dowolna

Domy zachodniopomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

3 202 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 202 ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 000 000 zł167,47 m² 11 942,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Szukasz wyjątkowego miejsca, gdzie domy nad jeziorem łączą luksus z naturą? Osiedle Mamre to kameralna enklawa 16 ekskluzywnych domów drewnianych w Kołczewie, położonych tuż nad jeziorem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł72 m² 16 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:215 m²

Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący na zamkniętym osiedlu domków jednorodzinnych o powierzchni 72 m2 zlokalizowany w miejscowości Łukęcin. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł57,15 m² 6 456,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:870 m²

Planujesz skredytować tę nieruchomość zadzwoń. Polecam na sprzedaż część domu położoną w świetnej lokalizacji. Blisko jeziora, mariny, dobry dojazd do Goleniowa jak i do Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł160 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Oferujemy Państwu dom na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Świnoujściu. W sąsiedztwie znajdują się wolnostojące domy jednorodzinne. Do nieruchomości prowadzi cicha ulica asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł205,35 m² 6 087,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Dom wolnostojący z pięknie zagospodarowaną działką w Nowych Bielicach! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł80,20 m² 9 713,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Nowy dom w cenie mieszkania z ogrodem i miejscami postojowymi w Wołczkowie! Na sprzedaż nowy budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy (bliźniak) położony w Wołczkowie.

Szczegóły ogłoszenia

206 000 zł139 m² 1 482,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:933 m²

Ińsko-Dom 139 m2 w centrum, działka siedliskowa. Rozważasz zakup tej nieruchomości? naprawdę warto Przedmiotem sprzedaży jest dom, o powierzchni 139 m2 do kapitalnego remontu lub rozbiórki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł49,80 m² 11 024,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Nadmorska inwestycja, która pracuje na Ciebie Wicie, 150 m od plaży Są miejsca, które od pierwszej chwili mają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 990 000 zł167,28 m² 17 874,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

Osiedle Mamre luksusowe domy nad jeziorem, 4 km od plaż Bałtyku Szukasz wyjątkowego miejsca, gdzie domy nad jeziorem łączą luksus z naturą? Osiedle Mamre to kameralna enklawa 16 ekskluzywnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 000 zł118 m² 7 415,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość w stanie deweloperskim, z możliwością zmiany układu ścian działowych na etapie budowy (w stosunku do pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł218,87 m² 13 569,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Są nieruchomości, które oferują przestrzeń do życia. Są takie, które dają realne możliwości. Ta oferta łączy jedno i drugie dom z 2024 roku oraz działającą klinikę kosmetologiczną,.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł252 m² 1 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Zespół zabudowań wiejskich 11 km od morza. Gospodarstwo składa się z następujących elementów: działka gruntu o powierzchni 7 600 mkw., dom mieszkalny o powierzchni (po obrysie budynku).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł49,80 m² 11 024,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł148,36 m² 4 886,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

Osiedle blisko jeziora. Wyjątkowa lokalizacja. Budynki w zabudowie bliźniaczej. Szczecinek, ul. Brzegowa. Na sprzedaż dwa komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 148,36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł180 m² 2 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:521 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 110 m2, położony na działce 521 m2 we wsi Wojtaszyce, gmina Dobra. To idealna propozycja dla osób poszukujących spokojnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł172 m² 6 389,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Cena dla pierwszego klienta - 1 099 000 zł! pozostałe segmenty W cenie - 1 239 000 zł Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Twoje miejsce w miejscowości Dobra! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł108,85 m² 6 697,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

. >Zwolniła się lewa połowa domu w zabudowie bliżniaczej< osiedle pyrzyckie / witkowo dom gotowy do wydania. Nie płacisz podatku pcc 2% nie płacisz prowizji do biura - cena taka sama jak.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł130 m² 61,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowy dom na wynajem - mierzyn Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 130 m , położony w spokojnej i prestiżowej części Mierzyna, z bardzo szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł159,50 m² 7 523,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:390 m²

Szczecin Bukowo na sprzedaż dom - skrajny segment idealny dla dwóch rodzin o pow. użytkowej 159.5m2 i całkowitej 227.8m2. W tej chwili funkcjonuje jako dwa mieszkania 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 239 264 zł93,29 m² 13 284 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:95 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowy dom położony w pierwszej linii zabudowy zaledwie 120 m od morza zlokalizowane w miejscowości Rogowo, 25 min na zachód od Kołobrzegu (19 km). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 000 zł88 m² 7 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Okazja! Dom w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88 m2 z działką 260 m2. Lokalizacja: nieruchomość położona w Grzędzicach, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł554 m² 2 978,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:162 m²

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży nieruchomość w prestiżowej lokalizacji zabudowaną kamienicą w samym sercu Trzebiatowa na Rynku, o powierzchni całkowitej około 544 m2 usadowiona na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 000 zł113 m² 7 743,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 345 m²

Marzysz o własnym, nadmorskim azylu? A może myślisz o inwestycji, która pozwoli uzyskać zwrot na poziomie 10% rocznie? Oto miejsce, które spełni Twoje oczekiwania! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł157,80 m² 3 485,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Chojna, dom wolnostojący, standard developerski, duża działka, 8 pokoi. Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny w standardzie developerskim w Centrum miasta Chojna. Nieruchomość wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł200 m² 2 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 541 m²

Na sprzedaż przestronny, odrestaurowany poniemiecki dom wolnostojący zlokalizowany w malowniczej miejscowości Rusinowo w powiecie wałeckim. Rusinowo to spokojna, urokliwa miejscowość otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł174,69 m² 7 899,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

!nowa niższa cena! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego zlokalizowanego w malowniczej okolicy osiedla Jamno w Koszalinie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł226 m² 3 761,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Dom z wieloma możliwościami! Zamieszkaj, wynajmij lub połącz pokolenia. Dom z dwoma niezależnymi wejściami i dwiema kuchniami po kapitalnym remoncie, gotowy do zamieszkania Biały Bór Na.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł95 m² 3 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Spokój, przestrzeń i własny prąd klimatyczny bliźniak z ogrodem i kominkiem. Są miejsca, w których po prostu czujesz spokój. Tu masz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł100 m² 5 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ofertą sprzedaży jest parterowy dom jednorodzinny w Grzędzicach: powierzchnia użytkowa: ok. 100 m Powierzchnia działki: 1000 m Komfortowy dojazd drogą utwardzoną (płyty betonowe).

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł200 m² 4 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:694 m²

Cena poszła w dół o 50 000 zł! Marzysz o zamieszkaniu w domu wolnostojącym, ale z niezbędną infrastrukturą na wyciągnięcie ręki? Świetnie trafiłeś! Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł362 m² 4 972,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:12 592 m²

Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem agroturystycznym w sercu Pojezierza Drawskiego Silnowo, nad jeziorem Pile Na sprzedaż oferujemy unikatową nieruchomość położoną na skraju wsi Silnowo,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł165 m² 7 878,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Na sprzedaż nowy dom w malowniczej miejscowości Sławoborze Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej i niezwykle urokliwej okolicy. Sławoborze to miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł166,89 m² 5 926,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:357 m²

Nowoczesny dom energooszczędny nad morzem - Ustronie Morskie Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom w Ustroniu Morskim, położony w pierwszym etapie kameralnego, ekologicznego osiedla. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

W świnoujściu do wynajmu w wysokim standardzie dom wolnostojący dwu kondygnacyjny z 2000 roku - o pow. 300 m 2. Dom przestrzenny, posiada 7 pokoi 2 i 3 osobowych.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł395 m² 8 835,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przestronny Dom Gościnny z Magicznym Ogrodem. Zainwestuj w Świnoujściu! Szukasz gotowego biznesu nad morzem lub komfortowej rezydencji dla dużej rodziny? Ta nieruchomość to rzadkie.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł35 m² 14 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:364 m²

Na sprzedaż atrakcyjny domek rekreacyjny położony w cichej i spokojnej miejscowości Kładno, w niedalekiej odległości od popularnych nadmorskich kurortów Ustronie Morskie oraz Sarbinowo.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do sprzedaży dom letniskowy, w konstrukcji szkieletowej, z dużą działką nad jeziorem Woświn ok. 70km od Szczecina. Dom o powierzchni użytkowej 59,34m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł125 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy do wynajęcia wygodny dom w zabudowie bliźniaczej położony przy ul. Alicji w Mierzynie. Dom o powierzchni 125 m2, na działce 350 m2. Rozkład domu wygląda następująco: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł300 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 733 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 300 m 2 , wraz z 2 budynkami gospodarczymi, który usytuowany jest na działce o powierzchni 0,2733 ha ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł120 m² 6 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Wyjątkowa oferta - Dom, który spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o całkowitej powierzchni 120 m2 ( 115 m2 powierzchni użytkowej ) , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł181,53 m² 14 322,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:33 300 m²

Na sprzedaż kompleks nieruchomości o powierzchni 3,33 ha, położony w miejscowości Moczkowo w strefie podmiejskiej Barlinka, zaledwie kilka minut od centrum miasta oraz Jeziora.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij