeszło generalny remont.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij