dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 818 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 818 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzymały

Szczecin,zachodniopomorskie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokoje w dzielnicy Nowe Miasto ul. Drzymały o powierzchni 50 m2. Lokal składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni z wyposażeniem, łazienki z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pilchowo

Pilchowo,zachodniopomorskie

1 228 000 zł156 m² 7 897,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość położoną na pograniczu Polic oraz Szczecina, w otulinie lasu. Oferta skierowana dla osób pragnących odnaleźć swój prawdziwy azyl. Domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojska Polskiego

Nowogard,zachodniopomorskie

380 000 zł49 m² 7 734,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.13m2, zlokalizowane 150m od jeziora w cichej okolicy Nowogardu. Na nieruchomość składają się: - 2 pokoje - kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Tanowie. Wyjątkowy dom wolnostojący, z tarasami i piękną działką blisko lasu. Nieruchomość o powierzchni około 200m w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bałuki

Szczecin,zachodniopomorskie

1 300 zł22 m² 60,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna kawalerka w Centrum Szczecina ul. Bałuki Na sprzedaż przytulna kawalerka o funkcjonalnym układzie, położona na 4. piętrze w zadbanej i ocieplonej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Niechorze,zachodniopomorskie

2 000 000 zł190 m² 10 526,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:265 m²

Niechorze, fenomenalna nieruchomość do sprzedaży- budynek mieszkalno-usługowy tzw. letnia restauracja z zapleczem mieszkalnym w Niechorzu nad Morzem Bałtyckim. Restauracja letnia "u cywila", to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rubinowa

Żarowo,zachodniopomorskie

799 000 zł128 m² 6 258,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Super opcja! - postanowiliśmy zadbać o osoby które nie mają czasu na wykańczanie stanu deweloperskiego i już niebawem ten bliźniak z pompą ciepła wykończony pod klucz może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

199 000 zł56 m² 3 553,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | Mieszkanie 2-pokojowe | Ustronie Morskie, ul. Wojska Polskiego 3

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana

Szczecin,zachodniopomorskie

275 000 zł1 959 m² 140,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość Gruntowa Szczecin Wielgowo-Sławociesze, osiedle Leśne, ulica Żywiczna, inwestycja, zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, sprzedaż. Wydano zapewnienie dostaw energii elektrycznej. Decyzja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

239 000 zł17 m² 14 058,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świetny gotowiec inwestycyjny! Za niewielką sumę ze stopą zwrotu na poziomie 8-9% Kawalerka o powierzchni 17m2 na świeżo zaadoptowanym poddaszu. Bardzo dobrze wykorzystany każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Królewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

379 021 zł46 m² 8 239,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker sprzedam prywatnie I bez prowizji! Szukasz mieszkania z potencjałem, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Miejsca, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rugiańska

Szczecin,zachodniopomorskie

529 000 zł47 m² 11 255,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker sprzedam prywatnie I bez prowizji! Zdjęcia przedstawiają faktyczny stan nieruchomości. Szukasz mieszkania, które od razu daje poczucie "to jest to"?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

635 000 zł64 m² 9 875,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego mieszkania w pięknym Kołobrzegu? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Przedstawiamy mieszkanie na parterze kamienicy o powierzchni 64,3 m2. To idealne miejsce dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

379 990 zł56 m² 6 803,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55,85 m , położone na parterze w niskim bloku przy ul. Grzymińskiej w Szczecinie. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

435 000 zł40 m² 10 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Idealne miejsce dla osób ceniących wygodę oraz bliskość centrum a także dla inwestorów. Mieszkanie 2 pokojowe, które swoją funkcjonalnością i położeniem zaspokoi oczekiwania nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tenisowa

Szczecin,zachodniopomorskie

2 200 zł43 m² 51,16 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam śliczne, bardzo funkcjonalne mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Tenisowej. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dostęp do centrum Szczecina, a położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

589 000 zł47 m² 12 531,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Szczecina - Aleja Wyzwolenia Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 2. piętrze zadbanego bloku z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mokre

Mokre,zachodniopomorskie

119 000 zł1 191 m² 99,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Niezabudowana działka o pow. 1191 m2 położna w miejscowości Mokre, gmina Sianów. Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta. Przybliżone wymiary: 47 x 25 m. Geoportal:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

859 000 zł143 m² 6 002,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Uwaga- czasowa promocja cenowa- po szczegóły zadzwoń lub napisz Dom jednorodzinny w mieście, w poszukiwanej lokalizacji. Nieruchomość usytuowana jest w otoczeniu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bielkowo

