dowolna

Domy na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 088 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Akacjowa

Mielenko,zachodniopomorskie

1 261 200 zł105 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Małe Mielno to kameralne, w pełni zrealizowane osiedle 30 nieruchomości nad morzem, położone na działce o powierzchni 1,37 ha w Mielenku. Inwestycja jest zakończona i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Osiedlowa

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

2 290 000 zł180 m² 12 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 530 m²

Willa Z dużą działką blisko morza! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość składającą się z budynku mieszkalnego z przeznaczeniem jako dom mieszkalny z możliwością prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Akacjowa

Mielenko,zachodniopomorskie

1 261 200 zł105 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

O inwestycji Małe Mielno - to w pełni zrealizowane, kameralne osiedle 30 nieruchomości nad morzem, zlokalizowane w Mielenku na działce o powierzchni 1,37 ha. Inwestycja jest zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 650 000 zł196 m² 8 418,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:636 m²

Na sprzedaż nowoczesny i przestronny dom wolnostojący o powierzchni 196 m , położony na dzielnic Warszewo w jednej z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

779 000 zł80 m² 9 761,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowy dom w cenie mieszkania z ogrodem i miejscami postojowymi w Wołczkowie! Na sprzedaż nowy budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy (bliźniak) położony w Wołczkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żarowo

Żarowo,zachodniopomorskie

739 000 zł80 m² 9 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:473 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej wykończony pod klucz. Nieruchomość położona w Żarowie zaledwie 5 km od Stargardu, około 30 km od Szczecina, oraz 10 km od jeziora Miedwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 999 000 zł210 m² 9 519,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:406 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni ok. 210 m , położony na Pogodnie jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Szczecina, w bezpośrednim sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chopina

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

695 000 zł85 m² 8 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:474 m²

Przedstawiamy przytulny dom z wbudowanym garażem i ogrodem zimowym położony na Osiedlu Chopina w Kamieniu Pomorskim w rozprzestrzeniającym się widokiem na Zatokę. Zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 399 000 zł155 m² 9 025,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:301 m²

Na sprzedaż elegancki dom w zabudowie bliźniaczej o standardzie deweloperskim. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, wysokiej jakości wykonania oraz funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grzybowo

Grzybowo,zachodniopomorskie

2 750 000 zł600 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 552 m²

Do sprzedania piękny, dom z Pensjonatem, idealny pod inwestycję w prężnie rozwijającej się miejscowości nadmorskiej- grzybowie(koło Kołobrzegu). Powierzchnia działki 1552 m2 a domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 850 000 zł165 m² 11 212 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:911 m²

Dom / pensjonat W ustroniu morskim 100 M od morza! Oferujemy na sprzedaż budynek z przeznaczeniem na działalność noclegową w Ustroniu Morskim, w odległości 100 m od morza!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Mielenko,zachodniopomorskie

892 800 zł74 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

O inwestycji Małe Mielno to kameralne, w pełni zrealizowane osiedle 30 nieruchomości nad morzem, położone na działce o powierzchni 1,37 ha. To gotowa inwestycja bez ryzyka związanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzeżewo

Strzeżewo,zachodniopomorskie

1 350 000 zł233 m² 5 797,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 014 m²

Dom W stylu nowoczesnej stodoły 4 km od morza w Strzeżewie/ k. Łukęcina (woj. zachodniopomorskie) Oferta ta skierowana jest do osób szukających czegoś więcej niż standardowy dom - to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

1 369 000 zł205 m² 6 693,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 839 m²

W ofercie naszego biura atrakcyjny dom wolnostojący z użytkowym poddaszem, usytuowany przy cichej osiedlowej ulicy w Gryfinie na osiedlu Górny Taras. Budynek z 2004 roku posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strumiany

Strumiany,zachodniopomorskie

929 000 zł131 m² 7 086,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:946 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Strumiany śródleśnej kolonii w sercu Puszczy Goleniowskiej. Idealna propozycja dla osób szukających ciszy, natury i stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 998 000 zł245 m² 8 155,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Elegancki dom jednorodzinny z ogrodem, tarasem, dwustanowiskowym garażem i niezależnym lokalem na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych w północnej enklawie Szczecina. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 190 000 zł240 m² 4 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom wolnostojący położony na Gumieńcach przy bardzo spokojnej ulicy , ale równocześnie z doskonałym dostępem do środków komunikacji , wszelkich instytucji , Centrum Handlowych itd. Dom posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Suchań,zachodniopomorskie

439 000 zł116 m² 3 784,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Bez prowizji dla kupującego Dom wolnostojący | Suchań, ul. Słoneczna Na sprzedaż przestronny, jednorodzinny dom wolnostojący usytuowany na dużej działce o powierzchni 1089 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

320 000 zł112 m² 2 864,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:378 m²

Witkowo Pierwsze - dom do własnej aranżacji, tylko 12 km od Stargardu! Na sprzedaż część budynku w zabudowie bliźniaczej, położona w miejscowości Witkowo Pierwsze - tylko 15 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Rogowo

Rogowo,zachodniopomorskie

1 890 000 zł116 m² 16 279,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Dom nad samym morzem na sprzedaż - Rogowo | Rezydencja Nadmorska Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment krańcowy) położony w prestiżowym kompleksie Rogowo Rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siemyśl

Siemyśl,zachodniopomorskie

949 000 zł175 m² 5 422,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 750 m²

Oferujemy wyjątkową nieruchomość w urokliwej, spokojnej okolicy Charzyna, zaledwie kilka minut od Kołobrzegu. To miejsce dla osób, które chcą stworzyć dom idealnie dopasowany do własnego stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowiańska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 650 000 zł226 m² 7 317,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:349 m²

Dom położony w spokojnej części Kołobrzegu, przy ul. Słowiańskiej boczna ulica z zabudową jednorodzinną, z której łatwo dostać się do centrum i nad morze. W zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 500 000 zł335 m² 7 465,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 123 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny w Kądzielnie Projekt Willa Parkowa 4 elegancja, solidność i komfort zaledwie 4 km od Kołobrzegu Na sprzedaż nowoczesny w stanie surowym zamkniętym, starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pendereckiego

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

580 000 zł75 m² 7 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²

Szukasz domu w spokojnej okolicy ? Trafiłeś idealnie. Kamień Pomorski Osiedle Brzozowa Aleja ul. Pendereckiego 4. Rok budowy: 2022 Powierzchnia: 75m (użytkowej 80m ) Działka: 302m. Stan domu: surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Narożna

Szczecin,zachodniopomorskie

1 049 000 zł219 m² 4 789,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:318 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie wielorodzinnej, położony w malowniczej dzielnicy Osów w Szczecinie. Układ pomieszczeń: parter: przestronny salon z kominkiem i wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kołobrzeska

Siemyśl,zachodniopomorskie

424 000 zł161 m² 2 633,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 962 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, znajdującego się w malowniczej miejscowości Siemyśl, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowo

Tarnowo,zachodniopomorskie

449 000 zł211 m² 2 129,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Ofertą sprzedaży jest bardzo atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej położony w Tarnowie k. Suchania. Dom mieszkalny o powierzchni użytkowej 84.80 m2 składający się z : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Steklno

Steklno,zachodniopomorskie

750 000 zł110 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:552 m²

Oferujemy na sprzedaż piękny dom w Steklnie, położony w malowniczej okolicy Zachodniopomorskiego. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokojnego domu na odpoczynek lub do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia. Wydanie W czerwcu / lipcu 2026r Jeśli szukasz wspaniałego 4-pokojowego domu w bardzo bliskim sąsiedztwie morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Czernin

Czernin,zachodniopomorskie

4 099 000 zł320 m² 12 809,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Rezydencja z prywatnym parkiem 7000 m , 8 min od Kołobrzegu | 320 m + niezależne mieszkanie | taras 350 m | pv | sauna | oranżeria Są domy do mieszkania i są posiadłości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kołobrzeska

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

1 898 000 zł245 m² 7 746,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 602 m²

Wyjątkowy dom z ogrodem 1,2 km od morza. 245 m komfortu i stylu - Sianożęty, miejscowość polożona 10 min od Kołobrzegu. Bez prowizji od kupującego. Czasami trafia się miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rościęcino

Rościęcino,zachodniopomorskie

2 550 000 zł220 m² 11 590,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:317 100 m²

Na sprzedaż zadbany, solidnie wybudowany dom wolnostojący, położony w Rośięcinie zaledwie 4 minuty jazdy samochodem od Kołobrzegu. To propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kapitańska

Chłopy,zachodniopomorskie

1 899 000 zł229 m² 8 292,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

Prezentujemy przepiękny, komfortowy dom o powierzchni 229 m , zlokalizowany w miejscowości Chłopy gm. Mielno. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Osiedle Skarbówek

Szczecin,zachodniopomorskie

560 000 zł70 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ta wyjątkowa nieruchomość to nowoczesny, całoroczny dom typu stodoła, zaprojektowany z dbałością o detale i wykonany z materiałów najwyższej jakości. Łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gajowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 700 000 zł232 m² 7 320,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:937 m²

Marzysz o porankach wśród śpiewu ptaków, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie chcesz mieć wszystko w zasięgu ręki? Ten dom położony w urokliwej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poranna

Mierzyn,zachodniopomorskie

2 890 000 zł219 m² 13 196,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:110 000 m²

Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 219 m , położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce 1100 m w Mierzynie w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

120 000 zł132 m² 906,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:614 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom położony w samym centrum Dobrej, powiat łobeski. Dom z ogromnym potencjałem w stanie do kapitalnego remontu. Budynek mieszkalny o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

229 000 zł65 m² 3 523,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:505 m²

Dom w sercu uzdrowiska - idealny na inwestycję lub spokojne życie! Szukasz nieruchomości w klimatycznej miejscowości uzdrowiskowej, która łączy funkcjonalność, świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

725 000 zł101 m² 7 176,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Idealny dla osób poszukujących domu z łatwym dojazdem do miasta, ale położonego w cichej i spokojnej okolicy. Oferujemy do sprzedaży dom o powierzchni użytkowej 101,03 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 077 000 zł147 m² 14 129,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:698 m²

Co powiesz na dom, który dba o Twój portfel. W Pogorzelicy czeka na Ciebie miejsce, gdzie innowacja i natura idą w parze, a technologia staje się Twoim najlepszym przyjacielem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 250 000 zł107 m² 11 657,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Na sprzedaż nowoczesne i dwupoziomowe mieszkanie w skrajnym segmencie zabudowy szeregowej przy ulicy Tęczowej w Mierzynie. Opis nieruchomości Mieszkanie jest zlokalizowane.