dowolna

Domy na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 088 ogłoszeń

1 299 999 zł398 m² 3 266,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:398 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kapice | Dom z Linią Brzegową Jeziora Resko | 400m | Natura 2000 | Inwestycja Premium Szukasz miejsca, którego wartość rośnie wraz z każdym.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł350 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 609 m²

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio udział w domu jednorodzinnym w Szczecinie. |Nieruchomość| - Powierzchnia użytkowa budynku: 350 m2, - powierzchnia działki: 1609 m2, - nr działek: 8/9, 44,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 530 000 zł225 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni całkowitej 270 m2 , użytkowej 225 na działce o powierzchni 1200 m2 wg. gotowego projektu Marysia III G2 firmy Archipelag Ogrodzenie pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł146,80 m² 6 805,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom jednorodzinny z dwoma lokalami mieszkalnymi o powierzchni 146,8 m2. Lokalizacja inwestycji położona jest przy ul. Przedwiośnie/przebiśniegowa w Szczecinie Wielgowie. Jest to spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł380 m² 2 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom w Żarnowie. Między Stepnicą a Wolinem. Trasa alternatywna nad morze 30km od Międzyzdroi 10km do plaży w Stepnicy Zabudowania z 2004r. Wszystkie media. Ogrzewanie gazowe ( piętro.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł150 m² 6 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom wybudowany w 2010 r. Piekna i malownicza okolica otoczenie to lasy i jezioro. 30 minut jazdy do miejscowości nadmorskich takich jak Rewal, niechorze i inne. Tani w eksploatacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł179,52 m² 8 355,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Dzień dobry, posiadam na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy z jednostanowiskowym garażem w stanie deweloperskim usytuowany w pięknej i cichej miejscowości Bobolin.

Szczegóły ogłoszenia

240 665 zł149 m² 1 615,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł263,34 m² 3 379,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:884 m²

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio budynek mieszkalno-usługowy z garażem oraz budynkiem warsztatowym w miejscowości Koszalin, przy ul. Miłej 31. |Nieruchomość| - Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

163 560 zł85 m² 1 924,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:362 m²

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł296 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Oferta od właściciela! Dom wynajęty ze stałym, co miesięcznym stabilnym dochodem- możliwość przejęcia z firmą wynajmującą. Przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Oferta od właściciela! Dom o powierzchni 120m2 podzielony na dwa osobne mieszkania ,wynajęty ze stałym, co miesięcznym stabilnym dochodem. Każde z mieszkań posiada dwa pokoje, kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

1 305 000 zł208 m² 6 274,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Dochodowy budynek usługowo-mieszkalny położony przy uczęszczanym ciągu handlowym w centrum Niechorza! oferta od właściciela! Czterokondygnacyjny budynek mieszkalny z lokalem użytkowym na.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł220,75 m² 2 672,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Nowoczesny dom dla wymagającego klienta. Prezentujemy wolnostojący dom w stanie surowym zamkniętym, położony w Paprotnie, około 800m od morza. Dom wykonany według projektu domu "M66 Światło.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrężna

Trzebiatów,zachodniopomorskie

1 450 000 zł274 m² 9 099 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 262 m²

Nieruchomość znajduje się w Trzebiatowie w spokojnej i cichej dzielnicy domków jednorodzinnych. Atuty działki: duży teren wokół domu. W domu na parterze znajduje się przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

645 000 zł78 m² 8 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:516 m²

Na sprzedaż mały, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej części Międzyzdrojów. Idealna lokalizacja blisko centrum, a jednocześnie z dala od zgiełku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Chłopowo,zachodniopomorskie

440 000 zł140 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Sprzedam dom wolnostojący na działce 21 arów w miejscowości Chłopowo, gm. Krzęcin (ok. 17km od Choszczna). Do posiadłości należą ponadto trzy garaże murowane oraz dość duży budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 199 000 zł205 m² 5 842,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ofertą sprzedaży jest wolnostojący dom na przedmieściach Szczecina-Pucice. Nieruchomość zlokalizowana jest w pięknej i spokojnej okolicy, jednocześnie bardzo dobrze skomunikowana, bliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

770 000 zł78 m² 9 903,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:102 m²

