cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu
17 816 ogłoszeń
Od najnowszych
17 816 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem Przecław
515 000 zł56 m² 9 221,13 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem, ul. Szczecińska
2 400 zł44 m² 55,10 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Dobra
399 000 zł1 588 m² 251,26 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem, ul. Dąbrowskiego
539 000 zł57 m² 9 476,09 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona, ul. Agrestowa
249 000 zł1 082 m² 230,13 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem, ul. Traugutta
1 390 000 zł314 m² 4 426,75 zł/m²
Archiwalne
Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin
40 zł/m²744 m² 29 760 zł
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Myślibórz
299 000 zł46 m² 6 473,26 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Kołłątaja
365 020 zł38 m² 9 558 zł/m²
Archiwalne
Apartament dwupoziomowy Łukęcin
590 000 zł38 m² 15 583,70 zł/m²
Archiwalne
Mikrokawalerka z garażem, ul. Kazimierza Królewicza
50 000 zł16 m² 3 125 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młodzieży Polskiej
520 000 zł49 m² 10 611 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane Stargard
499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin
499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mickiewicza
599 000 zł99 m² 6 050,51 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Skwierzynka
165 000 zł990 m² 166,67 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak, ul. Wyspiańskiego
1 500 000 zł180 m² 8 333,33 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem, ul. Wolności
790 000 zł45 m² 17 385,60 zł/m²
Archiwalne
Lokal handlowy z wejściem od ulicy Szczecin
32,56 zł/m²430 m² 14 000 zł
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego
690 000 zł43 m² 16 046,50 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Polna
99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy, ul. Mickiewicza
1 990 000 zł376 m² 5 292,55 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia