dowolna

Budynki użytkowe zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i najmu garaży, magazynów, hal

804 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

804 ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni 120 m2. Obiekt zlokalizowany na Świerczewie przy ul. Derdowskiego, w sąsiedztwie innych lokali usługowo-produkcyjnych. Przy obiekcie plac.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł140 m² 10 707,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 539 m²

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Mechowo, oddalonej zaledwie 6 km od Pyrzyc. W skład oferty wchodzi w pełni wyposażony warsztat.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł200 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Szukasz funkcjonalnej przestrzeni dla swojej firmy.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł16 890 m² 236,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:16 890 m²

W naszej ofercie nieruchomość położona w miejscowości Maszewo, 18 km od Goleniowa, 20 km od Nowogardu, 20 od Stargardu, 35 km od Szczecina. Teren zlokalizowany tuż przy drodze nr 113,.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł5 432 m² 469,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 432 m²

Na sprzedaż obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni 2110 m z biurem i zapleczem socjalnym, położony w miejscowości Stare Ślepce, gmina Sławoborze (woj. zachodniopomorskie).

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł1 500 m² 5 266,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 448 m²

Pobierowo, pensjonat, 200 m od plaży, powierzchnia użytkowa obiektu 1500m2, 24 pokoje, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Grupa wgn Koncern.

Szczegóły ogłoszenia

36 663 zł2 222 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia powierzchnia magazynowa o wielkości ok. 2 222 m zlokalizowana we wschodniej części Szczecina, na.

Szczegóły ogłoszenia

19 500 zł600 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 284 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Gryficach (miasto powiatowe w odległości 100 km od Szczecina, 100 km od Koszalina, 25 km do morza). Miejsce idealne pod hurtownię, magazyn z biurem, punkt.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł522,70 m² 4 113,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 508 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o charakterze komercyjnym w Koszalinie przy ul. Kamieniarskiej. Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie lokali/obiektów usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł4 000 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Produkcyjna hala z możliwością powieszenia suwnicy 5 tonowej na istniejącym w hali torze suwnicowym. Duża moc energii elektrycznej doprowadzona do obiektu. Nieruchomość do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł847,80 m² 14 154,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 515 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży posiadłości położonej blisko centrum Szczecina z możliwością dowolnej aranżacji. Wzniesiona w 1880 roku w stylu eklektycznym z przewagą elementów.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł159 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu na sprzedaż pensjonat znajdujący się w Mrzeżynie, w bardzo pięknej i urokliwej miejscowości nadmorskiej, tylko 400 metrów od plaży! W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 000 zł11 600 m² 3 017 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuje Państwu na sprzedaż bardzo ciekawą nieruchomość gruntową zabudowaną z dużym potencjałem inwestycyjnym. Duży teren - 1,16 ha w Barnisławiu - niedaleko Szczecina. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł700 m² 5 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 087 m²

Na sprzedaż pensjonat z pokojami na wynajem dogodnie usytuowany w cichym miejscu z dala od zgiełku ulicy i ulicznego gwaru, a jednocześnie w bliskiej odległości od morza,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 490 m² 939,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 689 m²

Do sprzedania interesująca nieruchomość pod handel, usługi lub mieszkania. W centrum miasta! Budynek biurowy - zabytkowy, o powierzchni użytkowej 337,95 m2. Posiada 3-piętra w tym.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł520 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:987 m²

Pobierowo, pensjonat, powierzchnia użytkowa obiektu 520 m2, 16 pokoi, 36 miejsc noclegowych, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Grupa wgn Koncern.

Szczegóły ogłoszenia

19 880 zł380 m² 52,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowym - Szczecin, ul. Dębogórska Dostępna od 01.06.2026 - gotowa pod biznes od pierwszego dnia. Na wynajem funkcjonalna hala z pełnym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł557 m² 6 463,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:781 m²

Na sprzedaż - wyjątkowy obiekt turystyczny w stanie do wykończenia, zaledwie 300 metrów od morza, pustkowo Niepowtarzalna okazja inwestycyjna nad Bałtykiem! Oferujemy na sprzedaż obiekt turystyczny.

Szczegóły ogłoszenia

1 492 zł149,23 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu budynek magazynowy o powierzchni o 149,23 m2. Magazyn znajdują się przy ul. Borzymowskiego 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 490 m² 872,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 689 m²

Opis nieruchomości Nieruchomość pod handel, usługi lub mieszkania w centrum miasta. W skład nieruchomości wchodzą: budynek biurowy - zabytkowy, wyróżniający się w okolicy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł323 m² 9 287,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:771 m²

Nieruchomość położona w centrum małej miejscowości turystycznej, przy głównym ciągu pieszo-jezdnym, oddalona 600 m od morskiej plaży leśnymi ścieżkami. Składa się w połowie.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł850 m² 1 035,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 596 m²

Obiekt użytkowy o pow. ok. 750 m2 położony na działce o pow. 1596 m2 w centrum Marianowa, 18 km od Stargardu. Budynek dwukondygnacyjny, z własnym ogrodzonym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

14 400 zł720 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Hala wyposażona w bramę z poziomu 0. Przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł4 868 m² 45,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 868 m²

Nieruchomość komercyjna działka częściowo zabudowana o powierzchni 4868 m2 w użytkowaniu wieczystym. Tereny wytwórcze działalność gospodarczej 9 przemysłu, rzemiosła ,składów ( P,S) Na.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł51 716 m² 9,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt Pałacowo - Parkowy z XIX wieku Polecam na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni ponad 5 ha z historycznym Obiektem Pałacowo Parkowym z XIX wieku, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 000 000 zł525 m² 3 809,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Nowa hala o wymiarach 35 m x 15 m x 5 m, na działce o powierzchnia 8000 ha w sąsiedztwie węzła Pyrzyce i Kozielic. Fundament murowany, konstrukcja stalowa z płytami.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł360 m² 27,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną i atrakcyjną cenowo powierzchnię magazynowo produkcyjną z możliwością dostosowania do różnych potrzeb najemcy. Obiekt położony jest w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł2 808 m² 890,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 114 m²

Polecam Państwu nieruchomość zabudowaną zabytkowym budynkiem magazynowym położony w Gryficach na obszarze inwestycyjnym. Działka zabudowana ma powierzchnię 7114 m2 wraz z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

14 400 zł1 200 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:46 900 m²

Hala w #wierzchomino 33, powiat Koszalin Oferujemy do wynajmu kompleks obiektów produkcyjno-magazynowych, położony w miejscowości Wierzchomino, zaledwie 27 km od Koszalina. ### Cena wynajmu: 12.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Na sprzedaż nieruchomość wczasowo - letniskowa położona w Mielenku przy ul. Akacjowej, ok. 600 m od morza! Nieruchomość zabudowana kompleksem 3- domków turystycznych oraz domkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł1 240 m² 1 491,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Atrakcyjna nieruchomość ze względu na szerokie możliwości jej zagospodarowania i lokalizację! ( 10 km od Szczecina )okazja! Na działce o pow. 6.44 ha jest dom mieszkalny (po remoncie).

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł300 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu do wynajęcia halę produkcyjno-magazynową znajdującą się w Gryficach o powierzchni około 300 m 2 , przed którą znajduje się rampa rozładunkowa. Obiekt ten.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł679,22 m² 808,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:664 m²

Do sprzedania duży obiekt magazynowo - handlowy, murowany, o powierzchni 679m2 z wysokimi sufitami (ok.4m) w Białogardzie przy ul. Świdwińskiej. Obiekt w dobrym stanie technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł672 m² 1 175,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 117 m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu położona w Stargardzie zabudowana dwoma budynkami. 1. Budynek biurowo-socjalno-magazynowy o powierzchni użytkowej 421,8 m kw. składający się.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł390 m² 26,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 146 m²

Wyjątkowa oferta Kompleks magazynowo- produkcyjny z zapleczem biurowym i mieszkalnym | 1146 m | gotowy do działania! Szukasz przestrzeni, która dopasuje się do Twojego biznesu, a nie.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł350 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:915 m²

Do wynajęcia budynek/hala magazynowo - biurowa. Budynek magazynowo - biurowy, jak i idealny pod produkcję hurtową garmażeryjną itp. Atrakcyjna lokalizacja ( przy dk 13, rondo Hakena). Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:839 m²

Ustronie Morskie - wyjątkowa, nadmorska nieruchomość inwestycyjna premium! Nowa cena, niższa o 500 000 zł. Na sprzedaż prezentujemy wyjątkowo dochodowy, całoroczny pensjonat z barem.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł1 884 m² 5 042,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:650 m²

a sprzedaż budynek handlowo-biurowy w ścisłym centrum miasta Szczecin Naprzeciwko C.H. Kaskada. Powierzchni działki: 650m2 ( użytkowanie wieczyste ) Powierzchnia użytkowa budynku: 1884m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 322 m²

Hala magazynowa o powierzchni 330 m2 do wynajęcia na dłuższy okres, opłata miesięczna 18 zł/m2 netto Powierzchnia 330 m2 Obiekt parterowy konstrukcji nośnej stalowej, ściany murowane.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł601 m² 1 613,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 512 m²

Na sprzedaż obiekt handlowo-magazynowy o pow.601m2 za sklepem Dino przy ul. Kołobrzeskiej nr 10 w Białogardzie. Działka nr 76/2 - niezabudowana o pow. 488m2 i działki 75/ 4, 75/6.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł166,16 m² 872,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Lokal użytkowy, stargard. Przestronny lokal po byłej kotłowni o powierzchni 166,16 m2 znajdujący się w przyziemiu bloku mieszkalnego na dużym osiedlu, w bardzo dobrej lokalizacji.