Dom w cenie mieszkania - 4 pokoje + ogród oraz dwoma miejscami postojowymi w cenie! Bezczynszowy! Inwestycja zakończona! Mierzyn ul. Długa Oferta dotyczy domu o powierzchni 77,75m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 390 000 zł122 m² 11 393,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Przedstawiamy Państwu solidny, nowocześnie wyposażony dom szeregowy położony na ogrodzonym, monitorowanym osiedlu Słoneczne Wzgórze, w odległości zaledwie 5 minut od centrum miasta Kołobrzeg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Długa

Mierzyn,zachodniopomorskie

770 000 zł78 m² 9 903,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:102 m²

Kup bez pcc oszczędzaj już na starcie! Dom z ogrodem, 4 pokojami i dwoma miejscami postojowymi w cenie! Mierzyn, ul. Długa Inwestycja gotowa do odbioru! Szczegóły oferty: - pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

915 000 zł108 m² 8 487,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż w stanie deweloperskim nowoczesny dom 108m wolnostojący z dużą działką 1200m w spokojnej i zielonej części Klinisk Wielkich. Zdjęcia są wizualizacją. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Forsycji

Nowe Bielice,zachodniopomorskie

990 000 zł168 m² 5 899,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Rezerwacja! Jedyna taka oferta na rynku! Wyjątkowy i niepowtarzalny dom jednorodzinny wolnostojący położony w spokojnej dzielnicy. Nieruchomość położona na osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Wojska Polskiego

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

1 990 000 zł379 m² 5 250,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym i mieszkaniowym - idealna zarówno do zamieszkania, jaki i pod działalność turystyczną oraz usługową. Świetna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rzemieślnicza

Grzybowo,zachodniopomorskie

689 000 zł115 m² 5 991,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:716 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Piękne plaże, wakacyjny klimat i idealna lokalizacja, zarówno do życia jak i pod inwestycję. To tutaj oferujemy na sprzedaż dom (połowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kartno

Kartno,zachodniopomorskie

1 150 000 zł148 m² 7 770,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż malowniczy dom wolnostojący w Kartnie. Nieruchomość o powierzchni 148m budowana przez obecnych właścicieli, znajduję się na działce o powierzchni 1400m2. W skład jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 090 000 zł94 m² 11 611,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Wyjątkowy szeregowiec w wysokim standardzie | 0% prowizji od kupującego Słoneczne Wzgórze Niekanin, gmina Kołobrzeg Na sprzedaż w pełni umeblowany, zadbany dom w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

798 000 zł134 m² 5 960,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z dużą działką w spokojnej i zielonej części Klinisk Wielkich. Na powierzchnię 134m składa się: parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Banie,zachodniopomorskie

1 499 000 zł153 m² 9 816,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 636 m²

Przestronny, komfortowy dom, posadowiony na dużej działce Banie, woj. zachodniopomorskie Powierzchnia użytkowa: 152,7 m / Powierzchnia zabudowy: 128,8 m / Kubatura: 720 m / Działka: 1636.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zieleniewo

Zieleniewo,zachodniopomorskie

919 000 zł85 m² 10 811,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Na sprzedaż energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 85 m2 w Zieleniewie. Budynek umiejscowiony na działce o powierzchni 280 m2 w cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Korony Północnej

Szczecin,zachodniopomorskie

1 998 000 zł245 m² 8 155,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego na zamkniętym osiedlu przy ul. Rostockiej / Korony Północnej w Szczecinie. Dom jednorodzinny o pow. ok. 210 m2 z garażem ok. 35 m2, działka ok. 1100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gościno

Gościno,zachodniopomorskie

315 000 zł134 m² 2 350,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 488 m²

Na sprzedaż piękne siedlisko w gminie Gościno - zaledwie 20 km od morza i Kołobrzegu Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną na dużej działce o powierzchni 2488 m2, na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Długa

Mierzyn,zachodniopomorskie

770 000 zł78 m² 9 903,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:102 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cisewo

Cisewo,zachodniopomorskie

795 000 zł140 m² 5 660,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Świetna oferta dla osób poszukujących komfortowego domu w doskonałej lokalizacji! Na sprzedaż domy wolnostojące położone w Cisewie, gmina Kobylanka, nieopodal urokliwego lasu gdzie spokój.