dowolna

Domy zachodniopomorskie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

3 202 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 202 ogłoszenia

999 100 zł103 m² 9 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny Dom nad morzem Niechorze | 450 m od plaży

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł124 m² 14 104,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 741 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość o całkowitej powierzchni 124m2, położona na działce o powierzchni 1741m2 w Rewalu. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 000 zł122 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ceny apartamentów w Kołobrzegu Cię przerażają? Nie lubisz ciągłego hałasu? Cenisz ciszę i spokój? Mam idealne rozwiązanie! W ofercie ekologiczny i energooszczędny dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł127,91 m² 10 085,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nowy, energooszczędny - pasywny, tani w utrzymaniu, parterowy dom w nowoczesnej, szwedzkiej technologii z gwarancją. 5 pokojowy, parterowy dom o powierzchni 128 m2, salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł189,15 m² 2 902,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 820 m²

Banie, piaseczno, dom wolnostojący, standard developerski, duża działka, garaż dwustanowiskowy. Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny w standardzie developerskim w miejscowości Piaseczno,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł350 m² 2 882,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:496 m²

Nowa niższa cena nieruchomości. Polecamy Państwu dom wolnostojący w Trzebiatowie przy ul. Mlecznej. Nieruchomość o powierzchni zabudowy 147 m2, powierzchni użytkowej 299 m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł83,04 m² 10 236,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:597 m²

Lokalizacja: steklno, 300 m od plaży, blisko do lasu, cisza i komfort mieszkania Dom wolnostojący, powierzchnia użytkowa 83,00 m2 Powierzchnia działki 590 m2, zadbany, zagospodarowany ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł101 m² 8 415,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 007 m²

Flixhome Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu wolnostojącego, jednorodzinnego o powierzchni 101m2 w miejscowości Grzybowo, powiat kołobrzeski. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł125,38 m² 7 170,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej- idealne miejsce dla Twojej rodziny! Dostępne od zaraz! Lokalizacja: szczecin, płonia Opis: - dom w zabudowie bliźniaczej- dostępne dwa lokale o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł137 m² 6 313,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:954 m²

Oferta zablokowana do 15.05.2026 r ! Dom wolnostojący 137,33 m z balkonem na sprzedaż Borzysławiec Wyjątkowa oferta sprzedaży domu w Borzysławcu 137,33 m Prezentujemy przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł312,10 m² 4 806,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 689 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z 2010 roku - przestrzeń i spokój! Przestronny, trzypoziomowy dom w spokojnej okolicy na skraju miasta - idealny dla dużej rodziny lub dwóch pokoleń!.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł620 m² 15 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:96 100 m²

Zadzwoń po dodatkowe 160 zdjęć i film reklamowy. Wyłącznie z nami zobacz tę nieruchomość. Zapraszam Cię do obejrzenia krótkiego, ale jakże spektakularnego filmu reklamowego, który.

Szczegóły ogłoszenia

3 399 999 zł380 m² 8 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Opis publiczny Na sprzedaż Uroczy Pensjonat w Pobierowie położony w otulinie lasu sosnowego oddalony jedynie 400m od plaży i 5 min spacerem do centrum. Działka -622 m2 Dom- 376 m2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł170,16 m² 1 351,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Prezentujemy Państwu dom o powierzchni 170,16 m2, położony na wsi Blotno, niedaleko Dobrzan. Budynek wymaga generalnego remontu, składa się z dwóch kondygnacji, na które składają się 5.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł625 m² 19 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:2 144 m²

Pakiet inwestycyjny Wisełka | Hotel Villa Madre + budynek deweloperski + działka budowlana Przedstawiamy wyjątkową ofertę pakietu inwestycyjnego w nadmorskiej Wisełce, obejmującą trzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł220 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:612 m²

Z przyjemnością oferuję ekskluzywną nieruchomość na sprzedaż w prestiżowej lokalizacji Bartoszewa! Budynek idealny dla osób ceniących elegancję, komfort oraz spokój blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł124,58 m² 10 427,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:416 m²

Prezentujemy Panstwu na sprzedaż dom w zabudowie blizniaczej o pow. uzytkowej. ok. 125 m2. Świetna lokalizacja. Wokół przyjemna dla oka nowa zabudowa. Czesc mieszkalna domu o pow. ok. 108.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł105,39 m² 8 349,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:609 m²

Polecam na sprzedaż dom jednorodzinny położony w centrum Nowogardu. Wraz z budynkiem w ofercie sprzedaży znajduje się lokal handlowy oraz - usługi Paczkomatu. Powierzchnia działki 609.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł360 m² 4 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:545 m²

Nowa cena! Obniżka z 1 990 000zł na 1 690 000zł! Wyjątkowa oferta domu wolnostojącego w Prawobrzeżnej części Szczecina. Szukasz domu dla siebie i rodziny gdzie dodatkowo jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł156 m² 7 685,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom dwulokalowy w świetnej lokalizacji w Dołujach! Jeśli zależy Ci na: przestronnych i dobrze doświetlonych wnętrzach Własnym ogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł128 m² 9 367,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą powstającej inwestycji, sześciu lokali mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej położonych na Starym Bezrzeczu. Inwestycja usytuowana w cichym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł131,60 m² 10 182,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak