dowolna

Budynki użytkowe zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i najmu garaży, magazynów, hal

804 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

804 ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:716 m²

Na sprzedaż funkcjonalny budynek handlowo-usługowy o powierzchni ok. 136 m2, położony na działce 716 m2 w doskonałej lokalizacji - przy ul. I Brygady Legionów, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł1 980 m² 404,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 113 m²

Na sprzedaż budynek gospodarczy o powierzchni 1980 m wraz z dużą działką o powierzchni 6113 m 10 km od Stargardu i ok. 40 km od Szczecina. Opis nieruchomości: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł2 257 m² 39,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Wynajmę halę magazynowo-produkcyjno-handlową. Hala pobudowana z płyty warstwowej, posadowiona jest na działce o pow. ok. 6000m2. Całkowita powierzchnia zabudowy wynosi ok. 2300m2. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł2 864 m² 2 269,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 989 m²

Do sprzedaży obiekt produkcyjno-przemysłowy zlokalizowany w Lubieszynie, w gminie Dobra w powiecie Polickim, województwo Zachodniopomorskie. Hala o powierzchni 2864m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł827 m² 1 680,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 444 m²

Obiekt produkcyjno-magazynowy o powierzchni 827 m2 składający się z dwóch hal produkcyjnych o powierzchniach 240m 2 i 320m 2 wraz z zapleczem socjalnym. Obiekt położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 100 m² 1 363,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Na sprzedaż funkcjonujący tartak położony w miejscowości Brzeziny (gm. Drawno). Nieruchomość składa się z domu mieszkalnego, budynku socjalnego, hali głównej produkcyjnej oraz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł111,60 m² 11 469,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 141 m²

Szukasz nieruchomości, która spełni Twoje marzenia o: 1. Inwestycji, która przynosi gwarantowany dochód? 2. Nieruchomości nad morzem, w malowniczej miejscowości z dala od zgiełku miasta? 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nietuzinkowa nieruchomość komercyjna oddalona 40 km od Szczecina i 12 km od Goleniowa. Do drogi szybkiego ruchu S6 tylko 2 km Kliniska Wielkie ul. Rzemieślnicza na sprzedaż wielofunkcyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł1 250 m² 712 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Zgodnie z aktualnym suikzp: przyjętym Uchwałą Nr X/85/2015 Rady Miejskiej w Gryficach z dnia 27 maja 2015 r. zmienionym Uchwałą nr XXV/266/2020 Rady Miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

66 295 zł4 333 m² 15,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn położony we wschodniej części Szczecina (prawobrzeże), blisko centrum miasta, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł5 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dochód i natura w harmonii - 4 stylowe domki w przepięknym ogrodzie nad morzem Wyjątkowa nieruchomość położona na wzniesieniu w malowniczej wsi Zakrzewo koło Darłowa to prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł1 332 m² 20,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Magazyn z rampą. Koszalin, osiedle Nowobramskie. Obiekt magazynowo, produkcyjno - biurowy o pow. 1332 m2 położony w Koszalinie na osiedlu Nowobramskim. Obiekt składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Dwa budynki o łącznej pow. 236,94 m2, pełniące funkcję hotelu pracowniczego na około 50 miejsc noclegowych wraz z zapleczem socjalnym, położone w Niekłonicach. Budynki po remoncie, 22.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł9 600 m² 234,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana o powierzchni 0,9600 ha w Czapli, gmina Wałcz, województwo zachodniopomorskie. Młyn wodny, elektrownia, budynki mieszkalne, budynki gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na wynajem lokale biurowe w ścisłym centrum miasta. Dostępne 2 osobne lokale - pom.nr 3 - 16,94m2-biuro, pom.nr - 4 - 31,63m2 - biuro. Wc na korytarzu. Przedmiot wynajmu stanowią lokale biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł423 m² 2 104,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Oferta bezpośrednia kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura. Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana dwoma budynkami magazynowo - usługowymi w m. Dębno przy ulicy Droga Zielona 2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł1 050 m² 514,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 083 m²

Polecam na sprzedaż obiekt pod np. data center, ok. 45 km od Kołobrzegu. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 1 828 m 2. W skład nieruchomości wchodzą: budynek biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 500 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:32 700 m²

Nieruchomość zabudowana : budynkiem garażowym ,budynkiem magazynowym ,wiatą magazynowo-produkcyjną ,wiatą magazynową ,stacją paliw oraz budynkiem socjalnym ,budynkiem biurowym i wagą.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł120 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala warsztatowa o pow. ok. 120 m2, w Koszalinie na terenie bazy magazynowo-warsztatowej. Na nieruchomość składa się: -hala warsztatowa, -pomieszczenia biurowe, - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł560 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia obiekt warsztatowo-magazynowy o pow. ok 479m2. Szerokość hali ok. 9m2, długość ok. 53m2. Wysokość 4m do 5,3m. Wjazd przez 2 metalowe 2skrzydłowe bramy z poziomu 0 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 500 m² 1 066,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyjątkowe siedlisko z potencjałem | tylko 4 km od morza! Oferta na wyłączność tylko w Rfg Nieruchomości Lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł4 663 m² 364,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 641 m²

Stargard, budynek usługowo - mieszkalny, 4 663 m2, sprzedam, cena 1 700 000 pln netto. Zespół budynków biurowych w centrum miasta. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 3 641 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł300 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dziwnów, pensjonat blisko plaży, 12 pokoi, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami. Możliwość przyjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł2 200 m² 2 954,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:42 273 m²

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość, z dedykacją dla konesera - teren z zabytkowym pałacem z XIX wieku i salą weselną zlokalizowana pod Wałczem, w miejscowości Wiesiółka (.

