dowolna

Budynki użytkowe zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży i najmu garaży, magazynów, hal

804 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

804 ogłoszenia

33 000 zł22 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:22 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z lokalem niemieszkalnym położonym w Gryficach przy ul. Nadbrzeżnej. Garaż znajduje się w ciągu przedostatni, które stanowią zabudowę garaży.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł864 m² 10,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu magazyn murowany położony przy ul. Wojska Polskiego 111 w Stargardzie, na działce o nr 367/4, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł300 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 744 m²

Obiekt przemysłowy - młyn wodny, położony na działce gruntu zlokalizowanej we wsi Sarbia. Odległość do Kołobrzegu wynosi 18 km, natomiast do jeziora Resko Przymorskie 7,5 km Nasze biuro: kołobrzeg.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł820 m² 8 292,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Wyjątkowy pensjonat w Darłówku doskonała inwestycja nad morzem! Przedstawiamy Państwu dochodowy, trzykondygnacyjny pensjonat zlokalizowany zaledwie 400 metrów od plaży w Darłówku. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł557 m² 7 001,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:22 000 m²

NA sprzedaż - agroturystyka - głowaczewo Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny obiekt rekreacyjno - wypoczynkowy "nad Piławą" w Głowaczewie położony na 2,2 hektarowym, pięknie ukształtowanym przez.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł550 m² 1 436,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 970 m²

Oferuję na sprzedaż budynek młyna wodnego z 1908 r. wraz z przynależnymi działkami o łącznej powierzchni 2970m2. Młyn wodny to obiekt 4 kondygnacyjny o pow. około 550 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 102,21 m² 1 360,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 742 m²

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż hale magazynowo- produkcyjne, usytuowane na terenie przemysłowym o powierzchni 1742 m2 w mieście Gryfice. Na działce znajdują się 3 hale: - piętrowa hala.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł600 m² 2 483,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 284 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Gryficach (miasto powiatowe w odległości 100 km od Szczecina, 100 km od Koszalina, 25 km od morza). Miejsce idealne pod hurtownię, magazyn z biurem, punkt.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł449,49 m² 2 447,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedmiotem sprzedaży jest obiekt usługowy zlokalizowany przy głównej ulicy w Daleszewie na trasie między Szczecinem a Gryfinem. Bardzo dogodny dojazd i dobra lokalizacja. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł1 100 m² 1 004,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 992 m²

Na sprzedaż atrakcyjny, wielofunkcyjny obiekt magazynowo-usługowy z dużą halą oraz zapleczem pomieszczeń dodatkowych, położony w Wałcz przy ul. Bydgoskiej bezpośrednio przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł980 m² 3 877,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:728 m²

Na sprzedaż wyjątkowy pensjonat składający się z dwóch urządzonych domów gotowy biznes nad morzem! Jeden z najchętniej wybieranych kurortów nad morzem bałtyckim Mielno Unieście,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł350 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż oferuję budynek użytkowy po byłej piekarni, położony w miejscowości Stepniczka, w bezpośrednim sąsiedztwie Stepnicy - dynamicznie rozwijającej się gminy położonej nad.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 282 m² 3 510,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 968 m²

Budynek usługowo handlowy blisko centrum miasta z bardzo dobrym dojazdem. Działka ogrodzona o regularnym kształcie. Ogrodzenie działki systemowe. Dwie bramy wjazdowe na teren posesji.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł500 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży całorocznego obiektu typu pensjonat położonego w zachodniej części uzdrowiska Kołobrzeg, na skraju nadmorskiego parku, w samym sercu cichej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł590 m² 4 745,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży pensjonatu w Mielnie. Budynek mieszkalny o charakterze jednorodzinnym użytkowany jako sezonowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł282 m² 14,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Magazyn z bramą wjazdową z poziomu zero w Koszalinie. Powierzchnia całego magazynu wraz z zapleczem 282 m2, obiekt składa się z: - dużego magazynu o powierzchni 210 m2 - małego.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł300 m² 61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Atrakcyjna oferta wynajmu obiektu biurowo-magazynowego zlokalizowanego przy ulicy Dubois w Szczecinie. Nieruchomość posiada 300 m powierzchni użytkowej, w tym 100 m powierzchni biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł380 m² 4 076,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:729 m²

Obiekt wolnostojący o charakterze handlowo- usługowym dodatkowo z funkcją mieszkalną położony w południowej części Szczecina, na granicy Gumieniec i Pomorzan. Doskonały dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

374 000 zł230 m² 1 626,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 626 m²

Działka o powierzchni 1626 mkw, niedaleko Sianowa. Przedmiotem sprzedaży są 3 działki, które stanowią całość o powierzchni 1626 mkw. Nieruchomość położona jest na obrzeżach Sianowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł480 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Ever nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy Ośrodek Wypoczynkowy w Gąskach - gmina Mielno! Nieruchomość stanowiąca własność o powierzchni działki 2000m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł2 810 m² 960,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 165 m²

Polecamy Państwu obiekt handlowo-produkcyjny w Gryficach położony przy ulicy Broniszewskiej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 2810 m2 zabudowana jest budynkiem biurowo- mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł2 110 m² 1 417,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 432 m²

Nowa niższa cena! Polecamy Państwu zakład produkcji składający się z:. 3 hale - Budynki magazynowo-produkcyjne z rampą, ogrzewane, z biurem i pomieszczeniami socjalnymi wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł931 m² 1 718,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 041 m²

Nieruchomość w nadmorskiej miejscowości Mielenko w odległości 700 m od morza. Na sprzedaż funkcjonujący pensjonat z 22 pokojami na wynajem. Ośrodek położony w Mielenku przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł911 m² 2 030,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:822 m²

Jeśli szukasz obiektu pod inwestycje i chciałbyś mieć zapewnione zyski to mamy ofertę dla Ciebie. Na sprzedaż obiekt inwestycyjny o powierzchni użytkowej 911 m 2 posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł150 m² 20,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na wynajem hala o powierzchni łącznej 150m2 istnieje możliwość wynajęcia również pomieszczenia biurowego. Nieruchomość położona jest w powiecie Polickim, usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 220 m²

Przedstawiamy Państwu kompleksową nieruchomość, idealnie sprawdzającą się jako powierzchnie produkcyjne, biurowe oraz magazynowe, łącząc to w jednym miejscu - w Drawsku Pomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł3 054 m² 981,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 054 m²

Hala produkcyjna|własne ujęcie wody|nowoczesny dom w cenie Na sprzedaż funkcjonalna hala z częścią biurową i zapleczem socjalnym, idealna do prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł685 m² 2 627,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 129 m²

Na sprzedaż zorganizowane przedsiębiorstwo posiadające działki częściowo własnościowe, częściowo w użytkowaniu wieczystym. Na jednej z działek hala - hangar o konstrukcji stalowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł303 m² 3 960,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 811 m²

Polecamy Państwu halę na sprzedaż położoną w Trzebiatowie z dobrym dojazdem do centrum miasta. Jest to nowo wybudowany obiekt o pow. 303 m2, wysokość 5,5 m2 usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

4 450 000 zł2 162 m² 2 058,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:6 709 m²

NA sprzedaż kompleks produkcyjno-magazynowy z zapleczem biurowym - ul.Nasienna- Stargard, Stargardzki Park Przemysłowy Przedmiotem oferty jest funkcjonalna nieruchomość komercyjna zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł215 m² 8 832,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:880 m²

Dom Wakacyjny plus apartament w Dąbkach- super oferta! Twój Dom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu wczasowego zlokalizowanego w miejscowości Dąbki.

Szczegóły ogłoszenia

10 400 zł400 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Przestronna hala z dostępem z poziomu 0 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł323 m² 10 216,72 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Luksusowy pensjonat w nadmorskiej miejscowości Chłopy przy ul. Lawendowe Pole, ok. 500 m od morza! Obiekt o pow. 323 m2 oddany do użytku w 2022 roku. Obiekt obejmuje 13 w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł250 m² 6 760 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:569 m²

Polecam Państwu pensjonat położony w samym centrum Wisełki. Budynek wybudowany w 2003r i stanowi prosperujący pensjonat o powierzchni około 250 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności zabudowanej działki( grunty zabudowane ) o powierzchni 15 000 m2 położonej w Czarkowo w gminie Marianowo woj. zachodniopomorskie przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł300 m² 5 996,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:241 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna. Mieszkanie oraz trzy lokale usługowe o łącznej powierzchni ok. 350 m , stanowiące część kamienicy, położone przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł240,70 m² 1 578,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:416 m²

Układ pomieszczeń: budynek został zaprojektowany z wyraźnym podziałem na strefę roboczą oraz mieszkalną: parter strefa usługowa (łącznie ok. 130 m2): pomieszczenie warsztatowe nr 1: 45,14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł485 m² 3 917,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Na sprzedaz działka o pow. ok. 4800 m2 wraz ze stojącą na niej halą o pow. 485 m2 zlokalizowana przy ul. Jasienickiej w Policach. Teren objęty jest mpzp 9-zch 07 P. Hala murowana.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł441 m² 736,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 371 m²

Tylko u nas! Niższa cena! Na sprzedaż hala przemysłowo-produkcyjna o powierzchni 441,70 m2 położona na działce 1371 m/2. Idealna pod stolarnię. Hala składa się z sześciu pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu magazynu o pow. 77 m2 usytuowany koło budynku Dworca pkp w Tychowie. . Budynek dworca jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

450 zł16 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Duży i wysoki garaż na wynajem. Teren starego pogotowia - Pułaskiego 3. Teren oświetlony i monitorowany. Możliwość założenia instalacji alarmowej. Spokojnie mieści się bus. Po wykonaniu.