dowolna

Domy do wynajęcia zachodniopomorskie - Oferty wynajmu domów

110 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

110 ogłoszeń

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na wynajem dom wolnostojący o pow. 120 m2 przy ul. Kosynierów na osiedlu Morskim w Koszalinie. Dom przeznaczony dla pracowników - 16 miejsc miejsc noclegowych. Rozkład pomieszczeń: 3 pokoje; 3.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:237 m²

Budynek mieszkalny, wolno stojący , 1- kondygnacyjny ( parterowy) , w pełni umeblowany i wyposażony. Lokalizacja - Grzybowo 6 km od Kołobrzegu na osiedlu domków jednorodzinnych mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł110 m² 36,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący położony przy ul.Perlistej o powierzchni 110 m2 z 500m2 ogrodem oraz garażem! Nieruchomość oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz dużą przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł170 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:971 m²

Ofertą wynajmu jest dom wolnostojący gotowy do zamieszkania. Nieruchomość położona w spokojnej części Morzyczyna, niedaleko jeziora Miedwie, powierzchnia domu wynosi około 170 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł122,22 m² 30,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:637 m²

Do wynajęcia przestronny dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 122,22 m (użytkowej 105,67 m ) z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym 31 m (warsztat i kotłownia),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

W świnoujściu do wynajmu w wysokim standardzie dom wolnostojący dwu kondygnacyjny z 2000 roku - o pow. 300 m 2. Dom przestrzenny, posiada 7 pokoi 2 i 3 osobowych.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł218,64 m² 31,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta wyłącznie U nas W biurze! Szukasz domu do wynajęcia? Ta oferta skierowana jest dla firm szukających domu dla maksymalnie 9 pracowników ale nie tylko nadaje się pod biura ,gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:273 m²

Dom w Ustroniu Morskim nad polskim morzem. Oferujemy do wynajęcia całorocznego nieruchomość posiadającą 10 pokoi 2-3 osobowych z łazienkami. Trzy pokoje posiadają do dyspozycji taras.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł190 m² 47,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferta na wyłączność - oferta wynajmu nowoczesnego domu położonego W atrakcyjnej części, bliskiego mierzyna - Oferta wynajmu bardzo nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, wykonanego wg.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł272 m² 44,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Warszewo, dom wolnostojący, 5 pokoi, 2 łazienki, sauna, basen, taras, ogród, garaż dwustanowiskowy, dom na wynajem. Tylko u Nas! Prestiżowy dom na Warszewie! Ofertą wynajmu jest luksusowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu na wynajem dla firmy, pracowników lub dla rodziny w Pyrzycach. Na parterze domu znajdują się 3 pokoje, kuchnia, 2 łazienki razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 zł120 m² 56,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

**oferta najmu: dom w zabudowie szeregowej skrajnej** Oferta Aktualna od maja Powierzchnia: 120 m Działka: 600 m Lokalizacja: obrzeża Szczecina (mierzyn) Opis nieruchomości: na wejściu do.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:689 m²

Na wynajem duży, klimatyczny dom z 4 sypialniami (9 pokoi) i 3 łazienkami, w okolicy Jeziora Szmaragdowego, z zaaranżowanym tarasem, ogrodem i garażem na 2 samochody. Sercem domu.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł260 m² 34,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:911 m²

Szczecin, prawobrzeże, dom, wolnostojący, dla firmy, dla pracowników, kwatery pracownicze, wynajem. Na wynajem dom w Płoni dla 30 osób. na powierzchnię 260 m2 składają się: 13 pokoi (30.

Szczegóły ogłoszenia

17 900 zł270 m² 66,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Duży obiekt na wynajem nieopodal miejscowości police. Przedstawiam ofertę wynajmu obiektu na wynajem pod pracowników. Nieruchomość jest przewidziana na minimum 30 osób. Obecnie składa się z 8.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł82,53 m² 50,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:594 m²

Na wynajem dom wolnostojący przy ul. Sienkiewicza w Goleniowie o powierzchni użytkowej 82,53 m2, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 594 m2, w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł291,75 m² 27,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:614 m²

Oferta na wyłączność biura. Oferujemy na wynajem wyjątkowy dom położony w miejscowości Osów - idealną propozycję dla osób poszukujących eleganckiego, komfortowego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł93,87 m² 53,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Nowoczesny szeregowiec na wynajem | dostępny od zaraz Słoneczne Wzgórze Niekanin, gmina Kołobrzeg Do wynajęcia nowoczesny, w pełni umeblowany dom w zabudowie szeregowej, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł152,16 m² 11,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 316 m²

Wyjątkowy dom z historią na malowniczej działce - osada Lipie, gm. Wałcz Na wynajem lub sprzedaż prezentujemy nieruchomość o niepowtarzalnym klimacie - dom jednorodzinny z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł268,44 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom na wynajem Kijewo | Szczecin Reprezentacyjny, wolnostojący dom o wysokim standardzie i ogromnym potencjale najmu idealny dla dużej rodziny. Garaż: dwustanowiskowym w bryle budynku +.

Szczegóły ogłoszenia

8 700 zł164 m² 53,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mierzyn, na wynajem, wyjątkowy dom, blizniak, 5 pokoi, wysoki standard, garaz. Oferujemy państwu na wynajem jeszcze nigdy nie zamieszkany, wyjątkowy dom o bardzo wysokim standardzie w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł215 m² 26,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:521 m²

Bukowo, komfortowy dom wolnostojący, działka, 2 garaże, wysoki standard. Dom wolno stojący w wysokim standardzie wykończenia na Golęcinie nie daleko Szosy Polskiej na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł250 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszam do wynajęcia domu wolnostojącego o powierzchni 250 m2 - przeznaczonego dla pracowników. Położony na Gumieńcach z bardzo dobrym dojazdem. W domu jest 11 pokoi, 4 łazienki oraz 3.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł180 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:710 m²

Szczecin, gumieńce, dom wolnostojacy, na wynajem, 7 pokoi, dla firm, dla pracowników. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 180 m2 na działce 710 m2 - Gumieńce / ok. ul. Lednickiej/ , parter.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:500 m²

Duży obiekt na wynajem pod usługi hotelowe W policach. Biuro nieruchomości onehouse ofertuje Państwu duży obiekt na wynajem w Policach, który jest przystosowany dla pracowników. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł209,20 m² 32,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:987 m²

Dom wolnostojący z dużą działką / 987 m2/ w Pucicach. Rok budowy 1996. Możliwość dodatkowego użytkowania działki o pow. 663 m2/ działka wyłożona polbrukiem. Dom w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł160 m² 56,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Wynajem, szczecin, dobra Szczecińska, dom na wynajem, wolnostojący, bardzo wysoki standard. Dom jednorodzinny na wynajem - Dobra (ok. 15 km od Szczecina) Do wynajęcia wygodny i przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł118 m² 46,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom na wynajem - Pniewo Idealny dla rodziny lub firmy Do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony dom o powierzchni 118 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 150 m2. Na całkowity metraż składa się salon z wyjściem na ogródek, kuchnia w zabudowie oraz z pełnym wyposażeniem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

6 000 zł135 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ofertą wynajmu jest wolnostojący dom jednorodzinny na przedmieściach Szczecina-Pucice. Nieruchomość zlokalizowana jest w pięknej i spokojnej okolicy, jednocześnie bardzo dobrze skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Lednicka

Szczecin,zachodniopomorskie

10 000 zł363 m² 27,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Do wynajęcia komfortowy, duży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej - Gumieńce. To idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak i pod działalność gospodarczą jako biuro, kancelaria,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 600 zł196 m² 13,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Jeśli trafili Państwo na to ogłoszenie to oznacza, że szukają Państwo swojego nowego miejsca domu/mieszkania/biura/miejsca do prowadzenia Biznesu. Poniższa nieruchomość ma ogrom możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podchorążych

Koszalin,zachodniopomorskie

2 700 zł140 m² 19,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:449 m²

Na wynajem dom wolno stojący, standard podstawowy, dom do adaptacji, dom 5 pokojowy, ogrzewanie gazowe. Dom jest pusty - wydanie od ręki. Opis: - kondygnacja piwniczna wraz z garażem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Lednicka

Szczecin,zachodniopomorskie

7 500 zł180 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:710 m²

Szczecin, gumieńce, dom wolnostojacy, na wynajem, 7 pokoi. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 180 m2 na działce 710 m2 - Gumieńce / ok. ul. Lednickiej/ , parter z użytkowym poddaszem, 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Poetycka

Dobra,zachodniopomorskie

7 500 zł109 m² 68,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nowoczesny, w pełni umeblowany dom z klimatycznym tarasem Dobra Oferta na wyłączność dostępna tylko u nas! Zapraszam do wynajmu wyjątkowego domu z 2021 roku, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Wołczkowo,zachodniopomorskie

12 000 zł280 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wolnostojący dom na wynajem, 280m, 5 sypialni Na wynajem oferujemy wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 280 m2, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 1500 m2 w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fredry

Szczecin,zachodniopomorskie

4 200 zł110 m² 38,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:359 m²

Do wynajęcia wyjątkowy, klimatyczny dom położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Pogodno, przy ul. Fredry. Nieruchomość o funkcjonalnym układzie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

8 900 zł260 m² 34,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na wynajem duży dom z ogrodem o powierzchni 260 m2 zlokalizowany w Szczecinie w Płoni. Dom został wybudowany w 2022 roku. Parterowy budynek z poddaszem użytkowym. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Mirtowa

Szczecin,zachodniopomorskie

4 000 zł150 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia przestronny, 4-pokojowy dom idealny dla rodzin, jak również pod wynajem dla firm, np. dla pracowników. Nieruchomość posiada cztery ustawne i jasne pokoje oraz funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

8 000 zł327 m² 24,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:560 m²

Do wynajęcia wolno stojący dom jednorodzinny wybudowany w 1993 roku. Dom nadaje się na zakwaterowanie pracowników (do 30 osób) - jest zgoda właściciela na wynajem dla firm. Dwie duże wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

6 900 zł130 m² 53,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Mierzy, blizniak, 5 pokoi, ogród, 3 miejsca postojowe, nowy dom na wynajem. Oferujemy do wynajęcia nowoczesny 5 pokojowy bliźniak z duży zagospodarowanym ogrodem w Mierzynie. Dom.