dowolna

Domy zachodniopomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

3 205 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 205 ogłoszeń

1 569 000 zł180 m² 8 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Pełna Własność Przedmiotem oferty, jest bardzo zadbany dom wolnostojący 4 pokojowy (pow. całkowita ok.180 m2 + garaż, pow. użytkowa 143,1 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł105,36 m² 7 203,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:214 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i miejscem postojowym w Dobrej Szczecińskiej. Nieruchomość została wybudowana z wysokiej jakości materiałów! Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 656 000 zł300 m² 5 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:809 m²

Nowogard-na sprzedaż piękny, zadbany, dom o unikalnym charakterze, położony w spokojnej i rozwijającej się części Nowogardu. Nieruchomość idealna zarówno dla rodziny, jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł366,88 m² 7 604,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 211 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 240 m , położony w Goleniowie. Nieruchomość usytuowana jest na trzech działkach o łącznej powierzchni 3211 m , w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł240 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Wałcz. To miasto powiatowe położone w województwie zachodniopomorskim, znane z malowniczych krajobrazów i bogatej historii. Otoczone jeziorami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł114 m² 5 394,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Osiedle galene Znajdź spokój w cenie z 2025 roku! Szukasz azylu, w którym gubisz troski, a odnajdujesz spokój ? Odkryj Osiedle galene w Żarowie pod Stargardem. To wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł247,37 m² 5 457,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

| dom energooszczędny z dużym ogrodem i potencjałem dla dwóch pokoleń Na sprzedaż przestronny, komfortowy dom o powierzchni ok. 250 m , położony na zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł160 m² 37 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 160 m2 położony w Wisełce w odległości 1800 m do morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom z 1930 roku z widokiem na Odrę, 180 m2, działka 1000 m2- do kapitalnego remontu. Przedstawiam ofertę domu o powierzchni 180 m2 do własnej aranżacji. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł326 m² 6 131,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 107 m²

Nowy budynek na dużej działce oddalonej o 5 km od morza (pobierowo). Parter - 151 m2 plus przyległa wiata 49 m2, składa się z ganku, korytarza, salonu z tarasem wykończonym gresem, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł160 m² 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Ofertą sprzedaży jest pół domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni na dole i na górze ok. 160 m2 , powierzchnia na strychu do wykorzystania na dodatkowe pokoje i inne.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł180 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 649 m²

Wyjątkowa oferta: dom z duszą blisko morza - Mielenko, 16,5 ara działki! Szukasz nieruchomości z potencjałem nad samym morzem? Prezentujemy wolnostojący dom o powierzchni 180 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł182,20 m² 6 855,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 842 m²

Prezentujemy komfortowy dom wolnostojący, wzniesiony tradycyjną metodą, wybudowany z wysokiej jakości materiałów, o powierzchni użytkowej 166,40 m , z garażem (15,80 m2).

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł200 m² 7 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:846 m²

Na sprzedaż oferujemy dom parterowy w stanie do wykończenia, wykonany w nowoczesnej technologii i z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Budynek idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł560 m² 1 339,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Przedwojenny dom wolnostojący po generalnym remoncie + budynki do produkcji wyrobów z drewna. Powierzchnia budynku mieszkalnego ok. 160 m2. Budynki ok. 400 m2 zabudowy. Działki zabudowane i rolne.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 000 zł244 m² 5 282,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Bezrzecze - komfortowy, przestronny dom z ogrodem w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż wyjątkowy segment w zabudowie szeregowej, położony na granicy Szczecina i Bezrzecza - doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł157,40 m² 5 590,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 036 m²

Dom Z dużą działką I potencjałem inwestycyjnym na sprzedaż! Kup i czerp korzyści finansowe z nieruchomości! Na sprzedaż dom jednorodzinny z potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł183,90 m² 8 694,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:522 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w spokojnej dzielnicy Świnoujścia a zarazem blisko komunikacji, sklepów. Dom wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż dom nr 13 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie w cenie 599 000 zł netto + vat.

