cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu
17 805 ogłoszeń
Od najnowszych
17 805 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Dołuje
215 000 zł841 m² 255,65 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie, ul. Lotnictwa Polskiego
159 000 zł40 m² 4 014,14 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin
369 000 zł65 m² 5 653,44 zł/m²
Archiwalne
Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Trzebiatowska
115 000 zł380 m² 302,63 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin
531 000 zł42 m² 12 795,20 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej
2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Rostworowskiego
2 000 zł45 m² 44,78 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin
610 000 zł64 m² 9 531,25 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin
660 000 zł66 m² 9 938,26 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narciarska
215 000 zł42 m² 5 108,10 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona Pobierowo
2 999 999 zł1 205 m² 2 489,63 zł/m²
Archiwalne
Apartament z ogródkiem Mielno
1 697 400 zł83 m² 20 450,60 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecin
635 000 zł62 m² 10 241,90 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Chałubińskiego
2 600 zł75 m² 34,71 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego
460 000 zł57 m² 8 121,47 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Szczecin
3 000 000 zł1 334 m² 2 248,88 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Stepnica
245 000 zł3 000 m² 65 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Golisza
597 300 zł54 m² 11 000 zł/m²
Archiwalne
Lokal użytkowy, ul. Zwycięstwa
479 000 zł69 m² 6 927,97 zł/m²
Archiwalne
Działka rolno-budowlana ogrodzona Smogolice
90 000 zł1 039 m² 86,62 zł/m²
Archiwalne
Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Czarnieckiego
599 000 zł457 m² 1 310,84 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ostrowska
1 100 000 zł80 m² 13 686,70 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska
367 048 zł43 m² 8 600 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Spokojna
662 000 zł35 m² 19 078 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Makuszyńskiego
327 000 zł38 m² 8 678,34 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia