dowolna

Domy zachodniopomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

3 204 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 204 ogłoszenia

549 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Ofertą sprzedaży jest malowniczo położona działka o powierzchni ok. 5000 m2 w miejscowości Pakość ok. 1 km od Choszczna , na działce znajduje się budynek mieszkalny , parterowy , który.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł72,20 m² 7 742,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:757 m²

Wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu domek letniskowy który może pełnić funkcję całorocznego o powierzchni 72,2 m2 usytuowany na działce o powierzchni 757 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł135,90 m² 10 154,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Nowoczesny segment z ogrodem i garażem Mierzyn | 2012 | gotowy do zamieszkania. Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny środkowy segment domu położony w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł430 m² 3 718,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 856 m²

Mamy do zaoferowania nieruchomości znajdującą się w miejscowości Tanowo z pięknym widokiem na las. Działka o powierzchni 4856m2 jest oznaczona symbolem urm - usługi rzemieślnicze.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł135 m² 9 622,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż nowy, energooszczędny bliźniak, pięknie wykończony, położony pod lasem, w spokojnej i zielonej okolicy Grzepnicy tylko kilka minut od Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł134,26 m² 5 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 497 m²

Dom jednorodzinny W stanie surowym zamkniętym W ołuznie K. Kołobrzegu! Nieruchomość idealna dla osób poszukujących zacisza i spokoju, w otoczeniu zieleni i natury,.

Szczegóły ogłoszenia

412 000 zł70 m² 5 885,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:102 m²

Na sprzedaż prezentujemy domek w jednej z najbardziej kameralnych miejscowości nad Bałtykiem. Niewielka odległość od morza, dostęp do lasu i brak intensywnego ruchu sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł120,70 m² 5 791,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:734 m²

Dom nad jeziorem- osieki koło Koszalina i nadmorskiej miejscowości Łazy! Prezentujemy dostępny wyłącznie W naszej ofercie dom w zabudowie bliźniaczej z 1996r, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł85,56 m² 12 856,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:270 m²

Czy chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ? czy chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ? czy chciałbyś mieć nieruchomość przy lesie ? I na pewno byś wolał segment domu niż.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł137 m² 6 058,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 500 m²

Oferta bezpośrednia - koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu niezwykłą nieruchomość położoną w malowniczej, spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł266,44 m² 6 680,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 136 m²

Ustronie Morskie - 12 km od Kołobrzegu. Dom wolnostojący ( budynek mieszkalny jednorodzinny ) Trzy kondygnacyjny. Parter - 4 pokoje z łazienkami , łazienka z wc, kotłownia z pralnią.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł167 m² 2 335,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym w m. Warnice, gmina Dębno, powiat Myśliborski. Dom o powierzchni 167 m2 wraz z budynkiem gospodarczym oraz garażem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł318 m² 3 773,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:538 m²

Przedmiotem sprzedaży jest duży budynek mieszkalny położony w Kamieniu Pomorskim przy ul. Willowej. Dom czterokondygnacyjny o powierzchni użytkowej ok. 310 m2. Nieruchomość stanowi cztery.

Szczegóły ogłoszenia

886 000 zł200 m² 4 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferujemy na sprzedaż duży dom położony 9 kilometrów od Gryfic Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł140 m² 9 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym blisko morza - Tymień, gmina Będzino Szukasz nieruchomości, która łączy komfort mieszkania z możliwością stabilnego dochodu? Ta oferta może być dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł270 m² 5 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:272 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwukondygnacyjnego domu jednorodzinnego położonego w Podjuchach. Oferowana nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł250 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Na sprzedaż wolnostojący budynek o powierzchni 250m2 otoczony piękną otuliną lasu i pól o powierzchni 3ha, w Kobylance, niedaleko Jeziora Miedwie. Na powierzchnię 3ha składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł155 m² 9 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 311 m²

Zapraszam do zapoznania Z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, gotowego do zamieszkania! Ten komfortowy, wolnostojący dom położony jest w miejscowości Dębno w otoczeniu terenów.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł125,50 m² 9 554 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom (bliźniak) oraz domek mieszkalny blisko centrum miasta! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość składającą się z 1/2 bliźniaka oraz domku mieszkalnego blisko centrum miasta Kołobrzegu,.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł150 m² 4 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 303 m²

Na sprzedaż dom na wsi z dodatkowym budynkiem przeznaczonym do wynajmu pokoi. Cały kompleks znajduje się na dużej działce, w pobliżu malowniczych jezior, które oferują możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł159 m² 11 320,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:380 m²

Przedmiotem tej oferty jest w pełni wyposażona willa wypoczynkowa o powierzchni 159m2 w centrum Pobierowa. Zaledwie 400m od morza! Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 727.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł941,06 m² 1 785,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 573 m²

Do sprzedania przestronny dom mieszkalny oraz duży budynek komercyjny, położone na tej samej posesji, w centrum miasta Darłowa, przy ulicy Morskiej (mpzp: zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł143 m² 4 888,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Nowoczesny dom wolnostojący w technologii szkieletowej - Niekłonice, gm. Świeszyno Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu wolnostojącego o pow.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł186,12 m² 4 024,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Nowa niższa cena! Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu bliźniaka zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Dobrzany. Nieruchomość ta charakteryzuje się dobrym stanem budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł250 m² 4 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:448 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom wolnostojący w spokojnej dzielnicy Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   . Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł110 m² 4 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:870 m²

Dom na sprzedaż pierwsza linia jeziora - Narost, gm. Chojna, jezioro Narost Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w malowniczej miejscowości Narost,.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł200 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Mamy przyjemność zaprezentować nieruchomość we wsi Równo 7 km od barlinka Z zabudowaniami gospodarskimi na działce o powierzchni 4500 m2, w skład której wchodzą: dom składa się :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł79 m² 10 746,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Trzesacz Baltic Garden II, prestiżowe osiedle, ul. Łąkowa w Trzęsaczu obok Rewala. Nowe, gotowe na sezon 2026 domy w zabudowie bliźniaczej 79m2, 4pok, z dużymi ogrodami, 400m od plaży!.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 900 zł110 m² 9 453,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:261 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, środkowy segment szeregowca położony przy spokojnej ulicy w Stargard. Nieruchomość o powierzchni 110 m2 została zaprojektowana z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł222 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w Poczerninie. Miejscowość łączy się z wsią Przemocze, położoną niemal centralnie pomiędzy Stargardem, szczecinem a Goleniowem.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 999 zł320 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:517 m²

Na sprzedaż Pensjonat z potencjałem inwestycyjnym i lokalem usługowym Na sprzedaż oferuję wyjątkowy obiekt o dużym potencjale budynek mieszkalny z funkcją usługową położony.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł69,76 m² 1 863,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:490 m²

Nie sprzedajemy tylko nieruchomości. Sprzedajemy ciszę, której dziś tak bardzo brakuje. W miejscowości Krzywiec, w otoczeniu lasów i natury, czeka na nowego właściciela połowa domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł127,50 m² 5 168,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej z użytkowym poddaszem. Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Rybackiej w Goleniowie - 2,5.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł240 m² 1 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym, położony 8 minut jazdy autem od w Kamienia Pomorskiego. Budynek mieszkalny o powierzchni ok. 100 m kw. oraz.