dowolna

Domy zachodniopomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

3 205 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 205 ogłoszeń

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:755 m²

Parter domu z potencjałem - Wielgowo, ul. Zagajnikowa (inwestycja Gotówkowa) Szukasz bazy pod własny projekt w rozsądnej cenie? Ta oferta w Wielgowie to propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż dom nr 8 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie w cenie 599 000 zł netto + vat.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł181 m² 4 414,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:536 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dwa domy na jednej działce. Na sprzedaż unikalna nieruchomość składająca się z dwóch niezależnych budynków mieszkalnych, położonych na jednej działce.

Szczegóły ogłoszenia

449 900 zł90 m² 4 998,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 941 m²

Oferujemy na sprzedaż domek drewniany, zalesionej działce, położony w miejscowości Trzebieradz, 7 km od Pobierowa. Działka o powierzchni 1941 m2, zalesiona lasem mieszanym. Prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł205,60 m² 7 290,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 520 m²

W naszej ofercie przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 165,3 m , położony w miejscowości Bogucino, gmina Kołobrzeg. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł70 m² 12 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Cena jednej połówki wynosi 860 000 pln Dwa całoroczne domy w zabudowie bliźniaczej położone na Wyspie Chrząszczewskiej zaledwie 5km od centrum miejscowości Kamień Pomorski. Jedyne 13km do.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł180 m² 16 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Dwie nieruchomości w jednej cenie - nowoczesny dom i przestrzeń pod biznes Dwie niezależne nieruchomości na osobnych działkach z oddzielnymi księgami wieczystymi - jedna cena, wiele.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł419 m² 5 847,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dworek-pensjonat w Dziwnówku z pięknym ogrodem. Parter to 7 pokoi z łazienkami ( w tym jeden z aneksem kuchennym), kuchnia z jadalnią, hol z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 999 zł189 m² 9 523,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 670 m²

Wyjątkowy dom nad zalewem szczecińskim - 156 m2 Marzysz o przestrzeni, która daje wytchnienie od codziennego zgiełku, ale jednocześnie oferuje nowoczesny komfort i doskonałą lokalizację? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł300 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:46 200 m²

Szukacie Państwo domu wypoczynkowego dla siebie i swoich bliskich lub chcecie założyć agroturystykę? W naszej ofercie posiadamy na sprzedaż odrestaurowany dworek z dużą działką ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł96,60 m² 7 546,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 96,60 m , położone na działkach ok. 360 m . Inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł145 m² 12 068,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 105 m²

Ekskluzywna nieruchomość zaprojektowana z dbałością o każdy detal. Zapraszam do zapoznania się z ofertą prestiżowego domu parterowego, oferując najwyższy standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł240 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Na sprzedaż lub wynajem (koszt najmu 10000zł/m +koszty ogrzewania i licznikowe, kaucja 20000zł, możliwość zakwaterowania do 15 osób) posiadłość wiejska z domem o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł400 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:30 948 m²

Oferta W zielona nieruchomości na wyłączność! Zapraszam agentów do współpracy. Wyobraź sobie, że budzisz się o świcie, a pierwsze promienie słońca tańczą na tafli jeziora Psie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł76 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:591 m²

Oferta nieruchomości - Dom w stanie surowym otwartym w Rynicy, gmina Widuchowa, województwo zachodniopomorskie Szanowni Państwo, przedstawiamy unikalną ofertę zakupu domu w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 316 m²

Dom bliźniak | 100 m | działka 2316 m | Pękanino Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 100 m , położony na dużej działce 2316 m w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł200 m² 1 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 550 m²

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący z dużymi możliwościami położony 10 minut spokojnej jazdy od centrum Golczewa. Wybudowany w 1940 roku - do zamieszkania od zaraz. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł123 m² 8 121,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:470 m²

Przedmiotem oferty jest położona w centrum Trzebiatowa kamienica z dwoma samodzielnymi mieszkaniami oraz dodatkowymi budynkami, które można przekształcić na lokale mieszkalne lub usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł218,64 m² 31,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta wyłącznie U nas W biurze! Szukasz domu do wynajęcia? Ta oferta skierowana jest dla firm szukających domu dla maksymalnie 9 pracowników ale nie tylko nadaje się pod biura ,gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł252,50 m² 6 930,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 112 m²

Wyjątkowy dom przy Puszczy Bukowej | Jezierzyce, szczecin | 6 pokoi | duża działka 2112 m | staw i natura za oknem. Na sprzedaż przestronny i klimatyczny dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł69,10 m² 6 642,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:942 m²

Nowa cena - 459 000 zł! domek letniskowy nad jeziorem dołgie - nowy, gotowy do użytku. Na sprzedaż nowy domek letniskowy położony w malowniczej okolicy - zaledwie 500 m w linii prostej od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł132 m² 5 303,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim Cena:700 000 zł Możliwość kredytowania Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony w spokojnej, zielonej okolicy na Osiedlu Pod Lasem. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł560 m² 3 303,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:623 m²

Super Oferta! Na sprzedaż dobrze funkcjonujący ośrodek wczasowy położony w odległości 300m od morza. Ośrodek mieści się w malowniczej miejscowości Dźwirzyno. Jest to mekka polskiej.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł95 m² 5 147,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:439 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie jednorodzinnej, zlokalizowany na działce o powierzchni 439m2, w Trzebiatowie. 11 kilometrów od morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł247 m² 7 688,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 776 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom komfortowa nieruchomość, która zachwyca zarówno standardem wykończenia, jak i funkcjonalnością. Położony na dużej, starannie zagospodarowanej działce, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł440,17 m² 9 541,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:912 m²

Poszukujesz miejsca, w którym możesz jednocześnie mieszkać i zarabiać?. chcesz mieszkać w pięknej okolicy z bliskim dostępem zarówno do morza jak i do jeziora? Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł322 m² 6 832,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:364 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z rozbudową składający się z 12 pokoi, w których może pomieścić się około 40 gości. Pensjonat w sezonie letnim przynosi zysk netto.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł142 m² 6 760,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Dobra. Kluczowe informacje: typ nieruchomości: dom jednorodzinny dwulokalowy (bliźniak) Powierzchnia całkowita: 142.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł70 m² 10 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:505 m²

Idealna inwestycja lub miejsce do wypoczynku zaledwie 400 metrów od morza. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość mająca swoisty urok i charakter położona w nadmorskiej miejscowości Chłopy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł142,13 m² 6 325,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Na sprzedaż oferuję funkcjonalny, parterowy dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej miejscowości Żórawie, w otoczeniu lasów i terenów rekreacyjnych. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł300 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 585 m²

Świnoujście-Przytór, dom wolnostojący w pobliżu Zalewu Szczecińskiego. Na dole działająca na dzień dzisiejszy piekarnia. Na górze część mieszkalna - duży salon, sypialnia, pokoje gościnne.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł224,50 m² 3 786,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:945 m²

Na sprzedaż duży, funkcjonalny dom o powierzchni 224,5 m , położony w spokojnej i zielonej części Tuczna, w powiecie wałeckim. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł130,53 m² 5 508,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:514 m²

Dom dwulokalowy z garażem i ogrodem Koszalin, jamno | blisko jeziora i przystani Oferta dotyczy jednego z dwóch lokali w budynku jednorodzinnym dwulokalowym prawego lub lewego.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł90 m² 7 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej w Zieleniewie Oferujemy Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 90 m ,.