dowolna

Domy zachodniopomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

3 207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 207 ogłoszeń

840 000 zł160 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:645 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom na obrzeżach Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł180 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Oferta domu na lewobrzeżu trafia się nieczęsto. Ten środkowy szeregowiec jest naprawdę interesujący. Świetna lokalizacja - blisko las, markety, stacja ubb, a do morza 15 minut spacerem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł670 m² 4 776,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:12 865 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości w Budzistowie miejsca o ogromnym potencjale inwestycyjnym, które może stać się prestiżowym hotelem, eleganckim centrum eventowym lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:671 m²

Działka z domkiem do rekreacji 500m od plaży. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach boków ok. 23 x 30 m, o powierzchnia 671 mkw. w odległości 500 m od plaży (w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł125,80 m² 5 158,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:163 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł24 m² 35 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:843 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntowa o całkowitej powierzchni 0,0843 ha, na której znajdują się trzy budynki zakwaterowania turystycznego ,każdy o powierzchni 24 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł119 m² 7 478,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Rynek pierwotny. Kupujący zwolniony z opłaty pcc 2% do Urzędu Skarbowego. Skontaktuj się telefonicznie, aby omówić szczegóły. Wyłączne biuro sprzedaży. Nowe domy na sprzedaż ul. Długa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł105,10 m² 9 990,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:501 m²

Akacjowa przystań - oferta inna niż wszystkie! Willowe osiedle nad morzem. Domy położne w pierwszej linii brzegowej morza! Inwestycja oddana do użytku w 2023 roku. Nowopowstałe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 000 zł47 m² 8 191,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Marzysz o własnym domku nad morzem? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Nowoczesny domek całoroczny w stylu stodoły o powierzchni 47 m , położony zaledwie 500 metrów od brzegu morza.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł57 m² 7 982,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam kompletnie wyposażony dom o pow. 57m2 wraz z działką położny w odległości ok 550 metrów od wejścia na szeroką piaszczystą plażę. Posiadamy w tej lokalizacji łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł272,36 m² 7 306,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:990 m²

Nietuzinkowy i komfortowy dom położony z dala od zgiełku miasta jest idealną propozycją dla osób pragnących odpocząć w otoczeniu natury i poczuć komfort zapewniający intymność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż dom nr 12 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie w cenie 599 000 zł netto + vat.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł140 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na wynajem w Karsku - w spokojnej i urokliwej okolicy - oferujemy przestronny dom o powierzchni 140 m2. Cały obiekt jest monitorowany. To idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł120 m² 6 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:749 m²

Na sprzedaż dom w miejscowości Warnice na trasie Stargard - Pyrzyce, woj Zachodniopomorskie. Dom w zabudowie parterowej o powierzchni 120 m2 jest usytuowany na działce o powierzchni 749.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł110 m² 8 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą bliźniaka w Gryfinie na Górnym Tarasie. Dobra lokalizacja- cisza, spokój, widok na panoramę, droga dojazdowa gminna utwardzona. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł776,30 m² 3 220,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:263 m²

Złocieniec miasto w woj. zachodnio-pomorskim, powiat drawski, budynek mieszkalno-usługowy na sprzedaż. Lokalizacja: złocieniec- jedno z większych miast położonych na Pojezierzu Drawskim, nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł420 m² 3 452,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:521 m²

Obiekt mieszkalno-pensjonatowy 380 m od plaży. Oferowana na sprzedaż jest dochodowa nieruchomość, położona w dynamicznie rozwijającej się nadmorskiej miejscowości. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł140 m² 6 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:717 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Dołuje. Powierzchnia całkowita wynosi 140m2, a na nią składają się: - salon z aneksem kuchennym - przedsionek -.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł931 m² 2 040,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:3 112 m²

Nieruchomość w nadmorskiej miejscowości Mielenko w odległości 700 m od morza. Na sprzedaż funkcjonujący pensjonat z 22 pokojami na wynajem. Ośrodek położony w Mielenku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 999 zł114,19 m² 7 619 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:232 m²

Inwestycja w spokojnej okolicy tuż przy Szczecinie z szybkim dojazdem do Polic, kołbaskowa i Niemiec Domy bliźniacze będą gotowe do wydania do końca czerwca 2026 roku! Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

257 500 zł180 m² 1 430,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:23 300 m²

Dom wolnostojący w m. Straszym - Golenice gmina Myślibórz! Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni : Parter - ok 160 m2 usytuowany na działce o powierzchni 2,3290 ha wraz.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł61 m² 2 950,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Dom z dużą działką w spokojnej okolicy - Wiekowice, gm. Darłowo Na sprzedaż nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Wiekowice (gm. Darłowo), składająca się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł640,50 m² 5 464,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:3 972 m²

Polecam na sprzedaż nieruchomość zabudowaną dwoma budynkami, składającymi się z domków mieszkalnych w zabudowie szeregowej, stanowiącymi ośrodek wypoczynkowy. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł93,70 m² 8 207,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:983 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości - domu nad jeziorem Wądół w malowniczych Lipianach. To niezwykła oferta dla tych, którzy marzą o spokojnym życiu w bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł253,98 m² 3 149,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 664 m²

Niepowtarzalna oferta. Duży dom o pow. 284 m.kw. z ogródkiem w spokojnej okolicy. Na sprzedaż duży zabytkowy dom wybudowany w 1910 roku w miejscowości Jasiel ok. 12 km od Gryfic.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł286 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 356 m²

Nieruchomość położona przy głównej drodze w Warzymicach. Składa się z budynku mieszkalnego o powierzchni użytkowej 178 m2 i trzech budynków gospodarczych o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 280 000 zł290 m² 7 862,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:149 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w Międzyzdrojach o powierzchni 290 m , składający się z 4 kondygnacji w tym zaadaptowane poddasze. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,82 m² 13 194,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:817 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Domek nad morzem w Mielenku: 330 metrów od zejścia na plażę Marzysz o własnym miejscu nad morzem, do.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł144,30 m² 9 009,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 144,3 m2, położony w spokojnej i kameralnej części Drawska Pomorskiego, na działce o powierzchni 594 m2. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 000 zł228 m² 8 464,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 725 m²

Na sprzedaż komfortowy, 6 pokojowy, wolnostojący dom jednorodzinny z 2006 r. o powierzchni 228 m2, z 2 stanowiskowym garażem, posadowiony na pięknie ogrodzonej i zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł280 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż piękne zadbane gospodarstwo rolne z zabudowaniami w Modlimowie. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 2500 m2, na której właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł111,32 m² 15 271,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 472 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny na Osiedlu Jamno Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny położony na Osiedlu Jamno w Koszalinie. Nieruchomość idealna dla rodziny ceniącej komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł200 m² 3 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Dom wolnostojący 200 m , 6 pokoi, pękanino Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m , położony na dużej działce 1097 m w spokojnej miejscowości Pękanino.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 999 zł113,19 m² 7 862,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Z przyjemnością prezentujemy nową kameralną inwestycje domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, zlokalizowaną w spokojnej części Dołuj, w granicach miasta Szczecin. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł83,40 m² 8 261,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy do sprzedaży: parterowy dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 83,40 m2 Powierzchnia działki 1500 m2 - Polanów, z przepięknie rozciągającym się panoramicznym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł172,94 m² 6 643,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 641 m²

Na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy dom o powierzchni 172,94 m , położony w miejscowości Radacz , w gminie Borne Sulinowo, zaledwie 10 km od Szczecinka i około 300 m od.

Szczegóły ogłoszenia

174 000 zł62 m² 2 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Fidosz Consulting prezentuje do sprzedaży dom z zabudowaniami gospodarczymi położonymi w Białej, gmina Dobrzany, powiat stargardzki. Dom o powierzchni 62 m2 składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł100 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy i funkcjonalny dom wolnostojący w Białuniu! Jeśli zależy Ci na: - dobrze doświetlonych pomieszczeniach - Własnym dużym ogrodzie w zacisznym miejscu - Praktycznej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł160 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 499 m²

Zapraszamy na prezentację i do zakupu! Nowe Chrapowo - dom z zabudowaniami gospodarczymi. Powierzchnia całkowita ok.160 m2, użytkowa 120 m2. Powierzchnia działki 2499 m2. Dom po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł177 m² 8 474,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:269 m²

Tylko u nas taka oferta! Najniższa cena bardzo dobrze prosperującego pensjonatu. Świetna oferta dla inwestorów i nie tylko. Duże możliwości na wiele lat prowadzenia własnego biznesu. Ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 900 zł230,72 m² 5 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 940 m²

- 0% Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej blisko 200 m, położony na ogromnej działce aż 3940 m w spokojnej części Chojny. Nieruchomość wyróżnia się solidnym.