dowolna

Domy na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 088 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Morska

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

2 650 000 zł415 m² 6 385,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Na sprzedaż ośrodek domków w Ustroniu Morskim ul. Morska 5 | 1074 m | tylko 6 minut pieszo do morza Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna ośrodek domków letniskowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

699 000 zł126 m² 5 556,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:288 m²

Rezerwacja 0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Magnoliowa

Stargard,zachodniopomorskie

889 000 zł120 m² 7 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Nowy, świeżo wybudowany dom na Os. Pyrzyckim przy ul. Magnoliowej. Powierzchnia całkowita ok. 119 m.kw., pow. użytkowa ok. 100 m2. Na parterze: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 050 000 zł138 m² 7 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest dom bliźniak położony w Mierzynie. Prezentowana inwestycja to wyjątkowe połączenie nowoczesnej architektury i kameralnej zabudowy z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Łukęcin

Łukęcin,zachodniopomorskie

560 000 zł55 m² 10 181,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:936 m²

Domek Rekreacyjny nad Morzem Do polecenia - Piękny Domek Rekreacyjny nad Morzem Domek rekreacyjny z 2022 roku (sypialnia + salon z aneksem kuchennym + łazienka + sypialnia na piętrze 20m2+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

700 000 zł187 m² 3 745,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 145 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Doskonała okazja, aby stać się właścicielem wymarzonego domu w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Świeszyno

Świeszyno,zachodniopomorskie

480 000 zł89 m² 5 406,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Promocja! nowa niższa cena! Na sprzedaż budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o pow. 88,79 m2, położony w Świeszynie k. Koszalina Dom jednorodzinny w trakcie budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

2 500 000 zł398 m² 6 281,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:529 m²

Dom, bukowo, dom, 8 pokoi, 2 łazienki, 2 kuchnie, dla firmy, pod przedszkole. Tylko u Nas! Oferuję na sprzedaż atrakcyjny 8 - pokojowy dom wolnostojący idealny na wynajem na cele mieszkalne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piaseczno

Piaseczno,zachodniopomorskie

599 000 zł189 m² 3 166,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 820 m²

Banie, piaseczno, dom wolnostojący, standard developerski, duża działka, garaż dwustanowiskowy. Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny w standardzie developerskim w miejscowości Piaseczno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

899 000 zł139 m² 6 467,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:342 m²

Stare Pogodno, niepowtarzalny klimat, jednokierunkowa ulica. Do sprzedaży nieduży dom w zabudowie szeregowej, usytuowany przy jednej z jednokierunkowych uliczek Pogodna, niedaleko "ryneczku" Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nacław

Nacław,zachodniopomorskie

549 000 zł164 m² 3 351,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Dom nad stawem! Nietuzinkowy dom położony nad stawem w miejscowości Nacław, gm. Polanów. To miejsce, w którym cieszyć się możesz spokojem, urokami natury oraz dużą przestrzenią całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

1 199 000 zł112 m² 10 705,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Oferta na wyłączność Oferta sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej położonego w okolicy Szczecina 14km (miejscowość Smolęcin) - wysoki standard rok budowy 2024r. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

789 000 zł85 m² 9 304,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowy dom w cenie mieszkania z ogrodem i miejscami postojowymi w Dobrej! Na sprzedaż nowy budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy (bliźniak) położony w Dobrej pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Robuń

Robuń,zachodniopomorskie

2 000 000 zł287 m² 6 968,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:13 300 m²

Proponujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną, zabudowaną wiejską posiadłość o powierzchni działki 13300 m2 położoną w miejscowości Robuń, około 7km od miasta Gościno i 24 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dolice

Dolice,zachodniopomorskie

390 000 zł116 m² 3 356,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 113 m²

Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący położony w Dolicach k/stargardu. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 116,20 m2 z dużą działką o powierzchni 1213 m2. Dodatkowo działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

779 000 zł80 m² 9 713,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowy dom w cenie mieszkania z ogrodem i miejscami postojowymi w Wołczkowie! Na sprzedaż nowy budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy (bliźniak) położony w Wołczkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

1 119 000 zł129 m² 8 674,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:771 m²

Na sprzedaż 4 pokojowy nowoczesny dom zaledwie 10km od Kołobrzegu w miejscowości Charzyno! Cena 1 119 000 zł (brutto) Dom ma powierzchnię 129m2 i jest położony na działce 771m2! Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

590 000 zł98 m² 6 019,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do odkrycia perełki w sercu natury! Wolnostojący dom parterowy w stanie deweloperskim, usadowiony na urokliwej działce o powierzchni ok. 500 m2 ( z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pęzino

Pęzino,zachodniopomorskie

830 000 zł200 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Poznaj miejsce, którego nie kupisz na nowym osiedlu. Odkryj unikalne siedlisko W pęzinie. To ogłoszenie skierowane jest do osób z wizją. Oferowana nieruchomość to nie tylko dom to kompletne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł35 m² 13 005,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:469 m²

