dowolna

Domy na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 088 ogłoszeń

Rynek pierwotny

250 000 zł70 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:150 m²

Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się z ofertą całorocznego domku o powierzchni około 70 m , położonego w malowniczej okolicy Przystań Pomorzany. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł120,10 m² 2 656,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:935 m²

Komfortowa część domu z ogrodem, garażem i możliwością dalszej adaptacji! Na sprzedaż oferuję część domu położonego w spokojnej, zielonej części Drawska Pomorskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł230 m² 2 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowy dom jednorodzinny położony na malowniczej Wyspie Chrząszczewskiej. Oglądanie proszę uzgadniać z wyprzedzeniem pod numerem 6o37oo8oo - klucze wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł170 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:688 m²

Dom bliźniaczy z przestronną działką - Grzybowo 700m od morza! Na sprzedaż połowa nieruchomości w zabudowie bliźniaczej, położona w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł260 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:868 m²

Atrakcyjna oferta sprzedaży nieruchomości nadmorskiej. Nieruchomość składa się z domków letniskowych oraz domu całorocznego. Domki w bardzo wysokim standardzie, sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł180 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 453 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w cichej dzielnicy, blisko Odry. W skład nieruchomości wchodzą : poniemiecki dom dwulokalowy z poddaszem, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł189 m² 10 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 597 m²

Cena do negocjacji! Spełnij swoje marzenie: unikatowa lokalizacja. Niezwykły dom położony nad brzegiem jednego z najczystszych jezior w Polsce, z bezpośrednim zejściem do jeziora Miedwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 379 m²

Dochodowa nieruchomość, 10 minut pieszo do morza. Ośrodek wypoczynkowy położony przy ulicy Słonecznej w Dąbkach, na działce gruntu o powierzchni 1 379 mkw., o wymiarach 43 x 32 m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 000 zł83,51 m² 7 711,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Zielona Dolina Nowoczesny dom w spokojnej części Stargardu Zamieszkaj w inwestycji Zielona Dolina nowoczesnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej, położonym w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł640 m² 2 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż przepiękna rezydencja usytuowana bezpośrednio nad Zalewem Szczecińskim. Jest to bardzo przemyślany komfortowy obiekt dla wymagającego klienta. Na powierzchni ok 525m2 znajdują się: na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł70 m² 12 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Cena jednej połówki wynosi 860 000 pln Dwa całoroczne domy w zabudowie bliźniaczej położone na Wyspie Chrząszczewskiej zaledwie 5km od centrum miejscowości Kamień Pomorski. Jedyne 13km do.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł150,80 m² 9 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 227 m²

W naszej ofercie przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 150,8 m , położony w miejscowości Wisełka, przy ul. Golfowej. Nieruchomość usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł114 m² 5 394,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Marzysz o nowoczesnym domu w otoczeniu kojącej zieleni, ale cenisz sobie błyskawiczny dostęp do miasta? Osiedle galene w Żarowie, tuż przy Stargardzie, to idealna odpowiedź na Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł126,03 m² 7 133,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dom w Koszalinie w zabudowie szeregowej z tarasem, ogródkiem i dwoma miejscami parkingowymi na własnej posesji. Ten dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł128 m² 9 765,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedania nowo powstająca inwestycja sześciu lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej położona na Bezrzeczu. Domy budowane z bloczków silikatowych ocieplony styropianem 15 cm ,dach.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł185,60 m² 7 650,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:424 m²

Do sprzedaży dom położony na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych, w okolicy ulicy Kamiennej. Na powierzchnię domu składają się: parter: * salon * kuchnia * korytarz * wc * zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł135 m² 8 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

Interesująca oferta domu wolnostojącego w Wolinie. Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu lasu, a do rzeki kilkaset metrów. Powierzchnia domu wynosi 135 m2, na działce 1058 m2. Na parterze jest.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł100 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom z duszą na Pojezierzu Drawskim - idealny na wypoczynek lub całoroczne zamieszkanie. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej okolicy Pojezierza Drawskiego, zaledwie 9 km.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł220 m² 7 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 438 m²

Szukasz ucieczki od zgiełku miasta? Marzysz o porannej kawie na tarasie wśród natury? A może szukasz gotowego produktu inwestycyjnego na Pojezierzu Drawskim? Ta nieruchomość łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł98 m² 7 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Top oferta | nowoczesny dom W standardzie plus | kameralne osiedle pod szczecinem gmina dobra - pogranicze dobra/buk Wyłącznie w Blue Real Estate prezentujemy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł121,23 m² 486,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:382 m²

Nowa niższa cena - 59.000zł Nieruchomość z rozpoczętą przebudową budynku na piętrowy dom jednorodzinny. Na sprzedaż działka gruntu nr 28/4 o powierzchni 382 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł500 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:17 670 m²

Przedmiotem sprzedaży jest gospodarstwo rolne położone przy jeziorze, 3 kilometry od morza. Nieruchomość składa się z zabudowanej działki o pow. 41776 m2, budynkiem mieszkalno-pensjonatowym.

Szczegóły ogłoszenia

4 590 000 zł475 m² 9 663,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:648 m²

Rewal, pensjonat blisko plaży, 18 pokoi, 57 miejsc noclegowych, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 600 zł83,51 m² 7 168 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Przyjazne otoczenie inwestycji oraz układ budynków zapewni Tobie oraz Twojej rodzinie spokój i prywatność. Nowe osiedle zielona dolina Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł109 m² 22 009,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:429 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w urokliwym miejscu, przy Parku Łyczywków, pogodno, szczecin Powierzchnia: 109 m Działka: 429 m Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł580 m² 4 655,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowa Okazja Inwestycyjna! Tylko w naszym biurze! Przedstawiamy Państwu unikalną okazję zakupu pensjonatu w jednej z najpiękniejszych nadmorskich miejscowości w Polsce Mielnie.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł170 m² 4 229,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:777 m²

Szukasz domu w spokojnej i malowniczej okolicy? Chcesz cieszyć się komfortem i funkcjonalnością? Nie przegap tej okazji! lokalizacja: dębno znajduje się 23 km płd.-zach. od Myśliborza.

Szczegóły ogłoszenia

2 849 000 zł276 m² 10 322,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:340 m²

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży willi, pełniącej obecnie funkcję pensjonatu z ugruntowaną pozycją na lokalnym rynku. Willa zlokalizowana jest w Międzyzdrojach- jednej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł95 m² 3 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Spokój, przestrzeń i własny prąd klimatyczny bliźniak z ogrodem i kominkiem. Są miejsca, w których po prostu czujesz spokój. Tu masz.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł220 m² 4 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:21 200 m²

Marzysz o miejscu, gdzie nowoczesność łączy się z urokami natury? Ta wyjątkowa nieruchomość w spokojnej, zielonej miejscowości Dołgie, gmina Drawsko Pomorskie, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł160 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 192 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bobrowiczki - dom jednorodzinny w stanie deweloperskim polozony w bliskiej odleglosci trasy ekspresowej S6 , dzieki czemu dojazd do wiekszych miast.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

711 000 zł103 m² 6 902,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:103 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nowy, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 103 m (pow. zabudowy 118m ), położony na dużej działce 1001 m w.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł250,90 m² 5 978,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:714 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość ładny wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 250,9 m (wraz z garażem), położony na zadbanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł279 m² 3 405,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:373 m²

5 pokojowy dom z oddzielnym 2 pokojowym mieszkaniem i garażem. Rokosowo. Powierzchnia całkowita domu 279 m2, 3 kondygnacyjny dom wolnostojący, 5 pokoi i 2 pokojowe, niezależne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

905 000 zł111 m² 8 153,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:664 m²

Czereśniowe Wzgórze Radziszewo / Szczecin Twój wymarzony lokal może być bliżej i szybciej, niż myślisz! Inwestycja składa się z lokali (pół domu) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł90 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Oferta dodana za pomocą addom Dom w centrum Darłowa ok. 100m od rynku miejskiego w obrysie zabytkowej starówki, wybudowany w latach 20 - 30 tych XX w. Umiejscowienie w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł325 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Rezydencja na sprzedaż Koszalin Jamno 325 m , działka 3500 m , blisko morza Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja o całkowitej powierzchni 325 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł300 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 340 m²

Spokój, przestrzeń i prywatność. Dom wolno stojący dla Ciebie na pięknie zagospodarowanej działce 3.340 m2 dom z ogrodem, altaną, domkiem dla dzieci, garażem na 2 samochody. Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł84 m² 16 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:749 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Marzy Ci się nieduży, komfortowy domek z bajkowym ogrodem z wyjściem do lasu i do tego stosunkowo blisko cywilizacji w prawobrzeżnej.