dowolna

Budynki użytkowe zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i najmu garaży, magazynów, hal

804 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

804 ogłoszenia

11 000 000 zł1 905 m² 5 774,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 530 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana ,teren o łącznej powierzchni 5530m2. Obiekty budowlane położone na działce wchodzą w skład kompleksu autoryzowanej branży działającej.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł1 511 m² 3 970,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Nowa niższa cena nieruchomości! Polecamy Państwu nieruchomość usługowo-hotelową- gastronomiczną położoną w kamienicy w centrum miasta. Budynek o powierzchni użytkowej 1511 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł4 965 m² 503,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:29 600 m²

Polecamy Państwu zespół budynków gospodarczych wraz z budynkiem mieszkalnym położone w okolicy Reska. Zabudowania leżą na dwóch działkach o łącznej powierzchni 2,96 ha.

Szczegóły ogłoszenia

46 000 zł20 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:20 m²

Borne sulinowo ul. Towarowa, garaż położony W kompleksie garażowym. Garaż o pow. użytkowej 15,10 m2 położony na działce nr 7/97 o pow. 20 m2 w kompleksie garaży przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

66 400 zł2 400 m² 27,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Hala na wynajem | szczecin, gumieńce Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni około 2400 m , położona w bardzo dobrej lokalizacji Szczecin, gumieńce. To świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowo-warsztatowy o pow. ok. 100 m2, w Koszalinie na terenie bazy magazynowo-warsztatowej. Na nieruchomość składa się: - 2 x hala warsztatowa, -pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł495 m² 3 535,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 616 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana halą magazynowo produkcyjnymi o łącznej powierzchni 495m. Powierzchnia działki wynosi ca 2616m. Lokalizacja przy drodze wyjazdowej ze Szczecina w kierunku na.

Szczegóły ogłoszenia

20 500 000 zł16 076 m² 1 275,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta - Uchwała nr XVII/470/12 Rady Miasta Szczecin z dnia 26 marca 2012 r. Jednostka.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł630 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 425 m²

Na sprzedaż hala produkcyjno - magazynowa o powierzchni 630 m2, w tym 30 m2 powierzchni biurowej. Na całkowitą powierzchnię składa się: hala produkcyjno-magazynowa (wys. min. 3,8 m), trzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:1 379 m²

Dochodowa nieruchomość 10 minut pieszo od morza. Ośrodek wypoczynkowy położony przy ulicy Słonecznej w Dąbkach, na działce gruntu o powierzchni 1 379 mkw., o wymiarach 43 x 32 m.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł1 600 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Unieście, pensjonat, 200m od plaży, powierzchnia użytkowa obiektu 1600m2, 35 pokoi, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Grupa wgn Koncern Obrotu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 000 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:335 m²

Szukasz czegoś pod inwestycję? Chciałbyś mieć zapewnione zyski? Mam idealne rozwiązanie! W ofercie kamienica o pow. całkowitej 1000 m2 (pow. użytkowa 700 m2) położona w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł21 560 m² 29,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:21 560 m²

Gospodarstwo rolne w czworoboku z bezpośrednim dostępem do rzeki, 6 km od morza. Oferujemy wyjątkowe gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni gruntów 21 560 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 680 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:44 154 m²

Oferuję sprzedaż zabytkowego pałacu zlokalizowanego koło Stargardu, w województwie zachodniopomorskim. To wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym i niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł802 m² 3 728,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 994 m²

Kobylanka, obiekt z funkcją handlowo- usługową, stacja gazu lpg, sklep, działka 2000m2, funkcjonująca działalność gospodarcza, gotowiec inwestycyjny. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł5 500 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Działka 5500m2 z Halą 680m2 / mpzp usługi Oferta sprzedaży nieruchomości komercyjnej o powierzchni ok. 5500m2 przeznaczonej w mpzp pod usługi, zabudowana 3 halami magazynowymi (.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł251,65 m² 4 963,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:103 m²

Kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia biura. Przy zakupie- voucher 15 % do leroy merlin ( partner sprzedażowy). Oferta inwestycyjna w centrum Bobolic! Budynek mieszkalno-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł1 150 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Funkcjonalna hala z bramą wjazdową i regałami magazynowymi, doskonale doświetlona światłem dziennym. Do dyspozycji parking oraz plac manewrowy. Niskie koszty energii elektrycznej! Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł1 096 m² 2 919,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam obiekt noclegowy 650 m2 w Ustroniu Morskim przy ulicy Rolnej.Obiekt posiada łącznie 27 pokoje, ogrodzone podwórko z parkingiem i budynkami gospodarczymi.Nieruchomość wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

12 000 000 zł7 398,90 m² 1 621,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Syndyk Masy Upadłości welet Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Maszewie ogłasza przetarg pisemny na sprzedaż z wolnej ręki przedsiębiorstwa 1. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł460 m² 19,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

OD kwietnia do wynajęcia Hala ~460m2 z częścią socjalną i biurową narożnik terenu przy głównej ulicy - doskonała widoczność obiektu świetna powierzchnia pod reklamę wielkoformatową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do wynajęcia hala 440 m kw, doskonała na działalność produkcyjną, handlową, magazynową, warsztat samochodowy, dojazd do hali utwardzony. Wysokość hali 5,30 m. dostępna moc ee ok 129 kw, brama.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Lokal użytkowy o pow. ok 100 m2. położony w centrum Szczecina przy ul. Kolumba 55 w kompleksie budynków przeznaczonych na magazyny lub małe zakłady produkcyjne. Obiekt na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł4 330 m² 392,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 641 m²

Zespół budynków biurowych w centrum miasta. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 3 641 m 2. Na ogrodzonym terenie znajdują się trzy budynki biurowe o powierzchniach.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł341,10 m² 19,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 376 m²

Warszat samochodowy we mścicach - do wynajęcia! Lokalizacja. Warsztat zlokalizowany jest w miejscowości Mścice, gm. Będzino. Położenie bezpośrednio przy trasie prowadzącej nad morze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Władysława IV

Darłowo,zachodniopomorskie

2 400 000 zł260 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:260 m²

Budynek mieszkalno-usługowy centrum Darłówka inwestycja z potencjałem! Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy w topowej lokalizacji przy głównej ulicy w Darłówku, jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

20 820 zł1 041 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o powierzchni 1041 m2 położony we wschodniej części Szczecina, w kompleksie magazynowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

25 310 €7 333 m² 3,45 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Magazyn Klasy A o powierzchni 7 333 mkw do wynajęcia na Lewobrzeżu Szczecina, bezpośrednio przy węźle S3 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Różana

Koszalin,zachodniopomorskie

515 000 zł174 m² 2 962,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż lub wynajem lokal usytuowany na 1 piętrze w budynku usługowym przy ul. Różanej 1 w Koszalinie. Uwaga, możliwy zakup na 2, 3 raty! Lokal o powierzchni 173,85m2, wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Konopnickiej

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

1 950 000 zł1 334 m² 1 461,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Hotel / Ośrodek Wypoczynkowy Revital znajduje się w województwie zachodniopomorskim, w powiecie szczecineckim, w miejscowości Borne Sulinowo - urokliwym miasteczku położonym nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Rusinowo

Rusinowo,zachodniopomorskie

1 350 000 zł418 m² 3 229,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 896 m²

Oferuje na sprzedaż Kameralny, doskonale funkcjonujący kompleks energooszczędnych całorocznych domów szkieletowych, położony w spokojnej i atrakcyjnej turystycznie lokalizacji nadmorskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Andersa

Wałcz,zachodniopomorskie

4 500 000 zł1 374 m² 3 275,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 204 m²

Inwestycja z potencjałem Nieruchomość w Wałczu przy ul. Andersa 11! Zyskaj dostęp do nieruchomości z ogromnym potencjałem w jednym z najszybciej rozwijających się regionów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

10 275 zł411 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo-produkcyjna na wynajem okolice Przecław Kołbaskowo Polecamy Państwu na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o powierzchni 411 m , zlokalizowaną w atrakcyjnej clokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pełczycka

Barlinek,zachodniopomorskie

3 243 000 zł2 967 m² 1 093,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 955 m²

Na sprzedaż kompleks budynków w centrum Barlinka na który składają się: bardzo dobrze utrzymane budynki produkcyjno-magazynowo-biurowo-handlowe oraz piękny przedwojenny zabytkowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Grunwaldzka

Białogard,zachodniopomorskie

270 000 zł185 m² 1 459,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:564 m²

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o pow. 185 m2, położona przy głównej ul. Grunwaldzkiej w Białogardzie. Nieruchomość zabudowana budynkiem handlowo - usługowym. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Matejki

Świnoujście,zachodniopomorskie

16 000 000 zł1 075 m² 14 883,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:822 m²

Ten wyjątkowy pensjonat o imponującej powierzchni użytkowej ok. 1075 m oraz powierzchni działki ok. 822 m znajduje się w Świnoujściu. Nieruchomość oferuje łącznie 36 pokoi, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Stargard,zachodniopomorskie

3 000 zł150 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia hala na dłuższy okres, opłata miesięczna 20 zł/m2 netto Powierzchnia 150 m2 (hala z pomieszczeniem socjalnym) - 3000 zł/miesięcznie netto, dostęp 24 godziny na dobę Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wojska Polskiego

Pobierowo,zachodniopomorskie

8 250 000 zł950 m² 8 684,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 434 m²

Oferujemy do sprzedaży posiadłość nad morzem w miejscowości Pobierowo. Obiekt położony na działce 2434 m2 na której znajduje się, budynek mieszkalny z częścią zakwaterowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jasienicka

Police,zachodniopomorskie

1 900 000 zł485 m² 3 917,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-