dowolna

Ogłoszenia nieruchomości zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rostocka

Szczecin,zachodniopomorskie

404 450 zł45 m² 8 949,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

.Wyjątkowa oferta Mieszkanie na sprzedaż! Lokalizacja: ul. Rostocka 21, 45,19 m Nowoczesny kameralny budynek Marzysz o przestronnym, komfortowym mieszkaniu w spokojnej okolicy? Oferujemy Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Aleja Papieża Jana Pawła II

Szczecin,zachodniopomorskie

16,67 zł/m²240 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia pub na kondygnacji piwnicy w ciągu handlowym w parterze w doskonałej lokalizacji w ścisłym centrum miasta przy Placu Lotników. Powierzchnia znajduje się w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Welecka

Mierzyn,zachodniopomorskie

12 000 zł360 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem powierzchnia magazynowa - produkcyjna wraz z częścią biurową w Mierzynie. Powierzchnia znajduje się na parterze i podzielona jest na: - sale sklepową: 55m2 - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Wolińska

Stepniczka,zachodniopomorskie

120 000 zł110 m² 1 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam domek letniskowy W stepniczance 2 km od Zalewu Szczecińskiego - plaży w Stepnicy 40 km od Międzyzdrojów Powierzchnia domku: 110m2 + taras Powierzchnia działki: 400m2 Domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maczka

Szczecin,zachodniopomorskie

799 000 zł76 m² 10 554,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy Gumieńce. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze. Na powierzchnię 75.7m2 składają się : -Salon z aneksem kuchennym -Pokój -Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grażyny

Szczecin,zachodniopomorskie

1 600 zł22 m² 72,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie przy ul.Grażyny ( blizko Galaxy), dodra lokalizacja, dobrze skomunikowane. Mieszkanie składa się z korytarza, kuchni, łazienki, pokoju. W pokoju znajduje się 2 rozkładane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymanowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu wyposażona i umeblowana kawalerka w topowej lokalizacji Szczecina. Blok tuż obok Jasnych Błoni z widokiem na Urząd Miejski. W okolicy : basen, centrum Galaxy , park , sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowe Ogrody

Warzymice,zachodniopomorskie

799 000 zł80 m² 9 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie, z 3 balkonami na Osiedlu Tęczowe Ogrody w Warzymicach! Przedstawiamy przestronne, 80-metrowe mieszkanie, idealne dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

3 200 zł83 m² 38,69 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem piękne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w Śródmieściu Szczecina w okolicach Pleciugi. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 11-piętrowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 9 Maja

Szczecin,zachodniopomorskie

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48mkw, w niskim bloku na drugim piętrze. Budynek z zewnątrz i klatka schodowa zadbana ,z czystą ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

20 zł/m²28 m² 560 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal w pięknym zabytkowym budynku z dużym parkingiem. Dostępne różne powierzchnie od 28 m2 do 400 m2. Obiekt posiada ochronę fizyczną. Ogrzewanie w Cenie. Oferta dostępna Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zastań

Zastań,zachodniopomorskie

393 000 zł2 400 m² 163,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja do 2024-11-29 Oferta obejmuje dwie działki budowlane każda po 1200m2 w Zastań, gm. Wolin w pobliżu morza, jeziora i rzeki Dziwna. Cena pojedynczej działki 196500zł Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Plater

Szczecin,zachodniopomorskie

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki na wynajem zlokalizowanej przy ul. Emilii Plater, w budynku z 2017 roku. Na powierzchnię 30m 2 składają się: pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Police,zachodniopomorskie

514 000 zł54 m² 9 577,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam bezpośrednio (bez pośredników / bez prowizji) komfortowe, 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 53,67 m , położone w tzw. Starych Policach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

41 800 zł2 200 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Hala wyposażona w dwie bramy oraz przestronną powierzchnię biurową. Obiekt z dużym parkingiem oraz ochroną fizyczną. Obiekt idealny do prowadzenia działalności Handlowej / Magazynowej /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orzeszkowej

Szczecin,zachodniopomorskie

470 000 zł53 m² 8 894,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Eleganckie Mieszkanie 2-pokojowe z Balkonem i Piwnicą w Dzielnicy Niebuszewo! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,28 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

54 900 zł3 050 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Obiekt idealny do pełnienia funkcji Magazynowych, mrożni oraz Chłodni. Magazyn wysokiego składowania. Ochrona fizyczna obiektu. Dostęp do magazynów poprzez doki / rampę. Prowizja 0%! Nie pobieramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarego

Szczecin,zachodniopomorskie

437 000 zł42 m² 10 355,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2- pokojowe z balkonem o powierzchni 42,2 m2 w Podjuchach. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze na spokojnym osiedlu w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 199 999 zł210 m² 5 714,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:147 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę domu w zabudowie szeregowej na Warszewie w Szczecinie o powierzchni 210 metrów kwadratowych. Nieruchomość rozłożona na trzech piętrach zapewnia komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kościuszki

Świdwin,zachodniopomorskie

1 190 000 zł717 m² 1 660,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 422 m²

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalno-usługowy zlokalizowany w Świdwinie, w samym centrum miasta.* Lokalizacja: -obiekt położony jest bezpośrednio przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Niepodległości

