dowolna

Domy na sprzedaż zachodniopomorskie - Oferty sprzedaży domów

3 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 088 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Czapla

Czapla,zachodniopomorskie

220 000 zł51 m² 4 313,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:739 m²

NA sprzedaż mały domek W czapli. Przedmiotem oferty jest nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym, parterowym, znajdującym się w miejscowości Czapla gmina Wałcz. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Barwna

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 499 000 zł149 m² 10 042,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:431 m²

Marzysz o przestrzeni dla całej rodziny z miejscem do przechowywania oraz zagospodarowanym ogrodem? Mam coś Idealnego dla Ciebie! Na sprzedaż: wyjątkowy dom o powierzchni 149,27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cisewo

Cisewo,zachodniopomorskie

795 000 zł158 m² 5 031,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Okazja, tylko 795 000 zł. Na sprzedaż domy wolnostojące położone w Cisewie, gmina Kobylanka, nieopodal urokliwego lasu gdzie spokój i cisza są Twoimi sąsiadami, zaledwie 5 km do Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

990 000 zł150 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu nad morzem, który łączy w sobie wygodę, bliskość morza i klimat nadmorskich miejscowości. Oto szczegółowe informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Modrzewiowa

Żarowo,zachodniopomorskie

579 000 zł100 m² 5 772,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ruszył kolejny etap sprzedaży - dostępny ostatni dom na I kwartał 2026 roku! Tylko u nas - inwestycja "leśne Zacisze" W inwestycji domy jednorodzinne wolnostojące na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Wolnostojący dom w powiecie stargardzkim w miejscowości Grzędzice w odległości zaledwie kilku kilometrów od Stargardu i 30 km od centrum Szczecina. Bardzo kameralna lokalizacja. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

649 000 zł126 m² 5 158,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kryształowa

Sławoszewo,zachodniopomorskie

1 090 000 zł125 m² 8 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w cichej i spokojnej miejscowości, z bardzo dogodnym dojazdem do Szczecina. Idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

799 000 zł74 m² 10 797,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Wybudowane, w standardzie deweloperskim domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Mierzynie. Do każdego apartamentu przynależą dwa miejsce postojowe przed budynkiem. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Janowiec

Janowiec,zachodniopomorskie

499 000 zł130 m² 3 847,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:825 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Solidny dom z cegły w Janowcu k. Bobolic z ogrodem, pracownią ceramiczną i dodatkową działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

960 000 zł142 m² 6 755,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Tylko U nas! Prezentujemy Państwu nowo powstającą inwestycję domu jednorodzinnego dwulokalowego w Dobrej. Wydanie I-II kwartał 2026r. Projekt domu indywidualny. Dom z kanalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 099 000 zł113 m² 9 736 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:462 m²

Blue Real Estate ma przyjemność zaprezentować lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej, znajdującej się w najbardziej pożądanej części dzielnicy Gumieńce - dostępny tylko u Nas!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 399 000 zł220 m² 6 359,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Urokliwy dom z działką, garażem i potencjałem adaptacyjnym. Szczecin dzielnica Warszewo! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 220 m 2 , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bolesława Chrobrego

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

2 200 000 zł138 m² 15 896 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:125 m²

Dom mieszkalny w zabudowie bliźniaczej z lokalem usługowym na parterze gotowy do zamieszkania, z dużym potencjałem inwestycyjnym! Główne atuty nieruchomości: 200m do plaży (1min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przemocze

Przemocze,zachodniopomorskie

999 000 zł85 m² 11 722,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 506 m²

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesny dom parterowy, wybudowany w 2024 roku, położony w niezwykle spokojnej i zielonej części, w miejscowości Przemocze. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

720 000 zł185 m² 7 178 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu solidny dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem w bardzo dogodnej dzielnicy Stargardu wraz z garażem wolnostojącym na odrębnej działce. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Mickiewicza

Szczecinek,zachodniopomorskie

3 990 000 zł522 m² 7 638,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 546 m²

Chcesz zainwestować w ponadczasową nieruchomość? Poszukujesz wielopokoleniowej nieruchomości lub siedziby dla swojej firmy? Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja przedwojenna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 949 999 zł272 m² 7 159,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:990 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 272.36 m2. Ten śliczny dom znajduje się w Załomiu i oferuje komfortową przestrzeń dla całej rodziny. Na parterze znajduje się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł92 m² 9 212,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:227 m²

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją domów w zabudowie bliźniaczej w Mierzynie. Kameralna okolica niskiej jednorodzinnej zabudowy z widokiem na staw. Do każdego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reymonta

Szczecin,zachodniopomorskie

1 580 000 zł203 m² 7 789,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:268 m²

