dowolna

Domy do wynajęcia zachodniopomorskie - Oferty wynajmu domów

110 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

110 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

5 000 zł157 m² 31,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany z osiedlu domów jednorodzinnych. W skład budynku wchodzą : duży salon z aneksem kuchennym, antresola, 3 pokoje, 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

6 000 zł140 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:417 m²

Przedmiotem wynajmu jest parter i piętro domu w zabudowie bliźniaczej, razem ok. 140m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 417m2 w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy Gumieniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Łukasińskiego

Mierzyn,zachodniopomorskie

5 000 zł172 m² 29,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na wynajem szeregowiec, mierzyn, 6 pokoi, 172m2, ogródek, garaż Do wynajęcia duży dom bliźniak, (ok 172m), 5 sypialni, duży salon otwartą na kuchnie, jasna łazienka i wc. Ponadto garaż na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

6 500 zł200 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na wynajem dom 200m2 dla firmy, pracowników, gumieńce, 9 pokoi, 25 osób Na wynajem dom o powierzchni całkowitej 200m2 na działce o pow. 450m2. Nieruchomość składa się z dziewięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

6 000 zł170 m² 35,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Wynajem, szczecin, dobra Szczecińska, dom na wynajem, bliźniak, bardzo wysoki standard. Polecam na wynajem komfortowy, przestronny dom w zabudowie blizniaczej wraz z garażem położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

9 500 zł360 m² 26,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 008 m²

Szczecin, warszewo, duży dom wolnostojący, garaż dwustanowiskowy, zagospodarowany ogród. Oferujemy Państwu na wynajem, duży, elegancki dom na Warszewie posadowiony w otoczeniu zieleni. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaperska

Szczecin,zachodniopomorskie

7 500 zł240 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:960 m²

Przestronny dom wolnostojący na wynajem w Bezrzeczu - idealny dla rodziny Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego domu wolnostojącego o powierzchni 240 m?, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dysponujemy domem do wynajęcia. Obiekt znajduje się na przedmieściach Goleniowa. Duży obszerny salon o powierzchni około 25 m2, dwie sypialnie (25m2 i 15 m2), kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Koralowa

Szczecin,zachodniopomorskie

8 000 zł261 m² 30,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:712 m²

Atrakcyjny budynek zlokalizowany w dzielnicy Szczecin Bezrzecze. Idealne rozwiązanie dla firm poszukujących przestrzeni biurowej, gabinetowej lub pod inną działalność gospodarczą. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

7 800 zł199 m² 39,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 365 m²

Do wynajęcia nieumeblowany (z wyjątkiem kuchni ) dom, położony w "cichej" części Warzymic. Działka - 2.365 m2, całkowicie ogrodzona. Brama wjazdowa otwierana automatycznie, na działce oczko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

5 800 zł215 m² 26,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:521 m²

Dom jednorodzinny o podwyższonym standardzie, usytuowany w spokojnej części Golęcina, w rejonie Szosy Polskiej, na działce o powierzchni 521 m . Budynek z 2003 roku oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

7 000 zł157 m² 44,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Prezentuję Państwu dom jednorodzinny o powierzchni 157 m2 ,w zabudowie szeregowej na wynajem. Znajduje się on w Mierzynie obok Szczecina. Powierzchnia działki wynosi ok. 340 m2. Dom tworzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąpieliskowa

Szczecin,zachodniopomorskie

8 500 zł245 m² 34,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:455 m²

Do wynajęcia duży komfortowy dom o powierzchni 245m2 na osiedlu Głębokie Na parterze: salon z kuchnią, jadalnią, dodatkowym pokojem z kominkiem wyjściem na taras, toaleta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

6 000 zł250 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do wynajęcia duży dom wolnostojący w Wełtyniu przy Jeziorze Wełtyńskim. Dom w pełni wyposażony z ładnie zagospodarowaną działką o powierzchni 1200m2. Bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

6 200 zł90 m² 68,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne mieszkanie premium 90 m | Mierzyn | bezczynszowe Do wynajęcia eleganckie i bardzo komfortowe mieszkanie o powierzchni 90 m , zlokalizowane w nowoczesnej zabudowie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

5 800 zł215 m² 26,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:521 m²

Dom wolno stojący w standardzie podwyższonym, zlokalizowany na Golęcinie nie daleko Szosy Polskiej, na działce o powierzchni 521m2. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 150m2, całkowita 215m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 600 zł196 m² 13,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:369 m²

Jeśli trafili Państwo na to ogłoszenie to oznacza, że szukają Państwo swojego nowego miejsca domu/mieszkania/biura/miejsca do prowadzenia Biznesu. Poniższa nieruchomość ma ogrom możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

8 000 zł327 m² 24,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:560 m²

Do wynajęcia wolno stojący dom jednorodzinny wybudowany w 1993 roku. Dom nadaje się na zakwaterowanie pracowników (do 30 osób) - jest zgoda właściciela na wynajem dla firm. Dwie duże wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Oferta wynajmu domu - szczecin zdroje Do wynajęcia komfortowy dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej i zielonej części Szczecina - Zdroje. Nieruchomość przeszła generalny remont ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

11 000 zł250 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dostępne od września .Mam do wynajęcia 1/2 domu , media do podziału , cena 11000 zł za miesiąc , kaucja 150 000 zł , wynajem na 1 rok z możliwością przedłużenia , 32 miejsca noclegowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

9 000 zł200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Oferta na wyłączność oferta wynajmu komfortowego domu jednorodzinnego, położonego W miejscowości dobra ok. 15km od centrum szczecina. Nieruchomość znajduje się na zagorposarowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zeusa

Mierzyn,zachodniopomorskie

7 500 zł80 m² 93,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Nowy dom z 2024 roku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 101,5 m2 położone na Mierzynie w bocznej ulicy od ul. Zeusa. Dom ma bardzo korzystny rozkład pomieszczeń i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

8 000 zł230 m² 34,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:694 m²

Do wynajęcia uroczy dom z początku poprzedniego wieku zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Szczecinie. Nieruchomość zaskakuje swoim niepowtarzalnym stylem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

6 000 zł120 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom szeregowy do wynajęcia - Krzekowo, szczecin Do wynajęcia komfortowy dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy), zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Szczecina -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

7 500 zł132 m² 56,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:296 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom wolnostojący o wyjątkowej, oryginalnej bryle , położony na działce o powierzchni 269 m . Nieruchomość idealna dla osób poszukujących komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

6 500 zł106 m² 61,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia nowoczesny dom z garażem i ogrodem - Krzekowo Na wynajem komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 106 m , wybudowany w 2022 r., położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę najmu domu w zabudowie szeregowej, położonego w atrakcyjnej lokalizacji. Powierzchnia domu: 120 m Układ pomieszczeń: parter: przedsionek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

4 900 zł150 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:215 m²

Dom na wynajem, szczecin Osowo Do wynajęcia komfortowy, przestronny dom położony w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Szczecina - Osowie. Nieruchomość idealna dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

8 000 zł181 m² 44,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:176 m²

Przedstawiam wyjątkową ofertę domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej! To nowoczesne, komfortowe miejsce do życia, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Parter to przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

7 000 zł100 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Do wynajęcia - nowoczesny dom w zabudowie szeregowej Do wynajęcia nowoczesny dom w zabudowie szeregowej z 2022 roku , położony na spokojnym i kameralnym osiedlu Krzekowo-Bezrzecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro nieruchomości Perfekt poleca Państwu do wynajęcia dom dla pracowników znajdujący się w Gryfinie. Dom jest w pełni wyposażony i umeblowany. Powierzchnia domu wynosi około 120m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

6 000 zł100 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta wynajmu domu - Szczecin, krzekowo Do wynajęcia komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 100 m , położony na zamkniętym i kameralnym osiedlu w dzielnicy Krzekowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

8 000 zł240 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu przestronnego domu wolnostojącego w sercu Gumieniec. To idealne miejsce zarówno dla dużej rodziny, jak i dla osób planujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

9 000 zł230 m² 39,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:651 m²

**zachwycająca Willa z Luksusowymi Udogodnieniami na Wynajem** Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej willi o powierzchni 230m , usytuowanej w malowniczej okolicy Mierzyna. Ta ekskluzywna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

7 500 zł180 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Nieruchomości Perfekt poleca Państwu wolnostojący dom na wynajem znajdujący się na cichym i spokojnym osiedlu. własciciel wystawia fakture vat. Dom został wybudowany metodą tradycyjną.