Gryfice,zachodniopomorskie

43,75 zł/m²80 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem ogłoszenia jest wynajem lokalu użytkowego w Gryficach przy ulicy Niepodległości. Wejście bezpośrednio z ulicy, powierzchnia 80m2 składająca się z pomieszczenia głównego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzemieślnicza

Koszalin,zachodniopomorskie

359 900 zł47 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy wyjątkowe i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na zachody słońca Nieruchomość, położona na IV piętrze w bloku na znanym i lubianym osiedlu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barlickiego

Koszalin,zachodniopomorskie

215 000 zł33 m² 6 456,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

W pobliżu tereny zielone, pełna infrastruktura. Jednym słowem idealna lokalizacja! Wszystko to niemal w samym centrum miasta. Polecamy ładną i zadbaną kawalerkę na I-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mosty

Mosty,zachodniopomorskie

255 000 zł42 m² 6 115,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na parterze dwupiętrowego budynku położonego w miejscowości Mosty k. Goleniowa. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, pokoju dziecięcego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kliniska Wielkie

Kliniska Wielkie,zachodniopomorskie

1 299 000 zł131 m² 9 916,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 143 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego domu wybudowanego w 2023r. o powierzchni 131 m2, położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Kliniska Wielkie, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszka I

Gryfino,zachodniopomorskie

364 900 zł45 m² 8 181,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie położone w Gryfinie na Mieszka I o powierzchni 44,6 m2. Jeśli cenisz sobie: - jasne, doświetlone pomieszczenia - Gotowanie w wydzielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

31,25 zł/m²160 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo - biurowy w sąsiedztwie dyskontu spożywczego, marketu budowlanego, handlu oraz usługi. Dostępny duży bezpłatny parking. Wyposażona kuchnia z jadalnią. Oferta dostępna Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Szczecin,zachodniopomorskie

289 000 zł34 m² 8 626,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na IV piętrze niskiego IV piętrowego bloku przy ul. Mikołajczyka w Szczecinie. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Szczecin,zachodniopomorskie

5 599 000 zł12 725 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki pod zabudowę przemysłową z miejscowym planem zagospodarowania przy strefie przemysłowej Dunikowo w Szczecinie. Trzy działki sąsiadujące o powierzchniachm2 razem 12725m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Plac Brama Portowa

Szczecin,zachodniopomorskie

52,78 zł/m²180 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal zlokalizowany niedaleko Bramy Portowej. W pobliżu liczne miejsca postojowe. Lokal bez barier architektonicznych. Szerokie witryny lokalu. Pobliżu przystanek komunikacji miejskiej oddalony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

39,47 zł/m²380 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny budynek biurowo - handlowy w Świetnej lokalizacji! Dostępny duży parking. Powierzchnia wyposażona w klimatyzację, recepcję oraz aneks kuchenny. Powierzchnia umeblowana! Budynek bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

659 126 zł131 m² 5 020 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Gotowe domy w zabudowie szeregowej. Zamieszkaj jeszcze w tym roku! ostatnie dostępne domy! - solidna konstrukcja - wysoka jakość - materiały premium - elegancka zabudowa - Nowoczesne osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

459 000 zł39 m² 11 860,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta sprzedaży słonecznego i ciepłego dwupokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 38,7 m 2 zlokalizowanego w centrum Szczecina. Usytuowane jest ono na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Spiska

Szczecin,zachodniopomorskie

4 800 zł60 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy, komfortowy apartament 3-pokojowy o powierzchni 60m2 w nowym budynku apartamentowym na Gumieńcach z 2023r. Mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

619 000 zł60 m² 10 383,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam Państwu funkcjonale mieszkanie w samym Centrum miasta na ul Wyszyńskiego z miejscem parkingowym na zamykanym szlabanem podwórku! Doskonała lokalizacja w pobliżu komunikacja we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrodzony Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

18 000 zł1 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Magazyn "ostatniej mili"! Wyposażony w doki / rampę. Dostępna powierzchnia biurowa. Oferta dostępna Tylko u Nas! Prowizja 0%! Nie pobieramy prowizji od Najemców. Nasza firma posiada wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafera

Szczecin,zachodniopomorskie

419 000 zł42 m² 9 931,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Os. Zawadzkiego. Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi, które pragną cieszyć się spokojem i komfortem codziennego życia. Położone na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Plater

Szczecin,zachodniopomorskie

449 000 zł62 m² 7 237,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal usługowy na Emilii Plater powierzchni 62m - parter, wejście z ulicy. Idealny pod sklep spożywczy lub przemysłowy, dowolną pracownię, biuro i każdą inną działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

530 000 zł81 m² 6 506,26 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Promocja do końca Października 2024r. 6500 m2! Jeżeli chcesz zamieszkać w urokliwym miejscu otoczonym pełnym zieleni i miejsc rekreacyjnych z cudownym widokiem, to ta oferta skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Szczecin,zachodniopomorskie

3 800 zł100 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 100 m2, na piętrze czterorodzinnego nowego domu w zabudowie bliźniaczej położonego w atrakcyjnym miejscu. Każdy bliźniak posiada dwa odrębne mieszkania z oddzielnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łobez

Łobez,zachodniopomorskie

199 000 zł110 m² 1 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Na sprzedaż, bliźniak 110m2, rekowo, łobez Na sprzedaż pół bliźniaka we wsi Rekowo, powiat łobeski. Dom posadowiony na działce o powierzchni 1042m2, ogrodzony od frontu ogrodzeniem klinkierowym.