Szczegóły ogłoszenia

19 596 zł874 m² 22,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Poszukujesz funkcjonalnej i dobrze skomunikowanej przestrzeni magazynowej dla swojego biznesu? Oferujemy małe magazyny.

Szczegóły ogłoszenia

17 424 zł792 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 748 m²

Do wynajęcia hala magazynowo / produkcyjna - 792 m2 - Koszalin Dostępna od sierpnia 2025 r. Do wynajęcia przestronna hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 792 m2, położona w Koszalinie -.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 zł220 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala mogąca być wykorzystana jako magazynowa, produkcyjna lub warsztatowa o powierzchni 220 m2 zlokalizowana w dobrej lokalizacji na Pomorzanach. Hala nie jest ogrzewana. Hala.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł1 000 m² 2 490 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:19 800 m²

oferta sprzedaży hal magazynowo- produkcyjnych wraz z budynkiem biurowo-socjalnym, położone na działce o powierzchni 2 hektarów, obiekty całkowicie ogrodzone, z bardzo dobrtm dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

1 710 000 zł739 m² 2 313,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 958 m²

Na sprzedaż nieruchomość w centrum Międzyzdroja 300 m od morza. W skład transakcji wchodzą 2 lokale użytkowe: nr 1 o powierzchni 434,90 m2 nr 2 o powierzchni 240,80 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł10 000 m² 8,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Oferujemy na wynajem obiekt magazynowo - biurowy (może być produkcyjna) na działce o powierzchni 10.000 m2 w doskonałej lokalizacji na obrzeżach miasta. Obiekt składa się z : 1. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł141,23 m² 18 338,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:48 400 m²

do Sprzedaży oferujemy nieruchomość gruntową zabudowaną znajdującą się na działce o powierzchni 4,84ha zlokalizowaną 7km od drogi ekspresowej S3 i 1,5km od Zalewu Szczecińskiego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł600 m² 3 316,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 553 m²

0% prowizji! Wyjątkowa oferta inwestycyjna działka z kompleksem 11 domków w Mielenku, 400 m od morza. Lokalizacja: mielenko urokliwa nadmorska miejscowość, granicząca z popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł680 m² 2 867,65 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 337 m²

Na sprzedaż obiekt hotelowo- gastronomiczny położony w Bornym Sulinowie. Powierzchnia użytkowa obiektu - 680 m 2. Powierzchnia zabudowy 420 m 2. Powierzchnia działki 1337 m 2. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł880 m² 2 840,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Polecamy Państwu budynek handlowy położony w centrum Gryfic. Lokal o powierzchni 880 m2 usytuowany jest na działce o powierzchni 1485 m2 w użytkowaniu wieczystym. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł16 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż murowany garaż składający się z jednego pomieszczenia, mieszczący się w Kołobrzegu przy ulicy Trzebiatowskiej. Nieruchomość mieści się w kompleksie garaży.

Szczegóły ogłoszenia

13 999 zł270 m² 51,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa, składająca się z 6 pomieszczeń biurowych (w tym pomieszczenie kuchenne), sali konferencyjnej, archiwum, korytarza i dwóch toalet o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł332 m² 9 638,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:1 148 m²

Pensjonat pod Dębami, położony w odległości 600 m od plaży. W ofercie obiekt składający się z trzech wolnostojących budynków, oraz działki gruntu o powierzchni 1 140 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł667,90 m² 7 471,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 815 m²

Na sprzedaż hala magazynowo-handlowo-biurowa przy ul.Cukrowej. Rok budowy 2015. Dokumentacja budowlana do wglądu. Obiekt od początku powstania służy jako obiekt magazynowo-biurowo-handlowy. Z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 400 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 100 m²

Na sprzedaż obiekt biurowo-warsztatowo-magazynowy posadowiony na działkach o łącznej powierzchni 9100m2. Obiekt składa się z : - 2 hal o pow. 490m2 i 389m2 ( dostęp przez metalowe.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł185,50 m² 2 582,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy Państwu lokal usługowy w Szczecinie - Dąbie na prawobrzeżu Łączna powierzchnia 185,85m2 - skład: sale sprzedaży, przedpokój - 1, zaplecze - 1, magazyn - 2, hala.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 373,70 m² 3 275,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 204 m²

Inwestycja z potencjałem Nieruchomość w Wałczu przy ul. Andersa 11! Zyskaj dostęp do nieruchomości z ogromnym potencjałem w jednym z najszybciej rozwijających się regionów!.