Szczegóły ogłoszenia

1 418 000 zł164,30 m² 8 630,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 011 m²

Dom wolnostojący położony w miejscowości Kliniska Wielkie. 5min do drogi ekspresowej S6, 20min do lotniska, 20min do Szczecina. Dom budowany przez osobę prywatną, z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł74,52 m² 10 265,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - 75 m2 | Niekłonice | atrakcyjna cena 765 000 zł Na sprzedaż funkcjonalny i przytulny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 74,52 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł248 m² 3 423,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:612 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom wolnostojący przy ul. Kochanowskiego w Choszcznie! Lokalizacja Nieruchomość położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Choszczna przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 000 zł82 m² 4 256,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:523 m²

Nowa niższa cena! W naszej ofercie dom wolnostojący do wykończenia, o powierzchni 82 m , położony w urokliwej Stepniczce, w gminie Stepnica w spokojnej okolicy, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł105 m² 7 895 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:218 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji - Mierzyn. Kameralne osiedle, nowoczesna architektura i funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł200 m² 47,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wyłącznie w Naszym biurze. Dom do wynajęcia o całkowitej powierzchni 200 m2. Na całkowity metraż nieruchomości składają się: i kondygnacja: 2 pokoje, łazienka, kuchnia. II.

Szczegóły ogłoszenia

193 000 zł93,94 m² 2 054,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 083 m²

Kontakt: andrzej Satur E-mail:   Tel.   Nieruchomości Apartament przedstawiają w atrakcyjnej cenie nadający się do remontu dom z garażem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł70 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ta wyjątkowa nieruchomość to nowoczesny, całoroczny dom typu stodoła, zaprojektowany z dbałością o detale i wykonany z materiałów najwyższej jakości. Łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł530 m² 4 716,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 176 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w sercu malowniczego Stargardu - jednego z najstarszych i najpiękniejszych miast Pomorza Zachodniego. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł190,50 m² 7 874,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 438 m²

Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom w Budnie - zaledwie 2 km od Goleniowa Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej i kameralnej miejscowości Budno,.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł110,72 m² 8 309,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Dom bliźniak - Rokosowo-Południe -gotowy do zamieszkania Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się bez remontów, w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł135 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ofertą wynajmu jest wolnostojący dom jednorodzinny na przedmieściach Szczecina-Pucice. Nieruchomość zlokalizowana jest w pięknej i spokojnej okolicy, jednocześnie bardzo dobrze skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł437 m² 5 377,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 310 m²

Na sprzedaż solidny, dobrze zaprojektowany dom o powierzchni 437 m , położony 14 km od Szczecina , w spokojnej części Dobrej. To propozycja dla osób, które potrzebują dużego metrażu,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł261 m² 3 061,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Marzysz o domu, który łączy spokój natury z nowoczesnym komfortem? Prezentujemy wyjątkową willę z 2014 roku w Bierzwniku, położoną zaledwie spacer od jeziora. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł178 m² 11 179,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max Na Tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż niezwykle atrakcyjny dom o powierzchni 178 m , położony w miejscowości Dołgie, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł279 m² 6 057,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 236 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu o powierzchni 275 m , położonego w malowniczej okolicy Kalisza Pomorskiego, przy ulicy Półwiejskiej - centrum tego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł49,80 m² 11 024,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:115 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca! Nadmorska inwestycja, która pracuje na Ciebie Wicie, 150 m od plaży Są miejsca, które od pierwszej chwili mają.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł196 m² 4 076,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:912 m²

Wyjątkowa oferta dom z trzema apartamentami nad jeziorem Morzycko Wyobraź sobie miejsce, w którym dzień zaczyna się od widoku tafli czystego jeziora, a powietrze pachnie lasem. Moryń.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł57 m² 7 982,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam kompletnie wyposażony dom o pow. 57m2 wraz z działką położny w odległości ok 550 metrów od wejścia na szeroką piaszczystą plażę. Posiadamy w tej lokalizacji łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł151,81 m² 3 820,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:935 m²

Okazja! Niższa cena- tylko u nas! Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Ińsku w powiecie stargardzkim. Nieruchomość położona w samym centrum miasta ok 150 m od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł154 m² 10 389,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:497 m²

Na sprzedaż dom nad morzem w Dąbkach - idealna inwestycja w uzdrowiskowej miejscowości! Oferujemy na sprzedaż przestronny, dwukondygnacyjny dom zlokalizowany w popularnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł220 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:819 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą inwestycyjną.