Na sprzedaż urokliwy domek letniskowy położony w nadmorskim Dźwirzynie, przy ul. Admiralskiej, na rodzinnej działce ogrodowej z pełnym prawem własności (księga wieczysta). Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

975 000 zł138 m² 7 056,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:678 m²

Oferta na wyłączność! Dostępna tylko w naszym biurze. Ofertą sprzedaży jest piękny dom parterowy, położony w bocznej i urokliwej uliczce miejscowości Morzyczyn blisko Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łubianka

Łubianka,zachodniopomorskie

690 000 zł330 m² 2 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Dom wolnostojący (poniemiecki po remoncie) zlokalizowany w miejscowości Łubianka (powiat myśliborski) na działce o pow. 1240 m2, dojazd drogą asfaltową. Dom: - parter : 7 pokoi ( 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niekłonice

Niekłonice,zachodniopomorskie

419 000 zł152 m² 2 747,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:953 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Nowoczesny dom z potencjałem stan surowy otwarty w Niekłonicach, blisko Koszalina Szukasz miejsca, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 250 000 zł199 m² 6 290,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:702 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z usługą w części parterowej składającej się z: - sali głównej, - werandy, - wc -oraz zaplecza kuchennego. Część usługowa dotychczas użytkowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 750 000 zł134 m² 20 507,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:379 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, luksusowego domu w zabudowie szeregowej, położonego w prestiżowej części Świnoujścia. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karlino

Karlino,zachodniopomorskie

845 000 zł178 m² 4 756,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 529 m²

Wszechstronny dom z potencjałem w Krzywopłotach koło Karlina Przedstawiamy atrakcyjną nieruchomość, która idealnie łączy możliwość komfortowego mieszkania z opcją prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wąwelnica

Wąwelnica,zachodniopomorskie

835 000 zł125 m² 6 667,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:443 m²

-Oferta na wyłączność- na sprzedaż komfortowy 5 pokojowy budynek mieszkalny jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku, na działce o powierzchni 454 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 299 000 zł120 m² 10 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ładnego, kompaktowego bliźniaka w super lokalizacji na Mierzynie. Kilkuletni dom ma przejrzysty układ: -parter- salon ok.30m2 połączony z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tanowo

Tanowo,zachodniopomorskie

1 270 000 zł142 m² 8 972,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w otoczeniu lasów - Tanowo | bliźniak z garażem | spokojna okolica blisko Szczecina Są miejsca, w których po prostu dobrze się mieszka. Tanowo jest jednym z nich. To spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

1 199 000 zł112 m² 10 705,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Oferta na wyłączność Oferta sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej położonego w miejscowości Smolęcin - wysoki standard rok budowy 2024r. Nowe zorganizowane osiedle - drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

220 000 zł156 m² 1 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 726 m²

Wyjątkowa okazja - duża działka z budynkiem, tylko 20 minut od Kołobrzegu Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Starnin 3, zaledwie 20 minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

1 220 000 zł124 m² 9 878,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:639 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni 123,5m2 położony w spokojnej okolicy Kamienia Pomorskiego. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie pod nr Tel. Dom położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żarowo

Żarowo,zachodniopomorskie

739 000 zł80 m² 9 237,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:473 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej wykończony pod klucz. Nieruchomość położona w Żarowie zaledwie 5 km od Stargardu, około 30 km od Szczecina, oraz 10 km od jeziora Miedwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wichrowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

799 000 zł75 m² 10 637,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Szukasz domu, który łączy komfort życia z funkcjonalnym układem i nowoczesnym standardem? Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny dwulokalowy o powierzchni 75,11 m2, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

779 000 zł75 m² 10 386,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dom z ogrodem w cenie mieszkania nowoczesny bliźniak | Mierzyn Nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny z ogródkiem idealna alternatywa dla mieszkania! Szukasz domu z ogrodem, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

1 749 000 zł250 m² 6 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

- oferta na wyłączność - oferta sprzedaży domu jednorodzinnego parterowego Z użytkowym poddaszem. Nieruchomość zlokalizowa W dołujach (ok. 14km od centrum Szczecina i ok. 4km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 650 000 zł210 m² 8 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:338 m²

Przedstawiamy Państwu ten nietuzinkowy dom w zabudowie wolnostojącej w dzielnicy Krzemowa w Szczecinie. Dom o powierzchni 210 m całkowitej, a użytkowej 179m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krasickiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 290 000 zł127 m² 10 181,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Wyjątkowa nieruchomość na Pogodnie piętro domu z duszą przy ul. Krasickiego w Szczecinie. Klimatyczne, bezczynszowe piętro przedwojennego domu zlokalizowane w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kossaka