Bielkowo,zachodniopomorskie

2 125 000 zł2 867 m² 741,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji syndyk oferuje sprzedaż nieruchomości o pow. 1,5129 ha, zabudowanej halami produkcyjnymi i magazynowymi o łącznej powierzchni użytkowej 2 867,18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 700 zł27 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczecin Nowe Miasto, ul. Potulicka Mieszkanie świeżo po remoncie. Kawalerka z oddzielną kuchnią 27 m2, i piętro Mieszkanie w pełni umeblowane. Rozkład mieszkania: *słoneczny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł36 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe ( pow. całkowita 36 m2, pow. użytkowa 33,26 m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Campingowa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 248 000 zł32 m² 39 000 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Lokalizacja budynku jest unikatowa ze względu na pierwszą linię brzegową z bezpośrednim wejściem na plażę( ok. 50 m) oraz bocznym 30 m do Wolińskiego Parku Narodowego. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Świnoujście,zachodniopomorskie

435 000 zł33 m² 13 221,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32.9m2 zlokalizowana na 2 pietrze bloku w samym centrum Świnoujścia Lokalizacja: - 5 min do promenady - W okolicy wszystkie możliwe atrakcje które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł37 m² 9 525,11 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczecin, centrum, ul. Potulicka, kawalerka, balkon, winda. Oferta dostępna wyłącznie U nas. Przytulna kawalerka idealna pod wynajem z dużym balkonem przy ulicy Potulickiej. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łąkowa

Osieki,zachodniopomorskie

429 000 zł54 m² 7 910,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dotyczy sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 54,23 m2 oraz działki rekreacyjnej- 1188 m2 z 2 garażami. Nieruchomości znajdują się 300-400 m od Jeziora Jamno oraz ok. 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Falskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

319 000 zł36 m² 8 795,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczecin, podjuchy, kawalerka/2 pokoje, balkon, 2009 rok budowy, cegła, piwnica. Tylko u Nas! Oferta na wyłączność! Mieszkanie przy Puszczy Bukowej! Oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. 3 Maja

Nowogard,zachodniopomorskie

99 000 zł1 202 m² 82,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży jedną działkę z 4-ech o powierzchni od 1202 m2 do 1220 m2 położonych około 7 min jazdy samochodem do centrum miejscowości nowogard. - zadzwoń już dziś I umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 599 zł34 m² 47,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękna kawalerka z kuchnią (34m2) w centrum Szczecina (blisko Hansa Tower, galaxy i Oxygen). Mieszkanie jest położone na czwartym piętrze budynku z 2000 roku, z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Portowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

699 000 zł47 m² 14 840,80 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 47,10 m , położony w Kołobrzegu w renomowanym hotelu Etna. Apartament znajduje się zaledwie 300 metrów od kołobrzeskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

2 200 000 zł5 675 m² 387,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka komercyjna z aktualnym mpzp : - tereny usług biurowych, obsługi eksploatacyjnej budynków, gastronomii, handlu, kultury, rzemiosła, ochrony zdrowia - dopuszcza się lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona

Sławoszewo,zachodniopomorskie

325 000 zł1 152 m² 282,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki w Sławoszewie o powierzchni 1152 m 2. Przepiękna i spokojna okolica z szybkim dojazdem zarówno do Szczecina, jak i do Polic. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Metalowa

Szczecin,zachodniopomorskie

308 060 zł43 m² 7 164,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Druckiego-Lubeckiego

Szczecin,zachodniopomorskie

239 000 zł23 m² 10 270,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnej kawalerki po remoncie, zlokalizowana na 2 piętrze w kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie jest idealne zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Strzekęcino

Strzekęcino,zachodniopomorskie

105 000 zł705 m² 148,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Geoportal: promocja! nowa niższa cena! Nieruchomość położona w sąsiedztwie Bursztynowego Pałacu! Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 705 m2 położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 199 000 zł211 m² 5 928,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:514 m²

Marzysz o przestronnym domu w cichej i bezpiecznej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, położony w malowniczej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kostki Napierskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka na Osiedlu Słonecznym. 1 piętro, budynek z cegły, rok budowy 2012. Cicha, spokojna okolica, dużo zieleni, ogólnodostępny parking dla mieszkańców. Pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Koszalin,zachodniopomorskie

375 000 zł62 m² 6 026 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 4-pokojowe W koszalinie, 19 km od morza! nowa cena! tylko 375.000 ZŁ Lokalizacja: Koszalin, osiedle Północ Metraż: 62,2 m Parter w bloku 4-piętrowym Szczegóły:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

859 000 zł83 m² 10 395,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i nowocześnie wykończonego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 82,63 m2 zlokalizowanego w Szczecinie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafera

Szczecin,zachodniopomorskie

489 000 zł53 m² 9 278,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Zawadzkiego, ul. Szafera, 3 pokoje, rozkładowe, balkon, parter, niski budynek. Tylko u Nas! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52,7 m2, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Helsińska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

650 000 zł66 m² 9 821,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferuje na sprzedaż mieszkanie z balkonem na 1 piętrze gotowe do wprowadzenia Główne atuty nieruchomości: świetna lokalizacja - 5 minut od starówki zadbana nieruchomość balkon.