Dom w zabudowie szeregowej położony w jednej z najlepszych lokalizacji Pogodna, przy ul. Reymonta. Nieruchomość z przestronną działką oraz oddzielnym garażem dwustanowiskowym. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzozowa

Dźwirzyno,zachodniopomorskie

2 300 000 zł404 m² 5 693,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:395 m²

Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny z stopą zwrotu 7,83 % w skali roku! Przestronny dom w Dźwirzynie przy ul. Brzozowej między jeziorem a morzem! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Bydgoska

Szczecin,zachodniopomorskie

160 000 zł65 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:115 m²

Przedstawiamy do sprzedaży rekreacyjny murowany domek w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany na przystani wędkarskiej w dzielnicy Pomorzany. Teren położony bezpośrednio przy kanale wodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Oborzany

Oborzany,zachodniopomorskie

459 000 zł180 m² 3 415,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Oferta zarezerwowana umową przedwstępna Jeśli marzysz o domu, otoczonym zielenią i pełnym możliwości, to ta oferta jest dla Ciebie! Oborzany- wieś położona 119 km na południe od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozielice

Kozielice,zachodniopomorskie

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Na sprzedaż poniemiecki dom niedaleko Pyrzyc o pow. 200m2 oraz pow. działki 3200m2. Nieruchomość posiada salon, kuchnię z jadalnią, 4 pokoje oraz piwnicę. W domu występuje ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

644 200 zł89 m² 7 261,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

0% prowizji - Ofertą sprzedaży jest 4-pokojowy dom w zabudowie szeregowej. Przestronna i funkcjonalna nieruchomość zlokalizowana w spokojnej i cichej dzielnicy Stargardu z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Storczykowa

Szczecin,zachodniopomorskie

949 000 zł137 m² 6 947,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wielgowo ul. Storczykowa - Zamieszaj przy lesie W najbliższym sąsiedztwie znajduje się pętla autobusowa z liniami nr 73,93,534, szkoła podstawowa nr 13, las, sklepy spożywcze w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

699 000 zł114 m² 6 131,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:445 m²

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Nowoczesny dom drewniany w stanie szkieletowym - Nowe Bielice- przedmieścia Koszalina Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny zrealizowany w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

305 000 zł134 m² 2 276,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 488 m²

Na sprzedaż piękne siedlisko w gminie Gościno - zaledwie 20 km od morza i Kołobrzegu Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną na dużej działce o powierzchni 2488 m2, na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczecińska

Zieleniewo,zachodniopomorskie

3 900 000 zł201 m² 19 403 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 900 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu wolnostojącego o powierzchni 200 m , położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Zieleniewie, nieopodal Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

790 000 zł135 m² 5 838,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bardzo ładny dom do sprzedaży w malowniczej okolicy z pięknym widokiem. Dom został wybudowany w 1989 r. , a kapitalny remont przeszedł w 2007 r. ( wymianie poddano: instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bobolin

Bobolin,zachodniopomorskie

1 499 999 zł149 m² 10 042,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:658 m²

Na sprzedaż polecam nowoczesny dom wolnostojący z ogrodem zimowym w miejscowości Bobolin. Nieruchomość z roku 2021 o powierzchni 149.37m2 (użytkowej 131.37m2) w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bogucino

Bogucino,zachodniopomorskie

4 850 000 zł393 m² 12 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:29 230 m²

Lokalizacja: bogucino i Obroty (gmina Kołobrzeg): dwie graniczące ze sobą wioski siedliskowe z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej, z dobrym dojazdem do Kołobrzegu (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warszewska

Pilchowo,zachodniopomorskie

1 270 000 zł154 m² 8 250,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:485 m²

Link do filmu Funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy w bliskim sąsiedztwie lasu. Wokół niska zabudowa. Jednostanowiskowy garaż w bryle budynku, na podjeździe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

700 000 zł76 m² 9 208,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bardzo ładny, funkcjonalny, nowoczesny segment z ogródkiem i miejscem postojowym w cenie. Położony w cichej częsci dzielnicy Bukowo.Na powierzchnię 76.02 m2 l składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 150 000 zł138 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Jeśli chcesz zamieszkać w spokojnej części Mierzyna, wśród kameralnej zabudowy domków jednorodzinnych, ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość gotowa, czeka na nowego Właściciela. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 490 000 zł154 m² 9 675,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Jeśli chcesz zamieszkać w domu wolnostojącym w spokojnej części Mierzyna, wśród kameralnej zabudowy domków jednorodzinnych, ta oferta jest dla Ciebie. Nieruchomość budowana pod nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 239 000 zł136 m² 9 121,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Opis nieruchomości Oferta 0% prowizji - wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Oferowany o łącznej powierzchni użytkowej 135,83 m znajduje się w dwulokalowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

649 000 zł126 m² 5 158,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Motaniec