dowolna

Budynki użytkowe na wynajem zachodniopomorskie - Oferty wynajmu budynków użytkowych

247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

247 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

5 000 zł600 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Tylko u nas Poszukujesz obiektu dla koni? Mamy przyjemność zaprezentować obiekty na wynajem w miejscowości Czarnkowo, gmina Marianowo. Wjazd 3x3 m z poziomu 0, w hali brama.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:850 m²

Obiekt handlowo biurowy (budynek) Szczecin (majowe) Maciejowicka 36e około 500 m2 do wynajęcia. Obiekt z niezależnym ogrzewaniem gazowym (odrębny licznik gazu), niezależnym zasilaniem energetycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 928 m²

Pawilon handlowy/usługowy o pow. 1 050m2 na działce o pow. 2 928m2, 50 miejsc parkingowych, rampa towarowa modernizowany w roku 1999 50 miejsc parkingowych Lokalizacja w środku osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł720 m² 12,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Hala/magazyn do wynajęcia Powierzchnia 720 m2 hala/magazyn -obiekt parterowy konstrukcji nośnej stalowej. Ściany izolowane z płyty warstwowej. Przy obiekcie znajduje się plac manewrowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:540 m²

Przedmiotem oferty jest wynajem powierzchni magazynowo-usługowej , w projektowanym nowoczesnym obiekcie przy ul. Wolframowej w Szczecinie. Idealny obiekt pod nowoczesny warsztat samochodowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł875 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Hala wyposażona bramę z poziomu 0 oraz 2 rampy.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł250 m² 11,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Budynek użytkowy na wynajem o powierzchni 250.00 m2. .

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia Wiata stalowa 648 m Stargard, ul. Nasienna Cena najmu: 5 800 pln netto / miesiąc Oferuję do wynajęcia wiatę stalową o powierzchni 648 m , idealną na magazyn, lub.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

8 832 €2 400 m² 3,68 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Hala/magazyn klasy A - nowoczesny i energooszczędny - w południowo zachodniej części Koszalina do.

Szczegóły ogłoszenia

20 820 zł1 041 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni 1041 m2 położony we wschodniej części Szczecina, w kompleksie magazynowo-.

Szczegóły ogłoszenia

11 075 €3 210 m² 3,45 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn Klasy A o powierzchni 3 210 mkw do wynajęcia na Lewobrzeżu Szczecina, bezpośrednio przy węźle S3 do.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł82,49 m² 54,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu na wynajem duży budynek garażowo-warsztatowy o powierzchni użytkowej 82,49 m 2 wraz z placem parkingowym o powierzchni 1729 m 2. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:716 m²

Na sprzedaż funkcjonalny budynek handlowo-usługowy o powierzchni ok. 136 m2, położony na działce 716 m2 w doskonałej lokalizacji - przy ul. I Brygady Legionów, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł850 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Magazyn wyposażony w zadaszoną rampę oraz bramy.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 745 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży hali produkcyjno-biurowej w Stargardzie Informacje o nieruchomości: lokalizacja: park Przemysłowy Nowoczesnych Technologii, stargard Powierzchnia działki: 20.000.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie do wynajęcia pomieszczenie handlowo-usługowe znajdujące się w pawilonie przy jednej z głównych ulic dzielnicy Dąbie. Pawilon wybudowany z płyty obornickiej pokrytej blachą,.

Szczegóły ogłoszenia

36 663 zł2 222 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa o wielkości ok. 2 222 m zlokalizowana we wschodniej części Szczecina, na.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł250 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 836 m²

Obiekt magazynowo - przemysłowy 250 m2, koszalin Salon sprzedażowy 206 m2 z zapleczem biurowym. W skład nieruchomości wchodzą: - showroom (sala sprzedaży): 206 M2 - zaplecze biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

9 004 zł397 m² 22,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Poszukujesz doskonałej lokalizacji dla swojego biznesu, która umożliwi dogodną dystrybucję z wykorzystaniem.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł630 m² 19,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 282 m²

Polecamy Państwu obiekt handlowo-usługowy o powierzchni 330 m2, położony w Gryficach. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 2282 m2. W skład obiektu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł864 m² 10,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu magazyn murowany położony przy ul. Wojska Polskiego 111 w Stargardzie, na działce o nr 367/4, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł560 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia obiekt warsztatowo-magazynowy o pow. ok 479m2. Szerokość hali ok. 9m2, długość ok. 53m2. Wysokość 4m do 5,3m. Wjazd przez 2 metalowe 2skrzydłowe bramy z poziomu 0 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł700 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna 700m z zapleczem biurowo-socjalnym, szczecin lokalizacja logistyczna. Na wynajem oferujemy funkcjonalny obiekt magazynowo - produkcyjny o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

67 200 zł2 800 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opis nieruchomości hala przemysłowo-produkcyjno-magazynowa 2800 m Nowoczesna, wolnostojąca hala o powierzchni 2800m i wysokości użytkowej 6 m stanowi idealne zaplecze dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na wynajem oferuję budynek użytkowy po byłej piekarni, położony w miejscowości Stepniczka, w bezpośrednim sąsiedztwie Stepnicy - dynamicznie rozwijającej się gminy położonej nad Zalewem.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł350 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:915 m²

Do wynajęcia budynek/hala magazynowo - biurowa. Budynek magazynowo - biurowy, jak i idealny pod produkcję hurtową garmażeryjną itp. Atrakcyjna lokalizacja ( przy dk 13, rondo Hakena). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł1 800 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Tylko u nas Poszukujesz obiektu dla koni lub innych zwierząt? Mamy przyjemność zaprezentować 3 budynki na wynajem w miejscowości Czarnkowo, gmina Marianowo. Wjazd 3x3 m z poziomu 0,.

Szczegóły ogłoszenia

1 492 zł149,23 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu budynek magazynowy o powierzchni o 149,23 m2. Magazyn znajdują się przy ul. Borzymowskiego 6.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł300 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Atrakcyjna oferta wynajmu obiektu biurowo-magazynowego zlokalizowanego przy ulicy Dubois w Szczecinie. Nieruchomość posiada 300 m powierzchni użytkowej, w tym 100 m powierzchni biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł860 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hala o powierzchni około 560 m2, z przeznaczeniem na działalność produkcyjną i magazynową z zapleczem socjalno biurowym blisko granic Szczecina. Obiekt w 2016 r. został.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 322 m²

Hala magazynowa o powierzchni 330 m2 do wynajęcia na dłuższy okres, opłata miesięczna 18 zł/m2 netto Powierzchnia 330 m2 Obiekt parterowy konstrukcji nośnej stalowej, ściany murowane.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł2 257 m² 39,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Wynajmę halę magazynowo-produkcyjno-handlową. Hala pobudowana z płyty warstwowej, posadowiona jest na działce o pow. ok. 6000m2. Całkowita powierzchnia zabudowy wynosi ok. 2300m2. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł2 260 m² 15,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Szczecin Dąbie, obiekt handlowy / magazynowy/ usługowy, 2260m2, wynajem. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami. Do wynajęcia funkcjonujący obiekt handlowy / magazynowy/ usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

14 400 zł720 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni 720 m2 położony we wschodniej części Szczecina, w kompleksie magazynowo-.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł120 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala warsztatowa o pow. ok. 120 m2, w Koszalinie na terenie bazy magazynowo-warsztatowej. Na nieruchomość składa się: -hala warsztatowa, -pomieszczenia biurowe, - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

5 760 zł288 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

Planowane zakończenie inwestycji - II kwartał 2026 r. Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu nowego obiektu magazynowego, położonego pod Policami, z dobrym dojazdem do Polic i do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Ofertą wynajmu jest bardzo atrakcyjna powierzchnia magazynowa w nowym budynku magazynowym w Stargardzie w rejonie ul. Usługowej. Powierzchnia będąca przedmiotem wynajmu wynosi około 500.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Stargardzki park przemysłowy Stargardzki Park Przemysłowy to jedna z kluczowych stref inwestycyjnych w Stargardzie, znajduje się w pobliżu ważnych szlaków komunikacyjnych, co ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

42 143 zł2 278 m² 18,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność oferta wynajmu nowoczesnej przestrzeni magazynowo - biurowej - położonej na obrzeżach szczecina - stobno Oferta wynajmu hali magazynowo -biurowej o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Kołobrzeg - hala magazynowa/chłodnia na wynajem! Przedmiotem najmu jest hala usługowo-magazynowa o powierzchni ok 1000 m2 w Kołobrzegu w przemysłowo-usługowo-handlowej dzielnicy miasta,.